sezona 2015-16

4. třída

dolní řada zleva: Matyáš Gabriška, Jakub Kaňka, Vojtěch Dvořák, Stanislav Fiedler - trenér, Bořek Dvořák, Dominik Böhm, Kristián Večerka

horní řada zleva: Matěj Fiedler, Cedrik Elian, Miroslav Křivánek, Tomáš Sedlačík, Tadeáš Topič, Jan Tuček, Čestmír Havel, Viktor Šamko

 

Závěrečný turnaj sezóny v Brně.

Ve dnech 1.4.-3.4. se kluci z kategorie 2006 zúčastnili posledního turnaje sezóny 2015/2016 v Brně na Warrioru. Na turnaj bylo pozváno 10 mužstev rozdělených do dvou skupin po pěti. Všechny zápasy se hrály 3 x 12 minut čistého času. Střelci byli nalosováni do skupiny "B" s celky HC Kometa Brno, LHK Jestřábi Prostějov, HC Černí Vlci Rožnov p. Radhoštem a SC Kolín. Ve skupině "A" hrály celky - HCM Warrior Brno, HK Krnov, KoWáři Brno, HC Lvi ČB a HC Baník Sokolov.

První zápas jsme odehráli proti Kometě Brno. Po dvou třetinách byl nerozhodný stav 1:1, kluci výborně bruslili, vytvářeli si hodně šancí, soupeře přestříleli, ale bohužel na začátku třetí třetiny nám soupeř dvakrát ujel a odskočil o dvě branky a o výsledku bylo rozhodnuto. V druhém zápase jsme nastoupili proti celku SC Kolín a prohráli 2:7. Kolín nás přehrával kombinací a rychlostí a hlavně jejich první útočná trojka hrála výtečně a zaznamenala všech sedm gólů. Druhý den jsme nastoupili proti Rožnovu a zaslouženě vyhráli 3:0. V posledním zápase ve skupině jsme se utkali s Prostějovem. Celý průběh utkání byl vyrovnaný, kluci bojovali o každý kousek ledu, ale i přesto, že jsme vedli 2:1, na konci utkání svítil na časomíře konečný výsledek 2:3 v náš neprospěch. Ve skupině jsme skončili na 3. místě a v utkání o postup o konečné umístění jsme narazili na tým HC Lvi Č. Budějovice. Zápas jsme prohráli jednoznačně 0:5 - byli jsme u všeho pozdě, nikdo nebruslil, nedodržovali jsme si místa ani nebojovali. V posledním zápase turnaje a tím i celé sezóny jsme nastoupili o konečné 7. místo proti mužstvu HK Krnov. Kluci se na zápas patřičně namotivovali a od začátku jsme byli lepším týmem. To se projevilo i na skóre a v polovině druhé třetiny jsme vedli 3:0. Bohužel chvilková nekoncentrovanost na konci druhé třetiny nás stála snížení hostů na 2:3. Poslední třetina byla boj o každý kousek ledu, ale pět minut před koncem jsme odskočili na 4:2 a výsledek již udrželi do konce zápasu.

Turnaj byl pěkný, kluci si během tří dnů zahráli 6 zápasů, užili si spoustu zábavy a umístili se na 7. místě. Všem děkujeme za předvedené výkony na turnaji i v průběhu celé sezony. Nyní si od hokeje měsíc odpočineme a začátkem května nás čeká letní příprava na další sezónu.

 

sestava: Honza Maňas - Vojta Dvořák, Míra Křivánek, Matěj Fiedler, Tadeáš Topič, Matyáš Urban, Michal Hamřík, Viktor Šamko, Kuba Kaňka, Vojta Beran, Honza Tuček

 

HC Střelci JH    1:4       HC Kometa Brno  góly: Dvořák 1

HC Střelci JH    2:7       SC Kolín  góly: Beran 2

HC Střelci JH    3:0       HC Černí Vlci Rořnov p. R.  góly: Šamko 2, Beran 1

HC Střelci JH    2:3       LHK Jestřábi Prostějov   góly: Beran 2

HC Střelci JH    0:5       HC Lvi Č. Budějovice

HC Střelci JH    4:2       HK Krnov    góly: Beran 3, Urban 1

Koneční pořadí:
1.   HC Kometa Brno
2.   HC Baník Sokolov
3.   SC Kolín
4.   HCM Warrior Brno
5.   HC Lvi České Budějovice
6.   LHK Jestřábi Prostějov
7.   HC Střelci Jindřichův Hradec
8.   HK Krnov
9.   HC Černí Vlci Rožnov p. R.
10. HC Kowáři Brno

4. místo na turnaji v Kolíně

V sobotu 26.3. jsme přijali pozvání na turnaj hráčů ročníku 2006 - 4. třídy do Kolína na Procházkův memoriál. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů, které si zahrály každý s každým v hrací době 2x15 minut čistého času. První utkání jsme hráli proti domácímu celku SC Kolín. Zápas byl vyrovnaný, hráči obou týmů předváděli pěkné akce, stříleli pěkné góly, a když už se zdálo, že utkání skončí remízou, udělali jsme na obranné modré hrubou chybu, kterou soupeř potrestal a vyhrál 3:2. Druhý zápas jsme po krátkém odpočinku odehráli proti HC Kobře Praha. První třetina skončila 1:1, ale do druhé třetiny naši kluci vstoupili výborně, soupeře přitlačili k jeho bráně a výsledkem byla zasloužená výhra 5:2. Po zápase jsme měli delší volno, kluci si došli na oběd a čekal nás další soupeř, kterým byl celek TJ Nové Město nad Metují. Utkání jsme začali dobře, kluci pěkně kombinovali, vytvářeli si šance a po první třetině byl stav nerozhodný 1:1. Ve druhé třetině jsme hostujícího brankáře zasypali spoustou střel, ale ten se zdál neprůstřelný a vše pochytal. Bohužel jsme se dopustili opět několika chybiček, které soupeř potrestal, a až ke konci zápasu jsme výsledek pouze zkorigovali na konečných 2:4. Poslední zápas jsme hráli proti týmu HC Jičín a výsledky v průběhu turnaje určily tento zápas jako boj o třetí místo. Jednalo se o čtvrtý zápas v jednom dni a na střelcích byla od začátku znát únava z celého dne, ale neustále se povzbuzovali a chtěli zabojovat o bronzové medaile. Zápas začal z obou stran opatrně, oba týmy převážně hrály ve středním pásmu a sporadicky se dostávaly do zakončení. Střelcům se na konci třetiny ovšem povedl rychlý protiútok, z kterého se dostali do vedení 1:0. Druhá třetina již patřila bohužel našemu soupeři, který dokázal třikrát skórovat a vyhrál 3:1. Kluci byli po zápase hodně smutní, ukáplo i pár slziček, ale ani v jednom zápase na turnaji jsme herně ani výsledkově nepropadli. Kluci bojovali a sami si dokázali, že hokej hrát umí, ale musí se vyvarovat zbytečných chyb, které rozhodují zápasy v jejich neprospěch.

sestava: Zdeněk Petrů - Vojta Dvořák, Cedrik Elian, Tadeáš Topič, Matěj Fiedler, Honza Bártů, Viktor Šamko, Kuba Kaňka, Vojta Beran, Honza Tuček, Česťa Havel

 

HC Střelci JH     2:3       SC Kolín  góly: Beran 1, Bártů 1

HC Střelci JH     5:2       HC Kobra Praha  góly: Beran 3, Bártů 1, Fiedler 1

HC Střelci JH     2:4       TJ Nové Město nad Metují  góly: Beran 1, Bártů 1

HC Střelci JH     1:3       HC Jičín góly: Bártů 1

 

Koneční pořadí:
1.   SC Kolín
2.   TJ Nové Město n. Metují
3.   HC Jičín
4.   HC Střelci Jindřichův Hradec
5.   HC Kobra Praha

Mistrovský zápas v Písku

Ve středu 23.3. odjeli kluci z kategorie 2006 odehrát svůj poslední mistrovský zápas v soutěži přípravek do Písku. Začátek zápasu jsme zaspali a po 8 minutách prohrávali 0:3. Do konce třetiny se nám podařilo jednou skórovat. O přestávce jsme si řekli určité věci a druhá třetina byla plně v naší režii, dobře jsme bruslili, napadali domácí už v jejich třetině, rychle přistupovali k hráčům a výsledkem bylo otočení skóre v náš prospěch 5:4. Třetí třetina začala převahou domácích, kterým se podařilo srovnat a pět minut před koncem vstřelit vítězný gól. Prohra je smolná, kluci byli zklamaní, ale zápas byl vyrovnaný a zvítězil šťastnější tým.

sestava: Večerka - Dvořák V., Böhm, Dvořák B., Krhánek, Šamko, Fiedler, Křivánek, Elian, Beran, Tuček

HC Střelci J. Hradec    5:6     IHC Písek  góly: Beran 3, Tuček 1, Elian 1

Třídenní turnaj ve Valašském Meziříčí

Střelci z ročníku 2006 se ve dnech 18.3.-20.3.2016 zúčastnili mezinárodního hokejového turnaje ve Valašském Meziříčí. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů, rozdělených do tří skupin po čtyřech. Kromě českých týmů se turnaje zúčastnil také tým z Maďarska - DAB Docler Dunaujvaros a slovenský celek HK ISKRA Partizanské. Všechny zápasy se hrály na 2 x 15 minut čistého času.

Naši kluci se v prvním zápase ve skupině utkali s domácím týmem a vyhráli 4:0. Druhý zápas jsme hráli proti Letcům Letňany a po naprosto vyrovném průběhu utkání rozhodl jediný gól, který jsme bohužel obdrželi my a prohráli 0:1. Třetí zápas ve skupině jsme odehráli s týmem z Přerova a proti pozdějšímu vítězi celého turnaje jsme podlehli 0:7. Kluci z Přerova byli všichni hokejově vyspělejší, fyzicky nás převyšovali a zaslouženě vyhráli. Po odehrání všech skupin se udělala celková tabulka všech týmů dle získaných bodů ve skupinách. První čtyři týmy postoupily přímo do čtvrtfinále, ostatní týmy se utkaly o postup v jednom vyřazovacím zápase. Dle umístění jsme narazili na celek z Krnova. Kluci odehráli výborný zápas, byli lepším týmem v celém zápase, soupeře nepustili do vážnější akce a zaslouženě vyhráli 6:0. Tím jsme měli zajištěn postup do čtvrtfinále, kde na nás čekal 2. tým v celkové tabulce po odehrání skupin a to celek z Maďarska. Utkání začalo z obou stran mírnou nervozitou, všichni si byli vědomi, že jde o postup do semifinále. První třetina skončila nerozhodně 0:0. Hra se převážně odehrávala ve středním pásmu a nikdo nechtěl udělat větší chybu. Ve druhé třetině nás soupeř přeci jenom více zatlačil k naší brance a v rozmezí dvou minut třikrát skóroval. Kluci se ještě v posledních minutách zápasu snažili výsledek otočit, soupeře zamkli v útočné třetině, měli několik brankových střel, ale vše pochytal hostující brankář a výsledek zůstal 0:3. Vzhledem k tomu, že maďarský celek postoupil až do finále, patří klukům za předvedný výkon velká pochvala. Tato prohra nám v pavouku turnaje určila zápas o konečné 7. místo proti mužstvu HC Vodní Lvi Benešov. Zápas se odvíjel podle stejného scénáře jako utkání proti Maďarům. Po první třetině, kde se převážně hrálo ve středním pásmu, bez šancí a střel a výsledkem byla remíza 0:0, přišel ve druhé třetině náš pětiminutový výpadek, kdy jsme inkasovali 3 góly a i přes velké množství střel žádný nedali a odešli poraženi opět 0:3. V turnaji jsme obsadili konečné 8. místo.

I přes umístění v druhé polovině tabulky hodnotíme celkový výsledek jako dobrý. Utkali jsme se s mužstvy, které jsme ještě v žádném zápase nepotkali, vždy jsme byli vyrovnaným soupeřem, ale bohužel nás zradila koncovka, která ještě není tak přesná a tvrdá jako u některých jiných týmů. Všichni si třídenní turnaj výborně užili, jak hráči tak rodiče byli s ubytováním a jídlem velice spokojeni, vládla kamarádská, až rodinná atmosféra, stmelilo to ještě více jak kluky tak celý rodičovský doprovod a hlavně se nikomu nic nestalo.

Děkujeme klukům za odvedený výkon a dobrou reprezentaci klubu a rodičům za výborné a hlasité fandění v průběhu celého turnaje.

 

sestava: Albert Schacherl - Vojta Dvořák, Cedrik Elian, Vojta Lošonský, Míra Křivánek, Matěj Fiedler, Tomáš Sedlačík, Michal Bittner, Viktor Šamko, Kuba Kaňka, Vláďa Volavka, Vojta Beran, Honza Tuček

 

HC Střelci JH    4:0       HC Bobři Valašské Meziříčí  góly: Beran 3, Lošanský 1

HC Střelci JH    0:1       HC Letci Letňany

HC Střelci JH    0:7       HC Zubr Přerov

HC Střelci JH    6:0       HC Krnov góly: Beran 4, Bittner 1, Volavka 1

HC Střelci JH    0:3       DAB Docler Dunaujvaros

HC Střelci JH    0:3       HC Vodní Lvi Benešov

Koneční pořadí:
1.   HC Zubr Přerov
2.   DAB Docler Dunaujvaros
3.   HC RT Torax Poruba
4.   VHK Vsetín
5.   HK Irska Partizanské
6.   HC Letci Letňany
7.   HC Benešov
8.   HC Střelci Jindřichův Hradec
9.   HK Krnov
10. SK Třebechovice pod Orebem
11. HC Bobři Valašské Meziříčí
12. TJ Lokomotiva Česka Třebová

Mistrovský zápas v Soběslavi

Ve středu 2.3. odjeli kluci ze 4. třídy předehrát mistrovský zápas do Soběslavi s místním Spartakem. Do utkání jsme vstoupili povzbuzeni víkendovou výhrou nad Českým Krumlovem a první třetina tomu také odpovídala. Kluci dobře bruslili, drželi soupeře daleko od naší branky a vytvářeli si brankové příležitosti a tak po zásluze jsme vedli 2:0. Hned na začátku druhé třetiny po naší nekoncentrovanosti a chybách soupeř během jedné minuty srovnal a utkání bylo opět otevřené. Najednou jsme přestali hrát, všude jsme byli pozdě, Soběslavi narostla křídla a jen zásluhou dobře chytajícího našeho brankáře Kristiána Večerky zůstal stav po druhé třetině nerozhodný 2:2. Ve třetí třetině měly oba týmy pár šancí na rozhodnutí utkání, ale hra se převážně odehrávala ve středním pásmu, a když do konce zápasu zbývalo 5 minut, podařilo se nám vstřelit třetí a nakonec vítězný gól. Celé utkání bylo především ubojované, žádná hokejová slast pro oko diváka to nebyla, ale i takové zápasy jsou a kluci si za bojovnost a poctivou práci na ledě zaslouží pochvalu a poděkování. Víkend máme volný a poslední mistrovský zápas sehrajeme v sobotu 12.3. v Písku.

sestava: Večerka - Topič, Dvořák, Sedlačík, Šamko, Jaroš, Fiedler, Křivánek, Elian, Beran, Tuček

HC Střelci J. Hradec    3:2     OLH Spartak Soběslav  góly: Fiedler 1, Beran 1, Sedlačík 1

Mistrovský zápas v Č. Krumlově

V neděli 28.2. jsme jeli do Českého Krumlova sehrát s místním klubem HC Slavoj medvědi další mistrovský zápas v kategorii 4. tříd. Kluci byli od příjezdu do ČK velmi dobře namotivováni, začalo to již výbornou rozcvičkou před zápasem na suchu, pokračovalo rychlým rozbruslením a zodpovědným nástupem do utkání. První třetina se většinou odehrávala ve středním pásmu a již ke konci jsme začali lépe bruslit a kombinovat a výsledkem bylo vedení 4:2. Druhá třetina přinesla rychlý hokej, několik pěkných akcí a do kabin jsme šli s vedením 7:4. Ve třetí třetině jsme ještě přidali 2 góly, kontrolovali jsme hru, obránci svými přesnými přihrávkami zásobovali útočníky a mohli jsme ještě přidat více gólů. Kluci si zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon, který dokázali proměnit v zaslouženou výhru. Je třeba pilně trénovat jako tento týden a každý soupeř je k poražení. Již ve středu odehrajeme další zápas v Soběslavi.

sestava: Petrů - Topič, Dvořák, Sedlačík, Šamko, Čáp, Fiedler, Křivánek, Elian, Beran, Tuček

HC Střelci J. Hradec    9:4     HC Slavoj Český Krumlov  góly: Beran 6, Sedlačík 1, Dvořák 1, Elian 1

Mistrovský zápas v J. Hradci

V neděli 21.2. k nám do Jindřichova Hradce zavítalo mužstvo HC Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, aby s námi sehrálo další utkání v rámci soutěže přípravek 4. třídy. V začátku zápasu se obě mužstva oťukávala a byla znát určitá nervozita a nepřesnost. Postupem času se začal hrát pěkný hokej, hra se přelévala z jedné strany na druhou a začaly padat i góly. První třetina skončila smírně 2:2. Na začátku druhé třetiny se nám zranil Míra Křivánek, který musel ze zápasu odstoupit a tak mu všichni přejeme brzké uzdravení. Hosté byli přeci jenom na puku silnější a dostávali se do více střeleckých příležitostí, ale naši kluci dobře bránili a podnikali rychlé protiútoky. Po druhé třetině svítil na časomíře nerozhodný stav 3:3. Bohužel třetí třetina nám vůbec nevyšla. Hosté měli ve svém středu dva hráče, kteří již pravidelně nastupují v žákovské lize a jejich góly a hokejová vyzrálost nás stála lepší výsledek. Kluci se snažili s výsledkem zápasu ještě něco udělat, ale brankář soupeře byl vždy pozorný a všechny naše šance pochytal. Střelcům se nedá upřít snaha a bojovnost, ale bohužel bez gólů se nedá vyhrát. Jeli jsme celkem desetkrát samostatný nájezd, který byl nařízen za faul, protože v této věkové kategorii se nevylučuje, a dali jsme pouze jeden gól! Nedá se nic dělat, musíme v týdnu potrénovat a v neděli jedeme na další mistrák do Českého Krumlova.

Děkujeme kamarádům, rodičům a našim krásným maminkám za neustálé povzbuzování a fandění v průběhu celého zápasu!!!

 

sestava: Petrů - Topič, Dvořák, Sedlačík, Šamko, Kaňka, Fiedler, Křivánek, Elian, Beran, Tuček

HC Střelci J. Hradec    3:8     HC Lokomotiva Veselí nad Lužnicí  góly: Šamko 1, Sedlačík 1, Elian 1

Mistrovský zápas v Č. Budějovicích

V sobotu 13.2. zavítali jindřichohradečtí střelci ze 4. třídy do Pouzar Arény v Českých Budějovicích, aby si zahráli proti "Lvům"! V předchozích zápasech minihokeje mladí hráči soupeře vždy naše kluky přehrávali, jejich dovednosti byly o něco lepší než naše, ale tento zápas se vyvíjel úplně jiným směrem. Hned od začatku zápasu se hrál rychlý a kombinační hokej s vysokou kvalitou. Domácí nasadili vysoké tempo a naši střelci jim byli naprosto vyrovnaným soupeřem jak v bruslení, v pevné obranné činnosti i v nebezpečných protiútocích. Celý zápas byl vyrovnaný, obrany obou týmů výborně fungovaly a útočnící se dostávali málokdy do šancí, a když se už někdo prosadil tak v brankách byli dobří gólmani a vše pochytali. Stav 1:0 pro domácí vydřzel skoro, až do konce zápasu. Na závěr naši kluci ještě přidali větší obrátky, zvýšili tlak, vytvářeli si šance na skórování, ale bohužel z ojedinělého protiútoku jsme inkasovali podruhé. Hned po buly se nám podařilo přeci jenom vstřelit jeden gól. Do konce zápasu zbývaly 3 minuty a střelci měli několik příležitostí na vyrovnání, ale vše pochytal domácí brankář, a tak jsme prohráli 2:1. Všichni zaslouží velkou pochvalu za předvedenou hru a bojovnost. Jednalo se o velmi kvalitní zápas s rychlým tempem.

Pokud takový výkon podáme i v příštím zápase v neděli 21.2. od 9:45 h proti soupeři z Veselí n.L., nemusíme se obávat o výsledek!

sestava: Petrů - Topič, Dvořák, Sedlačík, Šamko, Kaňka, Fiedler, Křivánek, Elian, Beran, Čáp

HC Lvi Č. Budějovice    2:1      HC Střelci J. Hradec    góly: Šamko 1

Mistrovský zápas v J. Hradci

V neděli 7.2. měli jindřichohradečtí střelci ze 4. třídy příležitost si zahrát proti "mezinárodnímu soupeři". Do jihočeských soutěží se letos zapojil tým z Rakouska - Black Wings Linz. Od začátku utkaní měli střelci převahu ve všech fázích a vytvářeli si spoustu šancí. Dobrá atmosféra byla znát také na tribunách, kde rodiče a diváci neustále svým pokřikem a potleskem podporovali kluky a hnali je do útoku. Na ledě si naši střelci vyzkoušeli kombinaci při vyjíždění ze třetiny, při rychlých protiútocích a také v útočném pásmu. Góly padaly většinou díky výborně sehraným akcím 2 na 1, 3 na 2, střelou obránce od modré čáry a cloněním před brankářem. K vidění bylo vše co k hokeji patří. Konečně kluci  prolomili střeleckou smůlu, která je provázela v posledních zápasech a doufáme, že tato forma jim vydrží co nejdéle.

To se uvidí hned v příštím zápase, který odehrajeme v sobotu 13.2. v Českých Budějovicích v Pouzar areně proti Lvům.

 

sestava: Petrů - Topič, Dvořák, Sedlačík, Šamko, Kaňka, Fiedler, Křivánek, Elian, Beran, Bryol 

HC Střelci   13:3   Black Wings Linz  góly: Beran 4, Křivánek 3, Fiedler 2, Sedlačík 1, Elian 1, Kaňka 1, Dvořák 1

Mistrovský zápas v Č. Budějovicích.

V neděli 31.1. se jindřichohradečtí střelci ze 4. třídy utkali v Českých Budějovicích s domácím týmem HC Motor. Oba týmy nastoupily do zápasu s velkým nasazením a na obou stranách byly k vidění pěkné akce zakončené gólem a po první třetině byl vyrovnaný stav 2:2. Druhá třetina se ukázala jako klíčová. Naši kluci hráli dobře, vytvořili si tlak a několik šancí, ale bohužel vždy narazili na pevnou obranu nebo dobrého domácího brankáře. Domácím vycházeli protiútoky, z kterých potrestali naši špatnou koncovku a vstřelili 3 góly. Nám se do konce druhé třetiny nakonec také povedlo jednou skórovat a stav po druhé třetině byl 5:3 pro Motor. Poslední třetina byla opět kopií třetiny druhé - soupeře jsme zamkli v jeho třetině, ale špatná koncovka nás stála lepší výsledek. Na tribunách Budvar arény nás podporovali rodiče i kamarádi, kluci se snažili, ale výsledkem bylo vstřelení pouze jednoho gólu a z ojedinělého protiútoku na konci zápasu jsme góla dostali také my a zápas skončil naší prohrou 4:6. Klukům se nedá upřít snaha a bojovnost, i dost pěkných akcí předvedli, ale také naše nepřesnost při zakončení ( 1 gól z 5 nařízených nájezdů ) nás stálo lepší výsledek. Kluky ze střídačky podporoval zraněný spoluhráč Viktor Šamko, který by se již v příštím zápase mohl opět vrátit do sestavy.

Doufáme, že si hráči spraví chuť v příštím zápase proti Black Wings Linz v neděli 7.2. od 9:45 hodin na domácím stadionu Jana Marka v J. Hradci.

 

sestava: Petrů - Topič, Dvořák, Elian, Křivánek, Sedlačík, Fiedler, Beran, Tuček, Jaroš, Krhánek

HC Motor České Budějovice    6:4     HC Střelci   góly: Beran 2, Sedlačík 1, Krhánek 1

Mistrovský zápas v J. Hradci

V neděli 24.1. se jindřichohradečtí střelci ze 4. třídy utkali na domácím stadionu Jana Marka s Motorem České Budějovice. Začátek zápasu byl vyrovnaný, oba týmy si vytvářely gólové šance a z jednoho protiútoku se hosté dostali do vedení. Od poloviny zápasu domácí střelci zrychlili hru, navýšili tempo a tlak na soupeřovu branku a měli několik šancí na vstřelení gólu. Bohužel v brance hostí byl výborný gólman, který dokázal všechny střely zlikvidovat a jak to tak ve sportu bývá, pravidlo nedáš dostaneš se projevilo i v tomto zápase a hosté z rychlého brejku navýšili své vedení, které již udrželi, až do konce utkání. I přes prohru trenéři střelce pochválili  za bojovnost, bruslení a styl hry, ale také nezapomněli  hráčům připomenout,  že je nutné zlepšit a zkvalitnit koncovku.

Bohužel na závěr zápasu, se nám zranil Viktor, kterému přejeme rychlé a brzké uzdravení, aby mohl co nejdříve nastoupit opět vedle svých kamarádů!

Příští zápas se hraje v neděli 31.1. v Českých Budějovicích.

sestava: Večerka - Topič, Dvořák, Blažek, Jaroš, Sedlačík, Šamko, Kaňka, Fiedler, Beran, Tuček

HC Střelci   2:5     HC Motor České Budějovice   góly: Dvořák 1, Beran 1

Mistrovský zápas v Sušici

V sobotu 16.1. se jidřichohradečtí střelci ze 4. třídy vypravili na dlouhou cestu do Sušice. V autobuse panovala výborná nálada, která se přenesla i na ledovou plochu. Od začátku zápasu jsme byli lepší, vytvářeli jsme si velký tlak na hostující branku a měli spoustu střel. Pokud by v brance hostí nechytal dobrý brankář, mohlo být skóre po první třetině o dost vyšší. Během zápasu se střelecká forma kluků zlepšila a střelci navýšili stav, až na konečných 14:3. Kluci hráli kolektivně, bylo k vidění dost pěkných akcí, kdy se do útoku zapojila celá pětka. Doufáme, že stávající forma klukům vydrží a příští víkend, kdy v neděli nastoupíme doma od 9:45 hodin proti Motoru ČB, vstřelíme opět pěkné góly a potěšíme všechny naše příznivce.

 

sestava: Petrů - Topič, Elian, Dvořák, Křivánek, Sedlačík, Šamko, Kaňka, Fiedler, Beran, Tuček

TJ Sušice    3:14      HC Střelci  góly: Beran 5, Šamko 3, Elian 2, Fiedler 2, Sedlačík 1, Kaňka 1

Mistrovský zápas v J. Hradci

V sobotu 9.1. odehráli kluci ze 4. třídy svůj první mistrovský zápas na celé hřiště na domácím stadionu Jana Marka a hned proti favoritům z Tábora. I přesto, že hostující tým byl jistější při hře na velké hřiště, mladí střelci statečně bojovali a dobře bránili svoji branku. Bohužel v první třetině získal Tábor třígólové vedení, které se našim klukům již nepodařilo dohnat! Poté se hra urovnala a domácí hráči se také dostávali do šancí vstřelit gól, který nakonec jeden dali. Navzdory prohře, byly vidět pokroky ve hře a je třeba pochválit všechny hráče za předvedený výkon a dobře se připravit na další zápas, který odehrajeme příští sobotu v Sušici.

sestava: Petrů - Topič, Elian, Dvořák, Křivánek, Sedlačík, Šamko, Kaňka, Fiedler, Beran, Tuček

HC Střelci    1:5     HC Kohouti Tábor    góly: Beran 1

Mistrovský zápas ve Strakonicích

V neděli 3.1. odehráli kluci ze 4. třídy svůj první mistrovský zápas na celé hřiště na ledové ploše ve Strakonicích. Dle pravidel soutěže se hraje 3x15 minut čistého času. Zápas byl vyrovnaný a z obou stran vedený slušně. Na obou týmech bylo vidět, že se jedná o jeden z prvních zápasů na celé hřiště a kluci se musí zlepšit hlavně v dodržování svých míst. Při troše štěstí jsme mohli ze Strakonic přivézt i remízu, protože šancí na vstřelení vyrovnávajícího gólu jsme měli několik. Nakonec jsme odjeli poraženi 3:4, ale bojovnost a zarputilost do hry byla dobrá, zlepšit musíme koncovku a mezihru. Od toho budou následující tréninky, kde se jednotlivým činnostem budeme věnovat.

sestava: Večerka - Topič, Elian, Dvořák, Křivánek, Sedlačík, Šamko, Kaňka, Fiedler, Beran, Tuček

HC Strakonice   4:3    HC Střelci     góly: Beran 3

2. místo z turnaje v Náměšti nad Oslavou.

Na sklonku roku 2015 ve středu 30.12. si mladí střelci ročníku 2006 - 4. třída jeli zahrát turnaj do Náměště nad Oslavou. Turnaje se zúčastnila čtyři mužstva - domácí TJ Náměšť n. Oslavou, Warrior Brno, HC Orlíci Uničov a naši HC Střelci. První zápas jsme odehráli proti týmu z Uničova a i přes několik šancí se nám nepodařilo vstřelit gól a prohráli jsme 0:5. Kluci se snažili, ale soupeř byl střelecky produktivní a zaslouženě vyhrál. Hned po utkání jsme odehráli druhý zápas proti klukům z Warrioru Brno. Zde jsme již v celém zápase dokázali naši převahu vyjádřit góly a zaslouženě jsme zvítězili 5:2. Na začátku zápasu nás dobrými zákroky podržel brankář Kristián Večerka a poté se kluci rozehráli a vstřelili pěkné góly. Všichni zápas odmakali naplno a hráli dobře. Poslední zápas jsme nastoupili proti domácímu týmu a vývoj celého turnaje a jeho výsledky rozhodly o tom, že jsme se v přímém souboji s Náměští utkali o 2. místo. Zápas byl od začátku do konce zcela vyrovnaný, skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, a když jsme pět minut před koncem dali gól, který nás dostal do vedení, stalo se z koncovky zápasu obrovské drama, které skončilo šťastně pro nás a kluci zaslouženě získali stříbrné medaile za krásné 2. místo.

 

sestava: Večerka - Elian, Topič, Dvořák, Křivánek, Sedlačík, Kaňka, Krhánek, Tuček, Beran, Šamko, Fiedler

HC Střelci    0:5     HC Orlíci Uničov

HC Střelci    5:2     Warrior Brno                      góly: Beran 3, Elian 1, Topič 1

HC Střelci    5:4     TJ Náměšť nad Oslavou   góly: Beran 2, Sedlačík 1, Tuček 1, Křivánek 1

 

Všichni odehráli výborný turnaj a nezbývá nám nic jiného než všem poděkovat a popřát mnoho dalších sportovních úspěchů!!!

Vánoční turnaj 26.12. doma v J. Hradci

V sobotu 26.12. se na zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci konal turnaj hráčů 4. tříd, na který pozvání přijala mužstva HC Motor České Budějovice, SK Horácká Slavia Třebíč, SC Kolín a samozřejmě domácí tým Střelců. Týmy se mezi sebou utkaly každý s každým a poté týmy na prvních dvou místech sehrály finále a mužstva na 3. a 4. místě utkání o bronz. Naši kluci v základní skupině ani jednou nezaváhali a vyhráli všechny tři zápasy, bohužel ten nejdůležitější ve finále proti mužstvu SC Kolín prohráli a skončili na pěkném a zaslouženém 2. místě. Turnaj se hrál na celé hřiště a s výkonem všech střelců byla velká spokojenost. Všichni makali, bojovali a předváděli pěkný hokej, který během celého turnaje podporovali z hlediště skvělým fanděním rodiče, příbuzní a kamarádi.

Tímto bychom všem rodičům chtěli poděkovat za pomoc při organizaci turnaje a popřát do nového roku hodně štěstí a zdraví!

Sestava: Petrů Z., Elian C., Topič T., Křivánek M., Dvořák V., Kaňka J., Sedlačík T., Fiedler M., Tuček J., Beran V., Šamko V.

HC Střelci   4:2    Motor ČB   góly: Sedlačík 1, Kaňka 1, Dvořák 1, Křivánek 1

HC Střelci   5:2    SK Třebíč  góly: Sedlačík 2, Fiedler 2, Tuček 1

HC Střelci   6:1    SC Kolín    góly: Beran 2, Sedlačík 1, Šamko 1, Fiedler 1, Elian 1

finále  HC Střelci     2:8      SC Kolín    góly: Tuček 1, Fiedler 1

Miniturnaj 2006 řízený ČSLH v J. Hradci

V neděli 20.12. odehráli naši kluci ze 4. třídy ( ročník 2006 )  svůj poslední miniturnaj na malé hřiště. Od nového roku začnou již hrát na celé kluziště klasický velký hokej. Přejeme jim hodně úspěchů a výher. Poslední dva zápasy jsme odehráli proti Motoru ČB, který k nám do J. Hradce přivezl dva týmy. Na obou hřištích se hrály v celku vyrovnané zápasy a v každém dvojzápase jsme si připsali jednu prohru a jednu výhru. I přes nějaké chyby kluci bojovali a snažili se o dobrý výsledek za což jim patří dík.
 

Mužstvo "žluté": Večerka - Elian - Křivánek - Fiedler - Havel - Kaňka - Dvořák B.
 

HC Střelci JH - Motor ČB 1:    11:5  góly: Fiedler 3, Kaňka 2, Havel 2, Křivánek 2, Elian 1, Dvořák 1
HC Střelci JH - Motor ČB 2:      1:2  góly: Fiedler 1

 

Mužstvo "modré": Böhm - Sedlačík - Topič - Dvořák - Beran - Šamko - Tuček
 

HC Střelci JH - Motor ČB 1:      6:10  góly: Dvořák 2, Sedlačík 1, Tuček 1, Beran 1
HC Střelci JH - Motor ČB 2:      2:1    góly: Sedlačík 1, Topič 1

Miniturnaj 2006 řízený ČSLH v Písku

V neděli 13.12. jsme odehráli jeden z posledních zápasů na malé hřiště v Písku. V prvním zápase jsme nastoupili proti domácím borcům z Písku. Žlutý tým střelců držel naději na dobrý výsledek první třetinu, i když byla vidět převaha domácích. Ve zbytku zápasu domácí ještě zrychlili hru a dostávali se více do šancí, které úspěšně proměňovali a výsledkem byla porážka 2:20. U modrého týmu byla koncovka také špatná, měli jsme několik šancí ( nájezdy, tyčky....), které jsme neproměnili a soupeř nás z každého protiútoku potrestal gólem a vyhrál 8:2. Přes porážky v obou zápasech kluci podali dobrý výkon.
V druhém zápase jsme nastoupili proti Sušici a zde jsme si spravili střeleckou chuť a v obou zápasech, kde byl vidět kolektivní výkon, bojovnost a radost ze hry, jsme zvítězili.
V neděli 20.12.2015 hráči 4. třídy budou hrát poslední "minihokej" a to na domácím stadionu Jana Marka v J. Hradci od 9.45! Přijďte je podpořit a fandit!
 

Mužstvo "žluté": Večerka - Elian - Sedlačík - Křivánek - Topič - Šamko - Dvořák V.
 

HC Střelci JH - IHC Písek: 2 - 20 góly: Sedlačík 1, Elian 1 
HC Střelci JH - TJ Sušice: 11 - 4  góly: Elian 3, Dvořák V. 2, Šamko 2, Topič 2, Křivánek 1, Sedlačík 1

 

Mužstvo "modré": Gabriška - Fiedler - Krhánek - Havel - Dvořák B. - Blažek - Kaňka
 

HC Střelci JH - IHC Písek: 2 - 8 góly: Fiedler 1, Krhánek 1
HC Střelci JH - TJ Sušice: 9 - 4  góly: Fiedler 3, Blažek 3, Krhánek 2, Dvořák B. 1

Miniturnaj 2006 řízený ČSLH ve Veselí n. L.

V sobotu 5.12. jsme zajížděli do nedalekého Veselí nad Lužnicí odehrát další mistrovský dvojzápas proti domácímu týmu a Strakonicím.

První zápas jsme nastoupili proti domácím a obě naše mužstva zvládla utkání velice dobře a jasně svého soupeře přehrála a zaslouženě kluci zvítězili. V druhém utkání nás čekal silnější soupeř a to celek HC Strakonice. Žlutý tým prohrál 1:6, ale i přes prohru kluci tentokrát nedali soupeři kousek ledu zadarmo a je škoda, že neproměňovali své pěkně vytvořené šance. Modrý tým po dvou třetinách držel nerozhodný výsledek, soupeře v poli přehrával, ale střelecky se mu nedařilo a tak ve třetí třetině nás soupeř za neproměňování šancí potrestal, dal tři rychlé góly a rozhodl o své výhře. Přesto musím kluky pochválit a to hlavně za dobré bruslení a kombinaci.

 

mužstvo žluté:
 

sestava:  Böhm Z. - Křivánek M. - Elian C. -  Fiedler M. - Dvořák V. - Topič T. - Šamko V.

HC Střelci -  TJ Lokomotiva Veselí n. L.  12:4  góly: Elian 4, Dvořák V. 4, Křivánek 2, Šamko 1, Fiedler 1

HC Střelci -  HC Strakonice  1:6  góly: Dvořák V. 1

 

mužstvo modré:
 

sestava: - Večerka K. - Dvořák B. - Bryol F. - Kaňka J. - Jaroš J. - Čáp A. - Beran V.

HC Střelci -  TJ Lokomotiva Veselí n. L.  12:0  góly: Beran 5, Čáp 3, Bryol 2, Dvořák B. 1, Jaroš 1

HC Střelci -  HC Strakonice  6:11  góly: Beran 5, Bryol 1

Miniturnaj 2006 řízený ČSLH v Linzi.

V sobotu 28.11. jsme se vydali na dlouhou cestu do Linze, abychom sehráli další dva mistrovské zápasy v soutěži přípravek proti domácímu týmu Black Wings Linz a Spartaku Soběslav.

První zápas jsme odehráli proti týmu ze Soběslavi. Modrý tým vletěl do utkání výborně a po první třetině získal tříbrankové vedení - kluci dobře bruslili, kombinovali a dávali pěkné góly. Ve druhé třetině jsme vypadli z tempa, hosté dokázali snížit na rozdíl jednoho gólu. Poslední třetina byla naprosto vyrovnaná, nám se podařilo přidat ještě jeden gól a zaslouženě zvítězit. Všichni odehráli dobré utkání a kluci zaslouží pochvalu. U žlutého týmu probíhalo utkání opačně - v první třetině jsme dostali zbytečné góly a museli celý zápas dotahovat. Na konci zápasu jsme se dostali do vedení, které jsme bohužel neudrželi a soupeř v poslední minutě vyrovnal. Všichni hráli dobře a zaslouží pochvalu za bojovnost a snahu, až do konce utkání.

V druhém utkání jsme nastoupili proti domácímu týmu. Žlutý tým jasně na hřišti kraloval, předváděl pěkné akce a zaslouženě zvítězil velkým rozdílem 17:1. Modrý tým vstoupil do utkání vlažně a hned po dvou minutách prohrával. Poté kluci zabrali a svého soupeře jednak přebruslili, ale také přestříleli a nebýt domácího brankáře, který měl několik skvělých zákroků, mohl být výsledek ještě o nějaký gól lepší. Ze čtyř utkání jsme tři vyhráli a jedno remizovali a cesta domů byla v dobré náladě a rychle utekla.

mužstvo modré:
 

sestava:  Večerka K. - Křivánek M. - Elian C. -  Sedalčík T. - Beran V. - Krhánek R. - Blažek F.

HC Střelci -  Spartak Soběslav 6:4  góly: Beran 4, Elian 1, Krhánek 1

HC Střelci -  Black Wings Linz  7:2  góly: Beran 5, Elian 1, Blažek 1

 

mužstvo žluté:
 

sestava: - Gabriška M - Dvořák V. - Havel Č. - Fiedler M. - Bryol F. - Havelka V. - Kaňka J. - Tuček J. - Šamko V. - Topič T

HC Střelci -  Spartak Soběslav 9:9  góly: Fiedler 4, Topič 1, Šamko 1, Bryol 1, Dvořák 1, Tuček 1

HC Střelci -  Black Wings Linz  17:1  góly: Fiedler 7, Dvořák 3, Tuček 2, Bryol 2, Šamko 2, Kaňka 1

Miniturnaj 2006 řízený ČSLH v J. Hradci

V neděli 22.11. jsme na zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci odehráli dva mistrovské zápasy proti zřejmě nejtěžším soupeřům, s kterými se v soutěži potkáváme a to jsou Lvi České Budějovice a HC Kohouti Tábor.

První zápas jsme nastoupili proti Lvům. Obě mužstva střelců držela první dvě třetiny se soupeřem krok jak herně tak výsledkově, kluci dobře bruslili, vyráželi do protiútoků a nepustili soupeře k větší ofenzivě. Bohužel třetí třetina již taková nebyla, projevila se větší touha po vítězství u hostujícího mužstva a na obou hřištích jsme prohráli. Nejsou to prohry vysoké, ale je potřeba si z nich vzít ponaučení a na tréninku se ještě více snažit a dále se zdokonalovat.

Druhý zápas střelci nastoupili proti kohoutům z Tábora. Modrý tým odehrál dobré utkání, kde mu bohužel utekla první třetina, kterou prohrál 0:6 a v dalších dvou třetinách se snažil náskok smazat. Kluci z Tábora ovšem patří mezi top týmy v kraji ve své věkové kategorii a nepřipustili žádné drama a výsledek si pohlídali. Naši hráči zaslouží pochvalu za předvedenou hru, pěkné kombinace a za bojovnost do poslední minuty. Žlutý tým nastoupil do utkání vlažně a hned po prvním střídání prohrával o tři góly. Hosté byli u všeho dříve, nepouštěli naše hráče pomalu do žádné šance a výsledkem byla vysoká prohra.

mužstvo modré:
 

sestava:  Večerka K. - Křivánek M. - Elian C. -  Topič T. - Beran V. - Krhánek R. - Blažek F.

HC Střelci -  Lvi České Budějovice 2:8  góly: Beran 2

HC Střelci -  HC Kohouti Tábor  2:10  góly: Beran 1, Krhánek 1

 

mužstvo žluté:
 

sestava: - Gabriška M - Dvořák V - Havel Č. - Dvořák B. - Fiedler M. - Bryol F. - Havelka V. - Kaňka J. - Tuček J. - Šamko V.

HC Střelci -  Lvi České Budějovice 4:11  góly: Fiedler 2, Kaňka 1, Havelka 1

HC Střelci -  HC Kohouti Tábor  2:27  góly: Dvořák Vojta 2

Miniturnaj 2006 řízený ČSLH v Č. Krumlově

V sobotu 14.11. jsme si jeli zahrát do Českého Krumlova dvojutkání proti domácímu týmu HC Slavoj Č. Krumlov a HC Strakonicím.

První zápas jsme odehráli proti domácímu týmu. Mužstvo "modrých" odehrálo vyrovnaný zápas, kde se stav měnil v průběhu zápasu pouze o jeden gól a druhému týmu se vždy podařilo srovnat. Dělba bodů je zasloužená, utkání skončilo smírně 6:6. Mužstvo "žlutých" hrálo vyrovnaný zápas pouze první dvě třetiny, kdy nám soupeř odskočil na tři góly, ale kluci do této chvíle hráli dobře a k vidění byly i pěkné akce, které ale končili v náručí hostujícího brankáře. Bohužel ve třetí třetině došlo k absolutnímu výpadku, byli jsme všude pozdě, ztráceli zbytečně puky a výsledkem je vysoká prohra 16:2.

Druhý zápas oba týmy nastoupily proti týmu ze Strakonic. Mužstvo "žlutých" podalo mnohem lepší výkon než v předešlém zápase a nebýt dvou hloupých gólů během jednoho střídání mohl zápas dopadnout lépe. I přesto je třeba kluky pochválit za herní projev a bojovnost. Mužstvo "modrých" prohrálo 4:9.

mužstvo modré:
 

sestava:  Večerka K. - Dvořák V - Havel Č. - Dvořák B. - Fiedler M. - Bryol F. - Jaroš J. - Havelka V. - Čáp A. - Kaňka J.

HC Střelci - HC Slavoj Český Krumlov  6:6  góly: Fiedler 2, Dvořák V. 2, Kaňka 1, Bryol 1
 

HC Střelci -  HC Strakonice  4:9   góly: Fiedler 2, Dvořák V. 1, Čáp 1

 

mužstvo žluté:
 

sestava: - Gabriška M - Sedlačik T. - Křivánek M. - Tuček J. -  Beran V. - Krhánek R. - Blažek F.

HC Střelci - HC Slavoj Český Krumlov  2:16  góly: Beran 2
 

HC Střelci -  HC Strakonice  6:8  góly: Sedlačík 3, Křivánek 2, Tuček 1

Miniturnaj 2006 řízený ČSLH v ČB

V sobotu 7.11. jsme zajížděli na další dvojutkání do Českých Budějovic na led Lvů, kde jsme se utkali s domácím týmem a Spartakem Soběslav.

První zápas jsme odehráli proti klukům ze Soběslavi. Mužstvo "modrých" odehrálo dobrý zápas s velkou bojovností, dobrým bruslením a snahou zvítězit. Když už to vypadalo, že se nám zápas povede dovézt do vítězného konce, bylo proti nám nařízeno trestné střílení minutu před koncem a Soběslav srovnala na spravedlivou remízu 6:6. Mužstvo "žlutých" od začátku své vrstevníky převyšovalo a vyhrálo vysokým rozdílem 19:7.

Druhý zápas oba týmy nastoupily proti domácím Lvům a obě mužstva prohrála. U soupeře byla znát větší touha po vítězství a i přes naše dobré šance jsme v brance Lvů nedokázali překonat výborné domácí brankáře.

 

mužstvo modré:
 

sestava:  Večerka K. - Dvořák V - Tuček J. - Havel Č. - Topič T. - Šamko V. - Dvořá B.

HC Střelci - Spartak Soběslav  6:6  góly: Topič 2, Dvořák V. 2, Tuček 1, Šamko 1
 

HC Střelci -  Lvi Čeké Budějovice  4:9   góly: Fiedler 3, Dvořák V. 1

 

mužstvo žluté:
 

sestava: - Sedlačik T. - Křivánek M. - Elian C. - Fiedler M. - Beran V. - Kaňka J.

HC Střelci - Spartak Soběslav  19:7  góly: Beran 5, Fiedler 3, Křivánek 3, Sedlačík 3, Elian 3, Kaňka 2
 

HC Střelci -  Lvi Čeké Budějovice  3:15   góly: Elian 1, Křivánek 1, Kaňka 1

Miniturnaj 2006 řízený ČSLH v J.Hradci

V sobotu 31.10. jsme nastoupili na domácím zimním stadionu Jana Marka k dvojutkání proti mužstvům IHC Písek a HC Motor ČB.

První zápas jsme odehráli proti Písku. Mužstvo "A" bohužel zápas vysoko prohrálo, soupeř byl ve všech směrech lepší a zaslouženě zvítězil. Mužstvo "B" odehrálo kvalitní utkání, kde se po první třetině ujalo vedení o dva góly a skóre kluci udrželi, až do konce. Všichni si zaslouží pochvalu za předvedený výkon a herní kombinace.

Druhý zápas nastoupily týmy v trochu odlišné sestavě než v zápase prvním a na obou stranách jsme dokázali těžkého soupeře z Českých Budějovic porazit. Hlavně v zápase "A" týmu se hrálo výborné utkání, v kterém bylo vidět vše co k hokeji patří - střelba, přihrávky, bojovnost, kombinační hra a tak se zaslouženě z tribuny ozýval několikrát mohutný a zasloužený potlesk.

 

mužstvo "A":
 

sestava: Sedlačik T. - Křivánek M. - Elian C. - Fiedler M. - Topič T. - Dvořák V. - Šamko V. - Tuček J. - Kaňka J.

HC Střelci - IHC Písek 0:15
 

sestava: Sedlačik T. - Křivánek M. - Elian C. - Beran V. - Blažek F. - Krhánek R.

HC Střelci - Motor České Budějovice  6:5   góly: Beran 3, Křivánek 2, Sedlačík 1
 


mužstvo "B":
 

sestava:  Večerka K. - Bryol F. - Blažek F. - Krhánek R. - Beran V. - Havelka V. - Čáp A.

HC Střelci - IHC Písek  7:5    góly: Beran 3, Blažek 3, Krhánek
 

sestava:  Večerka K. - Bryol F. -  Havelka V. - Čáp A. - Fiedler M. - Topič T. - Dvořák V. - Šamko V. - Tuček J. - Kaňka J.

HC Střelci - Motor České Budějovice   9:1  góly: Fiedler 3, Tuček 3, Havelka 1, Bryol 1, Topič 1

Miniturnaj 2006 řízený ČSLH ve Veselí nad Lužnicí.

Ve středu 28.10. v den státní svátku jsme odcestovali na další dvojutkání do Veselí nad Lužnicí, kde jsme sehráli zápasy proti Lvům ČB a domácí Lokomotivě.

V prvním zápase jsme nastoupili proti čekobudějovickým Lvům a i přesto, že jsme odehráli na obou hrištích v celku vyrovnaná utkání, prohráli jsme oba zápasy - tým "A" 3:11 a tým "B" 4:11. Soupeř byl mnohem více produktivní než naši kluci, kteří měli spoustu šancí, ale naráželi na výborně chytající brankáře Lvů.

Druhý zápas jsme odehráli proti domácímu celku. Oba týmy přesvědčivě zvítězily, kluci si s chutí zastříleli a zaslouženě vyhráli.

 

mužstvo "A":
 

sestava: Večerka K. - Sedlačik T. - Křivánek M. - Elian C. - Blažek F. - Krhánek R. - Beran V.
 

HC Střelci - Lvi ČB  3:11  góly: Křivánek 2, Beran 1
 

HC Střelci - Lokomotiva Veselí n.L  18:8   góly: Beran 6, Elian 5, Krhánek 3, Sedlačík 2, Křivánek 1, Blažek 1
 


mužstvo "B":
 

sestava:  Gabriška M. - Fiedler M. - Topič T. - Dvořák V. - Šamko V. - Tuček J. - Kaňka J.
 

HC Střelci - Lvi ČB  4:11 
 

HC Střelci - Lokomotiva Veselí n.L  27:7

Miniturnaj 2006 řízený ČSLH v Sušici

Střelci ze 4. třídy v sobotu 24.10. odjeli do vzdálené Sušice na mistrovské dvojutkání své věkové kategorie, kde se utkali s domácím týmem TJ Sušice a Motorem Č. Budějovice.

V prvním zápase jsme nastoupili proti domácímu týmu a s výsledkem a výkonem obou našich mužstev můžeme být spokojeni, protože tým "A" vyhrál 13:4 a tým "B" 12:4. Oba  zápasy se odehrávaly v naší režii a od začátku jsme si vytvářeli mnoho gólových šancí, které jsme proměňovali a naše výhry jsou zasloužené.

Druhý zápas byl již náročný vzhledem k soupeři, kterým byl Motor ČB. Tým "A" vysoko prohrál a v průběhu celého zápasu jsme tahali za kratší konec. Kluci byli u všeho pozdě, nepředvedli žádnou dravost a chuť po vítězství, bruslařsky i herně zaostávali za soupeřem. Bohužel musíme uznat, že soupeř byl ve všech směrech lepší a v našem výkonu se také u některých projevila menší morálka a nasazení z tréninků a proto se již těšíme na nastávající týden, kdy se na vše zaměříme a budeme převážně bruslit. Tým "B" odehrál slušné utkání. Sice první třetinu prohrál 1:5, ale v další třetině náskok soupeře smazal a dokonce se ujal i vedení. Ještě tři minuty před koncem jsme vedli o gól, bohužel soupeř, který byl fyzicky vyspělejší nás na konci zápasu zatlačil a vstřelil tři góly. Přes prohru musím kluky pochválit za předvedenou hru a nasazení a vyzdvihnout našeho brankáře Matyáše Gabrišku, který podal výborný výkon.

 

mužstvo "A":
 

sestava: Večerka K. - Sedlačik T. - Topič T. - Křivánek M. - Šamko V. - Fiedler M. - Tuček J. - Dvořák V. - Kaňka J.
 

HC Střelci - TJ Sušice 13:4  góly: Sedlačík 3, Šamko 3, Dvořák 2, Fiedler 2, Tuček 2, Křivánek 1
 

HC Střelci - HC Motor České Budějovice  2:20   góly: Šamko 1, Fiedler 1
 


mužstvo "B":
 

sestava:  Gabriška M. - Krhánek R. - Dvořák B. - Havel Č. - Beran V. - Čáp A. - Bryol F. - Havelka V.
 

HC Střelci - TJ Sušice 12:4  góly: Beran 5, Krhánek 4, Havelka 3
 

HC Střelci - HC Motor České Budějovice  11:13   góly: Beran 9, Havelka 1, Krhánek 1

Miniturnaj 2006 řízený ČSLH v J. Hradci

Střelci ze 4. třídy nastoupili v neděli 11. října na domácím zimním stadionu Jana Marka na další mistrovské dvojutkání své věkové kategorie. Soupeři jim byli hráči z Tábora a ze Sušice.

V prvním zápase jsme nastoupili proti jednomu z nejlepších celků z kraje, kterými jsou HC Kohouti Tábor. V zápase týmů "A" bylo od začátku znát kdo je pánem ledové plochy. "Kohouti" byli u všeho dříve, stříleli, kombinovali a výsledkem byla prohra 0:13. I přesto, že se kluci snažili, musíme sportovně uznat, že soupeř byl nad jejich síly. V zápase týmů "B" se odehrálo naprosto vyrovnané utkání a jen díky dobrému výkonu hostujícího brankáře a naší chvilkové nepozornosti ke konci zápasu jsme prohráli 5:7. Všichni kluci dodržovali své posty a pokyny ve hře a byli kousek od výhry nad favoritem. Hrál se oboustranně rychlý hokej s pěknými akcemi. Všichni si zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon.

Druhý zápas jsme odehráli proti mužstvu TJ Sušice. Mužstvo "A" celé dvě třetiny drželo krok se soupeřem jak výsledkově tak herně, bohužel ve třetí třetině nás soupeř začal přebruslovat a konečný výsledek 9:15 neodpovídá průběhu celého zápasu. Kluci se snažili, ale především v dravosti a rychlosti trochu za soupeřem zaostávali. Naopak v zápase "B" týmů bylo od začátku jasno, kdo bude určovat tempo hry. Střelci si s chutí zastříleli, některé kombinace lahodily oku diváka a po zásluze byly odměněny potleskem. I přes vysokou výhru se kluci neustále tlačili před hostujícího brankáře, zakládali jednu útočnou akci za druhou a svého soupeře předčili ve všech směrech. Hráli výborně!


mužstvo "A":
 

sestava: Večerka K. - Elian C. - Sedlačik T. - Topič T. - Křivánek M. - Šamko V. - Fiedler M.
 

HC Střelci - HC Kohouti Tábor 0:13
 

HC Střelci - TJ Sušice 9:15   góly: Křivánek 4, Sedlačík 4, Šamko 1
 


mužstvo "B":
 

sestava:  Krhánek R. - Dvořák V. - Dvořák B. - Kaňka J. - Tuček J. - Beran V.
 

HC Střelci - HC Kohouti Tábor  5:7  góly: Beran 4, Tuček 1
 

HC Střelci - TJ Sušice  27:3  góly: Beran 10, Krhánek 8, Dvořák V. 6, Tuček 2, Kaňka 1

Miniturnaj 2006 řízený ČSLH v Českém Krumlově

Střelci ze 4. třídy nastoupili v sobotu 3. října v Českém Krumlově na svůj první oficiální zápas řízený ČSLH. A hned si zahráli mezinárodní utkání proti hráčům z Linze. V zápase byli mladí střelci (A i B) lepší ve všech fázích i dovednostech a připsali si první vítezství!

V druhém duelu mladí střelci narazili na silný a bruslařsky výborně vybavený domácí tým. Bohužel tým "A "vydržel vysoké tempo jen 1. třetinu, kterou vyhrál 6:5. Poté se spustila krumlovská lavina a zápas skončil prohrou. Tým "B" hrál celý zápas velmi vyrovnaně a vypadalo to, že si hráči přivezou domů i druhé vítezství. Bohužel v poslední minutě padl vyrovnávací gól a zápas skončil nerozhodně.

Příští zápas 4. třídy se bude konat na domácí půdě v J. Hradci v neděli 11.10. od 9.45 hodin!


mužstvo "A":
 

sestava: Večerka K. - Elian C. - Sedlačik T. - Topič T. - Křivánek M. - Šamko V. - Blažek F.
 

HC Střelci - Back Wings Linz: 10:5  góly: Křivánek 4x - Sedlačík 2x - Šamko 2x - Elian 1x - Blažek 1x
 

HC Střelci - HC Slavoj Český Krumlov: 8:20  góly: Křivánek 4x - Elian 2x - Šamko 2x
 
mužstvo "B":
 

sestava: Petrů Z. - Fiedler M. - Dvořák V. - Dvořák B. - Kaňka J. - Jaroš J. - Tuček J.
 

HC Střelci - Back Wings Linz: 23:7   góly: Tuček 8x - Kaňka 5x - Fiedler 5x - Dvořák V. 5x
 

HC Střelci - HC Slavoj Český Krumlov: 8:8    góly: Fiedler 4x - Dvořák V. 2x - Jaroš 1x - Tuček 1x

Přátelské utkání s Motorem ČB

V neděli 27.9. se na zimním stadionu Jana Marka sehrálo přátelské utkání mezi HC Střelci a HC Motorem České Budějovice v mládežnické kategorii 2006. Jednalo se o další přípravný zápas na celé hřiště. V první třetině se soupeř dostal do třígólového vedení po našich chybách ve středním pásmu, nám se podařilo snížit na konci třetiny, ale bohužel hned po vhazování jsme dostali čtvrtý gól. V přestávce došlo k hlasitějším pokynům od trenére směrem k předváděné hře, kluci začali lépe bruslit, napadat soupeře již v jeho útočném pásmu a výsledkem toho bylo srovnání stavu. Bohužel opět na konci třetiny jsme dostali gól a stav byl 5:4 pro soupeře. Třetí třetina byla od začátku vyrovnaná, každé mužstvo přidalo po dvou brankách a přes velký tlak na konci, kdy jsme nastřelili dvě tyčky se nám již nepodařilo srovnat a prohráli jsme 7:6. Doplatili jsme na začátek utkání, kde nám soupeř utekl o tři góly a celý zápas jsme museli toto manko dotahovat. Kluci od příštího týdne začínají hrát mistrovská utkání ještě v minihokeji a od nového roku standardně na celé hřiště.

sestava: Zdeněk Petrů - Vojta Dvořák, Filip Blažek, Cedrik Elian, Tadeáš Topič, Vojta Beran, Rosťa Krhánek, Jakub Kaňka, Viktor Šamko, Honza Tuček, Míra Křivánek

HC Střelci   6:7   HC Motor České Budějovice

góly: Beran 2, Fiedler 1, Dvořák 1, Tuček 1, Křivánek 1

Přátelské utkání s Pelhřimovem

V sobotu 26.9. odehráli kluci z kategorie 2006 přátelské utkání na domácím ledě proti mužstvu HC Lední medvědi Pelhřimov. Zápas jsme začali velmi dobře a v polovině utkání byl stav 6:2. Poté došlo k polevení a soupeř se gólově dotáhl  a konec zápasu byl ještě dramatický. Nakonec jsme vedení uhájili a vyhráli 8:7.

HC Střelci JH   8:7   HC Lední medvědi Pelhřimov

sestava: Kristián Večerka - Matěj Fiedler, Vojta Dvořák, Kuba Kaňka, Honza Tuček, Cedrik Elian, Tadeáš Topič, Viktor Šamko, Míra Křivánek

góly: Kaňka 3, Šamko 2, Tuček 1, Elian 1, Dvořák 1

Přátelské utkání s Třebíčí

V sobotu 12.9. se na zimním stadionu Jana Marka sehrálo přátelské utkání mezi HC Střelci a SK Slavií Horáckou Třebíč v mládežnické kategorii 2006. Jednalo se o další přípravný zápas na celé hřiště, protože již od ledna 2016 budou kluci klasicky hrát velký hokej. V první třetině všichni hráli výborně, dodržovali svá místa, bojovali a příkladně bránili. Bohužel po první třetině došlo k uspokojení výsledkem, začali se množit chyby, všichni si chtěli dát gól a rázem jsme prohrávali o čtyři branky. Třetí třetina byla opět dobrá a vyrovnaná, ale bohužel se nám již s výsledkem nepodařilo nic udělat a soupeř si odvezl výhru. I přes porážku si kluci zaslouží pochvalu za neustálou bojovnost a v mnoha případech i pěknou kombinaci. Celkový dojem ze hry je pozitivní vzhledem k tomu, že do současné doby hráli minihokej ve třetině a přechod na velké hřiště je obrovský skok a rozdíl.

sestava: Zdeněk Petrů - Vojta Dvořák, Filip Blažek, Cedrik Elian, Tadeáš Topič, Vojta Beran, Tomáš Sedlačík, Rosťa Krhánek, Jakub Kaňka, Viktor Šamko, Honza Tuček

HC Střelci   2:7   SK Horácká Slávia Třebíč

góly: Sedlačík 1, Beran 1

Bronzová medaile z Pelhřimova.

O víkendu 29.8.-30.8. se kluci z kategorie 2006 zúčastnili dvoudenního turnaje v Pelhřimově "O pohár města Pelhřimova". Vzhledem k tomu, že od nového roku budou hrát již klasicky na celé hřiště, byl turnaj k tomuto systému uspořádán. Zúčastnili se celky - HC Dukla Jihlava, HC Choceň, HC Kohouti Tábor, HC Kladno, HC Střelci Jindřichův Hradec a domácí HC Lední medvědi Pelhřimov. Naši střelci odehráli pět zápasů a v každém z nich podali maximální výkon. V prvním utkání nastoupili proti Táboru, který nakonec celý turnaj vyhrál a přesto, že se snažili, byl soupeř nad jejich síly. V dalším utkání jsme hráli proti Chocni a prohráli jsme po nájezdech, třetí utkání jsme jasně přehráli Kladno a zakončili sobotu vysokou výhrou. V neděli jsme nastoupili proti dalšímu favoritovi Dukle Jihlava a přes výborný výkon jsme zase prohráli po nájezdech. V posledním zápase jsme se v přímém souboji o 3. místo utkali s domácím týmem a zde jsme již prolomili smůlu z nájezdů a zaslouženě vyhráli a obsadili výbornou 3. příčku.

Všichni hráči si zaslouží velkou pochvalu za odvedený výkon, nasazení a bojovnost. Naším sedmým hráčem byli jako vždy rodiče, kteří nás v průběhu celého turnaje hlasitě a neustále podporovali - DĚKUJEME !!!

 

Sestava: Zdeněk Petrů - Matěj Fiedler, Viktor Šamko, Tadeáš Topič, Vojta Dvořák, Honza Tuček, Cedrik Elian, Kuba Kaňka, Tomáš Sedlačík, Filip Blažek, Jáchym Jaroš, Rosťa Krhánek, Vojta Beran

 

HC Střelci   4:9     HC Kohouti Tábor ( Topič 1, Elian 1, Šamko 1, Beran 1 )

HC Střelci   4:5 n  HC Choceň ( Kaňka 1, Sedlačík 1, Tuček 1, Beran 1 )

HC Střelci   9:2     HC Kladno ( Beran 3, Sedlačík 2, Šamko 2, Dvořák 1, Tuček 1 )

HC Střelci   5:6 n  HC Dukla Jihlava ( Beran 3, Sedlačík 2 )

HC Střelci   5:4 n  HC Lední medvědi Pelhřimov ( Sedlačík 3, Kaňka 1, Tuček 1)

 

Střelci ročníku 2006 obsadili 3. místo

První přátelský zápas sezóny 2015/2016

V neděli 23.8. vstoupila kategorie 2006 do nové sezóny přátelským zápasem již na celé hřiště proti Motoru Č. Budějovice. Přesto, že kluci klasickou hru na celé hřiště zkoušeli jen jednou při tréninku, předvedená hra, bojovnost a týmový výkon byl velice dobrý. Všichni se snažili odevzdat maximum a oceněním jim byl na konci zápasu potlesk od rodičů a kamarádů za odvedený výkon.

Sestava: Zdeněk Petrů - Tadeáš Topič, Honza Tuček, Tomáš Sedlačík, Míra Křivánek, Viktor Šamko, Vojta Dvořák, Matěj Fiedler, Filip Blažek, Filip Bryol, Vojta Havelka, Vojta Beran, Rosťa Krhánek, Jáchym Jaroš

HC Střelci JH  5:7  Motor České Budějovice

góly: Sedlačík 3, Fiedler 1, Beran 1

Domácí turnaj na konec sezóny.

Po sedmi měsíční sezóně se mužstvo Střelců 3. třídy ( ročnik 2006 ) ukázalo na domácím ledě při Velikonočním turnaji. Během čtvrtečního odpoledne si všech šest zúčastněných týmů zahrálo 5 zápasů systémem každý s každým 2x15 minut. Naši kluci hráli dobře, čtyři zápasy byly naprosto vyrovnané, dva jsme vyhráli, dva prohráli. Pátý zápas jsme prohráli s celkovým vítězem, který kraloval celému turnaji a jeho výsledky vždy končili dvouciferným rozdílem. Nakonec naši kluci obsadili 4. místo. Po náročné sezóně, kdy se skoro každý víkend hrál jeden zápas, miniturnaj nebo turnaj nyní nastává doba odpočinku. Odměnou byla chvála zúčastněných týmů na kvalitu turnaje, přístup k dětem a výbornou atmosféru v hledišti, kterou převážně tvořili rodiče.
Všem moc děkujeme za podporu během turnaje, ale i během celé sezóny a už se těšíme na další.

 

Sestava: Zdeněk Petrů - Míra Křivánek, Matěj Fiedler, Viktor Šamko, Tadeáš Topič, Vojta Dvořák, Honza Tuček, Cedrik Elian, Vojta Beran, Kuba Kaňka,

 

HC Střelci   2:4     HC Kohouti Tábor ( Křivánek 2 )

HC Střelci   5:7     HC Slavoj Český Krumlov "B" ( Beran 3, Elian 1, Tuček 1 )

HC Střelci   0:14   Hvězda Praha Červená 

HC Střelci   8:3     HC Slavoj Český Krumlov "A" ( Beran 4, Elian 1, Dvořák 1, Šamko 1, Fiedler 1 )

HC Střelci   4:1     Hvězda Praha Červená ( Beran 2, Dvořák 1, Fiedler 1 )

Střelci ročníku 2006 obsadili 4. místo

 

Konečné pořadí:
 

1. Hvězda Praha Červená
2. HC Kohouti Tábor
3. HC Slavoj Český Krumlov "B"
4. HC Střelci Jindřichův Hradec
5. HC Slavoj Český Krumlov "A"
6. Hvězda Praha Žlutá
 

Turnaj v Havlíčkově Brodě.

V neděli 22.3. se kategorie 2006 zúčastnila kvalitně obsazeného turnaje v Havlíčkově Brodě. Střelci nastoupili proti těmto týmům - HC Rebel Havlíčkův Brod, HC Motor České Budějovice, HC Spartak Choceň a HC Chrudim. Hrálo se 3x12 minut 3 na 3. Střelci ročníku 2006 v prvních dvou zápasech podali dobrý výkon, ale v dalších dvou už byl soupeř nad jejich síly a v konečném pořadí obsadili 5. místo.

 

Sestava: Kristián Večerka - Tadeáš Topič, Honza Tuček, Tomáš Sedlačík, Cedrik Elian, Míra Křivánek, Viktor Šamko, Vojta Dvořák

Střelci JH     3:7     HC Spartka Choceň. ( Sedlačík 2, Topič 1 )

Střelci JH    9:9     HC Rebel Havlíčkův Brod  ( Sedlačík 4, Šamko 4, Křivánek 1 )

Střelci JH     4:10   HC Chrudim ( Sedlačík 2, Dvořák 2 )

Střelci JH     5:18   HC Motor České Budějovice ( Sedlačík 2, Elian 2, Šamko 1)

Střelci kategorie 2006 obsadili konečné 5. místo

 

 

Jednou čtvrtí, jednou druzí.

Mladí jindřichohradečtí střelci 3. třídy (ročník 2006) měli náročný víkend. Hráli 2 turnaje a celkem 9 zápasů !!! Přes víkend hokejisti prožili spoustu emocí: zklamání při těsných prohrách a euforii při výhrách a při povedených krásných akcích. Velkou pochvalu si určitě zaslouží všichni hráči, kteří v každém zápase bojovali a nenechali soupeři kus ledu zadarmo.

Při prvním turnaji v Soběslavi mladí střelci zvládli první souboj, ovšem zbytek turnaje byl těžší a další body jim utekly. Hrálo se systémem 3 na 3, 2x20 minut, kde každá dvacetiminutovka se počítala jako samostatný zápas.

Sestava: Zdeněk Petrů - Matěj Fiedler, Tadeáš Topič, Honza Tuček, Tomáš Sedlačík, Cedrik Elian, Míra Křivánek, Viktor Šamko, Kuba Kaňka, Vojta Dvořák

Střelci JH     5:4, 3:5     Lokomotiva Veselí n. L. ( Sedlačík 3, Fiedler 1, Tuček 1 / Sedlačík 3 )

Střelci JH    3:6, 1:4     HC Kohouti Tábor  ( Sedlačík 3 / Elian 1 )

Střelci JH     0:7, 4:6     Spartak Soběslav ( Sedlačík, Fiedler, Elian, Šamko )

o 3. místo  Střelci JH    6:7   Lokomotiva Veselí n. L. 

Střelci obsadili konečné 4. místo

 

Druhý turnaj odehráli Střelci hned druhý den v Českých Budějovicích. Do turnaje Bosch Cupu  hráči vstoupili správným krokem a v prvních dvou zápasech zvítězili. Další dva zápasy byly velice vyrovnané a zde jim těsně utekly důležité body, které jim scházeli v celkovém hodnocení. Na závěr si hráči spravili chuť vysokým vítězstvím a hlavně stříbrnou medailí na krku.
Každopádně všichni, kteří potkali jindřichohradeckou partu si budou pamatovat náš pokřik, který se nesl jak ze šatny tak z tribun "Střelci hej, střílí hej, střelci střílí dávaj góly hej hej hej!!!

Sestava: Zdeněk Petrů - Matěj Fiedler, Tadeáš Topič, Honza Tuček, Tomáš Sedlačík, Cedrik Elian, Míra Křivánek, Viktor Šamko, Kuba Kaňka, Vojta Dvořák

Střelci JH   7:5   HC České Budějovice ( Křivánek 2, Sedlačík 1, Elian 1, Dvořák 1, Šamko 1 , Tuček 1 )

Střelci JH  9:2   Linz  ( Sedlačík 5, Tuček 2, Dvořák 1 , Fiedler 1 )

Střelci JH   1:4   Lokomotiva Veselí n. L. ( Šamko )

Střelci JH   5:6   HC Motor České Budějovice ( Křivánek 1, Sedlačík 1, Fiedler 1 , Topič 1, Tuček 1 )

Střelci JH  10:2  HC Strakonice ( Šamko 3, Sedlačík 2, Dvořák 2, Tuček 2, Elian 1 )

Střelci obsadili konečné 2. místo

Přátelský zápas v Písku.

V neděli 22.2. sehráli hráči ročníku 2006 přátelské utkání v Písku. 

 

sestava "A" - Petrů - Fiedler, Dvořák, Topič, Tuček, Elian, Sedlačík, 

HC Střelci    8:19    IHC Písek

góly: Sedlačík 4, Dvořák 2, Fiedler 1, Elian 1

 

sestava "B" - Gabriška - Blažek, Beran, Kaňka, Šamko, Havel, Krhánek

HC Střelci    5:9    IHC Písek

góly: Šamko 2, Krhánek 1, Blažek 1, Beran 1

Přátelské zápasy ve Veselí nad Lužnicí

V sobotu 14.2. sehráli hráči ročníku 2006 další dvě přátelská utkání ve Veselí nad Lužnicí s domácím týmem a s týmem HC Vimperk. 

První zápas jsme hráli proti domácí Lokomotivě. Utkání mužstev "A" byl po celou dobu vyrovnaný, nás podržel brankář Zdeněk Petrů, kluci bojovali a i přes několik zbytečných chyb dokázali vyhrát. Mužstvo "B" navázalo na výborné výkony z předešlých zápasů a od začátku byla vidět velká převaha našich kluků, které v bráně podržel "obojživelník" Rosťa Krhánek, který se opět představil v brance a zachytal výborně. K vidění bylo několik krásných akcí, které končili po většinu do prázdné brány.

sestava "A" - Petrů - Fiedler, Dvořák, Topič, Křivánek, Tuček, Elian, Sedlačík

HC Střelci    9:8    Lokomotiva veselí nad Lužnicí

góly: Tuček 3, Elian 2, Sedlačík 2, Křivánek 1, Dvořák 1

 

sestava "B" - Krhánek - Blažek, Bryol, Jaroš, Beran, Kaňka, Šamko, Kubát

HC Střelci    12:4    Lokomotiva Veselí nad Lužnicí

góly: Beran 7, Blažek 3, Bryol 1, Šamko 1

 

Druhý zápas jsme nastoupili proti Vimperku. Utkání se mužstvu "A" vůbec nepovedlo, od začátku kluci špatně bruslili, nedodržovali si místa a celé utkání prohráli velkým rozdílem. Mužstvo "B" nenechalo od začátku zápasu nikoho na pochybách kdo bude pánem na hřišti. Nic jiného, než velkou pochvalu si kluci nezaslouží a byla radost se dívat na jejich herní projev a pěkné kombinace.

sestava "A" - Petrů - Fiedler, Dvořák, Topič, Křivánek, Tuček, Elian, Sedlačík

HC Střelci    4:11    HC Vimperk

góly: Sedlačík 2, Fiedler 2

 

sestava "B" - Krhánek - Blažek, Bryol, Jaroš, Beran, Kaňka, Šamko, Kubát

HC Střelci    13:4    HC Vimperk

góly: Beran 6, Blažek 2, Bryol 2, Kaňka 1, Kubát 1, Jaroš 1

Přátelský zápas ve Strakonicích.

V neděli 1.2. sehráli hráči ročníku 2006 další dvě přátelská utkání ve Strakonicích s celky Spartak Soběslav a domácím týmem HC Strakonice. 

První zápas jsme nastoupili proti Spartaku Soběslav. Mužstvo "A" sice podalo bojovný výkon, bylo soupeři více jak rovnoceným soupeřem, ale vzhledem k nedodržování míst a chaotickému pohybu zbytečně inkasovalo laciné branky a prohrálo. Mužstvo "B" začalo zápas výborně a po první třetině vedlo 6:1. Ve druhé třetině nás soupeř potrestal po zbytečně hrubých chybách, kdy všichni hráči útočili a z brejků jsme dostávali laciné góly. Ve třetí třetině soupeř vyrovnal, ale přes zlepšenou disciplínu a nasazení jsme dotáhli zápas do vítězného konce. 

sestava "A" - Punda - Fiedler, Dvořák, Topič, Křivánek, Tuček, Elian

HC Střelci    8:11    Spartak Soběslav

 

sestava "B" - Krhánek, Blažek, Bryol, Jaroš, Beran, Petrů

HC Střelci    10:9    Spartak Soběslav

góly: Beran 7, Krhánek 2, Blažek 1

 

Druhý zápas nás čekal domácí tým HC Strakonice. Mužstvo "A"  přes bojovnost a snahu opět nedodržovalo místa a hostující tým lehce skóroval. Je to škoda, protože oba zápasy se kluci snažili a bojovali, ale pokud si nebudou na hřišti dodržovat jasná předem daná pravidla, budou zbytečně prohrávat. Mužstvo "B" podalo výborný výkon a s chutí si zastřílelo a domácí tým jasně přehrálo. Kluci hráli dobře, čím dál tím více gólů padalo po pěkných akcích a přihrávkách, které byly několikrát poprávem oceněny potleskem našich skvělých fanoušků - rodičů. Za mužstvo "B" druhý zápas výborně odchytal z pole stažený Rosťa Krhánek, který předvedl několik bravurních zákroků.

sestava "A" - Punda - Fiedler, Dvořák, Topič, Křivánek, Tuček, Elian

HC Střelci    4:7    HC Strakonice

 

sestava "B" - Krhánek - Blažek, Bryol, Jaroš, Beran, Petrů

HC Střelci    21:10    HC Strakonice

góly: Beran 12, Blažek 4, Bryol 3, Jaroš 2

Přátelský zápas v Havlíčkově Brodě

V sobotu 31.1. sehráli hráči ročníku 2006 přátelská utkání v Havlíčkově Brodě s celky SK Horácká Slavia Třebíč a HC Rebel Havlíčkův Brod.

První zápas jsme nastoupili proti Třebíči a jak mužstvo "A" tak mužstvo "B" hráli vyrovnaná utkání a ovšem po boji a dramatické koncovce obě mužstva prohrála. Kluci odevzdali poctivý výkon, dobře bruslili a přes prohru se jim nedá nic vytknout.

sestava "A" - Punda - Fiedler, Dvořák, Topič, Jon, Křivánek, Kaňka

HC Střelci    5:6    SK Horácká Slavia Třebíč

góly: Fiedler 2, Dvořák 2, Jon 1

 

sestava "B" - Krhánek - Blažek, Bryol, Jaroš, Havelka, Beran, Tuček

HC Střelci    6:8    SK Horácká Slavia Třebíč

góly: Beran 3, Tuček 2, Blažek 1

 

Druhý zápas jsme nastoupili proti mužstvu HC Rebel Havlíčkův Brod a zde již naši hráči tahali za kratší konec a obě utkání prohráli dost velkým rozdílem. Přes bojovnost kluků zde byla znatelná výšková a fyzická převaha soupeře a také lepší kombinace při hře.

sestava "A" - Punda - Fiedler, Dvořák, Topič, Jon, Křivánek, Kaňka

HC Střelci    0:9    SK Horácká Slavia Třebíč

 

sestava "B" - Krhánek - Blažek, Bryol, Jaroš, Havelka, Beran, Tuček

HC Střelci    3:13    SK Horácká Slavia Třebíč

góly: Beran 2, Tuček 1

Miniturnaj 2006 řízený ČSLH

Ročník 2006 sehrál 18.1.2015 další oficiální zápasy řízené ČSLH pod svojim klubem SLH J. Hradec- HC Střelci na Hluboké nad Vltavou proti Lokomotivě Veselí nad Lužnicí a Spartaku Soběslav. Kluci podali dobrý výkon a v obou zápasech soupeře převyšovali a zaslouženě vyhráli.
 

sestava - Matyáš Gabriška - Viktor Šamko, Tadeáš Topič, Míra Křivánek, Tomáš Sedlačík, Filip Bryol, Rosťa Krhánek

 

HC Střelci    17:7    Spartak Soběslav

góly: Sedlačík 6, Krhánek 5, Křivánek 3, Topič 2, Bryol 2, Šamko 1

 

HC Střelci    17:4    Lokomotiva Veselí nad Lužnicí

góly: Sedlačík 9, Křivánek 2, Topič 2, Šamko 2, Krhánek 2

Miniturnaj 2006 řízený ČSLH

Ročník 2006 sehrál 4.1.2015 další oficiální zápasy řízené ČSLH pod svojim klubem SLH J. Hradec- HC Střelci v Českých Budějovicích proti HC Lvi ČB a HC Motor ČB. Kluci podali dobrý výkon a v obou zápasech byli rovnoceným soupeřem pro hostující mužstva, ale bohužel neproměňovali vyložené šance.
 

sestava - Matyáš Gabriška - Viktor Šamko, Tadeáš Topič, Míra Křivánek, Tomáš Sedlačík, Filip Bryol, Jáchym Jaroš

HC Střelci    13:15    HC Motor ČB

góly: Sedlačík 8, Jaroš 2, Šamko 2, Bryol 1

HC Střelci    10:17    HC Lvi ČB

góly: Sedlačík 5, Jaroš 2, Šamko 2, Bryol 1

TURNAJ KATEGORIE 2006 V PELHŘIMOVĚ.

Předposlední den v roce 2014 uspořádal klub HC Lední medvědi Pelhřimov turnaj pro kategorii hráčů 2006. Turnaje se zúčastnilo 8 mužstev, která byla rozdělena do dvou skupin. Po odehrání zápasů ve skupině, první dvě mužstva postoupila do bojů o medaile a další dvě hrála o konečné umístění. Naši střelci podali v celém turnaji dobrý a bojovný výkon, ze skupiny postoupili do finálové čtyřky ze 2. místa, ale tam již nedokázali ani jednoho soupeře porazit a celkově skončili na 4. místě. Kluci v každém zápase příkladně bojovali a byla na nich vidět radost ze hry. S blížícím se koncem trunaje však odcházeli síly a energie, ale i přesto lze považovat 4. místo z 8 mužstev za výborný výsledek.

sestava - Kristián Večerka - Tadeáš Topič, Vojta Dvořák, Tomáš Sedlačík, Jan Tuček, Matěj Fiedler, Vojta Beran, Cedrik Elian, Míra Křivánek

výsledky ze skupiny

Střelci JH     9:1    Pelhřimov ( Fiedler 3, Sedlačík 2, Beran 2, Dvořák, Křivánek )

Střelci JH     2:13   Motor ČB ( Sedlačík, Tuček )

Střelci JH      8:3    Žďár nad Sázavou ( Beran 3, Sedlačík, 3, Fiedler, Křivánek )

finálová skupina

Střelci JH     3:12    HC Tábor ( Sedlačík 2, Beran )

Střelci JH     1:20    Technika Brno ( Beran )

 

Domácí vánoční turnaj.

V pátek 26.12. se konal na ZS Jana Marka v Jindřichově Hradci turnaj kategorie 2006. Turnaje se zúčastnila mužstva HC Sparta Praha, SC Kolín, HC Slavoj Český Krumlov a domácí HC Střelci. Každý z účastníků odehrál 3 utkání dle pravidel minihokeje. Hráčům ročníku 2006 se výsledkově turnaj moc nyvedařil. Vždy na začátku utkání si zbytečně nechali soupeře gólově utéct a potom již náskok nedotáhli. Obsadili 4. místo.

 

sestava: Kristián Večerka - Tomáš Sedlačík, Matěj Fiedler, Míra Křivánek, Jan Tuček, Cedrik Elian, Viktor Šamko, Jakub Kaňka, Vojta Dvořák, Tadeáš Topič.

 

výsledky:

Střelci JH     0:18   HC Sparta Praha

Střelci JH     4:6    HC Slavoj Český Krumlov ( Elian 2, Sedlačík, Tuček )

Střelci JH     4:10   SC Kolín ( Sedlačík 2, Dvořák, Elian )

Turnaj 2006 ve Světlé nad Sázavou

Ve dnech 19.12-21.12 se "Střelci" Jindřichův Hradec ročník 2006 ( 3. třídy ) zúčastnili turnaje o pohár "Christmas Bunnies Cup" ve Světlé nad Sázavou.
Během turnaje se naši hráči měli možnost utkat s týmy: Bohumín - Prostějov - Ružinov Bratislava A (SVK) - Kometa Brno B -  Blesky Detva (SVK) - Petržalka (SVK). 
Trenéři hodnotili tento turnaje za velmi kvalitní jak po sportovní tak pořadatelské stránce a hlavně zde byli špičkové týmy z České a Slovenské republiky. Všichni hráči bojovali a snažili se podat co nejlepší výkon, ale přesto výsledkově neuspěli a z 12 účastníků skončili na 11. místě. Pochvalu si samozřejmě zaslouží i rodiče, kteří během dvou dnů neustáli fandili a rozbouřili celý zimní stadion bubnem.

 

Přátelský zápas v Jindřichově Hradci.

V sobotu 17.1.2015 sehrála kategorie hráčů 2006 v domácím prostředí na ZS Jana Marka přátelské zápasy se Lvi ČB a HC Kohouti Tábor. V obou zápasech byl soupeř viditelně lepší a po zásluze zvítězil. Jediné pozitivum byla snaha zvrátit výsledek, ale je třeba si přiznat, že soupeř byl nad naše síly.

 

sestava - Matyáš Gabriška - Tomáš Sedlačík, Jakub Kaňka, Vojta Dvořák, Matěj Fiedler, Cedrik Elian, Tadeáš Topiš, Viktor Šamko

HC Střelci    2:27      Lvi ČB  

góly - Fiedler 1, Sedlačík 1

 

sestava - Kristián Večerka - Tomáš Sedlačík, Jakub Kaňka, Vojta Dvořák, Matěj Fiedler, Cedrik Elian, Tadeáš Topiš, Viktor Šamko

HC Střelci    1:18     HC Kohouti Tábor  

góly - Sedlačík 1

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU