Výhra osmáků doma s Č. Krumlovem

Střelci z ročníku 2006 porazili doma Č. Krumlov.

V sobotu 25.1. přivítali Střelci z ročníku 2006 na domácím zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci mužstvo HC Medvědi Český Krumlov. Po dvou porážkách s Táborem a Motorem ČB jsme chtěli zase bodovat a kluci se do soupeře od začátku pustili s vervou a odhodláním zápas vyhrát. A tak hned ve 2. minutě jsme šli do vedení, soupeř ve 4. minutě snížil, ale my ještě přidali dva góly a po 1. třetině vedli 3:1. Druhá třetina pro nás dopadla ještě lépe a na časomíře svítil průběžný výsledek 6:1. Soupeř se ale nevzdal a zápas ve 3. třetině ještě 3 góly zdramatizoval, ale i naši kluci přidali ještě 2 góly a vyhráli 8:4. Bruslilo se nahoru dolu, zápas byl hlavně bojovný, moc hokejové krásy vidět nebylo, vázla nám hlavně přihrávka a kombinace a klukům se nedařilo tak, jak by si představovali.

sestava: Zdeněk Petrů  - Cedrik Elian, Tadeáš Topič, Vojta Dvořák, Ondra Pevný - Vojta Beran, Tadeáš Topič, Matěj  Fiedler, Jakub Slechan, Česťa Havel, Matyáš Urban, Honza Bártů

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Český Krumlov        8:4 ( 3:1, 3:0, 2:3 )

góly: Slechan ( Křivánek ), Bártů ( Topič ), Beran ( Havel ), Bártů ( Topič ), Elian ( Urban, Beran ), Havel ( Fiedler, Dvořák ), Beran ( Křivánek ), Slechan SN

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU