sezona 2017-18

1. třída

dolní řada zleva: David Antonín, Ondřej Matěj, Marešová Tereza, Jinoch David, Pospíšil Petr, David Vilém, Ondřasina Václav, Křivánek Felix, Riley Andrew, Petrů Tomáš

horní řada zleva: Petrák Matěj, Petráková Zuzana, Fořt Dan, Lexa Dominik, Lexa Patrik, Šimek David, Vondrus Václav junior, Kadlec Štěpán,  Lisa Dan, Rumplík Adam, Daník

stojí zleva: Reisner Vladimír – trenér, Šachl Petr – šéftrenér mládeže, Vondrus Václav - trenér, Sviták Petr - trenér

chybí: Kabeš Matěj, Kabeš Tomáš - vedoucí mužstva

Domácí turnaj v Jindřichově Hradci.

V neděli 1.4. odehráli naši nejmenší Střelci ročníku narození 2011 domácí Velikonoční turnaj na zimním stadionu Jana Marka. Turnaj byl pro všechny velice náročný neboť se hrálo 2x20 minut a každý tým odehrál 5 zápasů. Kluci předvedli velkou bojovnost a dravost. Bohužel nám chyběla o něco přesnější střela na branku a tím pádem i vstřelené branky. Turnaj nám zpestřily krasobruslařky z oddílu Kraso Tábor, které nám ukázaly co vše dovedou na bruslích a zároveň pomohly s předáváním cen jednotlivým mužstvům. Všichni si turnaj užili a odnesli si pěkný sportovní zážitek.

sestava: Štěpán Kadlec, Václav Ondřasina, Václav Vondrus, Tomáš Petrů, Matěj Kabeš, David Jinoch, Petr Pospíšil, Dan Fořt, Andrew Dean Riley, Dominik Lexa, Vítek Koranda, David Šimek, Dan Princ

zúčastněné týmy: HC Motor České Budějovice, TJ Spartak Soběslav, BK Havlíčkův Brod, HC Tábor, HC Střelci Jindřichův Hradec, HC Slavoj Český Krumlov

Turnaj ve Veselí nad Lužnicí.

V sobotu 24.3. se Střelci z ročníku 2011 zúčastnili turnaje ve Veselí nad Lužnicí. Turnaj byl velice kvalitně obsazen. Mimo domácího týmu TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí a našeho klubu HC Střelci se ho zúčastnily týmy HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava, HC Motor České Budějovice a OLH Spartak Soběslav. Kluci hráli dobře,  na ledě bojovali o každý puk, rvali se do poslední minuty o vítězství, ale chybělo nám v některých zápasech trochu sportovního štěstí. Střelci si celý turnaj užili, jak na ledě tak i mimo něj, kde hráli různé hry a utužovali kolektiv. Skončili jsme na 5. místě.

Turnaj v Soběslavi.

V sobotu 17.3. se naši hráči ročníku 2011 zúčastnili hokejového turnaje “ALFA CUP 2018“ v Soběslavi. Obsazení turnaje bylo velmi kvalitní, byly zde týmy: HC Motor České Budějovice, OLH Spartak Soběslav, TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, HC Slavoj Český Krumlov, HC Tábor a náš klub HC Střelci. Naši hráči si vedli velice dobře a bojovali do poslední chvíle. Velkou oporou celého týmu byl brankář, který předvedl nádherné zákroky a celému týmu velice pomohl. Z pěti zápasů, které jsme odehráli jsme  třikrát vyhráli a dvakrát prohráli a jenom díky horšímu skóre jsme skončili na pěkném 4. místě.

Všichni Střelci zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon a skvělou reprezentaci našeho klubu.

sestava: Daniel Fořt – Matěj Kabeš, Štěpán Kadlec, David Jinoch, David Šimek, Tomáš Petrů, Václav Ondřasina, Adam Rumplík, Dan Princ, Matyáš Ondřej, Dominik Lexa, Vít Koranda, Andrew Dean Riley.

Výsledky turnaje

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí  -  HC Střelci            -            16:1

HC Slavoj Český Krumlov              -   HC Střelci            -              4:6

OLH Spartak Soběslav                  -    HC Střelci            -              4:10

HC Motor České Budějovice          -   HC Střelci            -               3:4

HC Tábor                                        -   HC Střelci            -               3:1

Bronz z turnaje v Třeboni.

V sobotu 20.1. se odehrál turnaj ročníku 2011 v Třeboni pod názvem "Winter Classic 2018", kterého se také zúčastnili naši malí Střelci. Turnaj se hrál systémem každý s každým, odehráli jsme tři zápasy a našimi soupeři byla postupně mužstva HC Motor České Budějovice, HC Lvi České Budějovice a domácí HC Štiky Třeboň. Kluci odehráli výborné zápasy, panovalo vyloženě zimní počasí, někdy dokonce nebyl ani puk vidět v napadaném sněhu na ledě, ale děti bojovaly a hokej si náramně užívaly. Střelci nakonec skončili na krásném 3. místě.

sestava: Kadlec, Fořt, Ondřej, Ondřasina, Petrů, Riley, Pospíšil, Vondrus, Koranda, Jinoch

Děkujeme všem Střelcům za reprezentaci a rodičům za fandění a pomoc při úklidu ledové plochy.