Vysoká prohra juniorů v nadstavbě.

HC Meteor Třemošná – HC Střelci Jindřichův Hradec    10:2 (4:0, 5:2, 1:0)

O minulém víkendu jsme zahájili na ledě v Třemošné úvodní duel s dosud nikým neporaženým s HC Třemošná. Kluci do zápasu nevstoupili zrovna pravou nohou, nicméně ve druhé třetině dokázali, že i s takovým soupeřem lze hrát vyrovnanou partii, kdy dokázali snížit ztrátu z úvodní třetiny na 4:2. Bohužel pro nás, se v závěru karta opět obrátila na soupeřovu stranu. Kluci měli nespočet šancí, které jsme nedokázali využít. S tím rozdílem, že soupeř dokázal naše chyby potrestat, my jeho ne. Věříme, že prohraný duel nás nakopne k lepším výkonům v této části soutěže.

góly: Sedlačík (Svoboda), Zamazal

V neděli na domácím ledě budeme hostit HC Černošice..