sezona 2017-18

4. třída

dolní řada zleva: Strachota Jiří juinor, Dvořák Ondřej, Fatrdla Ivo, Hradský Jakub, Hána David, Jon Richard, Kinter Filip,

horní řada zleva: Jankovič Tomáš, Benada Jan, Jelínek Antonín, Máchová Karolína, Hradská Veronika, Urbanová Viktorie, Kadlec Vojtěch, Toman Rostislav junior

stojí zleva: Šachl Petr – šéftrenér mládeže, Sviták Petr - asistent trenéra, Strachota Jiří – vedoucí mužstva

chybí: Piler Oliver, Nerad David, Toman Rostislav – hlavní trenér mužstva

Výhra ve Strakonicích.

V úterý 20.3. jsme odjeli na dalekou cestu do Strakonic odehrát poslední mistrovské utkání v sezóně. Nerozhodný stav udrželi domácí pouze do sedmé minuty první třetiny, kdy náš první gól vstřelil Ferda po pěkné nahrávce Máchy a tím odstartoval kanonádu, kdy se ve skórovaní, až do konce zápasu vcelku pravidelně střídali Kinter, Strachota a Jon. V zápase se několika skvělými zákroky blýskl Kuba Hradský, který přiváděl soupeřovi hráče k šílenství. Zakončení mistrovské sezóny nemůže být lepší, než vychytanou nulou!!!! Někteří naši hráči si vyzkoušeli posty, na kterých moc nehrají v průběhu sezóny, a tak se občas ve hře ztráceli, ale jinak je třeba celý tým pochválit za bojovnost a odhodlání zvítězit.

sestava: Hradský - Piler, Jon, Dvořák, Benada, Jelínek, Kadlec, Mácha, Šachl, Ferda, Hána, Fatrdla, Kinter, Strachota

HC Strakonice  -  HC Střelci Jindřichův Hradec          0:11 ( 0:4, 0:3, 0:4 )

góly: Ferda ( Mácha ), Jon ( Ferda ), Strachota, Kinter, Strachota, Kinter, Jon ( Strachota ), Kinter ( Jon ), Strachota, Jon ( Strachota ), Jon ( Piler )

Domácí remíza s Motorem.

V neděli 18.3. jsme na domácím ZS Jana Marka přivítali hráče Motoru České Budějovice. V naší sestavě chyběli Toman, Nerad a Fatrdla. Zápas byl od začátku do konce víceméně vyrovnaný, na obou stranách předváděli skvělé zákroky oba brankáři, jak na hostující straně Jelínek, tak na domácí straně Hradský. V 1. třetině jsme se ujali vedení po individuální akci Strachoty, který střelou nad lapačku nedal brankáři hostí šanci - 1:0. Problém jsme měli především v obraně, kde jsme nedokázali bruslit s útočníky soupeře a tak spoustu šancí museli hasit naši rychle se vracející centři. Jeden souboj byl bohužel příliš tvrdý, a tak proti nám bylo nařízeno TS, to však skvěle chytající Hradský zneškodnil. Druhou třetinu jsme začali ve vlažném tempu, důsledkem bylo další TS, Kuba ho však opět chytil!! Po chvíli jsme opět faulovali a hostům byla opět nabídnuta šance skórovat z TS. Kuba dělal, co mohl, ale tentokrát byl překonán střelou přesně do víka 1:1. Za pět minut bylo ještě hůře.....dostali jsme branku na 1:2. A tak skončila druhá třetina. Do 3. třetiny jsme nastoupili s odhodláním zvrátit nepříznivý stav. Měli jsme více ze hry a tři tutovky!!!! Bohužel skvěle chytající Jelínek v brance Motoru vše pochytal. Do konce zápasu zbývalo 2 a půl minuty...Strachota v našem středním pásmu odebral soupeři puk, překonal na modré čáře posledního obránce a řítil se sám na branku. Udělal rychlý blafák do bekhendu a střelou pod víko překonal Jelínka - 2:2. Minutu na to měl Kinter šanci vstřelit rozhodující branku, ale byl bohužel faulován, čehož si ale rozhodčí nevšiml, takže jsme nedostali možnost TS.

sestava: Hradský - Hána, Kinter, Piler, Benada, Strachota, Kadlec, Jelínek, Hradská, Havelka, Jon

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Motor České Budějovice             2:2 ( 1:0, 0:2, 1:0 )

góly: Strachota 2

Jasné domácí vítězství.

V neděli 4.3. jsme doma přivítali asi zatím nejlehčího soupeře a to rakouský tým Black Wings Linz. Od počátku jsme měli drtivou převahu, takže náš brankář Kuba Hradský se v brance hrozně nudil a mrznul. Dvakrát předvedl krásný zákrok z ojedinělého soupeřova útoku, chytil jedno trestné střílení. Víc nemusel prakticky v brance být. Škoda jen branky, kterou jsme dostali 35 vteřin před koncem zápasu, Kuba si mohl připsat čisté konto.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  Black Wings Linz 21:1 ( 7:0, 8:0, 6:1 )

góly: Jelínek 1+1, Nerad 1+1, Jon 1+1, Kinter 5+3, Strachota 2+2, Beran 4+0, Hána 3+3, Piler 1+0, Fatrdla 2+2, Šachl 1+0, Vičar 0+2

sestava: Hradský - Fatrdla, Kinter, Hána, Nerad, Strachota, Piler, Vičar, Beran, Šachl, Jelínek, Hradská, Jon, Dvořák, Kadlec, Urbanová

Prohra na Lvech v ČB.

Dne 24.2. jsme odehráli Střelci ze 4. třídy  další mistrovský zápas s českobudějovickými Lvy. K zápasu neodjeli někteří naši hráči, kteří vypomáhali ročníku 2007 a tak jsme byli doplněni o hráče ročníku 2009. Od začátku zápasu bylo jasné, že nás nečeká jednoduché utkání. Domácí hráči výborně bruslili a kombinovali a byla zde pouze otázka jaký gólový příděl si odvezeme. První třetinu jsme prohráli 0:3, druhou 1:3 a třetí 1:4. Konečný výsledek mohl být daleko hrozivější, nebýt výborně chytajícího brankáře Kuby Hradského, který zneškodnil mnoho dalších šancí soupeře. Nyní se musíme připravit na další zápas, který odehrajeme v neděli 4.3. doma proti rakouskému týmu Black Wings Linz.

sestava: Hradský – Benada, Dvořák, Ferda, Hána, Hradská, Jelínek, Kadlec, Kopřivová, Mácha, Máchová, Piler, Toman

HC Lvi Č. Budějovce  -  HC Střelci J. Hradec          10 : 2  ( 3:0, 3:1, 4:1 )

góly: Toman ( Kopřivová ), Kopřivová ( Ferda )

Výhra se Soběslaví.

V sobotu 17.2. jsme na domácím stadionu Jan Marka hostili hráče ze Soběslavi. Utkání jsme začali skvěle, po gólech Berana a Strachoty jsme ovládli první dějství 2:0, ve druhé třetině po pěkném blafáku bekhendem zvyšoval Strachota na 3:0 a o chvíli později Dvořák dával na 4:0. Zdálo se, že máme zápas pod kontrolou a v klidu dokráčíme k vítězství.....omyl!! Přestali jsme bruslit a většina našich hráčů na ledě připomínala tréninkové kužely. Tady se projevilo, kdo jak chodí na tréninky a kdo je jaký bojovník. Po našem nebruslení přišel faul a hostující hráč TS proměnil a snížil na 4:1, chvíli na to naši obránci jen šťourali ve stoje bez bruslení do rozjetého hráče soupeře, ten bez problémů projel před branku a snížil na 4:2, potom Soběslav opět jela TS, to však skvěle chytající Hradský vychytal. Vzápětí Soběslav vstřelila další branku a už to bylo pouze 4:3, o minutu později hosté srovnali na 4:4 a poté otočili na 4:5!!!! V tu chvíli byl náš tým zralý na ručník!! Naštěstí se po levém křídle rozjel Benada a přihrál Jonovi a ten gólem do šatny srovnal na 5:5. O přestávce jsme si řekli, že takto se hrát nedá. Na začátku třetí tretiny byl faulován Jon, jel TS a krásně zakončil - 6:5, o půl minuty později zvyšoval na 7:5 Benada, po chvilce opět hosté snížili na 7:6, pak ukázal svůj přehled ve hře Toman, který krásným pasem poslal do úniku Fatrdlu a ten blafákem zvyšoval opět na rozdíl dvou branek 8:6 Poté opět Jon vstřelil branku na 9:6, Soběslav pak dvěma slepenými góly snížila na rozdíl jediného gólu. Pak po faulu v našem obranném pásmu jel Piler TS, ale to bohužel nedokázal proměnit. Klid přinesla až pěkná střela Jona minutu před koncem. Zvítězili jsme 10:8, ale výkon některých našich hráčů byl špatný. Ubojované vítězství nicméně potěší!!!

sestava: Hradský - Benada, Strachota, Beran, Hána, Jon, Fatrdla, Piler, Dvořák, Toman, Benda, Nerad, Hradská  

HC Střelci JH  -  TJ Spartak Soběslav 10:8 ( 2:0, 3:5, 5:3 ) 

góly: Beran (Hána), Strachota (Benada), Strachota, Dvořák (Jon), Jon (Benada), Jon-TS, Benada (Strachota), Fatrdla (Toman), Jon (Nerad), Jon (Benada)

Remíza v Táboře.

V neděli brzy ráno, jsme odjeli k dalšímu utkání KLP na stadion táborských Kohoutů. Začali jsme velmi svižně a odměnou nám byl vedoucí gól, který po střele Hirše, dorazil za brankovou čáru Fatrdla 1:0. O pět minut později mohlo být ještě veseleji, po faulu na Hánu bylo nařízeno TS, to však faulovaný hráč neproměnil. Do druhé třetiny jsme opět vstoupili aktivněji než domácí, vypracovali si šance, ale bohužel hostující gólman byl proti změně stavu. V polovině druhé třetiny jsme zbytečně faulovali a Tábor měl k dispozici TS, to však Hradský krásným zákrokem do lapačky zneškodnil! Do třetí třetiny jsme vstoupili s cílem přidat gól a udržet těsné vedení. Dvakrát jsme však faulovali a soupeř měl možnost TS, obě TS však výborně chytající Hradský zneškodnil!!! Bohužel, sedm minut před koncem zápasu, jsme udělali velkou chybu, kterou soupeř potrestal a vyrovnal na 1:1. Tři minuty před koncem byl ve středním pásmu faulován Nerad, rozjel se k TS, krásně si položil brankáře, ale bohužel už nedokázal puk zvednout nad jeho betony. Zbývalo 8 vteřin do konce, když Strachota vybojoval ve středním pásmu puk u mantinelu a jel zcela sám na hostujícího brankáře a v tandemu mu najížděl Ferda, který byl ale o dva metry za najíždějicím Strachotou. Strachota naprosto nepochopitelně místo střely nebo blafáku přihrál na paty Ferdy, který neměl šanci puk zpracovat a tak bylo asi po největší šanci celého utkání. Celý tým je však třeba hodně pochválit za bruslení, nasazení do zápasu a bojovnost!!! Byl to jeden z nejlepších zápasů, co jsme zatím odehráli.

sestava: Hradský - Strachota, Hána, Fatrdla, Hirš, Benada, Jelínek, Hradská, Nerad, Piler, Ferda, Šachl, Toman

HC Kohouti Tábor  -  HC Střelci Jindřichův Hradec        1:1 ( 1:0, 0:0, 0:1 )

góly: Fatrdla ( Hirš )

Rodičům děkujeme za skvělé fandění!!!!

Domácí výhra s Pískem.

V neděli 4.2. jsme doma přivítali HC Písek a hned od začátku jsme byli lepším týmem. Pěkně jsme kombinovali, bruslili, napadali a vyhrávali osobní souboje. V šesté minutě první třetiny jsme se ujali vedení, Kadlec nahodil za soupeřovu branku puk, kde se nejlépe zorientoval Strachota, rychle objel branku a střelou k tyči dal první gól utkání. O dvě minuty později jsme faulovali ve středním pásmu a bylo nařízeno trestné střílení, které soupeř proměnil 1:1. Do konce první třetiny jsme měli několik šancí vstřelit branku, ale hosty podržel skvělými zákroky brankář. Ve třetí minutě druhé třetiny hrál soupeř v šesti hráčích a tak bylo nařízeno TS, vybrali jsme Verču Hradskou, ta však nájezd nepromněnila. Minutu na to se prosadil Kinter, když pěknou střelou pod brankářovu vyrážečku vsítil gól na 2:1. O dvacet vteřin se před hostujícím brankářem nejlépe zorientoval Hána a zvýšil na 3:1, za dalších dvacet vteřin po střele Strachoty, dorážel Nerad 4:1. Tento průběh nás poněkud uspal a polevili jsme a soupeř dvěma slepenými góly snížil do konce třetiny na 3:4 a to za našim brankáře ještě zazvonila tyčka! Do třetí třetiny jsme opět vlétli jako uragán. Strachota v obranném pásmu vybojoval puk, projel vše co mu stálo v cestě a svým obvyklým bekhendovým blafákem zvýšil na 5:3. Za dvě minuty přihrával Kinter z pravé strany najíždějícímu Tomanovi a ten zvyšoval na 6:3. Za necelé dvě minuty přenechal Toman puk Kinterovi, vyslal ho do sóla a ten nedal brankáři šanci 7:3. Dvě minuty před koncem utkání ukázal Strachota svoji rychlost, natlačil se před brankáře a ač byl faulován, dokázal střelou pod lapačku překonat soupeřova brankáře 8:3. Poslední slovo měli hosté, když po našem faulu, bylo nařízeno TS a faulovaný hráč ho blafákem po ledu proměnil a tímstanovil konečný výsledek na 8:4.

sestava: Hradský - Hradská, Dvořák, Jelínek, Piler, Kinter, Hána, Benada, Kadlec, Nerad, Strachota, Toman

HC Střelci Jindřichův Hradc  -  HC Písek  8:4 ( 1:1, 3:2, 4:1 ) 

góly: Strachota (Kadlec), Kinter, Hána, Nerad (Strachota), Strachota, Toman (Kinter), Kinter (Toman), Strachota

Všechny je třeba pochválit za opravdu pěkný a bojovný výkon. Rodičům děkujeme za fandění!!! K dalšímu zápasu zajíždíme příští neděli do Tábora.

Prohra ve Veselí n.L.

V pátek 2.2. jsme vyrazili do Veselí nad Lužnicí na další hokejový zápas KLP, v sestavě nám chyběl tvrdý obránce Ríša “Bodyček” Jon, Rosťa Toman, Ivoš Fatrdla a Jirka Strachota. Od první chvíle jsme za soupeřem zaostávali především v bruslení a důrazu před brankou. Dostali jsme 3 branky z trestných střílení (2x byl Kuba Hradský úspěšný) a 4 branky z dorážek, když se naši obránci kochali pohledem na soupeřovi dravé útočníky. Neustále je to o tom samém, většina dětí je pomalá a chybí síla v osobních soubojích, někteří si nedrží své pozice, a když už mají puk, tak ho buď odpálí a nebo bruslí pomalu a soupeř jim ho ihned odebere. Pozitivní bylo, že někteří naši hráči se nechtěli smířit s nepříznivým stavem a dali soupeři svoji silou vědět, že další nevybíravé zákroky na  našeho brankáře je budou bolet.

sestava: Hradský - Hradská, Dvořák, Vomastek, Jelínek, Piler, Kinter, Hána, Benada, Kadlec, Jaroš, Hirš, Nerad

HC Střelci JH  -  TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí    4:13 (0:2, 2:5,2:6)

góly: Hána (TS), Kinter, Vomastek, Kinter (TS)

Výhra s Č. Krumlovem.

V neděli 28.1. jsme přivítali na domácím stadionu Medvědy z Českého Krumlova. Od začátku jsme soupeře přehrávali, ve druhém střídání se prosadil Hána po nahrávce Strachoty (1:0),  pak prokázal svoji sílu Kinter a zvyšoval na 2:0, hned v dalším střídání se opět prosadil Kinter, když v útočném pásmu odebral soupeři puk (3:0), na 4:0 zvyšoval Jelínek krásnou střelou o soupeřovu levou tyčku. V závěru jel soupeř trestné střílení za náš faul, ale skvěle chytajicí gólman Hradský pěkným zákrokem nepustil puk za svá záda. Druhou třetinu zahájil Strachota bekhendovým blafákem (5:0), po dalším našem faulu jel soupeř zase trestné střílení, ale Hradský byl opět úspěšný. O pár minut soupeř po pěkné akci vsítil čestný  gól (5:1), v zápětí přišla střela Strachoty přes obránce mezi soupeřovi betony (6:1),  poté byl faulován Nerad, takže následovalo trestné střílení, které faulovaný hráč s přehledem proměnil pěknou střelou pod břevno (7:1). Třetí třetinu začal Jelínek pěknou střelou nad brankářovo rameno (8:1), poté se Strachota dostal přes oba obránce a bekhendem opět nedal brankáři šanci (9:1), poslední gól vsítil Strachota, střelou k tyči po přihrávce Benady (10:1). Všechny je třeba pochválit za předvedený výkon, protože se snažili se sebe dostat maximum!!! Je jen škoda, že v ochozech byli slyšet pouze fanoušci soupeře, děti si podporu určitě zasloužily. Příští týden nás čekají dva zápasy, jeden ve Veselí nad Lužnicí (pátek) a druhý opět v neděli proti Písku. Doufejme, že nás tato výhra zdravě nakopne a oba zápasy vyhrajeme!!!

sestava: Hradský -  Jelínek, Jon, Hradská, Dvořák - Piler, Kinter, Kadlec, Hána, Strachota, Nerad, Benada

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Slavoj Český Krumlov 10:1 (4:0,3:1,3:0)

góly: Hána (Strachota), Kinter, Kinter, Jelínek, Strachota, Strachota, Nerad (TS), Jelínek, Strachota, Strachota (Benada)

Prohra ve Vimperku.

V sobotu 13.1. jsme k druhému zápasu na velké hřiště vyjeli do Vimperka. V sestavě chyběli naši klíčoví hráči F.Kinter, J.Strachota a R.Jon a tak dostala prostor hned šestice hráčů ročníku 2009. Od začátku utkání byl náš soupeř rychlejší a naši hráči s ním nestačili bruslit. První třetinu jsme prohráli pouze 1:0 a za to můžeme být vděčni hlavně Kubovi Hradskýmu, který chytal po celý zápas výborně. Druhá třetina dopadla 4:0 v náš neprospěch, zde už hráči Vimperku dokázali svou převahu zhodnotit vícekrát. Třetí třetina byla asi nejvyrovnanější, zde jsme nedokázali proměnit několik trestných střílení, nastřelili jsme i nějaké tyčky, ale hokej se hraje na góly a ty jsme bohužel nedali žádné. Závěrem bych chtěl podotknout, že naši hráči by měli v trénincích zapracovat především na bruslení, protože ve dvou odehraných mistrovských utkáních na velké hřiště nás soupeři jednoznačně přebruslili.

sestava: Hradský  -  Jelínek, Toman, Nerad, Máchová, Hradská  -  Fatrdla, Piler, Benada, Kadlec, Beran J., Benda, Vičar, Kopřivová, Urbanová

HC Vimperk - HC Střelci J. Hradec    6 : 0  ( 1:0, 4:0, 1:0 )

První mistrák na celé hřiště.

V neděli 7.1. jsme odehráli první mistrovský zápas na velké hřiště, naším soupeřem bylo Milevsko. Soupeř hrál na dvě pětky, mezi deseti soupeřovými hráči nebylo hráče, který by nebyl dravý, neustále nebojoval a hlavně nebruslil!! Od začátku jsme tahali za kratší konec. Skvělými zákroky nás držel v brance Kuba Hradský!! Soupeř se několikrát za zápas dostal do brejku. Milevsko bylo lepší a výhru si zasloužilo. Spousta našich hráčů je pomalá a než se rozhodnou, co s pukem, tak ho dravý soupeř o něj připraví. Na obou stranách hrály stejně staré děti. Je pravda, že rozhodčí nezapískal 7 jasných faulů (5 v náš prospěch), ale na to se nejde vymlouvat. Kdo na zápase byl, viděl realitu, jaká doopravdy je. Všichni se hokej na velké hřiště teprve učí, takže chyby samozřejmě budou, za to se nikdo nezlobí. Ale bojovat a rvát se pro mužstvo, hodně hráčům chybí...... Budeme doufat, že příští zápas ve Vimperku bude mnohem lepší.

sestava: Hradský - Nerad, Strachota, Jon, Toman, Kinter, Fatrdla, Ferda, Šachl, Hána, Kadlec, Piler, Benada, Dvořák, Jankovič, Jelínek

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Milevsko 2010       3:7 ( 0:3, 0:2, 3:2 )

góly: Kinter ( Toman ), Kinter ( Toman ), Kinter ( Toman )

Zlato z domácího turnaje.

V pátek 29.12. jsme sehráli Střelci z 4. třídy na domácím ZS Jana Marka poslední letošní turnaj. K zápolení jsme si pozvali Medvědy z Českého Krumlova, Plameny ze Žďáru nad Sázavou a Orly ze Znojma. Hrálo se 3 x 15 minut hrubého času, po faulu bylo nařízeno trestné střílení.

sestava: Hradský - Strachota, Toman, Jon, Piler, Hradská, Kinter, Hána, Benada, Kadlec, Dvořák, Fatrdla, Jelínek, Jankovič, Pýcha, Vomastek, Nerad

HC Střelci JH  -  HC Slavoj Český Krumlov       6:4 

Zápas jsme začali skvěle, během první třetiny jsme vedli 3:1 a vše naznačovalo tomu, že tempo zápasu bude jednoznačně v naší moci a soupeře s přehledem porazíme. Bohužel po několika individuálních chybách jsme soupeře nechali hrát a darovali mu laciné góly, takže do konce zápasu bylo vše otevřené a museli jsme bojovat, až do konce. Během zápasu jsme byli lepším týmem a vítězství jsme si zasloužili.

HC Střelci JH  -  HC Žďár nad Sázavou              7:5

Opět jsme začali skvěle a dostali jsme se do vedení 3:1, pak ovšem přišel pořádný šok. Někteří naši hráči  přestali úplně bruslit a bojovat. Hostující gólman přiváděl naše hráče k zoufalství, jelikož chytal opravdu skvěle. Soupeř zápas otočil na 3:5 a vypadalo to, že pokud se neudělají v sestavě změny, tak vytoužené zlaté medaile, které si děti přály, nevybojujeme. Deset minut před koncem třetí třetiny, jsme zamíchali sestavou, což se ukázalo, jako klíčové a výsledek jsme bojovností a odhodláním čtyřmi brankami otočili v náš prospěch!!!

HC Střelci JH  -  HC Znojemští Orli                   13:0

Soupeř s námi držel krok jen v první třetině, pak se z naší strany spustila kanonáda a soupeře jsme dokonale deklasovali. O vítězství v celém turnaji bylo rozhodnuto a na všech dětech bylo vidět  jakou mají radost z prvního místa!!!

 

Pořadí:  1. HC Střelci Jindřichův Hradec

              2. HC Slavoj Český Krumlov

              3. HC Plameny Žďár nad Sázavou

              4. HC Znojemští Orli

Děkujeme všem dětem za předvedený výkon a rodičům za občerstvení, které přinesli do šaten!! Děkujeme holkám ze zdravotní služby, Majdě Kopřivové za časomíru, Martině Zednikové za skvělé soudcování na ledu, paní Svitákové za práci v kiosku, firmě DK Open za pečivo, dorty, koblihy a Pizerii Herb, která darovala 4 obrovské pizzy! Poslednímu zápasu přihlíželo možná 200 diváků, kteří vytvořili skvělou atmosféru.

Do Nového roku hodně zdraví, štěstí, lásky, pracovních a sportovních úspěchů!!!

Dva zápasy v Milevsku.

V neděli 17.12. jsme odcestovali k dalšímu dvojzápasu do Milevska, kde jsme odehráli oba zápasy na velké hřiště. Pro většinu našich hráčů to byly první zápasy na celé hřiště. I když výsledky těchto zápasů vypadají jednoznačně, tak průběh zápasů byl celkem vyrovnaný, rozdíl byl pouze v tom, že jsme neproměnili pár vyložených šancí. Za předvedené výkony musíme hráče pochválit. Nyní se budeme těšit na domácí Vánoční turnaj, který se bude hrát také na velké hřiště.

HC Střelci J. Hradec  -  HC Milevsko                           1 : 7 


HC Střelci J. Hradec  -  HC Slavoj Č.Krumlov             1 : 5

Dobré zápasy ve Strakonicích.

V sobotu 9.12 se hráči ročníku 2008 vydali do Strakonic na předposlední dvojzápas v minihokeji. Zde jsme se v prvním utkání potkali se soupeřem z Vimperka. Modrý tým si se soupeřem poradil celkem hladce 11:2, i když po dvou minutách prohrával 0:1. Zápas se Strakonicemi byl jednoznačný, hráči si zastříleli a vyhráli vysokým rozdílem 29:2! Bílý tým odehrál první zápas s Vimperkem velmi vyrovnaně, utkání skončilo 3:3, když ještě několik vteřin před koncem jsme vedli o jednu branku, ale soupeř dokázal zápas vyrovnat. Druhý zápas se Strakonicemi jsme si už nenechali utéct a utkání dotáhli do vítězného konce 6:2! Za předvedené výkony musíme všechny hráče pochválit a poděkovat všem rodičům za zvládnutou dlouhou cestu do Strakonic. Nyní se připravíme na poslední zápasy v minihokeji, které odehrajeme příští týden v Milevsku a pak už se budeme těšit na zápasy na velkém hřišti.

HC Střelci J.Hradec modrý tým  -  HC Vimperk             11 :  2 

HC Střelci J.Hradec modrý tým  -  HC Strakonice         29  :  2

sestava modrý tým: Hradský Kuba (1. zápas), Humhal David (2. zápas) - Dvořák Ondra, Nerad David, Jon Ríša, Kinter Filip, Strachota Jirka, Toman Rosťa

HC Střelci J.Hradec bílý tým  -   HC Vimperk                 3  :  3

HC Střelci J.Hradec bílý tým  -   HC Strakonice             6 :  2

sestava bílý tým:  Humhal David (1. zápas), Hradský Kuba (2. zápas)  -  Benada Honza, Hána David, Hradská Verča, Jankovič Tomáš, Kadlec Vojta, Piler Oliver

Domácí mistrovský miniturnaj.

V neděli 3.12. jsme sehráli na domácím stadionu Jana marka další mistrovský dvojzápas, tentokrát byli našimi soupeři HC Black Wings Linz a HC Kohouti Tábor.

sestava bílý tým: Hradský (Gabriška 2.z) - Strachota, Fatrdla, Nerad, Toman, Jon, Jelínek

HC Střelci JH -  HC Black Wings Linz        15:2 

Kluci si s chutí zastříleli, pěkně kombinovali a soupeři nedali nejmenší šanci utkání zdramatizovat.

HC Střelci JH  -  HC Tábor       4:6

Krásný a bojovný zápas od začátku do konce. I když jsme nezvítězili, tak je kluky třeba za předvedený výkon pochválit. Všichni dělali maximum a nikomu nelze nic vyčíst. Výborně zachytali oba brankáři, jak v domácí brance straně Gába, tak na straně hostů!

sestava modrý tým: Gabriška (Hradský 2.z) - Hána, Benada, Kadlec, Piler, Hradská, Jankovič, Dvořák 

HC Střelci JH -  HC Black Wings Linz        10:1

Všechny je třeba pochválit za předvedený výkon. Děti se bavily hokejem a stejně jako spoluhráči na druhé straně nedali soupeři z Rakouska šanci.

HC Střelci JH  -  HC Tábor       4:9

Děti držely se soupeřem krok jen v první třetině, pak asi došla síla a dostali jsme pár branek, na které jsme už nedokázali odpovědět. Ale všichni se snažili a to je třeba ocenit.

V sobotu zajíždíme do Strakonic a budeme chtít ve všech zápasech zvítězit!! Držte palce!

Dva zápasy v Táboře.

V sobotu 18.11. odehráli Střelci ročníku 2008 další mistrovský miniturnaj v Táboře proti domácím a týmu z Vimperka.

HC Střelci JH modrý tým  -  HC Vimperk               7:2  

sestava: Humhal David - Hána David, Dvořák Ondra, Hradská Verunka, Jankovič Tomáš, Topič Sam, Benda Max, Beran Honza

HC Střelci JH modrý tým  -  HC Kohouti Tábor     3:3  

sestava Hradský Kuba - Hána David, Dvořák Ondra, Hradská Verunka, Jankovič Tomáš, Topič Sam, Benda Max, Beran Honza

První zápas proti Vimperku Střelci odehráli na jedničku, pěkně si přihrávali, dávali pěkné góly a zaslouženě vyhráli. V druhém zápase proti domácím jsme ještě dvě minuty před koncem prohrávali 1:3 a přesto se nám podařilo zápas vyrovnat. Děti bojovaly a dobře zachytal brankář Hradský.

 

HC Střelci JH bílý tým  -  HC Vimperk                   6:12  

sestava - Hradský Kuba - Toman Rosťa, Jon Ríša, Bryol Filip, Jelínek Tonda, Fatrdla Ivo, Nerad David

HC Střelci JH bílý tým  -  HC Kohouti Tábor     4:5  

sestava - Humhal David - Toman Rosťa, Jon Ríša, Bryol Filip, Jelínek Tonda, Fatrdla Ivo, Nerad David

V zápase s Vimperkem jsme nezvládli první třetinu, dostali rychle 5 gólů a manko jsme již nedohnali. Druhý zápas byl naprosto vyrovnaný a Tábor o svém vítězství rozhodl těsně před koncem ze samostatného nájezdu. Děti i přes dvě prohry zahrály dobře, akorát se musíme na zápas soustředit od samého začátku.

Domácí mistrovský miniturnaj.

V neděli 12.11. jsme na našem ledě přivítali soupeře z Lince a Veselí nad Lužnicí.

sestava bílý tým: Gabriška - Strachota, Fatrdla, Jon, Kinter, Toman, Jelínek (2.zápas Nerad)

HC Střelci J. Hradec  -  Black Wings Linz   14:3 

Od začátku zápasu jsme měli velkou herní převahu a bez problémů zvítězili. V polovině utkání došlo k nepříjemnému zranění hostujicího hráče, který vlastní vinou naletěl hlavou do mantinelu, musela přijet záchranka a malého hokejistu odvést na vyšetření !! Vše dopadlo dobře a chlapec je naštěstí v pořádku!

HC Střelci J.Hradec  -  TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí   11:11

Zápas byl jak na houpačce a každý tým chvíli vedl i prohrával. My jsme měli k vítězství blíž, když jsme 5 vteřin neproměnili velkou šanci na vstřelení branky. Všichni dobře bruslili a snažili se držet svá místa.

sestava modrý tým: Hradský-  Ferda, Mácha, Dvořák, Hána, Jankovič, Hradská, Piler, Nerad (2.zápas Jelínek), Benada  

HC Střelci J. Hradec  -  Black Wings Linz    17:3

Všichni si s chutí zastříleli! Soupeř měl na lavičce spoustu mladších hráčů a tak cesta k vítězství byla poměrně lehká.

HC Střelci J.Hradec  -  TJ Lokmotiva Veselí nad Lužnicí       5:13

Soupeř bruslil, my ne. Soupeř nahrával, my až na výjimky ne. Kvalita střelby je neustále alfou a omegou našich dětí. Většinou pomalé “střely”, po ledu a doprostřed branky nemohou kvalitnějšího soupeře nikterak ohrozit. Chybí důraz a nasazení. Bohužel zasloužená prohra proti soupeři, který měl ve svém středu 6 hráčů ročníku 2009.

V sobotu vyrážíme do Tábora k dalšímu dvojzápasu, tak věřme, že už bude vidět větší bojovnost a nasazení! Držte nám palce!!

Mistrovský miniturnaj na Motoru ČB.

Zápasy v Č.Budějovicích 5.11.2017

sestava bílý tým: Hradský Jakub  -  Benada Honza, Dvořák Ondra, Hána David, Hradská Verča, Jankovič Tomáš,  Kopřivová Viktorka, Nerad David, Piler Oliver, Šachl Mathias,

Proti Motoru šli naši hráči s trochou obavy, ale na ledě to na sobě nenechali vůbec znát. Snažili se a to na nich bylo hodně vidět. Zcela zaslouženě  vyhráli 11:4. Hned na začátku utkání proti Písku jsme dostali branku a to naše hráče hodně motivovalo. Hráli suprově, nahrávali si, pěkně kombinovali a krásně se na to koukalo. Konečný výsledek 14:1 mluví za vše.

HC Střelci J.Hradec  -   HC Motor Č.Budějovice      11 :  4 

HC Střelci J.Hradec  -   IHC Písek                              14 :  1

 

sestava modrý tým: Večerka Kristián  -  Fatrdla Ivo, Hembera Vojta, Jon Ríša, Kinter Filip,  Strachota Jirka, Toman Rosťa

Zápas proti silnému Motoru naši kluci zvládli na výbornou, dobře bruslili, pěkně kombinovali a zápas dovedli s přehledem do vítězného konce. Proti mužstvu z Písku už to tak veselé nebylo. Tento zápas jsme nezvládli fyzicky, všude jsme byli později, prohrávali jsme osobní souboje a to bylo znát na konečném výsledku. I přes jednu prohru ovšem musíme všechny kluky pochválit za předvedený výkon !

HC Střelci J.Hradec  -   HC Motor Č.Budějovice      11 :  7 

HC Střelci J.Hradec  -   IHC Písek                               7  :  9

Mistrovský miniturnaj v Milevsku.

V neděli 29.10. jsme vyrazili na další dvojzápas, tentokrát do Milevska. Jelikož byla velká marodka, museli nám pomoct hráči ze 3. třídy. Našimi soupeři byli hráči ze Soběslavi a domácí Milevsko.

sestava bílý tým: Humhal ( 2.zápas Hradský ) - Toman, Jon, Vomastek, Strachota, Kinter, Jelínek

HC Střelci JH  -  TJ Spartak Soběslav                   16:7 (6:3,5:2,5:2)

Soupeře jsme jasně přehráli, protože kluci neustále bruslili, drželi si svá místa a pěkně si nahrávali. Výsledkem byly mnohdy góly do prázdné branky.

HC Střelci JH  -   HC  Milevsko                               9:5 (4:3,4:2,1:0)

Zápas hodně nesportovní ze strany soupeře. Zákeřné fauly, mnohdy zralé na vyloučení hostujících hráčů ze zápasu. Zápas absolutně nezvládl rozhodčí a hostující trenér. Kluci hráli naprosto slušně a férově. Dbali na slova trenéra, aby nepodléhali emocím. Především jsme rádi, že se nikomu nic nestalo. Herně jsme byli lepším týmem!

sestava modrý tým: Hradský ( 2.zápas Humhal ) - Kadlec, Nerad, Hradská, Dvořák, Hogaj, Topič, Beran, Benda, Jankovič

HC Střelci JH  -  TJ Spartak Soběslav                   12:14 (3:4,4:5,5:5)  

Soupeř měl bohužel o trochu větší vůli po vítězství. Je třeba se na tréninku zaměřit na střelbu, aby se hráči dokázali prosadit. Od nového roku budeme hrát na celé hřiště a dravost a střelba bude chybět.

HC Střelci JH  -  HC Milevsko                                 4:7 (1:1,2:3,1:3)

Soupeř byl hokejovější, ale do půlky zápasu jsme drželi krok. Poté rozhodly chyby našich hráčů ( větší zarputilost, důraz a chuť po vítězství...).

Velký dík patří rodičům, kteří v krajně nepříznivém počasí přivezli děti na zápasy do Milevska. Příští týden zajiždíme k dalším utkáním, tentokrát do Českých Budějovic na Motor!!! Držte nám palce!!!

 

Domácí mistrovský miniturnaj.

V sobotu 21.10. přivítali Střelci ze 4. třídy na domácím stadionu Jana Marka týmy TJ Sušice a HC Motor České Budějovice. V prvních zápasech proti Sušici si oba naše týmy zastřílely a s přehledem vyhrály. Zápasy proti silnějšímu Motoru už byly o něčem jiném, hodně se bruslilo a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Naši hráči podali velmi dobrý kolektivní výkon a na obou stranách zaslouženě vyhráli. Ve všech zápasech výborně zachytali oba gólmani Filip Filip a Matyáš Gabriška.

sestava bílý tým:  Filip Filip - Benada Honza, Beran Honza, Ferda Tadeáš, Kadlec Vojta, Kopřivová Viktorka, Nerad David (1.zápas), Piler Oliver, Šachl Matyas, Vičar Honza, Jelínek Toník (2.zápas)

HC Střelci J. Hradec  -  TJ Sušice                               12:3  

HC Střelci J. Hradec  -  HC Motor Č. Budějovice       14:6

sestava modrý tým: Gabriška Matyáš - Fatrdla Ivo, Jelínek Toník(1.zápas), Jon Ríša, Strachota Jirka, Toman Rosťa, Vomastek Ondra, Nerad David (2.zápas)

HC Střelci J. Hradec  -  TJ Sušice                               14:0 

HC Střelci J. Hradec  -  HC Motor Č. Budějovice       10:8
                             

Domácí mistrovský miniturnaj.

