Výhra osmáků doma s Vimperkem.

Střelci z ročníku 2006 doma porazili Vimperk.

V sobotu 7.12. přivítali osmáci Střelců kluky z Vimperka. Po třetinách 2:1, 2:1, 5:0 porazili Vimperk 9:2. Výsledek je pěkný, ale vítězství se nerodilo lehce. Vimperk první dvě třetiny dobře bránil a naši hráči nedokázali lépe zakombinovat a přidat nějaký gól na uklidnění. Až ve třetí třetině jsme lépe mířili a přidali hned 5 gólů a zápas jasně vyhráli. Stále nám ale chybí lepší založení útočných akcí, mnoho přihrávek je nepřesných a tím se strašně brzdíme v přechodu do útoku. Příští týden začínáme druhou polovinu soutěže a doma v neděli přivítáme Písek.

sestava: Zdeněk Petrů  - Cedrik Elian, Tadeáš Topič, Vojta Dvořák, Filip Blažek - Vojta Beran, Tomáš Sedlačík, Matěj  Fiedler, Jakub Slechan, Česťa Havel, Matyáš Urban

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Vimperk        9:2 ( 2:1, 2:1, 5:2 )

góly: Fiedler ( Beran ), Sedlačík ( Dvořák, Beran ), Slechan ( Urban ), Beran ( Sedlačík ), Sedlačík ( Beran , Fiedler ), Slechan ( Urban ), Urban ( Slechan ), Blažek, Slechan ( Urban )