sezona 2019-20

Prohra a výhra z dohrávek.

Ve čtvrtek 20.2. dohrávali Střelci odložené utkání se Lvy na domácím stadionu Jana Marka. V utkání jsme prohrávali 3:0, dvěma góly se nám podařilo utkání zdramatizovat, ale soupeř hned poté odskočil na 4:2 a při power-play přidal pátou branku. Kluci nehráli špatně, ale chyběl nám větší důraz na puku a proměňování šancí, kterých jsme měli dostatek.

sestava: Adam Pajer  - Cedrik Elian, Míra Křivánek, Vojta Dvořák, Ondra Pevný, Pavel Valevaty - Vojta Beran, Tomáš Sedlačík, Martin Čeloud, Ruda Jon, Matěj  Fiedler, Honza Bártů, Tadeáš Topič, Česťa Havel, Matyáš Urban

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Lvi České Budějovice       2:5 ( 0:2, 1:1, 1:2 )

góly: Čeloud ( Křivánek ), Čeloud ( Jon )

Hned v pátek 21.2. jsme vyrazili dohrát další odložené utkání do Milevska. Od začátku se hrál rychlý hokej a přesto, že jsme 10 vtřeřin před koncem první třetiny dostali první gól, hned na začátku druhé třetiny jsme zápas 3 góly otočili a skóre postupně navyšovali, až na konečných 8:4 v náš prospěch. Kluci bojovali, hráli kombinačně a zaslouženě zvítězili.

sestava: Zdeněnk Petrů  - Cedrik Elian, Ondra Pevný, Pavel Valevaty, Filip Blažek - Vojta Beran, Tomáš Sedlačík, Martin Čeloud, Ruda Jon, Matěj  Fiedler, Honza Bártů, Tadeáš Topič, Česťa Havel, Vojta Dvořák

HC Milevsko 2010  -  HC Střelci Jindřichův Hradec       5:8 ( 1:0, 1:4, 3:4 )

góly: Elian ( Blažek ), Dvořák ( Elian ), Blažek ( Beran ), Bártů ( Fiedler ), Jon ( Čeloud ), Jon ( Čeloud ), Sedlačík ( Čeloud ), Elian

Výhra ve Veselí nad Lužnicí.

V neděli 16.2. odjeli osmáci Střelců sehrát další mistrák do Veselí nad Lužnicí. Po delší době jsme nastoupili opět na tři kompletní pětky a to byla jedna z věcí, která rozhodla o našem vítězství. Od začátku se hrál z obou stran rychlý kombinační hokej a diváci si přišli na své. V 8. minutě jsme se dostali do vedení, ale domácí dvěma góly v rozmezí 15.-16. minuty skóre otočili ve svůj prospěch. Do druhé třetiny jsme vstoupili výborně a hned na jejím začátku využili přesilovku a během dalších 12 minut přidali pět gólů a zápas převrátili na naši stranu a tím pádem rozhodli i o svém konečném vítězství 8:4. Soupeř se do poslední chvíle snažil utkání zvrátit, ale od poloviny zápasu bylo znát, že nastoupil pouze s 10 hráči, kterým postupně docházely síly a naše tři pětky na něj neustále vyvíjely tlak a tím jsme zápas dovedli k zaslouženému vítězství.

sestava: Adam Pajer  - Cedrik Elian, Míra Křivánek, Vojta Dvořák, Ondra Pevný, Pavel Valevaty, Vítek Ledecký - Vojta Beran, Tomáš Sedlačík, Martin Čeloud, Ruda Jon, Matěj  Fiedler, Tadeáš Topič, Viktor Šamko, Česťa Havel, Matyáš Urban

HC Lokomotiva Veselí nad Lužnicí  -  HC Střelci Jindřichův Hradec        4:8 ( 2:1, 1:5, 1:2 )

góly: Křivánek, Beran ( Křivánek, Sedlačík), Beran ( Čeloud ), Sedlačík ( Beran ), Havel ( Valevaty ), Jon ( Fiedler, Dvořák ), Sedlačík ( Čeloud, Beran ), Čeloud

Výhra s Č. Krumlovem.

V sobotu 25.1. přivítali Střelci z ročníku 2006 na domácím zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci mužstvo HC Medvědi Český Krumlov. Po dvou porážkách s Táborem a Motorem ČB jsme chtěli zase bodovat a kluci se do soupeře od začátku pustili s vervou a odhodláním zápas vyhrát. A tak hned ve 2. minutě jsme šli do vedení, soupeř ve 4. minutě snížil, ale my ještě přidali dva góly a po 1. třetině vedli 3:1. Druhá třetina pro nás dopadla ještě lépe a na časomíře svítil průběžný výsledek 6:1. Soupeř se ale nevzdal a zápas ve 3. třetině ještě 3 góly zdramatizoval, ale i naši kluci přidali ještě 2 góly a vyhráli 8:4. Bruslilo se nahoru dolu, zápas byl hlavně bojovný, moc hokejové krásy vidět nebylo, vázla nám hlavně přihrávka a kombinace a klukům se nedařilo tak, jak by si představovali.

sestava: Zdeněk Petrů  - Cedrik Elian, Tadeáš Topič, Vojta Dvořák, Ondra Pevný - Vojta Beran, Tadeáš Topič, Matěj  Fiedler, Jakub Slechan, Česťa Havel, Matyáš Urban, Honza Bártů

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Český Krumlov        8:4 ( 3:1, 3:0, 2:3 )

góly: Slechan ( Křivánek ), Bártů ( Topič ), Beran ( Havel ), Bártů ( Topič ), Elian ( Urban, Beran ), Havel ( Fiedler, Dvořák ), Beran ( Křivánek ), Slechan SN

Prohra s Pískem.

V neděli 15.12. přivítali na zimním stadionu Jana Marka v posledním letošním mistrovském zápase Střelci z 8. třídy hráče z Písku. Zápas začal aktivně z obou stran, mužstva si vytvářela šance, ale brankáři byli na svých místech. V polovině zápasu jsme neobsadili hráče před brankou a dostali první gól a dvě minuty před koncem třetiny druhý. Soupeř byl silný na puku, hlavně první pětka hostů byla výškově a fyzicky silnější, ale kluci ve druhé třetině ještě přidali a snažili se výsledek korigovat. Bohužel i přes některé šance jsme gól nedali a hned na začátku třetí třetiny po nedůrazu před vlastní brankou dostali třetí gól. I přesto jsme se neustáli tlačili do útoku a byli v této části zápasu lepším týmem. Snížení na 3:1 přišlo z pěkné kombinace při přesilové hře a i přes další šance v závěru zápasu, se nám již gól nepodařilo vstřelit a prohráli jsme 3:1.

sestava: Zdeněk Petrů  - Cedrik Elian, Tadeáš Topič, Vojta Dvořák, Filip Blažek - Vojta Beran, Tomáš Sedlačík, Matěj  Fiedler, Jakub Slechan, Česťa Havel, Viktor Šamko

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  IHC Králové Písek      1:3 ( 0:2, 0:0, 1:1 )

góly: Slechan ( Fiedler, Sedlačík )

Domácí výhra s Vimperkem.

V sobotu 7.12. přivítali osmáci Střelců kluky z Vimperka. Po třetinách 2:1, 2:1, 5:0 porazili Vimperk 9:2. Výsledek je pěkný, ale vítězství se nerodilo lehce. Vimperk první dvě třetiny dobře bránil a naši hráči nedokázali lépe zakombinovat a přidat nějaký gól na uklidnění. Až ve třetí třetině jsme lépe mířili a přidali hned 5 gólů a zápas jasně vyhráli. Stále nám ale chybí lepší založení útočných akcí, mnoho přihrávek je nepřesných a tím se strašně brzdíme v přechodu do útoku. Příští týden začínáme druhou polovinu soutěže a doma v neděli přivítáme Písek.

sestava: Zdeněk Petrů  - Cedrik Elian, Tadeáš Topič, Vojta Dvořák, Filip Blažek - Vojta Beran, Tomáš Sedlačík, Matěj  Fiedler, Jakub Slechan, Česťa Havel, Matyáš Urban

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Vimperk        9:2 ( 2:1, 2:1, 5:2 )

góly: Fiedler ( Beran ), Sedlačík ( Dvořák, Beran ), Slechan ( Urban ), Beran ( Sedlačík ), Sedlačík ( Beran , Fiedler ), Slechan ( Urban ), Urban ( Slechan ), Blažek, Slechan ( Urban )

Prohra ve Strakonicích

V sobotu 30.11. jeli Střelci z 8. třídy na další kolo v LSŽ do Strakonic. Z důvodu zranění a nemocem jsme odjeli pouze z 10 hráči a to se v zápase bohužel projevilo. Domácí nastoupili v silném složení na tři pětky, kde jejich první lajna pravidelně nastupuje v lize dorostu a tito hráči vstřelili 8 branek a zápas rozhodli. Bohužel jsme k tomu přispěli i my zbytečnými chybami, kdy jsme hostům v první třetině darovali minimálně 3 góly. Po první třetině jsme prohrávali 5:1, po druhé 9:1, a až třetí třetina skončila remízou 1:1 a konečný výsledek 10:2 odpovídá poměru sil na ledě. V posledním kole první části soutěže se doma v sobotu utkáme s mužstvem HC Vimperk.

sestava: Zdeněk Petrů  - Cedrik Elian, Tadeáš Topič, Jáchym Jaroš, Filip Blažek - Vojta Beran, Tomáš Sedlačík, Matěj  Fiedler, Jakub Slechan, Česťa Havel, Matyáš Urban

HC Strakonice  -  HC Střelci Jindřichův Hradec        10:2 ( 5:1, 4:0, 1:1 )

góly: Beran ( Śedlačík ), Beran ( Fiedler )

Výhra v Klatovech a prohra doma s Rokycany.

V sobotu 16.11. jsme brzo ráno vyrazili do Klatov k dalšímu zápasu v LSŽ. Zápas začal náporem domácích, ale tlak jsme v prvních minutách ustáli a hru vyrovnali. Měli jsme i několik dobrých šancí, ale jak v bráně domácích, tak v naší výborně chytali brankáři a tak po dvou třetinách byl stav 0:0. Ve třetí třetině jsme vstřelili úvodní gól, na který ovšem domácí za necelé 2 minuty odpověděli a srovnali. O další tři minuty jsme opět vedli a vítězství nakonec i přes power-play domácích uhájili. Kluci hráli výborně a vítězství je zasloužené.

sestava: Zdeněk Petrů  - Míra Křivánek, Tomáš Pajer, Vojta Dvořák, Tadeáš Topič - Vojta Beran, Jakub Slechan, Česťa Havel, Matěj Fiedler, Viktor Šamko, Matyáš Urban

HC Klatovy  -  HC Střelci Jindřichův Hradec        1:2 ( 0:0, 0:0, 1:2 )

góly: Beran ( Křivánek ), Beran

Hned v neděli 17.11. jsme na domácím stadionu Jana Marka přivítali HC Rokycany. I přesto, že jsme nastoupili na tři kompletní pětky a hosté přijeli pouze v 10 lidech, byli hosté celý zápas lepším mužstvem a zaslouženě odváží výhru. Nám nevycházelo vůbec nic, špatně jsme bruslili, kombinovali a dělali spoustu zbytečných chyb. Nyní máme o víkendu volno a v sobotu 30.11. jedeme do Strakonic.

sestava: Adam Pajer  - Míra Křivánek, Tomáš Pajer, Vojta Dvořák, Tadeáš Topič, Jáchym Jaroš, Filip Blažek - Vojta Beran, Jakub Slechan, Česťa Havel, Matěj Fiedler, Viktor Šamko, Matyáš Urban, Ruda Jon, Honza Bártů

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Rokycany        3:9 ( 1:2, 1:5, 1:2 )

góly: Slechan ( Jaroš ), Jon  ( Beran ), Beran ( Křivánek )

Domácí výhra s Třemošnou.

V sobotu 9.11. v odpoledních hodinách hráli osmáci Střelců další zápas v lize starších žáků "B". Soupeřem jim bylo mužstvo HC Meteor Třemošná. První třetina jasně vyzněla co se týká střel v náš prospěch, nepustili jsme hosty k žádné vážnější akci, ale bohužel v brance Třemošné kraloval brankář, který nejen výborně chytal, ale v několika případech se proměnil i v dobře rozehrávajícího obránce. Z celkového počtu více jak 20 střel se ujaly pouze dvě a Střelci šli do vedení 2:0. V dalších dvou třetinách se hra již vyrovnala a i přes několik dalších slibných akcí přidali kluci už jen jeden gól, soupeř vstřelil také jeden a Střelci slaví vítězství 3:1. I přes výhru postrádala naše hra od druhé třetiny lepší kombinaci, lehkost a hokejovou chytrost. Příští víkend nás čekají dva zápasy - v sobotu v Klatovech a v neděli doma přivítáme Rokycany.

sestava: Adam Pajer  - Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tadeáš Topič - Vojta Beran, Jakub Slechan, Česťa Havel, Matěj Fiedler, Viktor Šamko, Matyáš Urban

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Meteor Třemošná         3:1 ( 2:0, 1:1, 0:0 )

góly: Křivánek, Fiedler ( Beran ), Fiedler

Prohra v Plzni

V sobotu 2.11. odjeli osmáci Střelců k mistrovskému zápasu do Plzně. Utkání začalo velkým tlakem domácích, kteří v úvodních 5 minutách zasypali naši bránu několika střelami a neustále hrozili rychlými kombinacemi. Kluci tlak ustáli a v sedmé minutě po dobrém napadání a pěkné kombinaci vsítili první gól zápasu. Domácí poté ještě přidali a výsledkem byly dva góly během jedné minuty. Výsledkem 2:1 skončila první třetina. Druhá třetina byla vyrovnaná, hra se přelévala z jedné strany na druhou, domácí měli o něco více šancí, ale vše spolehlivě pochytal náš brankář Zdeněk Petrů. Ujala se až střela 4 minuty před koncem, na kterou Střelci ihned po 20 vterřinách odpověděli a dotáhli se opět na rozdíl jediného gólu na 3:2. Ve třetí třetině jsme domácím třema vyrovnaným pětkám už bohužel nestačili, dostali jsme hned v úvodu dva slepené góly, na které jsme ještě odpověděli snížením, ale poté led už ovládli domácí a zvítězili 8:3.

sestava: Zdeněk Petrů  - Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tadeáš Topič - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Jakub Slechan, Česťa Havel, Matěj Fiedler, Viktor Šamko, Matyáš Urban

HC Plzeň 1929  -  HC Střelci Jindřichův Hradec      8:3 ( 2:1, 1:1, 5:0 )

góly: Slechan ( Beran, Sedlačík ), Beran, Beran ( Sedlačík )

Remíza s Veselím nad Lužnicí.

V sobotu 26.10. přivítali domácí Střelci z 8. třídy na zimním stadionu Jana Marka silného protivníka a to Lokomotivu Veselí nad Lužnicí. V posledních dvou sezónách jsme s tímto soupeřem neuhráli ani bod. Zápas začal očekávaným celoplošným bruslením hostujícího týmu, který naši rozehrávku napadal již v zárodku a měli jsme problém se dostat ze třetiny. Postupem času se hra vyrovnala, Střelci výborně plnili stanovenou taktiku a dostávali se i oni postupně do šancí. Ovšem přišlo jedno zaváhání a soupeř se dostal do vedení. Od druhé třetiny přidali kluci ještě více na pohybu a začali dostávat Veselí čím dál tím více do problémů. Většina druhé třetiny se odehrávala v obranné třetině hostů a přišlo zasloužené srovnání na 1:1. Třetí třetina byla vyrovnaná, nejdříve šlo Veselí opět do vedení, ale Střelci opět vyrovnali a na konci zápasu měli i několik šancí na vstřelení vítězného gólu. Zápas nakonec skončil remízou, ale kluci opět dokázali, že dosavadní výsledky nejsou náhodné a osmáci zatím hrají velice dobře.

sestava: Adam Pajer  - Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tomáš Pajer - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Jakub Slechan, Česťa Havel, Matěj Fiedler, Tadeáš Topič, Viktor Šamko

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  Lokomotiva Veselí nad Lužnicí      2:2 ( 0:1, 1:0, 1:1 )

góly: Beran ( Šamko ), Topič ( Elian, Sedlačík )

Prohra a výhra o víkendu.

V sobotu 19.10. přijelo do Jindřichova Hradce na zimní stadion Jana Marka mužstvo HC Milevsko a po dvou lehčích zápasech k nám dorazil silný tým složený z poloviny z hráčů ročníku 2005. Střelci utkání začali dobře a v první třetině se hrál rychlý kombinační hokej s množstvím střel a závarů před oběmi brankami. I druhá třetina odpovídala té první, ale ani na jedné straně se nepodařilo dát gól a v brankách kralovi oba brankáři. Do poslední třetiny kluci vstoupili s odhodláním vstřelit první gól a dostat se do vedení a to se také hned po 30 vteřinách stalo a po další minutě jsme přidali ještě jeden a ujali se vedení 2:0. Soupeř ovšem hned odpověděl a snížil. Hrál se výborný hokej starších žáků a mnohokrát byl z hlediště slyšet zasloužený potlesk za povedené akce. Hosté zvyšovali tlak a hlavně útočná řada složená z fyzicky větších hráčů nám čím dál tím více dělala problémy svým bruslením a napadáním. V polovině třetiny přišlo vyrovnání a 4 minuty před koncem se hosté ujali vedení, které ještě při power-play domácích navýšili a vyhráli 4:2. Střelci nechali na ledě maximum a zaslouží pochvalu za výborně odehraný zápas.

sestava: Adam Pajer  - Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tadeáš Topič - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Jakub Slechan, Česťa Havel, Matěj Fiedler, Matyáš Urban

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Milevsko      2:4 ( 0:0, 0:0, 2:4 )

góly: Beran ( Sedlačík ), Urban ( Sedlačík )

Hned v neděli 20.10. jsme vyraźili do Českých Budějovic na zimní stadion Jana Pouzara odehrát zápas proti místním Lvům. Opět nás čekal velmi kvalitní soupeř. Hned o začátku se hrálo nahoru dolu a domácí se v 8. minutě ujali vedení. Střelci ovšem nesložili zbraně a do konce třetiny otočili skóre na svou stranu a dostali se do vedení 3:1. Druhá třetina byla bojovná, nikdo nechtěl udělat zbytečnou chybu, ale nám se přesto podařilo vstřelit gól a odskočit na 4:1. Svou převahu jsme potvrdili začátkem 3. třetiny, kdy jsme přidali pátý gól a poté ještě jeden a zaslouženě vyhráli 6:1. Kluci odehráli výborný zápas a vítězství je plně zasloužené.

sestava: Zdeněk Petrů - Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tomáš Pajer, Ondra Pevný - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Ruda Jon, Česťa Havel, Matěj Fiedler, Tadeáš Topič, Matyáš Urban, Vítek Ledecký, Kuba Slechan

HC Lvi ČB  -  HC Střelci Jindřichův Hradec    1:6 ( 1:3, 0:1, 0:2 )

góly: Jon ( Havel ), Beran ( Sedlačík ), Beran ( Sedlačík ), Jon ( Beran ), Slechan, Topič ( Křivánek )

Výhra v Č. Krumlově.

V sobotu 12.10. odjeli osmáci Střelců k dalšímu mistráku do Českého Krumlova. Nažhaveni vysokou výhrou z minulého kola vstoupili kluci i do tohoto zápasu plně koncentrováni a nevedli si vůbec špatně. Po celé utkání byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem. Nyní nás ovšem čekají o víkendu dva zápasy "pravdy" s mnohem silnějšími soupeři. V sobotu přivítáme Milevsko a v neděli jedeme na led ke Lvům do Českých Budějovic. Uvidíme jaké výsledky se o víkendu zrodí.

sestava: Zdeněk Petrů  - Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tadeáš Topič - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Jakub Slechan, Česťa Havel, Matěj Fiedler, Matyáš Urban

HC Slavoj Český Krumlov  -  HC Střelci Jindřichův Hradec        1:10 ( 1:3, 0:3, 0:4 )

góly: Dvořák, Beran ( Fiedler ), Křivánek ( Beran ), Sedlačík, Beran ( Slechan ), Fiedler ( Urban ), Beran ( Elian ), Beran ( Slechan ),  Havel ( Fiedler ), Sedlačík ( Slechan )

Domácí výhra se Soběslaví.

V neděli 6.10. přijel do Jindřichova Hradce na zimní stadion Jana Marka další soupeř v LSŽ a to mužstvo TJ Spartak Soběslav. Kluci zvládli zápas dobře. Po celou dobu byli jasně lepším mužstvem ve všech směrech a zaslouženě vyhráli 13:1. Od většího rozdílu skóre uchránil hostující tým výborně chytající brankář, který byl největší překážkou pro naše kluky. V dalším kole jedeme v sobotu do Českého Krumlova.

sestava: Adam Pajer  - Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tadeáš Topič - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Matěj Fiedler, Matyáš Urban, Kuba Slechan, Viktor Šamko

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  TJ Spartak Soběslav        13:1 ( 3:1, 7:0, 3:0 )

góly: Sedlačík ( Beran ), Slechan ( Fiedler ), Slechan ( Šamko ), Slechan ( Urban ), Elian ( Beran ), Fiedler ( Beran ), Slechan ( Urban ), Křivánek ( Beran ), Šamko ( Topič ), Fiedler ( Beran ), Beran ( Sedlačík ), Beran ( Fiedler ), Urban ( Slechan )

Prohra v Táboře.

V neděli 22.9. odjeli osmáci ke svému dalšímu mistrovskému zápasu do Tábora. I přes úvodní nápor domácích jsme jejich šance ubránili a v 7. minutě se dostali do vedení. Tlak domácích neustával a 4 minuty před koncem první třetiny jsme dostali gól na 1:1. Výsledek ovšem neodpovídal dění na ledě, domácí byli u všeho dříve, přebruslovali nás, byli lepším týmem a jedině dobré zákroky našeho brankáře Adama Pajera nás uchránili před větším přídělem. Ve druhé třetině jsme v oslabení dali gól na 2:1, ale Tábor opět srovnal a ve třetí třetině přidal ještě jeden gól a výsledek 3:2 pro domácí svítil na časomíře i po 60 minutách. Bohužel musíme sportovně uznat, že jsme tahali za kratší konec, nějaké šance na vstřelení gólu jsme měli, ale předváděná hra byla žalostná. Nejsme schopni založit útok, pořádně si nahrát, děláme spoustu individuálních dětinských chyb a o kombinaci se bohužel nedá ani mluvit. Vše vyplývá ze špatného a pomalého pohybu. Příští týden máme volno a za 14 dnů přivítáme doma Soběslav.

sestava: Adam Pajer  - Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Jáchym Jaroš, Tadeáš Topič, Filip Blažek - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Matěj Fiedler, Vítek Ledecký, Matyáš Urban, Kuba Slechan, Česťa Havel, Viktor Šamko,

HC Tábor  -  HC Střelci Jindřichův Hradec        3:2 ( 1:1, 1:1, 1:0 )

góly: Sedlačík, Beran

Domácí prohra s Motorem ČB.

V sobotu 14.9. odehráli Střelci z osmé třídy těžké mistrovské utkání s Motorem ČB. V přípravě před letošní sezónou jsme s tímto soupeřem odešli s ostudnou porážkou a tak kluci chtěli tento debakl odčinit. A povedlo se jim to. V první třetině měl Motor více ze hry, ale do brankových příležitostí se těžko dostával přes naši dobrou obranou hru a tak po první třetině byl stav nerozhodný 0:0. Ve druhé třetině jsme byli více vylučováni a hosté dokázali dvě přesilovky využít, přidali ještě další dva góly a rázem jsme prohrávali 4:0. V tu dobu byli hosté pánem hřiště a nám pomohl několika pěknými zákroky Filip Punda před dalším inkasováním. Třetí třetina probíhala v duchu prvních dvou, hosté dobře kombinovali, ale Střelci odpovídali dobrou obranou hrou a v půli třetiny se nám podařilo po dvou brejcích sníit na rozdíl dvou gólů. Výsledkem 4:2 pro Motor zápas skončil a našim klukům je potřeba poděkovat za přístup k utkání a bojovnost, ale na druhou stranu je si třeba přiznat, že jsme v ostatních hokejových dovednostech dost zaostávali. Další zápas odehrajeme v neděli v Táboře.

sestava: ZFilip Punda  -  Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tomáš Pajer, Tadeáš Topič - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Matěj Fiedler, Vítek Ledecký, Matyáš Urban, Kuba Slechan, Česťa Havel

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Motor České Budějovice         2:4 ( 0:0, 0:4, 2:0 )

góly: Ledecký ( Havel, Fiedler ), Fiedler

Vítězství v Písku.

Kluci z osmé třídy odjeli v neděli 8.9. ke svému prvnímu letošnímu mistráku do Písku a dokázali zvítězit. Utkání bylo vyrovnané, ale postupem času jsme přebírali větší iniciativu a ve druhé třetině se dostali do vedení, které bohužel trvalo pouze minutu a domácím se podařilo vyrovnat. Střelci však nesložili zbraně a před koncem druhé třetiny šli opět do vedení. Na začátku poslední třetiny přidali ještě jeden gól a výsledek 3:1 pro Střelce vydržel, až do konce zápasu.

sestava: Zdeněk Petrů  -  Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Ondra Pevný - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Matěj Fiedler, Matyáš Urban, Kuba Slechan, Viktor Šamko

IHC Králové Písek  -  HC Střelci Jindřichův Hradec         1:3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )

góly: Beran ( Sedlačík, Fiedler ), Šamko ( Elian ), Beran

Vysoká prohra s Motorem ČB

Ve čtvrtek 29.9. odehráli osmáci přátelské utkání doma s Motorem ČB a dostali pořádně za vyučenou. Po vydařeném turnaji v Pelhřimově si většina hráčů myslela, že soupeř se porazí sám. Prohra 0:12 hovoří za vše - špatný nástup do utkání, žádná bojovnost, množství individuálních chyb, bojácnost....na druhou stranu je dobře, že před začínající sezónou jsme dostali "nařezáno" a snad se všichni hráči z utkání poučí a k dalším zápasům přistoupí úplně jinak.

sestava: Zdeněk Petrů  -  Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tadeáš Topič, Tomáš Pajer, Jáchym Chrpa - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Honza Bártů, Matěj Fiedler, Martin Čeloud, Vítek Ledecký Matyáš Urban, Kuba Slechan, Česťa Havel