1. místo starších žáků z Pelhřimova!

Zasloužené zlato z turnaje starších žáků z Pelhřimova.

O uplynulém víkendu 17.8.-18.8. uspořádal hokejový klub HC Lední medvědi Pelhřimov na svém domácím zimním stadionu dvoudenní turnaj starších žáků "O pohár ředitele kraje Vysočina". Pozvání dostal i náš klub a turnaje se zúčastnilo mužstvo starších žáků 8. třídy. Hrálo se systémem každý s každým na 3x12 minut čistého času. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů. Naši kluci odehráli po týdenním náročném soustředění 5 zápasů a hráli velice dobře, všechny své zápasy vyhráli a zaslouženě si odvezli zlaté medaile za 1. místo.

sestava týmu: Zdeněk Petrů, Adam Pajer - Míra Křivánek, Vojta Dvořák, Ondra Pevný, Petr Šachl, Jáchym Pajer, Tomáš Pajer - Honza Bártů, Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Tadeáš Topič, Kuba Šimek, Matěj Fiedler, Kuba Slechan, Česťa Havel, Matyáš Urban

HC Střelci JH    4:1      HC Kladno

HC Střelci JH    4:0      HC Bystřice nad Perštejnem

HC Střelci JH    6:0      HC Pelhřimov

HC Střelci JH    5:1      HC Soligorsk ( Bělorusko )

HC Střelci JH    3:2      HC Energie Karlovy Vary

Konečné pořadí:

1. HC Střelci Jindřichův Hradec

2. HC Kladno

3. HC Soligorsk

4. HC Lední medvědi Pelhřimov

5. HC Energie Karlovy Vary

6. HC Bystřice nad Perštejnem

Všem hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci nejen klubu HC Střelci, ale také města Jindřichův Hradec.