sezona 2016-17

3. třída

dolní řada zleva: Jakub Hradský, Jiří Strachota ml., Filip Kinter, Rostislav Toman st. - trenér, Jan Benada, Veronika Hradská, Lukáš Chromý
 

horní řada zleva: Petr Šachl - trenér, Ivo Fatrdla, Ondřej Dvořák, Richard Jon, Antonín Jelínek, Jonáš Rosenkranc, Petr Krafka, Rostislav Toman ml., David Hána, Oliver Piler, Jiří Strachota st. - vedoucí mužstva

2. místo na domácím velikonočním turnaji.

Na Velký pátek jsme si zahráli poslední turnaj v této hokejové sezóně. Na domácím stadionu Jana Marka jsme přivítali soupeře z Motoru České Budějovice, Štiky z Třeboně a Medvědy z Českého Krumlova. Turnaj jsme odehráli na celé hřiště, jelikož v příští hokejové sezóně budeme "velký hokej" absolvovat čím dál častěji, takže čím dříve se naučíme hrát na celé hřiště, tím budeme dříve připraveni na své soupeře.

Nastoupili jsme v sestavě: Hradský Kuba - Strachota Jirka, Toman Rosťa, Jon Ríša, Hirš Adam, Vomastek Ondra, Beran Honza, Dvořák Ondra, Hána David, Kadlec Vojta, Benada Honza, Fatrdla Ivo, Hradská Verča, Krafka Petr.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Motor České Budějovice          9:0 (2:0,4:0,3:0)

Vstup do turnaje se povedl a soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili. Na obou stranách byli malí hokejisté, kteří hráli na celé hřiště vůbec poprvé a s touto novou zkušeností se poprali se ctí.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -   HC Štiky Třeboň                             0:7 (0:2,0:3,0:2)

Soupeř byl složen převážně z hráčů HC Lvi České Budějovice a všechny děti bruslily prakticky stejně a byly také dravější než my. Naučit jde vše, bohužel dravost ne. Pokud bychom tuto vlastnost měli, měl by soupeř problém takto snadně zvítězil.

HC Střelci Jindřichův Hradec  HC Medvědi Český Krumlov          10:0 (5:0,3:0,2:0)

Utkání pravdy! Na soupeře jsme od začátku nastoupili jako vítr a od první minuty ohrožovali soupeřova brankáře, vstřelili jsme uklidňující branky a zápas jsme měli pod kontrolou.

Končné pořadí

1. HC Štiky Třeboň                            6 bodů        36:0

2. HC Střelci Jindřichův Hradec     4 body       19:7

3. HC Medvědi Český Krumlov         2 body        12:22

4. HC Motor České Budějovice         0 bodů         0:38

 

Všem dětem děkujeme za sportovní výkony a rodičům za povzbuzování!!!!

Do další sezóny přejeme hodně zdraví a vítězných zápasů našim malým Střelcům!!!

1. a 4. místo na turnaji v Ledči nad Sázavou.

V sobotu 25.3. brzy ráno, jsme vyrazili směr Ledeč nad Sázavou s cílem potrápit soupeře a pokusit se odvést nějakou tu placku....Turnaj byl vypsán pro 10 mužstev, která byla rozdělena do dvou skupin "modré" a "červené", každá skupina měla svůj "samostatný" turnaj. Hrálo se systémem každý s každým . Střelci a Motor přihlásili dvě mužstva.

Modrá skupina: HC Střelci JH, HC Kohouti Tábor, HC Motor ČB, HC Zbraslav, HC Kometa Brno

Červená skupina: HC Střelci JH, HC Motor ČB, HC Ledeč nad Sázavou, HC Kobra Praha, HC Bílí Tygři Liberec

 

sestava modrý tým: Hradský - Hána, Tichý, Kadlec, Hradská, Dvořák, Piler, Benada

HC Střelci JH - HC Motor ČB            6:2

HC Střelci JH - HC Kohouti Tábor    1:17

HC Střelci JH - HC Zbraslav             2:10

HC Střelci JH - HC Kometa Brno      2:9

Až na Motor ČB, který jsme porazili, byli ostatní soupeři nad naše síly. Markantní rozdíl byl především v bruslení a celkovému pohybu na ledě. V týmech našich soupeřů nebylo prakticky hráče, který by neuměl vystřelit pod břevno. Děti jakoby se bály vzít puk a pokusit se uhánět na branku soupeře a ohrozit brankáře. Spousta akcí končila tím, že jsme nebruslili, ale stáli na místě s pukem, soupeř k nám přiletěl s odhodláním "lva utrhnout kus masa", což se mu ve většině případů podařilo. Bohužel nám neustále chybí dravost a chtít na ledě nechat duši. Je třeba velice pochválit našeho brankáře Kubu Hradského, který si náramně zachytal, protože mu spoluhráči moc nepomáhali. Zejména v posledním zápase proti Kometě předvedl perfektní zákroky. Davídek Hána, ač patří k našim nejmenším hráčům, tak se snažil hodně bruslit a bojoval s mnohem většími soupeři, jako lev. Tady byla vidět obrovská vůle a chuť zvítězit. Musíme začít příští rok poctivě chodit na tréninky a zbytek dohnat doma. Čekají nás zápasy na celé hřiště a na to je třeba se připravit.

Celkové pořadí: 1. HC Kohouti Tábor,

                          2. HC Kometa Brno

                          3. HC Zbraslav

                          4. HC Střelci Jindřichův Hradec

                          5. HC Motor ČB

 

sestava červený tým: Večerka - Strachota, Hembera, Fatrdla  Kinter, Toman, Jon

HC Střelci JH - HC Motor ČB                   11:3

HC Střelci JH - HC Kobra Praha              13:5

HC Střelci JH - HC Ledeč nad Sázavou  12:5

HC Střelci JH - HC Bílí Tygři Liberec       10:4

Kluci od první do poslední minuty celého turnaje makali s odhodláním turnaj vyhrát. Každému soupeři nasázeli dvouciferný počet branek a rvali se o každý puk. Poslední zápas s Libercem přinesl neskutečné drama, po dvou minutách jsme prohrávali 0:2, pak se kluci kousli a otočili na 4:2, soupeř do konce 1. třetiny srovnal na 4:4, ve druhé třetině zazvonilo za oběma brankáři snad deset tyček a břeven a každý z brankářů předvedl neuvěřitelné zákroky, které v této věkové kategorii nemají obdoby!! Zápas jsme nakonec zlomili a zvítězili jsme, čímž jsme získali zlaté medaile!!

Cekové pořadí : 1. HC Střelci Jindřichův Hradec

                           2. HC Ledeč nad Sázavou

                           3. HC Bílí Tygři Liberec

                           4. HC Kobra Praha

                           5. HC Motor ČB

Nejlepší brankář turnaje: Kristian Večerka

Všem rodičům velký dík za povzbuzování na tribuně!!!!! 

Miniturnaj v J. Hradci.

V sobotu 12.3. jsme na zimním stadionu Jana Marka sehráli další mistrovský dvojzápas, který byl zároveň poslední v této sezóně.  Čekalo nás derby s Vajgarem, kde jsme chtěli zvítězit a tím se ujmout "vlády" nad městem. Druhým soupeřem byl Český Krumlov.

sestava bílý tým: Hradský - Kadlec, Benada, Hradská, Dvořák, Piler, Krafka, Rosenkranc, Šachl, Mácha, Máchová

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  KLH Vajgar JH  9:3 (4:1,2:1,3:0)

góly: Šachl 5, Mácha 2, Dvořák 1, Benada 1.

Děti musíme pochválit, protože se snažily tlačit do branky a měly hlad po gólech. Opět nám pomohly posily z ročníku 2009. Jejich branky byly velkým přínosem!

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Medvědi Český Krumlov 8:3 (0:0,4:2,4:1)

góly: Mácha 5, Máchová 1, Dvořák 1, Hradská 1

Ve druhém zápase už nehrál Matyas Šachl, který byl nachlazen už od rána a tak jsme přišli o jednoho snajpra. Děti to zvládly však výborně i bez svého kamaráda a soupeře porazili. První třetinu se oba soupeři jen oťukávali, ale pak se Střelci rozjeli a začali dávat góly. Zakončení mistrovských turnajů výhrou je vždy povzbuzením do následující sezóny.

sestava modrý tým: Večerka - Strachota, Jón, Fatrdla, Kinter, Toman, Hána

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  KLH Vajgar JH 23:4 (5:2,5:2,13:0)

góly: Strachota 8, Kinter 6, Jon 5, Fatrdla 3, Toman 1

Soupeře jsme přejeli, jak zamrzlou řeku. V první třetině jsme začali skvěle kombinovat, nahrávali jsme si a dávali pěkné branky. Ve druhé třetině jsme začali zbytečně lítat a hokej už nebyl tak pohledný. Před třetí třetinou jsme si řekli, že musíme zase začít hrát kolektivně . Kluci si to vzali k srdci a třetí dějství už byl na ledě jen náš tým, krásně jsme kombinovali a dávali parádní branky.

HC Střelci Jindřichův Hradec  HC Medvědi Český Krumlov 7:7 (3:2,2:3,2:2)

góly: Strachota 5, Jon 1, Kinter 1

Byl to boj od první do poslední vteřiny zápasu. Začali jsme skvěle, už po pěti minutách jsme vedli 2:0, soupeř dal vzápětí branku na 2:1, my jsme zvýšili na 3:1, soupeř snížil a pak už to byla jen přetahovaná do konce zápasu. V poslední třetině nám už docházely síly, ale přesto jsme mohli vítězství strhnout na svoji stranu, když Filip tři vteřiny před koncem zápasu ujížděl sám na branku, ale bohužel veliká brankářka soupeře svůj tým podržela. Remiza byla spravedlivá.

Všem dětem děkujeme za nasazení a rodičům za výborné fandění!!!! 

Mistrovský miniturnaj ve Strakonicích.

V sobotu 4.3. odehráli hráči ročníku 2008 další mistrovský dvojzápas ve Strakonicích a to proti domácím Strakonicím a proti Vimperku. Jelikož z ročníku 2008 chybělo celkem 7 hráčů, tak jsme museli doplnit bílý tým o hráče z ročníku 2009 a ti se své role nezalekli. V prvním zápasu celkem v pohodě přehráli Vimperk 7:4. Ve druhém zápasu bílého týmu proti Strakonicím už to vypadalo na drtivou porážku, když jsme prohrávali ve druhé třetině 1:5, pak se nám ale povedl neskutečný obrat a zápas jsme dokázali otočit na konečných 8:7 v náš prospěch. V obou zápasech velmi dobře zachytal brankář Tony Riley. Modrý tým prohrál první zápas s Vimperkem 4:9, druhý zápas proti Strakonicím dokonce 2:10, i když zde jednoznačně rozhodla první třetina, kterou jsme prohráli 0:7, zbylé dvě třetiny už skončily remízou. V obou zápasech nás dost podržel brankář Kuba Hradský, nebýt jeho tak mohl být gólový příděl daleko větší. Bylo hodně znát, že modrému týmu chyběli tři hráči, ale ostatní hráči si musí uvědomit, že se na ně nemohou neustále spoléhat a musí začít více bojovat, zapracovat na střelbě a bruslení, pak se branky a lepší výsledky určitě dostaví.

HC Střelci J.Hradec bílý tým -  HC Vimperk                7 :  4   (  3 : 2,  1 : 0,  3 : 2 ) 

HC Střelci J.Hradec bílý tým -  HC Strakonice            8 :  7   (  1 : 3,  5 : 2,  2 : 2 )  

sestava bílý tým: Riley Tony  -  Benda Max, Beran Honza, Ferda Tadeáš, Hradská Verča, Kopřivová Viktorka, Piler Oliver, 

 

HC Střelci J.Hradec modrý tým  -  HC Vimperk               4 :  9    ( 1 : 3,  0 : 2,  3 : 4 )

HC Střelci J.Hradec modrý tým  -  HC Strakonice           3 :  10   ( 0 : 7,  0 : 0,  3 : 3 )   

sestava modrý tým: Hradský Kuba  -   Benada Honza, Dvořák Ondra, Fatrdla Ivo, Jon Ríša, Kadlec Vojta, Toman Rosťa

Domácí mistrovský miniturnaj.

V neděli 19.2. naši kluci ze 3. třídy přivítali na domácím ledě mužstva HC Tábor a Black Wings Linz. V prvních zápasech proti Táboru oba naše týmy od začátku tahaly za kratší provaz a přesto, že jsme se snažili s Táborem bruslit, tak byli hráči Tábora jednoznačně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. V zápasech proti Linci si potom hráči obou našich týmů s chutí zastříleli a Linec přehráli rozdílem třídy. Nutno ale podotknout, že tým Lince byl velmi slabý a nekladl téměř žádný odpor.

sestava bílý tým: Bártů Rozárka  -  Benada Honza, Beran Honza(2.zápas), Hradská Verča, Chromý Lukáš, Kadlec Vojta, Krafka Petr, Kopřivová Viktorka, Mácha Víťa(1.zápas), Máchová Kája, Piler Oliver, Šachl Matyas

HC Střelci J.Hradec bílý tým  -  HC Tábor                       3 :  13  

HC Střelci J.Hradec bílý tým  -  Black Wings Linz         29 :  7   

 

sestava modrý tým: Hradský Kuba  -   Dvořák Ondra, Hána David, Kinter Filip, Jelínek Toník, Jon Ríša, Toman Rosťa

HC Střelci J.Hradec modrý tým  -  HC Tábor                   4 :  13 

HC Střelci J.Hradec modrý tým  -  Black Wings Linz      22 :  4  

Mistrovský miniturnaj v Soběslavi.

V sobotu 11.2. jsme zajeli k dalšímu mistrovskému dvojzápasu do Soběslavi. Na spoustě dětí bylo znát, že se o prázdninách poctivě připravovaly na gauči u babiček. Bylo vidět, že ač je tuhá zima, tak většina nebyla ani na rybníku. Velikým mínusem je slabá fyzická připravenost, prohráváme osobní souboje se stejně starými dětmi a na tom musí každý jedinec individuálně zapracovat. Než jsme zjistili, že se hraje hokej, tak jsme prohrávali 2:7. Pak jsme děti trochu vyhecovali a ony předvedly, že když chtějí, tak hokej hrát umí. Ukázali jsme parádní stíhací jízdu a výsledkem byla konečná divoká remíza. Druhý zápas jsme hráli proti Č. Krumlovu. Soupeř, kterého ve většině případů porážíme, nás tentokrát zaskočil. V první třetině měl bohužel slabší chvilky náš brankář, ale od druhé třetiny už zachytal spolehlivě. Měli jsme více šancí, ale gólmanka soupeře byla tak veliká, že za ní branka nebyla pomalu ani vidět. Rozhodčí nám neuznal regulérní branku, ale to se bohužel stává. Kluky je třeba pochválit za bojovnost a důraz před brankou, kdy se snažili neustále dorážet puky.

sestava bílý tým  Hradský - Strachota, Jelínek, Hána, Kinter, Jon, Dvořák (2.zápas Fatrdla)

HC Spartak Soběslav  -  HC Střelci Jindřichův Hradec              13:13

HC Medvědi Český Krumlov  -  HC Střelci Jindřichův Hradec    7:6

 

V prvním zápase modrého týmu jsme nastoupili proti domácímu Spartaku. Soupeř měl ve svých řadách i děti ročníku 2010 a tak jsme si s chutí zastříleli a soupeři nedali sebemenší šanci. Druhý zápas proti Č. Krumlovu byl již vyrovnaný a šťastnějším týmem byl nakonec náš soupeř. V obou zápasech nás opět táhli hráči ročníku 2009. Bojovnost a zarputilost, to je alfa a omega našeho týmu.

sestava modrý tým: Chromý -Beran, Ferda, Krafka, Fatrdla (2.zápas Dvořák), Benada, Hradská, Rosenkranc

HC Spartak Soběslav  -  HC Střelci Jindřichův Hradec                4:17

HC Medvědi Český Krumlov  -  HC Střelci Jindřichův Hradec     7:5

Domácí mistrovský miniturnaj.

V neděli 15.1. nás čekal na domácím ledě další mistrovský dvojzápas. Našimi soupeři byly týmy Black Wings Linz a HC Lokomotiva Veselí nad Lužnicí.

sestava modrý tým  Chromý Lukáš - Benada Honza, Kadlec Vojta, Rosenkranc Jonáš, Hradská Veronika, Piler Oliver, Hána David, Krafka Petr, Dvořák Ondra, Beran Honza ( 2. zápas Ferda Tadeáš )

HC Střelci  -  Black Wings Linz   12:11 (3:3,6:5,3:3)   góly: Beran 5, Hána 2, Kadlec 2, Rosenkranc 1, Hradská 1, Dvořák 1

V zápase všichni létali sem a tam, nikdo se moc nesnažil bránit, takže neustále padaly góly na obou stranách. My jsme opět, až na pár vyjímek, pomalu bruslili, soupeře jsme důsledně nenapadali, a když jsme se mohli rozjet do útoku, tak jsme s pukem přestali bruslit, až jsme se ukličkovali a o puk přišli. Linec byl naštěstí o trochu horší, takže jsme nakonec slavili těsné vedeni.

HC Střelci  -  HC Lokomotiva Veselí nad Lužnicí    3:12 (2:4,0:4,1:5)   góly: Krafka 1, Piler 1, Hradská 1

Od začátku jsme tahali za kratší konec. Přitom za Veselí nastoupilo několik hráčů ročníku 2009. Soupeř byl dravější, lépe bruslil, měl větší vůli po vítězství. Nám bohužel tyto faktory neustále chybí, proto se stejně starými dětmi prohráváme.

sestava bílý tým: Hradský Kuba - Strachota Jirka, Kinter Filip, Fatrdla Ivoš, Jelínek Tonda, Jon Ríša, Toman Rosťa

HC Střelci  -  Black Wings Linz      20:2 (7:1,6:0,7:1)   góly: Jon 6, Jelínek 5, Strachota 3, Kinter 3, Toman 2, Fatrdla 1

Soupeř nás vůbec neprověřil. Přestože jsme vyhráli vysoko, tak výkon naší trojky Strachota, Kinter, Fatrdla byl velice špatný. Kluci hráli chaoticky, létali všude a nikde, sami sobě překáželi, protože si nedrželi své posty. Výborně naopak zahrála trojka Jon, Jelínek, Toman. Kluci si krásně nahrávali, drželi si místa, bruslili, napadali a stříleli po pěkných kombinacích krásné branky, které vyplynuly z kombinací a nesobeckosti. Jednoduše hráli velice týmově.

HC Střelci  -  HC Lokomotiva Veselí nad Lužnicí     6:11 (2:5, 4:1,0:5) Jelínek 2, Jon 1, Toman 1, Strachota 1, Kinter 1 

V zápase jsme vedli 2:0!!! Pak si vybral slabší chvilku náš brankář, když jsme z šesti střel dostali pět branek. V těchto zápasech, když jsou týmy vyrovnané, tak potřebujeme chytit něco navíc a to se bohužel dnes nestalo. Ve druhé třetině se už zdálo, že dokážeme zápas otočit. Začali jsme lépe bruslit, Kubovi se povedlo pár pěkných zákroků v brance a vyrovnali jsme na 6:6. Jirka jel na konci druhé třetiny trestné střílení, ale bohužel brankáře nepřekonal. Mohli jsme jít do vedení 7:6. Bohužel se ukázalo velice kruté "nedáš, dostaneš". Poslední třetinu jsme dostali lekci v poměru 0:5!!! Naši lídři nám tentokrát vůbec nepomohli a v dalších zápasech nastanou změny v sestavě. Oproti tomu, jako v prvním zápase dobře zahrála trojka ve složení Jon, Jelínek, Toman. Kluci mile překvapili týmovou hrou. Dobrý zápas odehrál Tonda Jelínek, který velice dobře přihrával a připravoval akce pro své kamarády.

Rodičům, kteří pomáhali s úklidem a přípravou hřiště moc děkujeme!!!

Vánoční turnaj v Táboře.

Na Štěpána 26.12. jsme byli pozváni na vánoční turnaj do Tábora - "EON Cup". Postupně jsme se utkali s Motorem České Budějovice, HC Kohouty Tábor a OLH Soběslav. Každý zápas se hrál na dvě dvacetiminutovky, přičemž každá se počítala zvlášť jako samostatný zápas. V turnaji jsme měli dvě mužstva - "bílý" tým a "modrý" tým.

 

Výsledky bílého týmu:

HC Střelci JH - HC Motor ČB  5:1 a 5:1 - góly: Dvořák 4, Benada 3, Kopřivová 3

Soupeře jsme jasně přehráli a zaslouženě vyhráli.

HC Střelci JH - HC Kohouti Tábor 5:6 a 2:7 - góly: Kopřivová 4, Kadlec 3

Soupeře jsme mohli porazit, ale to bychom museli bojovat a bruslit. Přesto, že jsme vedli 5:1, konečný výsledek byl 5:6!!! Z osmi "střel" na branku jsme dostali 6 gólů. Druhý zápas byl opět od většiny pouze odchozen a tak se nikdo nemůže divit, že takto se vyhrát nedá.

HC Střelci - OLH Soběslav 3:0 a 4:1 - góly: Kopřivová 4, Benada 1, Piler 1, Hradská 1

Tyto dvě výhry pro nás nakonec znamenaly konečné krásné druhé místo!!! Objektivně je třeba přiznat, že kdyby všichni bojovali, bruslili a rvali se jako hráčka ročníku 2009 Viktorka Kopřivová, mohlo být i zlato. Všichni by si měli z této hráčky vzít příklad. Především díky Viktorce bylo "vybojováno"stříbro.

Bílý tým nastoupil ve složení: Lukáš Chromý - Benada Jan, Kadlec Vojtěch, Dvořák Ondřej, Piler Oliver, Hradská Veronika, Viktorka Kopřivová. 

 

Výsledky modrého týmu:

HC Střelci JH - HC Motor ČB 4:7 a 5:5 - góly: Strachota 4, Kinter 3, Toman 2

Soupeř byl herně horší než náš tým, ale zmatek, lítání bezhlavě po ledu, pomalu žádné nahrávky, hlava dole, žádná síla a zarputilost - tyto faktory nás připravily o "povinné vítězství ". Velká škoda, protože tento zápas jsme soupeři darovali jako opožděný dárek pod stromeček.

HC Střelci - HC Kohouti Tábor 5:1 a 6:5 - góly: Strachota 6, Kinter 3, Jon 1, Fatrdla 1

Jedním slovem ÚŽASNÉ!!!! Bruslili jsme, napadali soupeře, nahrávali si, bojovali, hlídali si místa, proměňovali šance. Radost kluky sledovat na všech postech. Po tomto zápase nad silnými domácími "Kohouty" jsme si mysleli, že kluci vše pochopili a v posledním zápase soupeře deklasují. Ke zlatým medailím nám stačilo v posledním dvouzápase jednou vyhrát.

HC Střelci JH - OLH Spartak Soběslav 3:8 a 2:4 - góly: Jon 2, Strachota 1, Fatrdla 1, Kinter 1

Hrůza hrůz, neuběhly dvě minuty a naši ospalí chlapci prohrávali 0:4!!! První zápas byl jako z hororu. Hra kočky s myší. My jsme byli myši. Chyba střídala chybu. Soběslav si nahrávala do trojůhelníku a rozebrala nás po všech stránkách. Před naší brankou byl neustále neobsazen jeden hráč, ale v dosti případech i dva!!! Do druhého zápasu jsme si řekli pár věcí a pokusili se o zvrat. Bohužel jsme inkasovali jako první, ale nevzdali jsme se a začali bojovat. Dvěma brankami jsme se dostali do vedení a vše vypadalo dobře. Mohli jsme přidat ze dvou tutovek další branky a bylo zlato. Bohužel se potvrdilo" nedáš, dostaneš ". Sedm minut před koncem soupeř srovnal, v našich řadách nastal klasický chaos a začali jsme útočit do plných. Kdyby si kluci nahráli a nesnažili se projíždět přes všechny tři soupeře sami, mohl výsledek dopadnout jinak. Ale na kdyby se nehraje a tak jsme skončili v turnaji bohužel poslední.

Modrý tým nastoupil ve složení: Hradský Jakub - Strachota Jiří, Kinter Filip, Toman Rostislav, Fatrdla Ivo, Jon Richard, Jelínek Antonín

Mistrovský miniturnaj na Motoru v ČB.

V neděli 18.12. jsme sehráli další mistrovský dvojzápas, tentokrát v Českých Budějovicích na Motoru. Bílý tým prohrál s domácím Motorem vysoko 5:13, když jsme soupeři stačili pouze v první třetině. Nehlídali jsme si své pozice a hráče a dostávali branky jak přes kopírák. Soupeř se vždy jen rozjel, udělal jednu, dvě kličky a nahrál svému spoluhráči, který stál u tyčky a dával gól za gólem do prázdné branky. Nestačili jsme zabsolutně silově ani rychlostně, působili jsme chaoticky. Když už přišla přihrávka, tak jsme ji nedokázali zpracovat. Je před námi ještě obrovský kus práce!! Nejlepším hráčem byl Kuba Hradský v brance, diky kterému jsme neutrpěli opravdový debakl. Malou omluvou může být pouze fakt, že nám chyběl Filip Kinter a Jirka Strachota hrál na antibiotikách. Modrý tým měl ve svých řadách výpomoc kamarádů hrajících za ročník 2009 a to Honzu Berana, Káju Máchovou a Víťu Máchu. Motor náš tým rozdrtil rozdílem třídy 2:18!! Jediné dvě branky vstřelil Honza Beran. Nebruslili jsme, neprali jsme se o puky, nebojovovali...... Chybí nám zapálení pro hru, dravost, nasazení a chuť vstřelit branku. Každý na někoho spoléhá a děti si dávají přednost, kdo půjde na puk první....ach jo. Druhý zápas bílý tým  přehrál 14:8 IHC Písek. Soupeř hrál velice neslušně a neustále fauloval, někdy opravdu dost hrubě. V tomto zápase jsme měli celkem 11 trestných střílení. Strachota 5 ( 4 x úspěšně), Jelínek 1 (úspěšně), Toman 1 (úspěšně), Jon 2 (neúspěšně), Fatrdla 2 (neúspěšně). V tomto zápase se už na hru našeho týmu dalo koukat, ale je stále co zlepšovat . Modrý tým si také vedl výborně a IHC Písek porazil 12:4. Bylo vidět zlepšení oproti prvnímu zápasu, ale sportovně musíme přiznat, že Písek nebyl tým, který nás prověřil. Mezi svátky nás čeká turnaj v Táboře, tak budeme doufat v medaile. Rybníky jsou zamrzlé, takže místo tabletů, x-boxů a her na počítačích by bylo krásné něco udělat pro úspěch celého týmu a potrénovat.

 

HC Střelci Jindřichův Hradec modrý tým  -  HC Motor Č. Budějovice    2:18 (1:6,1:6,0:6) Beran 2

HC Střelci Jindřichův Hradec modrý tým  -  IHC Písek                            12:4 (3:1,4:2,5:1) Beran 5, Mácha 2, Benada 2, Kadlec 2, Hradská 1

sestava modrý tým: Chromý Lukáš - Benada Honza, Kadlec Vojta, Hradská Verča, Rosenkranc Jonáš, Piler Oliver, Beran Honza, Mácha Víťa, Máchová Kája

HC Střelci Jindřichův Hradec bílý tým  -  HC Motor Č.Budejovice         5:13 (1:2,1:3,3:8) Strachota 2, Toman 1, Jon 1, Jelínek 1

HC Střelci Jindřichův Hradec bílý tým  -  IHC Písek                                14:8 (4:4,3:2,7:2) Strachota 7, Jon 4, Toman 2, Jelínek 1

sestava bílý tým: Hradský Kuba - Strachota Jirka, Toman Rosťa, Fatrdla Ivoš, Jelínek Tonda, Jon Ríša, Hána David

Další dva zápasy kategorie 2008.

V sobotu 3.12. jsme odehráli další mistrovský miniturnaj kategorie 2008 a to na zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci jako hostující tým. Prvním soupeřem byl tým Spartaku Soběslav, který měl ve svých řadách děti ročníků 2008,2009 a dokonce i některé 2010. Všechny děti byly z města Soběslav, tudíž ze svého mateřského klubu. Soběslav byla oslabena o některé své klíčové hráče, kteří byli hrát za ročník 2007, ale pojali zápasy se ctí a hráli pouze se svými kmenovými hráči. Bílý tým Střelců rozdrtil soupeře 22:1. Modrý tým odskočil soupeři po výborné druhé třetině a s přehledem  zvítězil 17:7. Druhý zápas jsme odehráli proti Vajgaru J. Hradec. Bílý tým Střelců byl celý zápas lepší jak po stránce bruslařské tak kombinační a zaslouženě zvítězil 15:5. Zde se utkali pouze hráči z Jindřichova Hradce a přilehlých vesnic, to znamená Střelci vs Vajgar. Modrý tým Střelců podlehl 12:20, když po dvou třetinách byl stav nerozhodný 11:11, ale poté našim klukům došly síly, udělali pár zbytečných chyb a dovolili soupeři vícekrát skórovat. V našich řadách nastoupili kvůli marodce některých hráčů z ročníku 2008 dva hráči ročníku 2009 a nevedli si vůbec špatně. Za Vajgar nastoupili pouze dva kmenoví hráči - jeden v poli a druhý v brance  a zbytek mužstva tvořili čtyři hráči z klubu HC Lvi České Budějovice a jeden hráč z klubu HC Motor České Budějovice. Sportovně musíme uznat, že "HC Lvi ČB"  hráli lépe než náš tým a tímto soupeři gratulujeme k vítězství. Našim malým Střelcům musíme poděkovat za nasazení a snahu, protože všichni bojovali jak nejlépe umí. Rodičům za výborné povzbuzování a atmosféru!!!

HC Střelci J.Hradec modrý tým  -  Spartak Soběslav     17 : 7  góly: Strachota 4, Jon 4, Toman 4, Fatrdla 4, Kadlec 1

HC Střelci J.Hradec bílý tým  -  Spartak Soběslav   22 : 1 góly: Kopřivová 6, Ferda 5, Beran 4, Hradská 3, Piler 1, Šachl 1, Mácha 1, Krafka 1

sestava modrý tým: Hradský Kuba - Beneda Honza, Fatrdla Ivo, Jon Ríša, Kadlec Vojta, Strachota Jirka, Toman Rosťa

sestava bílý tým: Filip Filip  -  Beran Honza, Ferda Tadeáš, Hradská Verča, Krafka Petr, Kopřivová Viktorka, Mácha Víťa, Máchová Kája, Piler Oliver, Rosenkranc Jonáš, Šachl Matyas

 

HC Střelci J.Hradec modrý tým  -  KLH Vajgar J.Hradec ( HC Lvi ČB )  12 :  20   góly:  Strachota 6, Toman 2, Ferda 2, Jon 1, Fatrdla 1

HC Střelci J.Hradec bílý tým  -  KLH Vajgar J.Hradec  15 : 5   góly:  Kopřivová 4, Benada 2, Kadlec 2, Šachl 2, Hradská 2, Piler 1, Mácha 1, Krafka 1

sestava modrý tým: Hradský Kuba - Beran Honza, Fatrdla Ivo, Jon Ríša, Ferda Tadeáš, Strachota Jirka, Toman Rosťa

sestava bílý tým: Filip Filip  -  Beneda Honza, Kadlec Vojta, Hradská Verča, Krafka Petr, Kopřivová Viktorka, Mácha Víťa, Máchová Kája, Piler Oliver, Rosenkranc Jonáš, Šachl Matyas

Domácí mistrovský miniturnaj.

V sobotu 19.11. jsme odehráli další mistrovský dvojzápas, tentokrát na domácím ledě. Našimi soupeři byly HC Sušice a HC Motor České Budějovice. Modrý tým v prvním utkání porazil HC Sušice 5:4. V bráně výborně chytal Lukáš Chromý. Oproti minulému zápasu došlo ke zlepšení, když se všichni snažili bruslit a něco vymyslet s pukem. Bílý tým rozdrtil soupeře ze Sušice 18:3 a ukázalo se, že obrovská síla je v přihrávkách a zvednuté hlavě! Spoustu branek jsme dali prakticky do prázdné branky, jelikož jsme soupeře úplně rozebrali a ten nevěděl kam dřív skočit. Ve druhém zápase zvítězil  modrý tým 9:5 a opět bylo vidět, že je tam chuť po hokeji a snaha vstřelit branku. Svůj první gól za starší kategorii vstřelil Matyas Šachl. Gratulujeme! Bílý tým zvítězil 14:7. První dvě třetiny byly vyrovnané, protože si všichni chtěli dát branku a přestali hrát týmově. Proti nám se po zbytečných faulech jelo 8 trestných střílení, naštěstí nás v bráně podržel Kuba Hradský! Poslední třetinu jsme vyhráli 6:0, protože kluci pochopili, že pokud budou hrát sólově, tak to nikam nepovede. Vrátili se k poctivému napadání soupeře a hlavně si opět začali nahrávat!!! Za dnešní výkon je třeba všechny děti pochválit . Děkujeme všem rodičům za pomoc při přípravě hřiště a výborné povzbuzování. Za čtrnáct dnů nás čeká KLH Vajgar a OLH Soběslav a pokud budeme bojovat jako dnes, můžou se soupeři těšit na pěknou předvánoční nadílku!

sestava modrý tým: Hradský Kuba  -   Dvořák Ondra (1.zápas) , Fatrdla Ivo (2.zápas), Hána David (2.zápas), Jelínek Toník (1.zápas), Jon Ríša, Kinter Filip, Strachota Jirka, Toman Rosťa

sestava žlutý tým: Chromý Lukáš  -  Benada Honza, Dvořáka Ondra (2.zápas), Fatrdla Ivo (1.zápas), Hána David (1.zápas), Hradská Verča, Jelínek Toník (2.zápas), Kadlec Vojta, Piler Oliver, Rosenkranc Jonáš, Šachl Matyas

HC Střelci J. Hradec modrý tým -  TJ Sušice     18 : 3  ( 9 : 0,  5 : 1,  4 : 2 )  góly:  Kinter 11, Strachota 4, Jelínek 2, Jon 1

HC Střelci J. Hradec žlutý tým  -  TJ Sušice        5 : 4   ( 3 : 1,  2 : 3,  0 : 0 )  góly:  Fatrdla 5

                                               

HC Střelci J. Hradec modrý tým  -  HC Motor ČB       14 :  7   ( 5 : 4,  3 : 3,  6 : 0 )    góly: Strachota 6, Kinter 3, Jon 3, Toman 1, Fatrdla 1

HC Střelci J. Hradec žlutý tým  -  HC Motor ČB           9 :  5   ( 5 : 2,  2 : 2,  2 : 1 )     góly: Jelínek 7, Kadlec 1, Šachl 1

Mistrovský miniturnaj na Lvech v ČB.

V sobotu 5.11. jsme sehráli další mistrovský dvojzápas v Českých Budějovicích. První zápas jsme hráli s týmem HC Strakonice. Bílý tým zvítězil přesvědčivě 11:4 a po všech stránkách jsme soupeře přehrávali. Byly k viďění krásné akce, kdy kluci o sobě věděli a dokázali si přihrávkami soupeře rozebrat. Kuba Hradský chytil dvě trestná střílení a ukázal, že se stále zlepšuje. Snaží se rychle rozehrávat puky a tím zrychluje hru, což vytváří tlak na soupeře. Modrý tým podlehl 4:7. Zde je třeba vyzvednout výkon našeho brankáře Lukáše Chromého, který předvedl výborný výkon, a i když chytá v brance teprve od září, tak se velice zlepšil. Druhý zápas jsme sehráli s domácími Lvy. Bílý tým v první třetině zaspal začátek a třetinu jsme prohráli 1:4. Ve druhé třetině přišel zlom a se soupeřem jsme srovnali krok. Po druhé třetině jsme prohrávali o gól 4:5. Ve třetí třetině jsme otočili na 6:5. Soupeř pak znovu otočil a vedl 8:7. Byl to boj se vším všudy, ke konci už nám docházely síly, ale nevzdali jsme se a necelou minutu před koncem jsme srovnali na konečných 8:8 a to jsme dvě vteřiny do konce mohli dokonce vyhrát, ale díky skvělému domácímu brankáři se nám nepodařilo puk zasunout po obrovském závaru do branky. Modrý tým prohrál vysoko 2:15. K tomuto zápasu je třeba napsat, že výkon byl naprosto odevzdaný, kdy až na dva hráče nikdo nebojoval a neměl jakoukoli snahu bruslit a ohrožovat brankářku soupeře, která neměla žádnou práci a bohužel, i kdyby branka byla celý zápas prázdná, tak by to na výsledku nic nezměnilo. Náš tým působil jako odevzdané mužstvo, bez jakékoli snahy něco vybojovat, děti nebruslily a ani snad o hokej neměly zájem!  Chtělo by to, aby si každý uvědomil, že příští rok se pomalu začne hrát na celé hřiště a pokud nebudeme poctivě trénovat a některé tréninky pouze lehce odbruslíme, budeme všem dělat jen snadnou kořist a dostávat hodně golů. Pokud nechám na hřišti všechny své síly a bojuji o každý puk, prohra nevadí, ale v opačném případě je to špatně. Snad se v příštím utkání dočkáme lepšího výkonu.

sestava bílý tým: Hradský Kuba - Fatrdlo Ivo, Jelínek Tonda, Jon Ríša, Kinter Filip, Strachota Jirka, Toman Rosťa

výsledky bílého týmu:  HC Střelci J. Hradec  -  HC Strakonice              11 : 4   góly: Strachota 4, Kinter 2, Toman 2, Jelínek 2, Jon 1

                                     HC Střelci J. Hradec  -  HC Lvi Č. Budějovice    8 :  8   góly: Kinter 6, Strachota 1, Jelínek 1

sestava modrý tým: Chromý Lukáš  -  Benada Honza, Dvořák Ondra, Hána David, Hradská Verča, Kadlec Vojta, Krafka Petr, Piler Oliver, Rosenkranc Jonáš

výsledky modrého týmu:  HC Střelci J. Hradec  -  HC Strakonice                4 : 7  góly: Dvořák 2, Hána 2

                                          HC Střelci J.Hradec  -  HC Lvi Č. Budějovice    2 :  15  góly: Benada 1, Kadlec 1

Mistrovský miniturnaj na domácím stadionu.

V sobotu 15.10. nastoupili "střelci" ročníku 2008 ze 3. třídy k dalšímu mistrovskému dvojzápasu a to na našem domácím stadionu Jana Marka. Prvním soupeřem byl tým Veselí nad Lužnicí. Modrý tým hrál výborně do konce druhé třetiny do stavu ( 6:7 ), bruslili jsme, napadali protihráče a vytvářeli si gólové šance. Bohužel ve třetí třetině jsme odpadli fyzicky a prakticky nás porazili tři hráči soupeře, které jsme nebyli schopni uhlídat. Bílý tým hrál a bruslil pouze v první třetině. Potom jako by všichni dostali strach a přestali bojovat. Pokud se prohraje po boji, tak to nikdy nevadí, ale pokud se vše vypustí a není vůle bojovat, tak je to vždy špatně. Po prvním utkání jsme si v šatně řekli pár věcí jak k zápasům přistupovat, vyhecovali jsme naše malé "střelce" a šli jsme na soupeře z Písku. U modrého týmu jsme udělali jednu změnu, kdy jsme do jedné trojice postavili dva "kohouty" Jirku a Filipa a chtěli jsme, aby si nahrávali a ukázali, že síla spočívá v nahrávkách a není důležité kdo kolik dá branek. Toto se povedlo na výbornou a Písek jsme jasně přehráli a zaslouženě zvítězili. Bílý tým si vzal k srdci co jsme si řekli v kabině a všichni předvedli, že pokud se bruslí a je vyvíjen tlak na soupeře, doráží se puky, které leží před soupeřovou brankou, tak se vítězí a na tvářích hokejistů je vidět jen úsměv, což je nejlepší jak pro děti, trenéry, tak jejich rodiče.

Všem rodičům děkujeme za parádní povzbuzování a jejich pomoc při přípravě hřiště. Budeme se těšit na další povedené zápasy!!!
 

sestava bílý tým: Chromý Lukáš  -  Benada Honza, Hána David, Hradská Verča, Kadlec Vojta, Piler Oliver, Rosenkranc Jonáš

HC Střelci J. Hradec  -  Veselí nad Lužnicí      3:18    góly: Piler 1, Kadlec 1, Hána 1

HC Střelci J. Hradec  -  IHC Písek                    10:7   góly: Piler 6, Kadlec 2, Hradská 1, Hána 1

 

sestava modrý tým:  Hradský Kuba - Dvořák Ondra, Fatrdla Ivo, Jon Ríša, Kinter Filip, Strachota Jirka, Toman Rosťa

HC Střelci J. Hradec  -  Veselí nad Lužnicí          8:12   góly: Strachota 4, Kinter 2, Jon 1, Fatrdla 1

HC Střelci J. Hradec -  IHC Písek                      11:5  góly: Strachota 6, Kinter 2, Jon 1, Toman 1, Fatrdla 1

Mistrovský miniturnaj v ČB na Lvech.

V sobotu 1.10. jsme vyrazili do Českých Budějovic k prvnímu mistrovskému dvojzápasu. Našimi soupeři byli HC Lvi České Budějovice a HC Klatovy. Všechny zápasy byly vyrovnané, což je vždy dobře, když nejsou velké výkonnostní rozdíly. Všechny děti si zaslouží pochvalu za bojovnost a předvedený výkon. U některých střelců bylo vidět, že ve druhém zápase jim docházely síly a jak se říká "měli jazyk na vestě" a přestávali stačit bruslit. Jinak celkový výkon na začátek sezóny byl dobrý. Chtěli bychom poděkovat rodičům za skvělé fandění a budeme se těšit na další zápasy našich malých Střelců.

 

1. zápas modrý tým:     HC Střelci J.Hradec  -  HC Lvi ČB          10:11

  ( Kinter 5, Strachota 1, Toman 1, Beran 1, Jon 1, Jelínek 1 )

2. zápas modrý tým:     HC Střelci J.Hradec  -  HC Klatovy         13 : 1  

  ( Strachota 5, Kinter 4, Jon 2, Toman 1, Beran 1 )

Sestava modrý tým:  Hradský Kuba - Beran Honza, Jelínek Toník, Jon Ríša, Kinter Filip, Strachota Jirka, Toman Rosťa 

 

1. zápas žlutý tým:     HC Střelci J.Hradec  -  HC Lvi ČB          6:9

( Benada 2, Piler 2, Kadlec 1, Hána 1  )

2. zápas žlutý tým:     HC Střelci J.Hradec  -  HC Klatovy         7:3

( Hradská 3, Hána 2, Benada 1, Piler 1  )

Sestava žlutý tým: Chromý Lukáš - Benada Honza, Hána David, Hradská Verča, Kadlec Vojta, Krafka Petr

Turnaj 10.-11.9.2016 v Humpolci

Hráči ročníku 2008 se zúčastnili o víkendu 10.-11.9. dvoudenního turnaje v Humpolci, kde hrálo celkem 12 týmů rozdělených do dvou skupin. Hrálo se systémem každý s každým ve skupině 2x20 minut, kdy každá dvacetiminutovka se počítala jako jeden zápas a pak o jednotlivá umístění s týmy z druhé skupiny. Naše mužstvo obsadilo ve skupině B 3. místo za týmy Trenčína a H.Brodu. Nejhezčí zápas jsme odehráli proti pražské Slavii, kterou jsme dokázali porazit v každé dvacetiminutovce. V tomto zápase jsme bojovali i za nepříznivého stavu a dokázali otočit výsledek na naši stranu. V zápase o celkové 5. místo jsme pak podlehli druhému týmu Slavie Praha.

sestava: Hradský Kuba  -  Benada Honza, Fatrdla Ivo, Hána David, Hradská Verča, Kadlec Vojta, Kinter Filip, Jelínek Tonda, Jon Ríša, Strachota Jirka, Toman Rosťa

HC Střelci JH  -  Trenčín                                  2 : 9  /  1 : 5 
HC Střelci JH  -  HC Chotěboř                         9 : 3  /  3 : 2  
HC Střelci JH  -  HC Slavia Praha červení      7 : 4  /  7 : 6  
HC Střelci JH  -  BK Havl.Brod                        3 : 5  /  0 : 6 
HC Střelci JH  -  HC Světlá n.Sáz.                  2 : 2  /  2 : 5 

Zápas o 5.místo:
HC Střelci JH  -  HC Slavia Praha bílí             1 : 2  /  2 : 6

skupina A
Jiskra Humpolec
HC Dukla Jihlava
HC Ledeč n.S.
HC Slavia Praha bílí
HC Orlíci Uničov
HC Motor Č. Budějovice

skupina B
HC Chotěboř
HC Světlá n.S.
HC Střelci Jindřichův Hradec
BK Havlíčkův Brod
HC Slavia Praha červení
LB Hockey Academy Trenčín

Turnaj ve Světlé nad Sázavou

O víkendu 3.-4.9.2016 se naši kluci z kategorie 2008 zúčastnili dvoudenního turnaje, na kterém hrálo celkem 12 týmů rozdělených do dvou skupin. Hrálo se systémem každý s každým ve skupině a pak o jednotlivá umístění s týmy z druhé skupiny. Naše mužstvo obsadilo, nutno podotknout ,,v silně" obsazené skupině A, až 5.místo, když jsme dokázali porazit pouze Lední medvědy z Pelhřimova. V zápase o celkové 9.místo jsme pak jednoznačně přehráli Humpolec. Na našich hráčích byl vidět oproti minulému turnaji značný pokrok, když dokázali bruslit i s týmem Kladna a s týmem Crazy Hockey, což je vlastně takový výběr Českých Budějovic.  Je vidět, že když se bude zodpovědně přistupovat ke všem tréninkům a zápasům, tak dokážeme hrát s každým mužstvem. Tímto musíme všechny hráče pochválit za předvedené výkony a velkou bojovnost.
 

Sestava: Hradský Kuba  -  Dvořák Ondra, Fatrdla Ivo, Hána David, Kadlec Vojta, Kinter Filip, Jelínek Tonda, Jon Ríša, Strachota Jirka, Toman Rosťa

Výsledky našeho týmu ve skupině:
 

HC Střelci JH  -  HC Tábor                                    5 : 10 
HC Střelci JH  -  HC Světlá nad Sázavou             9 : 10  
HC Střelci JH  -  Crazy Hockey                             7 : 15  
HC Střelci JH  -  HC Rytíři Kladno                         6 : 14 
HC Střelci JH  -  HC Lední medvědi Pelhřimov     15 : 0 

Zápas o 9.místo:


HC Střelci JH  -  TJ Jiskra Humpolec                    19 : 2

 

skupina A:      HC Světlá nad Sázavou
                         HC Lední medvědi Pelhřimov
                         HC Střelci Jindřichův Hradec
                         HC Kohouti Tábor
                         HC Rytíři Kladno
                         Crazy Hockey

skupina B:       BK Havlíčkův Brod
                         TJ Jiskra Humpolec
                         SKLH Žďár nad Sázavou
                         Loko Veselí nad Lužnicí
                         TJ Slavoj Zbraslav
                         HC Orlíci Uničov

 

Bronz z domácího letního turnaje

V neděli 28.8. jsme v Jindřichově Hradci uspořádali "Letní hokejový turnaj" pro kategorii 2008, kterého se zúčastnily celkem čtyři celky. Turnaj se hrál systémem každý s každým. Na hráčích všech týmů bylo znát, že se jedná o první zápasy v sezóně. Hra byla místy velmi chaotická, hráči si nedrželi svá místa a proto padalo velmi hodně branek. Místy se povedly i pěkné kombinace, ale pořád je na čem pracovat a přistupovat zodpovědně ke všem tréninkům a zápasům. Výborné výkony podali oba naši brankáři Rozárka Bártů a Kuba Hradský. Naše celky získaly bronzové medaile za třetí místa. Děkujeme všem hráčům za předvedené výkony a také všem rodičům za podporu z tribun a výborné zákusky a dorty pro všechny týmy!

Mužstva: HC Tábor, HC Světlá nad Sázavou, Orli Znojmo,  HC Střelci Jindřichův Hradec

Sestava modrého týmu: Hradský Kuba  -  Fatrdla Ivo, Kinter Filip, Jelínek Tonda, Jon Ríša, Strachota Jirka, Toman Rosťa

Sestava bílého týmu: Bártů Rozárka - Benada Honza, Dvořák Ondra, Hána David, Hradská Verča, Chromý Lukáš, Krafka Petr, Piler Oliver, Rosenkranc Jonáš, Urbanová Viktorka
 

Výsledky modré skupiny:
HC Střelci JH  -  HC Tábor                            9 : 10 
HC Střelci JH  -  HC Světlá nad Sázavou     24 : 1 
HC Střelci JH  -  Orli Znojmo                        12 : 13 po samostatných nájezdech 

Výsledky bílé skupiny:
HC Střelci JH  -  HC Tábor                             0 : 21 
HC Střelci JH  -  HC Světlá nad Sázavou      2 : 6
HC Střelci JH  -  Orli Znojmo                          6 : 5

Pořadí týmů modré skupiny:
1. HC Tábor
2. Orli Znojmo
3. HC Střelci Jindřichův Hradec
4. HC Světlá nad Sázavou

Pořadí týmů bílé skupiny:
1. HC Tábor
2. HC Světlá nad Sázavou
3. HC Střelci Jindřichův Hradec
4. Orli Znojmo

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Korint stavební spol. s r.o. PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU