Začátek letní přípravy, tábor Osika, soustředění na ledě.

Začátek letní přípravy, tábor Osika, soustředění na ledě.


Vážení rodiče, všichni doufáme, že v brzké době dojde k rozvolnění opatření koronavirové situace v ČR a děti budou moc konečně opět začít sportovat. Tímto bychom Vás chtěli seznámit s aktuálními informacemi našeho klubu týkající se začátku letní přípravy a plánovaných tradičních letních akcí táboru OSIKA a letního soustředění na ledě v Jindřichově Hradci.

 

Letní příprava - začátek letní přípravy máme naplánovaný na začátek května, ale musíme nadále čekat jak se bude vyvíjet koronavirová situace, co bude povoleno a v jakém počtu. Ihned po rozvolnění Vás budou informovat jednotliví trenéři mužstev s programem letních tréninků a místem konání.

 

Letní tábor OSIKA - tradiční letní tábor na Osice je naplánovaný v termínu od 1.8.-7.8.2021. Přihlášky, čestné prohlášení a souhlas s ošetřením najdete zde https://www.hcstrelci.cz/klub.html. Cena tábora je 3 500,- Kč.

 

Letní soustředění na ledě

junioři, dorost, starší a mladší žáci - týdenní soustředění na ledě v týdnu od 9.8.-13.8.    

střelci 2.-5. třída - týdenní soustředění na ledě v týdnu od 16.8.-20.8.                       

Přihlášky, čestné prohlášení a souhlas s ošetřením najdete zde https://www.hcstrelci.cz/klub.html. Cena soustředění je 3 900,- Kč.

 

V případě účasti na obou akcích je celková cena 6 500,- Kč.

 

Bližší informace posktyne Petr Šachl na telefonu 723 638 346, psachl@msn.com  

 

Partneři

Město Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU