Individuály

Předmět - Cíl - Řešení

„Přijďte se zdokonalit ve sportu, který hrajete srdcem a posuňte své

hokejové dovednosti na vyšší úroveň.“

Petr Šachl

sportovní manager

Začínáme v úterý 8.9.2015

Předmět

Cílem tohoto projektu je zdokonalit individuálním tréninkem hráče ze SPOLKU LEDNÍHO HOKEJE J. Hradec v technice bruslení, technice s hokejkou, startech, rychlosti, osobních soubojích, přihrávkách, střelbě, atd. Zlepšováním jednotlivců zvýšíme především sportovní výkon celého mužstva v dané kategorii.

SPOLEK LEDNÍHO HOKEJE J. Hradec umožňuje nově také tento individuální trénink hokejistům jakéhokoliv věku mimo náš klub.

Cíl

Individuálním přístupem k jednotlivému hráči při tréninku zvyšujeme efektivitu provedení. Použitím videonahrávky na ledě

dokážeme efektivně odstranit chyby při  provádění dané činnosti, každý hráč je pod neustálým dohledem během celého tréninku.

Řešení

Rodiče dopraví dítě vždy nejméně 15 min. před začátkem tréninkové jednotky na Zimní stadion Jana Marka v Jindřichově Hradci.

Ranní individuální trénink je koncipován před začátkem školního vyučování.

Po treninkové jednotce následuje přesun do základních škol za účasti rodičů.

Trénink bude probíhat v úterý a čtvrtek od 6: 45 do 07:30 hod.

CENA:  tréninku bude v rozmezí 200,- až 250,- Kč v závislosti na obsazení tréninku.

Objednávejte nejpozději 3 dny před daným termínem e-mailem nebo telefonicky:

sportovní manager Petr Šachl:    e-mail: psachl@msn.com

tel.:  723 638 346

Tyto tréninky povedou trenéři Petr Šachl a Stanislav Fiedler.

Aby měla výuka maximální efekt bude stanoven limit 5 hráčů na jednoho trenéra

Dále budeme nabízet  individuální tréninky dle Vašich požadavků.

• Povinná výbava: Hráči mohou trénovat v odlehčené výstroji (tj.helma ,rukavice,chrániče loktů a holení).

pelhrimovsky-denik.pdf pelhrimovsky-denik.pdf (851 kB)