V neděli 1.10. jsme na domácím stadionu Jana Marka přivítali týmy TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí a HC Písek.

sestava bílý tým: Humhal ( Hradský ) - Strachota, Benada, Jon, Kinter, Toman, Hána

HC Střelci  -  TJ Lokomotiva  Veselí nad Lužnicí 4:13

Soupeř přijel s tím "nejlepším" co má ( výběr Crazy Hockey ), šest kluků, kteří perfektně bruslili, napadali a stříleli. Bohužel jsme na soupeře vůbec nestačili. Po několika letech bruslení, nedokáží někteří naši hráči vystřelit výše než 20 cm nad ledem, přihrávky jedoucí rychlostí 5 km v hodině, šťourání do soupeře na metr hokejkou..... Bohužel taková je realita. Naprosto zasloužená prohra.

HC Střelci  -  HC Písek 12:10

Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme přece jen byli ve druhé polovině lepší a měli jsme více chuti po vítězství. V brance pěkně zachytal Kuba Hradský.

 

sestava modrý tým: Hradský (Humhal) - Nerad, Piler, Hradská, Dvořák, Jelínek, Kadlec 

HC Střelci  -  TJ Lokomotiva  Veselí nad Lužnicí 4:10

Dvě třetiny jsme se soupeřem drželi krok, ale pak jsme přestali bruslit, nedoráželi jsme puky vyražené brankářem a čekali v "bezpečné" vzdálenosti tří metrů od brankáře. Prohráli jsme nedůrazem. Chybí větší vůle po vítězství!

HC Střelci  -  HC Písek 17:2

Všichni si dali proti vyloženě slabému soupeři branku a tak na konci zápasu zavládla mezi dětmi velká radost a pěkná děkovačka tribunám za povzbuzování.

Jelikož ČSLH nezvládl obsazení rozhodčích, museli utkání odpískat pánové Schmied ( Veselí nad Lužnicí ), Rosťa Toman a Roman Kadlec! Na časomíře pomohl Ruda Jon a Tonda Jelínek! Díky moc chlapi!!!! Samozřejmě velký dík všem, kteří se podíleli na stavbě hřiště.

Miniturnaj v ČB na Lvech.

V neděli 24.9. jsme odjeli k prvnímu soutěžnímu dvojutkání do Českých Budějovic. Našimi soupeři byly týmy: HC Lvi České Budějovice a HC Sušice.

sestava modrý tým: Humhal (druhý zápas Hradský) - Strachota, Fatrdla, Benada, Kinter, Toman, Hána

HC Střelci - HC Lvi Č. Budejovice  8:4

Výborná kolektivní hra, skvělé bruslení a napadání soupeře.

HC Střelci - HC Sušice 15:10

Soupeře jsme od začátku přehrávali. Hráli jsme trochu chaoticky, jelikož jsme přistoupili na soupeřův styl. Utkání bylo místy docela vyhrocené, jelikož kluci výborně doráželi puky, které brankář neměl pod kontrolou, což se soupeři moc nelíbilo.

3. místo z turnaje v Humpolci.

O víkendu jsme vyrazili s mladými střelci ročníku 2008 na dvoudenní turnaj na Vysočinu do Humpolce. Účastníci turnaje byli rozděleni do dvou skupin, v každé skupině bylo 6 účastníků, kteří se postupně utkali každý s každým. Každá půlka (2x20 minut) se počítala jako samostatný zápas.

Skupina A: Orlíci Uničov, Střelci J. Hradec, Jiskry Humpolec, Plameny Žďár nad Sázavou, Chotěboři, Slavia Praha

Skupina B: Motor České Budejovice, Světlá nad Sázavou, Dukla Jihlava, Jestřábi Prostějov, Rebel Havl. Brod, Hoba Bratislava

sestava HC Střelcii: Hradský, Humhal - Strachota, Kinter, Jon, Toman, Hána, Benada, Dvořák, Nerad

Výsledky:  HC Střelci - Žďár                    (8:4 a 7:0)

                   HC Střelci - Orlíci Uničov       (3:1 a 5:5)

                   HC Střelci - Chotěboř             (7:4 a 12:2)

                   HC Střelci - Jiskra Humpolec (4:2 a 3:1)

                   HC Střelci - HC Slavia            (7:2 a 6:3)

Body jsme ztratili pouze proti Uničovu a ve skupině jsme obsadili 2. místo. Naším soupeřem byla Dukla Jihlava, která skončila ve druhé skupině taktéž na 2.místě. Zápas o bronz jsme nakonec zvládli a vybojovali bronzové medaile. První půli jsme vyhráli 3:0, druhou jsme měli taktéž dobře rozehranou, když jsme ještě minutu a půl před koncem vedli 5:3!!! Bohužel po individuálních chybách jsme dovolili průběh zdramatizovat a soupeř skóre otočil na 6:5!!! Rozhodovaly tak samostatné nájezdy, ve kterých jsme nakonec byli úspěšnější!!!

Všechny děti bojovaly v každém zápase, jako o život a medaile si opravdu zasloužily. Každý hráč přispěl několika brankami, takže z turnaje odjížděly všechny děti a taktéž rodiče spokojeni. Byl to náš poslední turnaj v minihokeji a zvládli jsme ho úspěšně. Teď už bude následovat jen "velký hokej". Věřme, že budeme v takovýchto výkonech pokračovat i nadále.

Velký dík patří všem rodičům, kteří hnali naše mladé Střelce k vítězstvím!!!

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Korint stavební spol. s r.o. PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU