sezona 2015-16

3. třída

dolní řada zleva: Matyáš Gabriška, Filip Blažek, Miroslav Bryol - trenér, Adam Čáp, Martin Beran - trenér, Jakub Kuba, Kristián Večerka

horní řada zleva: Adam Hirš, Rostislav Krhánek, Filip Bryol, Vojtěch Vomastek, Jáchym Jaroš, Vojtěch Beran, Filip Kadlec, Vojtěch Tichý, Vojtěch Havelka

4. místo na turnaji ve Světlé nad Sázavou

Ve dnech 1. až 3. dubna se hráči ročníku 2007 (3. třída) zúčastnili mezinárodního turnaje EASTER BUNNIES ve Světlé nad Sázavou. Hrací systém: 2 skupiny po 5 týmech, semifinále A1-B2 a B1-A2 + zápasy o umístění; hrací doba 3 x 12 minut.

Skupina B: HC Slavoj Zbraslav, HC Orlová, Podhale Nowy Targ (Polská republika), Slovan Bratislava "bílá", HC Střelci Jindřichův Hradec

Skupina A: HC Náchod, Slovan Bratislava "modrá", Dívčí hokej, HK Skalica, HC Uherský Ostroh

 

Sestava HC Střelci: Matyáš Gabriška, Filip Blažek, Adam Čáp, Jáchym Jaroš, Rostislav Krhánek, Vojtěch Havelka, Ondřej Vomastek, Filip Kinter, Jiří Strachota, Adam Hirš.

Vzhledem k absenci nemocných hráčů 2007 (k dispozici brankář + 6) bylo družstvo doplněno o hráče ročníku 2008 - v pátek Filip Kinter, celý turnaj Jirka Strachota; v neděli pak naskočil do hry i uzdravený Adam Hirš.

 

HC Střelci - HC Zbraslav   11:2  góly: R. Krhánek 3, F. Kinter 2, J. Strachota 2, F. Blažek, A. Čáp, J. Jaroš a V. Havelka po 1

Po vyrovnaném začátku (1.třetina 2:1) rozhodla v podstatě 2. třetina; ve 3.třetině už naši kluci s přehledem navyšovali náskok a kontrolovali výsledek.

 

HC Střelci - Podhale Nowy Targ   12:3 góly: J. Jaroš, F. Kinter a J. Strachota 3, R. Krhánek 2, A. Čáp 1

Soupeř nám dal bleskový první gól hned po úvodním vhazování... Střelci kontrovali po 3 minutách a soupeře už do větších šancí nepustili.

 

HC Střelci - Slovan Bratislava "bílá"   16:0 (4:0, 6:0, 6:0)  góly: J. Strachota 5, V. Havelka 4, A. Čáp 3, F. Blažek, J. Jaroš, R. Krhánek a O. Vomastek po 1

Od začátku měli Střelci zápas pod kontrolou a soupeře přehráli po všech stránkách.

 

HC Střelci - HC Orlová  9:8   góly: J. Jaroš 4, F. Blažek 2, A. Čáp, R. Krhánek a V. Havelka po 1

Podle průběžných informací i podle pohledu na tabulku výsledků naší skupiny nás čekal nejtěžší zápas - souboj o pořadí na 1. a 2. místě skupiny. Ve vyrovnaném utkání se několikrát obě družstva vystřídala ve vedení - vždy maximálně o 2 góly. Do poslední třetiny jsme šli za příznivého stavu 8:6, soupeři se ale podařilo opět vyrovnat! Nakonec však naši kluci vítězství urvali... S ohledem na počet hráčů 1+7 naprosto mimořádný výkon a výsledek!

góly: J. Jaroš 4, F. Blažek 2, A. Čáp, R. Krhánek a V. Havelka po 1

Výsledné pořadí v naší skupině B:

1. HC Střelci JH, 2. HC Orlová, 3. Podhale Nowy Targ, 4. HC Slavoj Zbraslav, 5. Slovan Bratislava "bílá"

Výsledné pořadí ve skupině A:

1. HC Uherský Ostroh, 2. HC Náchod, 3. HK Skalica, 4. Slovan Bratislava "modrá", 5. Dívčí hokej

 

semifinále

HC Střelci - HC Náchod    3:10  góly: A. Čáp, J. Jaroš a R. Krhánek po 1

První třetinu jsme přes vyrovnaný průběh prohráli 0:3. Soupeř pokračoval v dobrém výkonu a v polovině druhé třetiny vedl už 0:5. Střelcům se podařilo korigovat na 3:5, ale po náročném zápase s Orlovou už na více nebyly síly a soupeř dovedl utkání k bezpečnému vítězství. V neděli budeme hrát o bronz.

Na závěr sobotního programu proběhly dovednostní soutěže a naši hráči se v nich rozhodně neztratili!

rychlost na 1 kolo:                                          3. místo - Filip Blažek

slalom s pukem                                               2. místo - Jirka Strachota

střelba na přesnost                                         1. místo - Rosťa Krhánek

 

zápas o 3. místo

HC Střelci - HC Orlová   4:8  góly: A. Čáp 2, F. Blažek 1, J. Strachota 1

Ve druhém (medailovém) vzájemném zápase měl soupeř od začítku mírně navrch. Ve druhé třetině jsme sice dokázali vyrovnat, ale pak nám Orlová utekla až na rozdíl 4 branek a stejným rozdílem i zvítězila. Bramborová medaile je sice nepopulární, ale našim hráčům patří poděkování za bojovné výkony, které předvedli. Po celý turnaj hráli v početní nevýhodě, takže v závěrečných utkáních už opravdu chyběly síly.

 

Konečné pořadí turnaje:

1. Uherský Ostroh
2. HC Náchod
3. HC Orlová
4. HC Střelci JH
5. MH KM SKalica
6. HC Slovan Bratislava "modrá"
7. Podhale Nowy Targ
8. HC Slavoj Zbraslav
9. Dívčí hokej
10. HC SLovan Bratislava "bílá"

 

Při závěrečném ceremoniálu získali 2 naši hráči ocenění:

Filip Blažek        - nejlepší obránce turnaje

Adam Čáp         - člen All Stars týmu

Blahopřejeme!

3. místo na turnaji ve Světlé n. Sázavou

V sobotu 26.3.2016 se naši hráči ročníku 2007 (3. třída) zúčastnili miniturnaje ve Světlé nad Sázavou. Tentokrát jsme odehráli 4 zápasy - hrálo se systémem dvou skupin po 4 družstvech a následně o umístění A1-B1, A2-B2, A3-B3, A4-B4. Hrací doba 2x 15 minut.

Skupina A: HC Světlá nad Sázavou, HC Střelci Jindřichův Hradec, HC Spartak Choceň, VSK Technika Hokej Brno

Skupina B: BK Havlíčkův Brod, TJ Jiskra Humpolec, HC Hvězda Praha, HC Letci Letňany

 

Sestava HC Střelci: Kristián Večerka, Rostislav Krhánek, Filip Bryol, Vojtěch Havelka, Bořek Dvořák, Adam Čáp, Filip Kinter, Ondřej Vomastek, Adam Hirš.

HC Střelci - HC Světlá nad Sázavou   4:2   góly: V. Havelka 2, A. Čáp 1, B. Dvořák 1

Do turnaje jsme nastoupili v důsledku početné marodky bez dvou hráčů obvyklé základní sestavy - Filipa Blažka a Jáchyma Jaroše; družstvo bylo doplněno o Bořka Dvořáka a Filipa Kintera, měl se zúčastnit i Jirka Strachota, ale pro drobné zdravotní potíže nakonec na turnaj nejel. Hráli jsme proto v sestavě 1+8. Po vyrovnaném boji jsme zvítězili 4:2 a do dalších bojů šli kluci s cílem získat některou z medailí.

HC Střelci - VSK Technika hokej Brno   4:9   góly: A. Čáp 3, F. Kinter 1

Druhý zápas ve skupině má jednoduchou charakteristiku - někteří hráči soupeře udivovali nejen svými bruslařskými a herními dovednostmi, ale také mimořádným vzrůstem... Soupeř byl proto jednoznačně nad naše síly. Malí Střelci ale zdánlivě ztracený zápas nevzdali, bojovali dále a ve druhé polovině se svému soupeři dokázali vyrovnat! Příkladná snaha a vůle nakonec znamenaly nejlepší výsledek ze všech družstev v turnaji s tímto soupeřem!

HC Střelci - HC Choceň   4:4   góly: A. Čáp 1, F. Kinter 1, V. Havelka 1, R. Krhánek 1

Protože se nepředpokládalo žádné zaváhání Techniky Brno v posledním zápase, znamenala by výhra, remíza nebo dokonce i "přívětivá" mírná prohra s Chocní postup do boje o bronz. Kluci nastoupili do boje odhodlaně a první část vyhráli 3:1. Ve druhé polovině se soupeř zlepšil a po celkově vyrovnaném zápase srovnal na konečných 4:4. Postupujeme do malého finále!

Výsledné pořadí ve skupině A:

1. VSK Technika Hokej Brno, 2. HC Střelci JH, 3. HC Světlá nad Sázavou, 4. HC Spartak Choceň

Výsledné pořadí ve skupině B:

1. HC Letci Letňany, 2. BK Havlíčkův Brod, 3. TJ Jiskra Humpolec, 4. HC Hvězda Praha

 

zápas o 3. místo

HC Střelci - BK Havlíčkův Brod    12:1   góly: R. Krhánek 3, V. Havelka 3, F. Bryol 2, F. Kinter 2, A. Čáp 1, A. Hirš 1

Střelci nastoupili do utkání proti papírově silnějšímu soupeři nebojácně. Po vyrovnaném a oboustranně značně důrazném úvodu se ujali v první půli vedení 4:1. Svůj mimořádně zodpovědný a takřka bezchybný výkon, podpořený stejně výborným výkonem brankáře, potvrdili ve druhé polovině, kterou vyhráli jednoznačným poměrem 8:0! Konečný výsledek 12:1 znamená bronzovou medaili!

 

Konečné pořadí turnaje:

1. VSK Technika Hokej Brno, 2. HC Letci Letňany, 3. HC Střelci Jindřichův Hradec, 4. BK Havlíčkův Brod, 5. TJ Jiskra Humpolec, 6. HC Světlá nad Sázavou, 7. HC Hvězda Praha, 8. HC Spartak Choceň

Zlato z turnaje v Moravských Budějovicích.

V sobotu 19.3.2016 se naši hráči ročníku 2007 (3. třída) zúčastnili miniturnaje v Moravských Budějovicích. Sehráli jsme 3 zápasy - hrálo se systémem dvou skupin po 3 družstvech a následně o umístění A1-B1, A2-B2, A3-B3.

Skupina A: HC Moravské Budějovice 1, HC Orli Znojmo, HC Střelci Jindřichův Hradec

Skupina B: SK Horácká Slavia Třebíč, HC Moravské Budějovice 2, HC Dukla Jihlava

Sestava HC Střelci: Matyáš Gabriška, Adam Čáp, Jáchym Jaroš, Adam Hirš, Rostislav Krhánek, Filip Bryol, Vojtěch Havelka, Filip Blažek, Jakub Kuba, Ondřej Vomastek.

HC Střelci - HC Orli Znojmo

V prvním zápase ve skupině jsme se utkali s HC Orli Znojmo. Soupeř přijel na turnaj s náhradním týmem, takže naši kluci odcházeli z ledu po jednoznačném průběhu s výsledkem 23:0. Ač tomu výsledné skóre přiliš nenapovídá, v týmu Znojma vyniknul svým výkonem brankář, který zlikvidoval spoustu našich dalších gólových příležitostí.

třetiny: 8:0, 7:0, 8:0

góly: V. Havelka 5, F. Blažek 4, J. Jaroš 4, R. Krhánek 3, A. Čáp 3, J. Kuba 2, A. Hirš 1, F. Bryol 1

 

HC Střelci - HC Moravské Budějovice 1

Po krátké přestávce následoval zápas s domácím týmem HC Moravské Budějovice 1, který v ranním utkání rovněž porazil Znojmo; hrál se tedy přímý zápas o postup do finále! Ve velmi kvalitním, vyrovnaném, ale chvílemi také nervózním až vypjatém zápase jsme vedli po první třetině už 4:1. V průběhu třetiny byl po faulu soupeře zraněn Rosťa Krhánek, ale po ošetření v kabině nastoupil ve druhé třetině zpět na led! Za příznivého stavu 5:2 se ale zranil Jáchym Jaroš a musel z další hry na turnaji odstoupit. Naši kluci jakoby vlivem obou nepříznivých událostí ztratili koncentraci, soupeř převzal aktivitu, snížil na 5:4 a na začátku poslední třetiny vyrovnal. Mladí Střelci se ale pod vedením svého trenéra vzepjali k závěrečnému náporu, po úspěšném samostatném nájezdu na 6:5 dokázali přidat ještě další dva góly a "na morálku" zvítězili 8:5!

třetiny: 4:1, 1:3, 3:1

góly: F. Blažek 3, J. Jaroš 2, A. Čáp 1, F. Bryol 1, V. Havelka 1

Jdeme do finále!

 

Skupina B skončila po odehrání všech 3 zápasů takto:

1. HC Moravské Budějovice 2, 2. HC Vysočina Jihlava, 3. SK Horácká Slavia Třebíč

 

finále

HC Střelci - HC Moravské Budějovice 2

Naše družstvo, byť oslabené o chybějícího Jáchyma Jaroše, dokázalo pokračovat ve výborném výkonu z předcházejícího "semifinále" a svého soupeře přehrálo 11:1. Výborně nám zachytal brankář, který kromě dalších akcí protihráčů kryl všechny tři jejich samostatné nájezdy!

třetiny: 3:0, 5:0, 3:1

góly: A. Čáp 3, F. Bryol 2, V. Havelka 2, F. Blažek 2, R. Krhánek 1, A. Hirš 1

 

Děkujeme klukům za příkladné výkony a vezeme domů zlato! Poděkování patří i skvělým pořadatelům turnaje a také domácím fanouškům, kteří společně s našimi rodiči vytvořili fantastickou semifinálovou i finálovou atmosféru.

Všichni zdravíme Jáchyma Jaroše, jehož koleno by mělo být v pořádku a Jáchym tak bude moci zase brzy naskočit do tréninkového procesu!

 

Konečné pořadí turnaje:

1. HC Střelci Jindřichův Hradec

2. HC Moravské Budějovice 2

3. HC Moravské Budějovice 1

4. HC Dukla Jihlava

5. SK Horácká Slavia Třebíč

6. HC Orli Znojmo

Přátelský zápas v Letňanech

V neděli 28.2. jsme sehráli přátelský miniturnaj v Praze na zimním hokejovém stadionu v Letňanech u olympijského vítěze Františka Kučery.  První zápas jsme hráli proti domácímu týmu HC Letci Letňany. Modrý tým po tuhém a vyrovnaném boji remizoval 9:9, žlutý tým po velmi dobrém výkonu zvítězil, když všichni dobře bruslili, drželi si své pozice a snažili se přihrávat. Výhra 21:5 hovoří za vše. Ve druhém zápase nás čekali HC Louny. Modrý tým hrál dobře, ale v polovině zápasu kluci polevili, soupeř využil několik našich chyb a výsledkem byla prohra o gól 9:10. Žlutý tým zvítězil i ve druhém zápase, když soupeře zachránil od debaklu výborný brankář, který pochytal spoustu střel a šancí a výsledkem byla tak "pouze" výhra 12:8. Je vidět, že naši kluci jsou dobře připraveni a v porovnání i se soupeři z jiných míst ČR slušně obstojí.

 

Sestava modrého týmu:  Večerka Kristián - Filip Blažek, Filip Bryol, Rosťa Krhánek, Jáchym Jaroš, Toník Jelínek, Vojta Havelka

HC Střelci J.Hradec  -  HC Letci Letňany     9:9    ( 3 : 2, 2 : 3, 4 : 4 ) góly: Jaroš 4, Blažek 2, Havelka 2, Krhánek 1

HC Střelci J.Hradec  -  HC Slovan Louny     9:10  ( 3 : 3, 4 : 3, 2 : 4 ) góly: Havelka 3, Blažek 2, Jelínek 2, Krhánek 1, Bryol 1

 

Sestava žlutého týmu : Hradský Kuba  -   Dvořák Bořek, Dvořák Ondra, Hradská Verča, Jon Ríša, Kinter Filip, Strachota Jirka, Toman Rosťa

HC Střelci J.Hradec  -  HC Letci Letňany     21 :  5  ( 4 : 2, 9 : 1,  8 : 2 ) góly: Kinter 10, Strachota 8, Toman 2, Jon 1

HC Střelci J.Hradec  -  HC Slovan Louny       12 : 8  ( 3 : 2, 4 : 2, 5 : 4 ) góly: Kinter 6, Strachota 3, Toman 2, Jon 1

Miniturnaj 2007 řízený ČSLH v ČB.

V sobotu 20.2. jeli kluci z kategorie 2007 na další mistrovský dvojzápas do Č. Budějovic do Pouzar arény, kde se nejdříve utkali s mužstvem HC Vimperk a poté s domácími Lvi. První zápas proti Vimperku se modrému týmu velice povedl. Od začátku kluci předváděli rychlý hokej s pěknými kombinacemi zakončenými góly. Výhra 17:2 byla naprosto zasloužená. Žlutý tým neodehrál vůbec špatné utkání a nebýt 2. třetiny, kterou jsme prohráli 6:1, a kdy všichni útočili a nikdo nebránil, mohl být celkový výsledek ještě o něco lepší. Prohráli jsme 6:10. V druhém utkání proti Lvům se na straně modrého týmu hrál výborný hokej, hra se přelévala z jedné strany na druhou, oba týmy byly jak bruslařsky tak herně vyrovnané, ale domácí vstřelili o dvě branky více a vyhráli 7:5. Na straně žlutého týmu vyhrál domácí celek vysoko 16:0. Jak bruslařsky tak hlavně hokejově nás domácí tým přehrál a nemít v naší brance výborně chytajícího Matyáše Gabrišku, mohlo být skóre ještě o dost vyšší. Kluci se snažili, měli i několik brankových šancí, ale bohužel soupeř byl vyspělejší a zaslouženě vyhrál.

 

výsledky modrého mužstva:

sestava: Gabriška ( druhý zápas Večerka ) - Blažek, Bryol, Krhánek, Kinter, Jaroš, Vomastek, Havelka, Čáp

HC Střelci JH    16:2   HC Vimperk  góly: Krhánek 4, Blažek 4, Kinter 3, Jaroš 3, Bryol 2, Havelka 1

HC Střelci JH     5:7    HC Lvi České Budějovice góly: Krhánek 1, Bryol 1, Jaroš 1, Kinter 1, Blažek 1

 

výsledky žlutého mužstva:

sestava: Večerka ( druhý zápas Gabriška ) - Hirš, Kuba, Dvořák, Havel, Šádek, Böhm, Jon, Kadlec, Jelínek,

HC Střelci JH     6:10    HC Vimperk  góly: Jelínek 3, Jon 2, Šádek 1

HC Střelci JH     0:16    HC Lvi České Budějovice 

Přátelský zápas na Slavii Praha

V neděli 14.2. jsme přijali pozvání od mužstva Slavia Praha přijet k nim do Vršovic si zahrát dva přáteláky. Jednak proti domácímu celku a dále proti HC Meteoru Třemošná. První zápas jsme nastoupili proti Třemošné a měli jsme ji z minulého týdne co vracet. Modrému týmu se bohužel začátek zápasu nepovedl, kluci špatně bruslili, dělali mnoho chyb a soupeř se ujal vedení 7:2 a to se hrála teprva 4. minuta druhé třetiny. Od tohoto stavu se všichni střelci do soupeře zakousli, začali dobře kombinovat, byli u všeho první a dávali pěkné góly. Za snahu byli odměněni vyrovnávacím gólem v poslední minutě, který si zasloužili a utkání skončilo remízou 9:9. Žlutý tým odehrál pěkné utkání, zápas byl vyrovnaný, dařilo se nám se soupeřem střelecky držet krok, ale přesto jsme odešli poraženi 8:10. V druhém utkání jsme nastoupili proti Slavii. I zde oba naše týmy začaly velice špatně a v 5. minutě byl stav 0:4, respektiva 0:3 v náš neprospěch. Jako bychom se soupeře báli, kluci se sjížděli všichni na jednoho hráče, nedodržovali místa a Slavia nás lehce přehrávala a dávala góly. O přestávce jsme si některé věci ujasnili a do druhé třetiny nastoupil ze strany Střelců úplně jiný tým. Zrychlili jsme rozehrávku, lépe bruslili, napadali hostující hráče u jejich branky a výsledkem bylo snížení skóre na konečných 7:10 u modrého týmu a 4:8 u žlutého týmu. I přes prohru došlo k výraznému zlepšení pohybu při hře u všech kluků oproti zápasu v Linzi a při troše štěstí jsme mohli se soupeřem zvučného jména jako je Slavia uhrát ještě lepší výsledek. Klukům děkujeme za přístup a bojovnost.

výsledky modrého mužstva:

sestava: Blažek, Bryol, Krhánek, Jaroš, Vomastek, Havelka, Čáp, Beran

HC Střelci JH    9:9     HC Meteor Třemošná  góly: Beran 5, Krhánek 1, Bryol 1, Blažek 1, Jaroš 1

HC Střelci JH    7:10   HC Slavia Praha góly: Beran 3, Blažek 1, Bryol 1, Krhánek 1, Havelka 1

 

výsledky žlutého mužstva:

sestava: Gabriška - Hirš, Kuba, Dvořák, Havel, Toman, Dvořák Bořek, Strachota, Kinter, Dvořák Ondra

HC Střelci JH     8:10     HC Meteor Třemošná  góly: Kinter 4, Strachota 2, Dvořák Bořek 1, Dvořák Ondra 1

HC Střelci JH      4:8       HC Slavia Praha góly: Kinter 2, Strachota 2

Miniturnaj 2007 řízený ČSLH v J. Hradci

V sobotu 13.2. odehráli kluci ze 3. třídy další mistrovský dvojzápas v domácím prostředí proti celků HC Kohouti Tábor a Motoru České Budějovice. První zápas jsme nastoupili proti hráčům z Tábora. Zde jsme tahali za kratší konec, hosté lépe kombinovali, byli u všeho dříve, přebruslovali nás a na obou stranách hřiště zaslouženě vyhráli. V druhém zápasu jsme nastoupili proti Motoru. Modrý tým byl bruslařsky i kombinačně lepším mužstvem, kluci hráli zodpovědně a celý zápas měli pod kontrolou. Vyhráli 13:2. Žlutý tým odehrál také dobré utkání a v prvních dvou třetinách byl Motoru rovnocenným soupeřem. Ve třetí třetině se trochu štěstí přiklonilo na hokejky kluků z Motoru, přidali dva góly a vyhráli 6:4. Všichni odmakali oba zápasy dle svých možností a i přes tři prohry musíme kluky pochválit za předvedený výkon.

výsledky modrého mužstva:

sestava: Petrů - Blažek, Bryol, Krhánek, Jaroš, Vomastek, Havelka

HC Střelci JH    3:10   HC Kohouti Tábor  góly: Krhánek 1, Blažek 1, Jaroš 1

HC Střelci JH    13:2   HC Motor České Budějovice góly: Jaroš 6, Bryol 3, Krhánek 2, Havelka 1, Blažek 1

 

výsledky žlutého mužstva:

sestava: Hradský - Hirš, Kuba, Dvořák, Havel, Toman, Šádek, Böhm, Benada, Kadlec

HC Střelci JH    3:11   HC Kohouti Tábor  góly: Kuba 1, Šádek 1, Havel 1

HC Střelci JH     4:6    HC Motor České Budějovice góly: Benada 1, Böhm 1, Dvořák 1, Toman 1

Přátelský dvojzápas v Klatovech.

V sobotu 6.2. jsme přijali pozvání ze západu Čech a kluci z kategorie 2007 - 3 . třída jeli odehrát dva přátelské zápasy do Klatov proti domácímu celku HC Klatovy a mužstvu HC Meteor Třemošná. Hrálo se dle pravidel minihokeje na šířku hřiště, kdy v poli hráli 3 hráči + brankář. Ze čtyř zápasů jsme v jednom dokázali zvítězit, ve dvou jsme těsně prohráli a v jednom zápase byl soupeř jasně lepší a zaslouženě zvítězil velkým rozdílem. Kluci poznali jiné týmy, s kterými se v sezoně běžně nepotkáváme a vyplnili tak víkendové volno, kdy měla soutěž u nás na jihu volný los.

výsledky modrého mužstva:

sestava: Petrů ( druhý zápas Gabriška ) - Blažek, Bryol, Krhánek, Šádek, Böhm, Jaroš

HC Střelci JH    2:14   HC Meteor Třemošná  góly: Bryol 1, Jaroš 1

HC Střelci JH    9:12    HC Klatovy góly: Krhánek 4, Jaroš 2, Blažek 1, Bryol 1, Šádek 1

 

výsledky žlutého mužstva:

sestava: Gabriška ( druhý zápas Petrů) - Hirš, Kuba, Vomastek, Dvořák, Havel, Kinter

HC Střelci JH    9:10    HC Meteor Třemošná  góly: Kinter 7, Hirš 1, Dvořák 1

HC Střelci JH    6:4      HC Klatovy góly: Kinter 6

Miniturnaj 2007 řízený ČSLH v Linzi

V sobotu 30.1. jsme se vydali na dalekou cestu do sousedního Rakouska, abychom tam sehráli další dva zápasy v rámci soutěže ČSLH v minihokeji hráčů ročníku 2007. Našimi soupeři byli hráči Vajgaru J. Hradec a domácí tým Black Wings Linz. V prvním utkání jsme nastoupili proti domácímu celku. Obě naše mužstva se brzo ujala vedení, ale to bylo vše co lze považovat v zápasech za klad. Všichni hráči modrého týmu přestali za této situace plnit své úkoly, vůbec nebruslili, neustále se sjížděli, snažili se k brance soupeře dostat individuálně, nebyla tam žádná přihrávka a výsledkem toho všeho byla prohra 8:13. Kluci hráli špatně a doufám, že promluva po zápase jim pomůže v dalších zápasech ke zlepšení. Druhý zápas jsme odehráli proti Vajgaru J. Hradec. Modrý tým vyhrál vysoko 33:1 a žlutý tým 31:0 a oba týmy tak dosáhly svých nejvyšších vítězství v probíhající sezóně. Kluci si s chutí zastříleli, předváděli pěkné akce, své protihráče převyšovali jak bruslařsky tak herně a odčinili tak trochu prohru z prvního zápasu, i když hráči Vajgaru nekladli žádný odpor.

 

výsledky modrého mužstva:

sestava: Večerka ( druhý zápas Gabriška ) - Blažek, Havelka, Bryol, Krhánek, Beran, Čáp, (druhý zápas Vomastek )

HC Střelci JH    8:13    Black Wings Linz góly: Beran 3, Havelka 2, Bryol 2, Krhánek 1

HC Střelci JH    33:1    KLH Vajgar Jindřichův Hradec  góly: Beran 15, Havelka 6, Krhánek 3, Bryol 3, Blažek 2, Vomastek 2, Čáp 2

 

výsledky žlutého mužstva:

sestava: Gabriška ( druhý zápas Večerka ) - Hirš, Kuba, Kadlec, Vomastek ( první zápas ), Toman, Strachota, Jelínek, Jon

HC Střelci JH    6:13    Black Wings Linz góly: Strachota 2, Jelínek 2, Toman 1, Vomastek 1

HC Střelci JH    31:0    KLH Vajgar Jindřichův Hradec  góly: Strachota 9, Jelínek 7, Jon 5, Toman 4, Kuba 3, Hirš 2, Kadlec 1

Miniturnaj 2007 řízený ČSLH v Táboře

V neděli 17.1. se střelci ze 3. třídy zúčastnili dalšího mistrovského dvojzápasu v Táboře. Odehráli dva zápasy a to proti týmu HC Vimperk a domácím HC Kohoutům Tábor. První zápas jsme nastoupili proti Vimperku a obě naše mužstva od začátku diktovala tempo hry a v obou zápasech zvítězila dvouciferným rozdílem. Druhý zápas jsme nastoupili proti domácímu celku. Zde se už jednalo o vyrovnanější zápasy na obou hřištích. Žlutému týmu bohužel zvlhl střelecký prach a nedokázal překonat táborského brankáře ani jednou. Klukům se nedá upřít bojovnost a snaha, ale tentokrát to na soupeře nestačilo. Modrý tým do zápasu nastoupil vlažně a hned na začátku dostal rychlé 4 góly. Po domluvě kluci začali plnit své úkoly, bruslit, lépe kombinovat a ještě do konce třetiny se jim podařilo výsledek otočit ve svůj prospěch. Ve zbytku zápasu jsme si náskok pohlídali a zápas dovedli do vítězného konce.

 

výsledky modrého mužstva:

sestava: Gabriška ( druhý zápas Večerka ) - Blažek, Havelka, Jaroš, Böhm, Beran, Šádek, Dvořák,

HC Střelci JH    14:3    HC Vimperk góly: Beran 7, Jaroš 3, Blažek 2, Havelka 2

HC Střelci JH    11:8    HC Kohouti Tábor  góly: Beran 11

 

výsledky žlutého mužstva:

sestava: Večerka ( druhý zápas Gabriška ) - Čáp, Bryol, Vomastek, Hirš, Kuba, Kadlec, Tichý

HC Střelci JH    17:0    HC Vimperk  góly: Čáp 7, Bryol 6, Kadlec 1, Kuba 1, Hirš 1, Vomastek 1

HC Střelci JH      0:7    HC Kohouti Tábor 

Miniturnaj 2007 řízený ČSLH v J. Hradci

V neděli 3.1. odehrála kategorie 2007 další dvojzápas na domácím ledě proti celkům TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí a HC 1910 Milevsko. Kluci si vedli velice dobře a ze čtyř zápasů tři vyhráli a jeden prohráli.

 

výsledky modrého mužstva:

sestava: Gabriška - Blažek, Krhánek, Jaroš, Bryol, Čáp, Havelka, Havel, Kuba, Vomastek

HC Střelci JH   13:8    TJ Lokomotiva Veselí n.L.  góly: Blažek 5, Krhánek 2, Havel 2, Čáp 2, Havelka 1, Bryol 1

HC Střelci JH    8:11    HC 1910 Milevsko  góly: Krhánek 2, Bryol 3, Blažek 2, Jaroš 2

 

výsledky žlutého mužstva:

sestava: Hradský - Kinter, Toman, Jon, Strachota, Šádek, Hirš, Tichý, Böhm, Kadlec F.

HC Střelci JH   16:1    TJ Lokomotiva Veselí n.L.  góly: Kinter 6, Hirš 4, Strachota 3, Jon 2, Böhm 1

HC Střelci JH    8:6     HC 1910 Milevsko               góly: Kinter 6, Strachota 2

3. a 5. místo na domácím vánočním turnaji

V pondělí 28.12. uspořádali HC Střelci v pořadí již třetí vánoční turnaj a to pro kategorii 2007 - 3. třídy. Turnaje se zúčastnilo osm týmů, které byly rozděleny do dvou skupin po čtyřech. Střelci složili dva týmy - modrý a bílý a každé mužstvo odehrálo 5 zápasů 3x12 minut. Všichni se snažili odevzdat co nejlepší výkon, ukázat co se naučili během tréninků a hlavně potěšit své rodiče a kamarády, kteří jim mohutně fandily a tleskaly po každé povedené akci a gólu. Modrý tým postoupil ze skupiny a v semifinále prohrál, až na nájezdy s pozdějším vítězem z Tábora a obsadil 3. místo. Bílý tým ve skupině smolně o postup mezi nejlepší čtyři prohrál také s pozdějším finalistou z Uničova a obsadil konečné 5. místo. Všechny kluky musíme pochválit za snahu a bojovnost o co nejlepší výsledek, pěkné góly a výborný výkon v celém turnaji.

 

sestava modrého týmu: Gabriška - Jelínek, Šádek, Beran, Jaroš, Kuba, Vomastek, Kinter, Čáp, Hirš

HC Střelci modří     5:6      HC Tábor bílí                       góly: Beran 2, Jaroš 2, Šádek

HC Střelci modří   14:10   Jiskra Humpolec                  góly: Beran 7, Jaroš 2, Kinter 2, Hirš 2, Čáp 1

HC Střelci modří   10:3     HC Motor Č. Budějovice      góly: Beran 5, Kinter 4, Jaroš 1

semifinále  HC Střelci modří     3:4 n      HC Tábor modří    góly: Beran 2, Čáp 1

o 3. místo  HC Střelci modří     11:3       HC Tábor bílí         góly: Beran 6, Kinter 3, Čáp 2

MODRÝ TÝM OBSADIL 3. MÍSTO

 

sestava bílého týmu: Večerka - Blažek, Tichý, Böhm, Bryol, Strachota, Havel, Krhánek, Havelka, Kadlec F.

HC Střelci bílí    1:8      HC Tábor modří                góly: Krhánek 1

HC Střelci bílí   11:5     HC Slavoj Č. Krumlov      góly: Blažek 7, Krhánek 2, Strachota 1, Bryol 1

HC Střelci bílí    7:9      HC Orlíci Uničov               góly: Krhánek 4, Blažek 3

o postup o 5. místo  HC Střelci bílí   13:2     HC Motor Č. Budějovice    góly: Krhánek 6, Blažek 4, Bryol 1, Strachota 1, Havelka 1

o 5. místo                  HC Střelci bílí   12:4     Jiskra Humpolec    góly: Strachota 3, Blažek 2, Krhánek 2, Havelka 2, Bryol 1, Böhm 1, Havel 1

BÍLÝ TÝM OBSADIL 5. MÍSTO

Děkujeme všem rodičům a sponzorům za pomoc při organizaci turnaje a přejeme Vám i klukům do nového roku hlavně hodně zdraví, štěstí a sportovních úspěchů!!!

Miniturnaj 2007 řízený ČSLH v Soběslavi

V neděli 20.12. naši kluci odehráli poslední miniturnaj v roce 2015 na ledě v nedaleké Soběslavi, kde jim za soupeře byl domácí Spartak a HC Slavoj Český Krumlov. Oba týmy předvedly pěknou hru a ze 4 zápasů dokázaly ve třech zvítězit a jednou odešly poraženy. Přejeme klukům pěkné vánoce, hodně dárků a uvidíme se na domácím turnaji kategorie 2007 v pondělí 28.12.

výsledky modrého mužstva:

sestava: Gabriška - Blažek, Krhánek, Jaroš, Bryol, Čáp, Havelka

HC Střelci JH    8:13    HC Spartak Soběslav góly: Krhánek 3, Havelka 2, Blažek 1, Čáp 1 , Jaroš 1

HC Střelci JH    8:5      HC Slavoj Český Krumlov  góly: Krhánek 3, Bryol 3, Blažek 2

 

výsledky žlutého mužstva:

sestava: Hradský - Kinter, Toman, Jon, Strachota, Jelínek, Šádek, Hirš, Vomastek

HC Střelci JH    19:6    HC Spartak Soběslav góly: Strachota 7, Kinter 6, Jon 3, Šádek 2, Toman 1

HC Střelci JH    14:8    HC Slavoj Český Krumlov  góly: Kinter 7, Strachota 3, Toman 2, Jon 1, Jelínek 1

Miniturnaj 2007 řízený ČSLH v Písku

V neděli 6.12. jsme jeli na další dva zápasy do Písku, kde na nás čekala mužstva domácích a Písku. Oba zápasy naši kluci zvládli na výbornou a porazili jak kohouty z Tábora, tak ještě mnohem větším rozdílem domácí Písek. Všichni si s chutí zastříleli, své soupeře převyšovali jak po herní stránce tak v bruslařských dovednostech. Nedělní odpoledne bylo pěkné a všichni si zaslouží velkou pochvalu.

výsledky modrého mužstva:

sestava: Večerka - Blažek, Krhánek, Beran, Jaroš, Bryol, Čáp, Havelka

HC Střelci JH    8:1    HC Kohouti Tábor góly: Jaroš 4, Krhánek 2, Beran 1, Čáp 1

HC Střelci JH  31:3    HC Písek  góly: Beran 9, Krhánek 6, Havelka 5, Blažek 4, Čáp 3, Jaroš 2, Bryol 2

 

výsledky žlutého mužstva:

sestava: Hradský - Kinter, Toman, Jon, Strachota, Jelínek, Kuba, Vomastek

HC Střelci JH  10:4    HC Kohouti Tábor góly: Kinter 5, Strachota 2, Jon 2, Toman 1

HC Střelci JH  23:7    HC Písek  góly: Kinter 9, Strachota 8, Jon 3, Jelínek 2, Vomastek 1

Miniturnaj 2007 řízený ČSLH v J. Hradci

V sobotu 21.11. k nám do Jindřichova Hradce zavítala mužstva HC Motor České Budějovice a Spartak Soběslav, aby zde odehrála další zápasy v rámci minihokeje kategorie hráčů 2007. První utkání jsme odehráli proti mírně oslabenému soupeři z Českých Budějovic a obě naše mužstva střelců vyhrála. Modrý tým vysoko 17:0, žlutý tým 10:6. Všichni kluci zahráli dobře a výhry jsou zasloužené. V druhém utkání jsme nastoupili proti hráčům ze Soběslavi. Modrý tým výborně kombinoval a tím svého soupeře přehrával a několik gólů padlo do prázdné branky. Všichni si zaslouží pochvalu za dobrý výkon. Žlutý tým prohrál, ale i přesto podal výkon, za který se nemusí stydět, všichni se snažili a odevzdali své maximum. Zvláštní pochvalu zaslouží oba gólmani - Matyáš Gabriška a Jakub Hradský, kteří chytali velmi dobře.

 

výsledky modrého mužstva:

sestava: Gabriška - Blažek, Krhánek, Beran, Jaroš, Bryol, Čáp, Havelka, Vomastek

HC Střelci JH  17:0   HC Motor České Budějovice góly: Beran 8, Krhánek 4, Blažek 3, Jaroš 1, Čáp 1

HC Střelci JH  13:3   Spartak Soběslav  góly: Beran 6, Jaroš 3, Blažek 2, Krhánek 1, Čáp 1

 

výsledky žlutého mužstva:

sestava: Hradský - Kinter, Toman, Jon, Strachota, Jelínek, Hirš, Kadlec, Kuba

HC Střelci JH  10:6   HC Motor České Budějovice góly: Strachota 4, Kinter 3, Jelínek 1, Jon 1, Toman 1

HC Střelci JH  6:19   Spartak Soběslav góly: Strachota 3, Toman 2, Jon 1

Miniturnaj 2007 řízený ČSLH v Linzi

V sobotu 7.11. se naši třeťáci vydali na dalekou cestu do rakouského Linze, aby zde odehráli svá další mistrovská dvojutkání proti domácímu týmu a Lvům ČB. Cestovali jsme autobusem, nálada byla výborná a do Linze jsme přiejli včas. První utkání kluci odehráli proti Lvům z ČB. Modrý tým vyhrál 7:5 a žlutý odešel poražen 7:14. Kluci hráli dobře, ale nepodařilo se nám zachytit několik brejkových situací, ze kterých jsme dostali zbytečné góly.

Druhý zápas jsme se utkali s domácím mužstvem z Linze a pro každého to byl první mezistátní zápas v životě. Všichni se s pěkným prostředí zimního stadionu vyrovnali dobře a odehráli pěkná utkání. V jednom jsme dokázali soupeře porazit, v druhém jsme prohráli. Všichni si zaslouží pochvalu za dobrý přístup k zápasům a výdrž při zpáteční dlouhé cestě domů.

 

výsledky modrého mužstva:

sestava: Gabriška - Blažek, Krhánek, Bryol, Havelka, Čáp, Jaroš, Kuba

HC Střelci JH    7:5   Lvi České Budějovice  góly: Krhánek 3, Čáp 2, Blažek 2

HC Střelci JH  10:9   Black Wings Linz  góly: Krhánek 3, Čáp 2, Blažek 2, Jaroš 2, Havelka 1

 

výsledky žlutého mužstva:

sestava: Beran Tomáš - Kinter, Toman, Jon, Strachota, Jelínek, Hradský, Hradská, Piler, Hirš

HC Střelci JH    7:14   Lvi České Budějovice góly: Kinter 4, Strachota 3

HC Střelci JH    6:18   Black Wings Linz  góly: Toman 4, Kinter 2

Přátelský zápas v Soběslavi.

Ve středu 28.10. si hráči z ročníku 2007 a 2008 dojeli zahrát přátelský zápas do Soběslavi. V týmech se převážně představili noví hráči, kteří s námi začali bruslit o něco déle, ale jejich chuť a dravost do hokeje a tréninků je mimořádná a jsou velkým příslibem do budoucna k doplnění hráčů svých věkových kategorií. Kluci z 3. třídy sehráli vyrovnané utkání a prohráli pouze o dvě branky. Kluci a holky z 2. třídy prohráli 2:20, ale i jejich vystoupení bereme jako přínos v jejich začínající kariéře, protože se pro mnohé jednalo o první zápas.

 

sestava 3. třída: Gabriška - Čáp, Böhm, Havel, Jaroš, Bryol, Kuba, Dvořák B., Vomastek, Havelka

HC Střelci - Spartak Soběslav  9:11   góly: Bryol 4, Čáp 2, Vomastek 1, Havelka 1, Dvořák B.
 

sestava 2. třída: Beran Tomáš - Kinter, Kadlec F., Piler, Hradský, Hradská, Dvořák O., Hirš, Tichý

HC Střelci - Spartak Soběslav  2:20   góly: Kinter 2

Miniturnaj 2007 řízený ČSLH v J. Hradci

V neděli 18.10. se hráči kategorie 2007 - 3. třídy představili na domácím zimním stadionu Jana Marka při dalším mistrovském miniturnaji. Do Jindřichova Hradce zavítaly týmy HC Milevsko 2010 a HC Český Krumlov.

První zápas jsme odehráli proti klukům z Milevska a chtěli jsme jim oplatit těsnou prohru z Vimperka. Bohužel v první třetině se od nás odklonilo štěstí, nastřelili jsme tři tyčky, soupeř toho využil a ujal se vedení 4:0. I přes výsledkově nepovedený začátek střelci nesložili zbraně a neustále zaměstnávali výborného brankáře hostů, kterého pětkrát pokořili a stav 5:6 byl již mnohem lepší. Třetí třetina se opět vyvíjela mohutným tlakem na soupeřovu bránu, z kterého jsme vytěžili další 4 branky a nakonec zvítězili 9:7. Všichni od začátku prahli po vítězství, bojovali, pěkně kombinovali a stříleli krásné góly. 

výsledek "A" mužstva: HC Střelci JH  9:7   HC Milevsko 1910

sestava: Večerka - Blažek, Krhánek, Beran, Bryol, Havelka, Čáp, Jaroš, Vomastek

góly: Beran 6, Krhánek 1, Blažek 1, Jaroš 1

 

Hráči mužstva "B" po celý zápas byli rovnocenným soupeřem klukům z Milevska, a až v poslední třetině vstřelili hosté několik branek za sebou a střelci na ně už nestačili zareagovat. Přes prohru jsme odehráli dobré utkání a všichni zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

výsledek "B" mužstva: HC Střelci JH  5:10   HC Milevsko 1910

sestava: Gabriška - Kinter, Toman, Jon, Strachota, Jelínek, Kadlec, Dvořák, Kadlec, Kuba

góly: Strachota 3, Kinter 1, Toman 1

 

V druhém zápase nastoupili střelci proti celku HC Český Krumlov.

V zápase mužstev "A" se první třetina většinu času odehrávala před brankářem hostů, ale jeho dobré zákroky pokryly spoustu střel a výsledek byl pouze 3:0. Ve druhé a třetí třetině hřiště ovládlo jedno mužstvo a to domácí HC Střelci. Kluci přidali dalších 15 gólů a po výsledku 18:3 zaslouženě vyhráli a vychutnávali si potlesk od povzbuzujících a šťastných rodičů. K vidění byl pěkný hokej, se spoustou šancí, výborných přihrávek a krásných gólů. Zápas od zápasu se všichni zlepšují a odvádějí maximální výkony.

výsledek "A" mužstva: HC Střelci JH  18:3   HC Český Krumlov

sestava: Gabriška - Blažek, Krhánek, Beran, Bryol, Havelka, Čáp, Jaroš, Vomastek

góly: Beran 7, Blažek 4,  Krhánek 3, Jaroš 1, Bryol 1, Čáp 1, Havelka 1

 

Hráči mužstva "B" odehráli druhé utkání výborně. Po celý zápas si udržovali více jak pětibrankový rozdíl ve skóre a výsledkem byla zasloužená výhra. Kluci bojovali, od začátku dobře bruslili a dávali pěkné góly.

výsledek "B" mužstva: HC Střelci JH  13:6   HC Český Krumlov

sestava: Večerka - Kinter, Toman, Jon, Strachota, Jelínek, Kadlec, Dvořák, Kadlec, Kuba

góly: Kinter 7, Strachota 6

Miniturnaj 2007 řízený ČSLH ve Veselí n.L.

V neděli 11.10. se hráči kategorie 2007 zúčastnili druhého mistrovského dvojutkání ve Veselí nad Lužnicí. Kromě domácího celku TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, si zahráli ještě proti Spartaku Soběslav.

První zápas jsme odehráli proti domácímu týmu. Kluci se snažili, ale v hostujícím celku se dařilo střelecky jednomu hráči, který dal 7 gólů a tím pádem rozhodl o výsledku celého zápasu. Přes prohru nás v brance podržel dobrými zákroky brankář Matyáš Gabriška.

výsledek "A" mužstva: HC Střelci JH  2:9   TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí

sestava: Gabriška - Bryol, Havelka, Čáp, Blažek, Jaroš, Havel

góly: Bryol 1, Havelka 1

 

V prvním utkání jsme byli jasně lepším týmem a to se projevilo i na počtu vstřelených branek. Kluci si s radostí zahráli a zastříleli. Hra byla podpořena výbornými zákroky našeho gólmana Tomáše Berana.

výsledek "B" mužstva: HC Střelci JH  20:9  TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí

sestava: Beran Tomáš - Kinter, Strachota, Toman, Böhm, Jelínek, Jon

góly: Strachota 8, Kinter 6, Jon 4, Jelínek 1, Toman 1

 

V druhém zápase nastoupili střelci proti celku Spartak Soběslav.

V zápase mužstev "A" se jednalo po dvě třetiny o vyrovnaný zápas, a až na konci nás soupeř přestřílel a zvítězil 13:8. Opět se v brance dařilo Matyáši Gabriškovi a všichni kluci si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení. Snad již příští týden, kdy budeme hrát v domácím prostředí, předvedeme zlepšený výkon a zvítězíme.

výsledek "A" mužstva: HC Střelci JH  8:13  Spartak Soběslav

sestava: Gabriška - Bryol, Havelka, Čáp, Blažek, Jaroš, Havel

góly: Jaroš 3, Blažek 2, Čáp 2, Havelka 1

 

Ve druhém utkání jsme byli týmu Soběslavi více než vyrovnaným soupeřem, ale o výsledku rozhodlo proměňování šancí. My jsme nedokázali naše brankové příležitosti proměnit a soupeř ano. Za oba zápasy zaslouží velkou pochvalu brankář Tomáš Beran, který chytal své první zápasy a zhostil se své role výborně.

výsledek "B" mužstva: HC Střelci JH  5:15  Spartak Soběslav

sestava: Beran Tomáš - Kinter, Strachota, Toman, Böhm, Jelínek, Jon

góly: Kinter 3, Strachota 1, Toman 1

Miniturnaj 2007 řízený ČSLH ve Vimperku

V sobotu 3.10. se hráči kategorie 2007 zúčastnili narychlo miniturnaje ve Vimperku, kde nahradili mužtsvo KLH Vajgar JH, které nepřijelo z důvodu nemoci většího počtu hráčů. Jednalo se o první mistrovský dvojzápas řízený ČSLH, kterého se zúčastnila mužstva HC Milevsko, HC Střelci Jindřichův Hradec a domácí HC Vimperk.

První zápas jsme odehráli proti domácímu týmu HC Vimperk. V zápase mužstev "A" naši kluci výborně bruslili a kombinovali a hned od začátku bylo znát kdo je na hřišti pánem. Kluci dali pěkné branky a zaslouženě vyhráli.

výsledek "A" mužstva: HC Střelci JH  18:3   HC Vimperk

sestava: Gabriška - Bryol, Krhánek, Havelka, Čáp, Beran Vojta

góly: Beran 6, Krhánek 4, Bryol 4, Čáp 2, Havelka 2

 

Hráči mužstva "B" také převyšovali své vrtstevníky na druhé straně a výsledkem byla dvouciferná výhra.  Úspěšnou premiéru v brance si odbyl mladý brankář Honzík Beran a chytal výborně. 

výsledek "B" mužstva: HC Střelci JH  18:6   HC Vimperk

sestava: Beran Honza - Kinter, Strachota, Toman, Böhm, Jelínek

góly: Kinter 11, Strachota 7

 

V druhém zápase nastoupili střelci proti celku HC Milevsko.

V zápase mužstev "A" se jednalo o zcela vyrovnaný zápas. Narazili na sebe mužstva bruslařsky a herně výborně vybavená. V zápase jsme si od začátku udržovali jedno až dvoubrankový náskok, bohužel v posledních dvou minutách nás soupeř zatlačil a výsledkem byli 3 vstřelené góly, které rozhodli o naší prohře o jeden gól. Přesto jsme v zápase viděli hodně pěkných kombinačních akcí a všichni si zaslouží pochvalu za bojovnost a předvedenou hru.

výsledek "A" mužstva: HC Střelci JH  10:11  HC Milevsko

sestava:  Gabriška - Bryol, Krhánek, Havelka, Čáp, Beran Vojta

góly: Beran 5, Havelka 2, Bryol 2, Čáp 1

 

Hráči mužstva "B" odehráli i druhé utkání výborně. Povedl se jim vstup do utkání, kdy vstřelili rychlé tři góly a poté si celou dobu svůj náskok hlídali a zaslouženě vyhráli.

výsledek "B" mužstva: HC Střelci JH  8:5  HC Milevsko

sestava: Beran Honza - Kinter, Strachota, Toman, Böhm, Jelínek

góly: Kinter 3, Strachota 3, Jelínek 1, Toman 1

Přátelské utkání s Pelhřimovem

V sobotu 26.9. odehráli kluci z kategorie 2007 přátelské utkání na domácím ledě proti mužstvu HC Lední medvědi Pelhřimov. V průběhu celého zápasu jsme byli lepším mužstvem, kluci dobře bruslili, napadali, stříleli pěkné góly a zaslouženě vyhráli.

HC Střelci JH   11:6     HC Lední medvědi Pelhřimov

sestava: Matyáš Gabriška - Filip Blažek, Filip Bryol, Bořek Dvořák, Vojta Beran, Vojta Havelka, Ondra Vomastek, Rosťa Krhánek, Adam Čáp, Dominik Böhm

góly: Bryol 3, Krhánek 3, Čáp 2, Beran 2, Dvořák

 

Turnaj v Pelhřimově

Hráči kategorie 2007 se o víkendu 5.-6.9. zúčastnili dvoudenního turnaje v Pelhřimově. Z hráčů jsme složili dva týmy - modrý a bílý. Turnaj byl rozlosován do dvou skupin po 6 týmech. Hrálo se systémem 3 na 3 a každý zápas trval 3x10 minut hrubého času. Nejdřívě se odehrály zápasy ve skupinách, poté dle umístění ve skupinách se již hrálo vyřazovacím způsobem. Naše týmy se bohužel utkaly ve vyřazovací fázi již ve čtvrtfinále a "bílý" tým postoupil dále. V semifinále odehráli kluci "bílého" týmu nejlepší zápas proti Motoru ČB, vyhráli a zaslouženě postoupili do finále. Zde již nad jejich síly bylo mužstvo Třemošná "A". Projevila se zde únava z celého turnaje, ale i přesto si kluci zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon a herní projev. "Modrý" tým se utkal s Hodonínem o 5. místo, prohrál a skončil celkově na 6. místě. Všichni kluci si zahráli 8 zápasů během dvou dnů a dále se připravují na mistrovské zápasy, které začnou o víkendu 3.-4.10.

skupina A - HC Lední medvědi Pelhřimov, HC Střelci "modrý", HC Meteor Třemošná "B", HC Uherské Hradiště, HC Motor České Budějovice, SKLH Žďár nad Sázavou

skupina B - HC Ledeč nad Sázavou, HC Meteor Třemošná "A", SHK Hodonín, HC Kohouti Tábor "A", HC Střelci "bílý", HC Kohouti Tábor "B"

 

sestava "modrého" týmu - Kristián Večerka, Filip Blažek, Filip Bryol, Matěj Fiedler, Vítek Šádek, Vojta Dvořák, Bořek Dvořák, Tadeáš Topič

výsledky "modrého" týmu

HC Střelci JH    8:2    HC Pelhřimov

HC Střelci JH  11:4    HC Třemošná "B"

HC Střelci JH  11:8    HC Uherské Hradiště

HC Střelci JH    1:16  HC Motor České Budějovice

HC Střelci JH    2:7    SKLH Žďár nad Sázavou

HC Střelci JH    5:12  HC Střelci JH "bílý"  - čtvrtfinále

HC Střelci JH    4:6    SHK Hodonín ( Dvořák 1, Bryol 1, Blažek 1, Šádek 1 ) - utkání o 5. místo

 

sestava "bílého týmu" - Zdeněk Petrů, Rosťa Krhánek, Jáchym Jaroš, Adam Čáp, Vojta Havelka, Jakub Kaňka, Ondra Vomastek, Vojta Beran

výsledky "bílého" týmu

HC Střelci JH  13:5    HC Ledeč nad Sázavou ( Beran 5, Krhánek 3, Jaroš 2, Čáp 2, Havelka 1 )

HC Střelci JH    4:2    HC Tábor A" ( Beran 2, Krhánek 1, Jaroš 1 )

HC Střelci JH    6:2    HC Tábor "B" ( Beran 4, Krhánek 1, Kaňka 1 )

HC Střelci JH    5:6    HC Třemošná "A" ( Beran 2, Jaroš 2 )

HC Střelci JH    7:4    SHK Hodonín ( Beran 3, Krhánek 3, Havelka 1 )

HC Střelci JH   12:5   HC Střelci JH "modrý"  - čtvrtfinále ( Beran 6, Krhánek 2, Čáp 2, Havelka 1, Jaroš 1 )

HC Střelci JH    5:4    HC Motor České Budějovice - semifinále ( Beran 3, Krhánek 1, Čáp 1 )

HC Střelci JH    4:9    HC Třemošná "A"( Beran 2, Krhánek 2 ) - finále

 

Pořadí na prvních šesti místech:

  1. HC Třemošná "A"
  2. HC Střelci Jindřichův Hradec "bílý"
  3. SKLH Žďár nad Sázavou
  4. HC Motor České Budějovice
  5. SHK Hodonín
  6. HC Střelci Jindřichův Hradec "modrý"

Děkujeme zároveň všem rodičům za příkladné fandění a podporu v průběhu celého turnaje.

Domácí velikonoční turnaj.

Ve čtvrtek 2.4. o velikonočních prázdninách sehrála kategorie 2007 na domácím stadionu Jana Marka poslední turnaj a zároveň poslední zápasy v sezóně 2014/2015. Turnaje se zúčastnila mužstva - HC Rebel Havlíčkův Brod, HC Motor České Budějovice, Spartak Soběslav a domácí tým HC Střelci. Všichni si zahráli 3 zápasy 3x12 min systémem 3 na 3.

Střelcům bohužel poslední turnaj výsledkově nevyšel, ale přesto se všichni snažili a bojovali do poslední minuty o co nejlepší výsledek. I když skončili na 4. místě odevzdali kluci všechny zbylé síly z dlouhé sezóny a v každém zápase byli vyrovnaným soupeřem. 

Všichni hráči podávali během celé sezony výborné výkony, u každého došlo k znatelnému zlepšení a pokroku a nyní si všichni zaslouží odpočinek.

 

Sestava 2007 - Kristián Večerka - Rosťa Krhánek, Víťa Šádek, Jáchym Jaroš, Filip Blažek, Česťa Havel, Filip Bryol, Vojta Havelka, Vojta Beran, Borek Kubát

 

HC Střelci   3:5    Spartak Soběslav ( Beran 3 )

HC Střelci   8:13   HC Rebel Havlíčkův Brod ( Beran 5, Blažek 2, Bryol 1 )

HC Střelci   10:5   HC Motor České Budějovice ( Krhánek 4, Beran 2, Bryol 2, Blažek 1, Jaroš 1 )

Střelci ročníku 2007 obsadili 4. místo

 

Zlato z ČB.

V neděli 29.3. se naši Střelci kategorie 2007 zúčastnili turnaje v Českých Budějovicích. Hráli se 3 zápasy a to proti domácímu týmu HC Motor České Budějovice "A", HC Motor České Budějovice "B" a HC Lvi České Budějovice. Hrálo se 3x15 minut systémem 4 na 4. Kluci podlali výborný výkon, nepoznali hořkost porážky, stříleli pěkné góly a zaslouženě si odváží zlaté medaile!!! Všichni zaslouží velkou pochvalu za nasazení a bojovnost v každém zápase a za odměnu se zimním stadionem řinul bouřlivý potlesk rodičů a skandování - "Střelci hej, střílí hej, střelci střílí, dávaj góly hej, hej, hej".

Sestava 2007 - Matyáš Gabriška - Rosťa Krhánek, Víťa Šádek, Filip Blažek, Vojta Havelka, Vojta Beran, Jáchym Jaroš, Česťa Havel, Filip Bryol

 

HC Střelci   14:12    HC Lvi České Budějovice ( Beran 7,  Blažek 3, Havelka 2, Bryol 1, Jaroš 1 )

HC Střelci   10:4      HC Motor České Budějovice "B" ( Beran 3, Blažek 2, Havelka 2, Krhánek 1, Jaroš 1, Bryol 1 )

HC Střelci    8:3       HC Motor České Budějovice "A" ( Beran 5, Havelka 1, Jaroš 1, Bryol 1 )

Střelci ročníku 2007 obsadili 1. místo

 

Děkujeme všem rodičům za výbornou atmosféru v hledišti a příkladné fandění v průběhu celého turnaje.

Cenné stříbro z Havlíčkova Brodu

V neděli 22.3. se Střelci ročníku 2007 zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Havlíčkově Brodě. Kluci nastoupili proti těmto týmům - HC Rebel havlíčkův Brod, HC Motor České Budějovice, HC Spartak Choceň a HC Chrudim. Hrálo se 3x12 minut 3 na 3. Všichni hráči sehráli výborný turnaj a zápasy proti Motoru ČB a domácímu týmu HC Rebel patřily vůbec k nejlepším za celou sezonu. Kluci výborně bruslili, kombinovali a stříleli pěkné góly. Všichni si zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon.

 

Sestava: Matyáš Gabriška - Rosťa Krhánek, Filip Blažek, Vojta Havelka, Vojta Beran, Matěj Fiedler, Kuba Kaňka, Filip Kinter

 

Střelci JH     17:6   HC Spartka Choceň  ( Beran 6, Krhánek 4, Blažek 3, Fiedler 2, Kinter 1, Havelka 1 )

Střelci JH    7:9     HC Rebel Havlíčkův Brod  ( Fiedler 3, Beran 2, Krhánek 2 )

Střelci JH     11:2   HC Chrudim ( Krhánek 5, Beran 4, Fiedler 1, Kinter 1 )

Střelci JH     10:9   HC Motor České Budějovice ( Krhánek 4, Beran 3, Fiedler 2, Blažek 1)

 

Střelci kategorie 2007 obsadili konečné 2. místo

Stříbrné medaile z Pelhřimova

V sobotu 21.3. se naši mladí Střelci kategorie 2007 zúčastnili turnaje v Pelhřimově. Všichni si zahráli 3 zápasy a to proti domácímu týmu HC Lední medvědi Pelhřimov, Lokomotivě Veselí n. Lužnicí a HC Kohoutům Tábor. Hrálo se 3x15 minut systémem 4 na 4. Všichni hráči příkladně bojovali, stříleli góly a odměnou jim bylo pěkné druhé místo, když prohráli pouze s Lokomotivou Veselí n. Lužnicí.

Sestava 2007 - Matyáš Gabriška - Rosťa Krhánek, Víťa Šádek, Borek Kubát, Filip Blažek, Vojta Havelka, Vojta Beran, Jáchym Jaroš, Česťa Havel

 

HC Střelci   7:4     HC Kohouti Tábor ( Beran 5, Jaroš 1, Krhánek 1 )

HC Střelci   6:9     Lokomotiva Veselí n. Lužnicí ( Beran 3, Blažek 3 )

HC Střelci   10:3   HC lední medvědi Pelhřimov ( Beran 5, Krhánek 3, Blažek 1, Havelka 1 )

Střelci ročníku 2007 obsadili 2. místo

Zlato ze Soběslavi.

Opět po 14-dnech se naši malí Střelci kategorie 2007 zúčastnili  turnaje v Soběslavi. V turnaji startovala čtyři mužstva - domácí HC Spartak Soběslav, HC Milevsko 1910, HC Český Krumlov  a náš celek HC Střelci JH. Turnaj se hrál jednotlivě za každou kategorii systémem každý s každým 4 na 4 na 2x20 min, kde každá dvacetiminutovka se počítala jako samostatný zápas.

Hráči ročníku 2007 odehráli celý turnaj v dobré pohodě a i přesto, že jednou prohráli, odevzdali bojovný a kvalitní výkon a z turnaje si zaslouženě odváží zlaté medaile. Kluci si zaslouží pochvalu za kolektivní a kombinační hru.

Sestava 2007 - Kristián Večerka - Rosťa Krhánek, Víťa Šádek, Filip Bryol, Filip Blažek, Vojta Havelka, Vojta Beran, Jáchym Jaroš, Česťa Havel

 

HC Střelci   5:0, 2:5     Spartak Soběslav ( Krhánek 2, Havelka 1, Jaroš 1, Beran 1 / Blažek 1, Beran 1  )

HC Střelci   4:3, 7:0     HC Milevsko 1910 ( Beran 2, Krhánek 2 / Beran 4, Jaroš 2, Blažek 1,   )

HC Střelci   10:1, 8:0   HC Český Krumlov ( Krhánek 4, Beran 3, Blažek 2, Jaroš 1 / Beran 6, Bryol 2 )

 

Střelci ročníku 2007 obsadili 1. místo

 

Zlato z Vimperka.

V neděli 1.3. se kategorie 2007 zúčastnila turnaje ve Vimperku. V turnaji startovalo pět mužstev - domácí HC Vimperk, HC Kohouti Tábor, HC Strakonice, HC Milevsko 1910 a náš celek HC Střelci JH. Turnaj se hrál jednotlivě za každou kategorii systémem každý s každým na 3x10 min. 

Hráči ročníku 2007 opět odehráli celý turnaj výborně, i když ve dvou zápasech se střetli s naprosto vyrovnaným soupeřem, ale přesto neodešli ani jednou poraženi a celý turnaj vyhráli! V brance podal výborný výkon Matyáš Gabriška a všichni kluci příkladně bojovali a zaslouží velkou pochvalu za předvedenou hru. Hoši děkujeme !!!

Sestava 2007 - Matyáš Gabriška - Rosťa Krhánek, Víťa Šádek, Filip Bryol, Filip Blažek, Vojta Havelka, Vojta Beran, Jáchym Jaroš, Česťa Havel

HC Střelci   12:0     HC Vimperk ( Beran 5, Krhánek 3, Bryol 3, Havelka 1  )

HC Střelci     3:3     HC Milevsko 1910 ( Beran 2, Jaroš 1  )

HC Střelci     3:2     HC Kohouti Tábor ( Jaroš 1, Bryol 1, Blažek 1 )

HC Střelci     8:1     HC Strakonice ( Beran 5, Bryol 2, Blažek 1 )

Zlato z Pelhřimova.

V sobotu 21.2. se hráči kategorie 2007 zúčastnili turnaje v Pelhřimově. Kromě nás a domácího celku HC Lední medvědi Pelhřimov ještě hrála mužstva HC Dukla Jihlava a HC Kohouti Tábor. Turnaj se hrál jednotlivě za každou kategorii systémem každý s každým na 3x15 min.

Hráči ročníku 2007 odehráli výborná utkání a ve všech třech zápasech zvítězili velkým rozdílem a soupeři měli malou šanci na úspěch. Dobře zachytal brankář Zdeněk Petrů a ostatní jeho výkon podpořili pěknými akcemi, které byly odměněny bouřlivým potleskem diváků. Kluci si výborně nahrávali, bojovali a zaslouženě vyhráli celý turnaj . Zaslouží velkou pochvalu. Každé utkání je na nich vidět zlepšení jak po herní stránce tak po stránce taktické.

Sestava 2007 - Zdeněk Petrů - Rosťa Krhánek, Víťa Šádek, Filip Bryol, Filip Blažek, Vojta Havelka, Vojta Beran, Jáchym Jaroš, Česťa Havel

HC Střelci   11:2     HC Lední medvědi Pelhřimov ( Beran 6, Krhánek 3, Blažek 1, Bryol 1 )

HC Střelci     9:3     HC Kohouti Tábor ( Beran 9 )

HC Střelci   15:0     HC Dukla Jihlava ( Beran 5, Blažek 4, Krhánek 3, Bryol 2, Havelka 1 )

 

Děkujeme všem rodičům za výbornou atmosféru v hledišti a příkladné fandění v průběhu celého turnaje.

Miniturnaj 2007 řízený ČSLH.

Naši nejmenší hokejisté a hokejistky kategorie 2007 a 2008 sehráli své poslední mistrovské dvojzápasy s mužstvy IHC Písek a HC Slavoj Český Krumlov na ZS v Písku. V prvním zápase nastoupili proti domácímu celku IHC Písek.

V zápase mužstev "A" naši kluci opět výborně bruslili a kombinovali a hned od začátku byla vidět naše převaha. Dobrými zákroky podržel tým brankář Matyáš Gabriška, kluci dali pěkné branky a zaslouženě vyhráli.

výsledek "A" mužstva: HC Střelci JH  13:5  IHC Písek

sestava: Gabriška - Jaroš, Bryol, Krhánek, Strachota, Havelka, Jelínek, Kadlec, Beran T.

góly: Jaroš 3, Strachota 3, Krhánek 2, Bryol 1, Jelínek 1, Havelka 1, Kadlec 1, Beran T. 1

 

Hráči a hráčky mužstva "B" odehráli výborný zápas a v celém jeho průběhu byli více než vyrovnaným soupeřem domácímu týmu. I přes velkou snahu a bojovnost a vstřelení pěkných gólů odešli poraženi, ale pouze o jeden jediný gól.

výsledek "B" mužstva: HC Střelci JH  8:9  IHC Písek

sestava: Kopřivová, Urbanová, Pundová, Toman, Beran J., Kadlec F., Kinter, Jon 

góly: Kinter 3, Jon 2, Kopřivová 1, Urbanová 1, Toman 1

 

V druhém zápase nastoupili proti celku HC Slavoj Český Krumlov.

V zápase mužstev "A" jsme si od začátku zápasu vytvořili spoustu šancí a dávali jsme pěkné góly. Všichni odehráli výborný zápas a zaslouží pochvalu za lepšící se herní projev s množstvím pěkných přihrávek a dodržováním míst.

výsledek "A" mužstva: HC Střelci JH  9:3  HC Slavoj Českých Krumlov

sestava: Jaroš, Bryol, Krhánek, Strachota, Havelka, Jelínek, Kadlec, Beran T.

góly: Jaroš 3, Strachota 3, Krhánek 2, Bryol 1

 

Hráči a hráčky mužstva "B" výborně odehráli své druhé utkání a po skvělém výkonu vyhráli !!! Celý tým si zaslouží velkou pochvalu za nesmírnou bojovnost a nasazení a vůli po výhře. Po celé utkání jsme měli územní převahu, kterou jsme proměnili v pěkné góly.

výsledek "B" mužstva: HC Střelci JH  11:2  HC Slavoj Český Krumlov

sestava: Gabriška - Kopřivová, Urbanová, Pundová, Toman, Beran J., Kadlec F., Kinter, Jon 

góly: Kinter 5, Jon 4, Toman 1, Beran J. 1

Miniturnaj 2007 řízený ČSLH

Naši nejmenší hokejisté a hokejistky kategorie 2007 a 2008 sehráli 24.1.2007 na ZS v Soběslavi další mistrovské dvojzápasy s mužstvy HC Vimperk a Spartak Soběslav. V prvním zápase nastoupili proti HC Vimperk.

V zápase mužstev "A" byla po celé utkání znát výrazná převaha našeho týmu, které soupeře přehrálo a s chutí si kluci zastříleli a výsledkem je dvouciferný výsledek.

výsledek "A" mužstva: HC Střelci JH  22:2  HC Vimperk

sestava: Gabriška - Jaroš, Bryol, Krhánek, Strachota, Havelka, Jelínek, Kadlec

góly: Krhánek 6, Jaroš 4, Havelka 3, Strachota 3, Bryol 3, Jelínek 2, Kadlec 1

 

Hráči a hráčky mužstva "B" opět bojovali co jim síly stačili, ale jako již v předcházejících zápasech byl zde znát věkový rozdíl, kde za nás nastoupily ročníky 2008 a 2009 a soupeř byl převážně tvořen kategorií 2007. Všichni odevzdali své maximum a zalouží si velkou pochvalu za bojovnost a snahu.

výsledek "B" mužstva: HC Střelci JH  3:14  HC Vimperk

góly: Kinter 3

sestava: Kopřivová, Urbanová, Pundová, Toman, Beran T., Beran J., Kadlec F., Kinter 

 

V druhém zápase nastoupili proti domácímu celku Spartak Soběslav.

V zápase mužstev "A" si naši kluci vytvořili v první třetině pětigólový náskok, který v průběhu zápasu udržovali. Ve hře byla vidět spousta pěkných akcí a výsledkem byla zasloužená výhra našeho mužstva.

výsledek "A" mužstva: HC Střelci JH  18:11  Spartak Soběslav

sestava: Gabriška - Jaroš, Bryol, Krhánek, Strachota, Havelka, Jelínek, Kadlec

góly: Krhánek 6, Jaroš 3, Havelka 2, Strachota 2, Bryol 2, Jelínek 2, Kadlec

 

Hráči a hráčky mužstva "B" si v průběhu zápasu vytvořili několik slibných šancí na vstřelení gólu, ale bohužel hostující brankář předváděl vynikající zákroky a nepustili za svá záda ani jedinou střelu. Všichni odevzdali své maximum a zalouží si velkou pochvalu za bojovnost a snahu.

výsledek "B" mužstva: HC Střelci JH  0:7  Spartak Soběslav

sestava: Kopřivová, Urbanová, Pundová, Toman, Beran T., Beran J., Kadlec F., Kinter 

Přátelský zápas v Jindřichově Hradci.

V sobotu 17.1.2015 sehrála kategorie hráčů 2007 v domácím prostředí na ZS Jana Marka přátelské zápasy se Lvi ČB ročníku 2006 a HC Kohouti Tábor ročníku 2006. V prvním zápase proti Lvům kluci prospali začátek zápasu, kde se hostující mužstvo rychle dostalo do tříbrankového vedení a nakonec zápas Lvi dovedli do vítězného konce. Kluci podali dobrý výkon a zaslouží si pochvalu za bojovnost a snahu o zvrat v zápase. V druhém zápase se již projevil rozdíl jednoho ročníku a výborně hrající soupeř z Tábora si s chutí zastřílel.

 

sestava - Kristián Večerka - Jáchym Jaroš, Rosťa Krhánek, Filip Bryol, Vojta Beran, Jirka Strachota, Filip Kinter, Zdeněk Petrů

HC Střelci    6:8      Lvi ČB  

góly - Beran 4, Bryol 1, Jaroš 1

 

sestava - Matyáš Gabriška - Jáchym Jaroš, Rosťa Krhánek, Filip Bryol, Vojta Beran, Jirka Strachota, Filip Kinter, Zdeněk Petrů

HC Střelci    2:19     HC Kohouti Tábor  

góly - Krhánek 1, Beran 1

Přátelský zápas v Soběslavi.

V pátek 16.1.2015 sehrála kategorie hráčů 2007 a 2008 pátelský zápas v Soběslavi. Oba týmy podali dobrý výkon, dařilo se brankařům, ale domácí tým byl šťastěnjší v koncovce a oba zápasy vyhrál.

sestava ročníku 2007 - Kristián Večerka - Zdeněk Petrů, Jáchym Jaroš, Rosťa Krhánek, Toník Jelínek, Vojta Beran, Jirka Strachota, Kuba Kaňka

HC Střelci    9:10      Spartak Soběslav  

góly - Beran 5, Jelínek 1, Strachota 1, Krhánek 1, Petrů 1

 

sestava ročníku 2008 - Matyáš Gabriška - Viktorka Urbanová, Verunka Pundová, Viktorka Kopřivová, Filip Kadlec, Rosťa Toman, Filip Kinter, Vítek Šádek, Jan Beran 

HC Střelci    2:5      Spartak Soběslav  

góly - Toman 2

Miniturnaj 2007 řízený ČSLH.

Naši nejmenší hokejisté a hokejistky kategorie 2007 a 2008 sehráli 10.1.2015 v domácím prostředí na ZS Jana Marka v JH  další mistrovské dvojzápasy s mužstvy HC Motor České Budějovice a HC Kohouti Tábor. Obě naše mužstva odehráli první zápas proti HC Motoru ČB.

Hráči mužstva "A" se snažili a bojovali celý zápas, ale na hostující celek bohužel nestačili. Motor ČB měl dvě vyrovnané čtyřky a přes velkou snahu se našim hráčům jejich gólmana podařilo překonat pouze 4x. I přesto kluci odevzdali maximum a odehráli dobrý zápas.

výsledek "A" mužstva: HC Střelci JH  4:15  HC Motor ČB

sestava: Krhánek - Jaroš, Bryol, Kinter, Strachota, Jon, Jelínek, Kadlec V., Havelka

góly: Jon, Havelka, Jaroš, Jelínek

 

Hráči a hráčky mužstva "B" po celý zápas bojovali, ale byl zde znát věkový rozdíl, kde za nás nastoupily ročníky 2008 a 2009 a soupeř byl převážně tvořen kategorií 2007. I přes porážku všichni bojovali a zaslouží si velkou pochvalu.

výsledek "B" mužstva: HC Střelci JH  0:21  HC Motor ČB

sestava: Gabriška - Kopřivová, Urbanová, Pundová, Toman, Beran T., Beran J., Kadlec F.

 

Druhý zápas odehráli proti mužstvu HC Kohouti Tábor.

V zápase mužstev "A" se hrál dvě třetiny vyrovnaný zápas, kde na obou stranách podali výborný výkon brankáři a střelci vyšli na prázdno. Ve 3. třetině se hraje trochu otevřela a začali padat góly. I přes mírnou optickou převahu "Střelců", dali "Kohouti" branek více a zvítězili. Naši kluci výborně bruslili a v některých šancích jim chybělo více štěstí v zakončení. Po zápase byli zklamaní z výsledku, ukáplo i pár slziček, ale zápas patřil mezi jeden z nejlepších v této sezóně a hráči si zalouží velkou pochvalu a poděkování ze předvedený výkon.

výsledek "A" mužstva: HC Střelci JH  1:4  HC Kohouti Tábor

sestava: Krhánek - Jaroš, Bryol, Kinter, Strachota, Jon, Jelínek, Kadlec V., Havelka

góly: Kinter

 

Hráči a hráčky mužstva "B" se snažili v celém zápase, měli i několik slibných šancí na vstřelení gólu, ale jako již v předcházejícím zápase byl zde znát věkový rozdíl, kde za nás nastoupily ročníky 2008 a 2009 a soupeř byl převážně tvořen kategorií 2007. Všichni odevzdali své maximum a zalouží si velkou pochvalu za bojovnost a snahu.

výsledek "B" mužstva: HC Střelci JH  0:16  HC Motor ČB

sestava: Gabriška - Kopřivová, Urbanová, Pundová, Toman, Beran T., Beran J., Kadlec F.

Vítězství Střelců na domácím vánočním turnaji.

V pátek 26.12. se konal na ZS Jana Marka v Jindřichově Hradci turnaj kategorie 2007. Turnaje se zúčastnila mužstva HC Sparta Praha, SC Kolín, HC Slavoj Český Krumlov a domácí HC Střelci. Každý z účastníků odehrál 3 utkání dle pravidel minihokeje. Kluci zvítězili ve všech zápasech a zaslouženě celý turnaj vyhráli. Nejcennější byla výhra proti HC Spartě Praha.

sestava: Matyáš Gabriška - Filip Bryol, Filip Blažek, Rosťa Krhánek, Vojta Beran, Vojta Havelka, Borek Kubát, Zdeněk Petrů

výsledky:

Střelci JH     9:5    HC Sparta Praha ( Beran 5, Krhánek 2, Bryol, Blažek )

Střelci JH    16:6    HC Slavoj Český Krumlov ( Beran 9, Krhánek 4, Blažek 2, Petrů )

Střelci JH    14:6    SC Kolín ( Beran 7, Krhánek 4, Bryol 2, Blažek )

 

 

Turnaj v Pelhřimově kategorie 2007

Hráči kategorie 2007 se 23.12. zúčastnili hokejového turnaje v Pelhřimově. Kluci ve všech zápasech odevzdali výborný výkon, bojovali a vstřelili pěkné góly. Ve všech zápasech jsme soupeřům vzdorovali a obsadili 4. místo.

Za "STŘELCE" nastoupili a trvdě bojovali o každý puk:

Kristián Večerka - Filip Blažek, Tonda Jelínek, Rosťa Krhánek, Filip Bryol, Jáchym Jaroš, Jirka Strachota, Filip Kinter, Vojta Havelka

Střelci JH    4:6    Jihlava ( Strachota 2, Blažek 2 )

Střelci JH    3:3    Pelhřimov ( Bryol 2, Krhánek )

Střelci JH    6:11  Havlíčkův Brod ( Krhánek 3, Blažek, Jaroš )

Střelci JH    1:8    Pelhřimov ( Krhánek ) 

Děkujeme rodičům za fandění v celém turnaji.

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Korint stavební spol. s r.o. PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU
Vítězství hráčů kategorie 2007 na domácím vánočním turnaji.