Nábor

Nábor ročníků 2017 a 2018.

Naši nejmenší a nejmladší Střelci přijďte i Vy mezi nás!!!

Zveme všechny děti, které se chtějí naučit nejenom bruslit, ale také prožít hodinku plnou zábavy a her v hokejovém klubu v Jindřichově Hradci - HC STŘELCI. Přijďte si zabruslit s dětmi pod vedením minimálně pěti trenérů z našeho klubu.

Podmínkou je mít brusle, helmu ( na kolo, lyžařskou...) a rukavice. Dobré jsou v prvopočátku i jakékoli chániče loktů a kolen. V případě zájmu lze zapůjčit i brusle a další hokejovou výstroj.

 

Nábory probíhají pravidelně ve dnech:

středa 16.30 - 17.30

neděle 8.30 - 9.30

první rok bruslení zdarma bez hráčských příspěvků

 

V sezoně 2023/2024 bude probíhat nábor dětí narozených v roce 2017 a mladších, ale rádi přivítáme i ročníky 2016 a 2015.

Těšíme se na Vás. HC Střelci Jindřichův Hradec.

Podrobnější informace na telefonu 723 638 346.

Nábor 2022/2023

Nábor 2022/2023

Letní náborové tréninky

Naši nejmenší a nejmladší Střelci přijďte i Vy mezi nás!!!

Zveme všechny děti, které se chtějí pobavit, zahrát si hry, zaběhat si venku a užít plno radosti a smíchu, aby přišly každou středu od 17.00 hodin na fotbalové hřiště NA PIKETĚ, kde se jim celou hodinu budou věnovat trenéři našeho klubu.

Každý klučina a dívenka narozená v ročníku 2015 a mladší jsou vítáni.

 

Nábory probíhají pravidelně:

středa 17.00 - 18.00

Těšíme se na Vás. HC Střelci Jindřichův Hradec.

První zápas Střelců z ročníku 2014!

Svůj první zápas v životě odehráli naši nejmenší Střelci ročníku narození 2014 ( 5-6 let ) v neděli 8.3.2020 ve Veselí nad Lužnicí. Všichni se moc snažili a chtěli svým rodičům ukázat co vše se v této sezóně zatím naučili a jak dobře hrají a bruslí. Všichni zaslouží velkou pochvalu za výborný výkon a malí Střelci se už těší na další zápasy. Snahu a úsměvy na tvářích uvidíte v přiložené fotogalerii.

Samozřejmě v našem klubu uvítáme další malé Střelce, kteří mají zájem hrát lední hokej.

Pěkný víkend pro Střelce z ročníku 2013.

V sobotu 2.2. se nejmladší „Střelci“ účastnili vícesportovního dne v Soběslavi, na kterém se představili i hokejisté Tábora, Veselí nad Lužnicí a Soběslavi. Na programu byly nejdříve utkání minihokeje, každý s každým a poté následovalo sportování v tělocvičně, kde nám kluci a holky předvedli, jak umí hrát fotbal a vybíjenou. Děkujeme domácím za pozvání, vícesportovní den jsme si náramně užili a všechny nás to bavilo – jen víc takových akcí.

V neděli 3.2. si ročník 2012/13 pozval k přátelskému utkání mladé hráče Motoru České Budějovice, pro které to byl jeden z prvních zápasů kariéry. Utkání minihokeje hrané 3 na 3 v obou třetinách přineslo mnoho pohledných akcí a je vidět, že se kluci a holky trénink od tréninku zápas od zápasu zlepšují.

 

První zápas ročníku 2013!!!

Nejmladší kategorie našich „střelců“ zažila první náročný víkend své krátké hokejové kariéry. V sobotu 1.12. vyrazila parta ročníku 2013 doplněna o dva nováčky z kategorie 2012 do Soběslavi sehrát své první utkání v životě. Mladí hokejisté si zápas užili a těší se na odvetu, která se odehraje v neděli hned po náboru na zimáku v JH. To zkušenější hráči ročníku 2012 si na sobotu pozvali stejně mladé hokejisty z Tábora a Veselí. Výsledkově pro nás zápas nedopadl nejlépe, ale kluci se snažili a z chyb se příště poučí. Tím víkend neskončil, na neděli jsme si pozvali o malinko starší hráče z Tábora a postavili proti nim kombinovaný tým ročníků 2012 a 2013. Zápas byl pro nás náročný, ale rozhodně jsme nezklamali a minimálně v druhé půlce jsme předvedli spoustu pohledných útočných akci, ale i obraných zákroků.

Náborový trénink 21.11.2018

Jako každou středu, tak i včera 21.11. od 17.00 hodin proběhl nábor malých hokejistů do našeho klubu HC Střelci Jindřichův Hradec. Účast byla výborná, po ledě se prohánělo více jak 40 dětí a většina z nich už s hokejkou a ve výstroji. Jedná se převážně o ročníky dětí 2012 a 2013 - 1. třída a předškoláci. Děti si během hodiny užijí plno her a zábavy a samozřejmě také se hlavně učí bruslařským dovednostem a trénují různá cvičení s pukem. Všichni se samozřejmě nejvíce těší na závěrečný "hokejíček" mezi sebou, kde urputně bojují o každý puk a gól. Za mantinelem je bedlivě sledují rodiče, kteří dohlíží na jejich pitný režim. Věříme, že se všem dětem tréninky líbí a jsme rádi, že k nám na nábor chodí!!!

 

Přijďte i Vy ostatní se podívat a zabruslit si s námi - vítáme každého!!!

Dva turnaje pro kategorii 2012!

DVA STŘÍBRNÉ TURNAJE PRO NEJMLADŠÍ STŘELCE Z ROČNÍKU 2012

Naši nejmladší Střelci z ročníku 2012 odehráli své první dva turnaje ve Veselí nad Lužnicí a v Táboře. V polovině března se naše nejmladší hokejové naděje zúčastnily svého prvního turnaje v kariéře. Ve Veselí nad Lužnicí si zahráli s týmy HC Tábor, HC Motor České Budějovice a domácí TJ Lokomotivou Veselí nad Lužnicí. Po velice bojovném výkonu si Střelci připsali do tabulky dvě vítězství a jednu prohru s týmem HC Tábor a mohli si zahrát finálový zápas o celkové vítězství v turnaji.  Přestože celý tým bojoval do poslední minuty ze všech sil, i ve finále byl táborský tým nad jeho síly. Po bezprostředním zklamání po prohraném finále si naši nejmenší Střelci s radostí pověsili na krk svoje první stříbrné hokejové medaile.

Poslední březnovou sobotu se ročník 2012 zúčastnil dalšího turnaje - tentokrát  v Táboře. Jeho soupeři byly týmy domácího HC Tábor, TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí a HC Slavoj Český Krumlov. Hned v prvním zápase se našim hokejistům podařilo porazit tým HC Tábor 18:4. Další zápas s TJ Loko Veselí nad Lužnicí byl napínavý až do posledních vteřin.  Po nepodařeném začátku totiž Střelci během několika minut prohrávali 6:0, ale poté zabojovali a ztrátu dotáhli na konečný stav 10:10. Náš vyrovnávací gól přitom padl v posledních sekundách zápasu. Za tento zápas si celý tým zaslouženě vyslechl v šatně od trenérů velkou pochvalu za zodpovědný přístup a bojovnost do posledních minut. V posledním zápase pak naši hokejisté porazili celek HC Slavoj Český Krumlov více než dvacetigólovým rozdílem. Nakonec se Střelci umístili na celkovém druhém místě za týmem TJ Loko Veselí nad Lužnicí, když o vítězi rozhodoval až vyšší celkový počet vstřelených branek veselského celku.  Naši nejmladší hokejisté tak odjížděli spokojeni i ze svého druhého turnaje.

Děkujeme všem nejmenším Střelcům za předvedené výkony v obou turnajích a rodičům za perfektní servis v kabině a skvělou atmosféru v hledišti.

Sestava: Zuzka Petráková - Vítek Koranda, Antonín David, Dominik Lexa, Patrik Lexa, Václav Vondrus, Samuel Bakoš, Honza Martinů, Felix Křivánek, Daniel Princ

Náborový trénink

Další přátelák ročníku 2011 s Táborem.

Další přátelský zápas našich nejmenších Střelců z ročníku 2011 ( 5 a 6 let ) jsme sehráli v sobotu 8.4. na domácím stadionu proti Táboru. Průběh celého zápasu byl poměrně vyrovnaný a výsledek se přeléval z jedné strany na druhou. Všichni si zápas užili, dobře bruslili, stříleli a bojovali. Všem děkujeme za výborný výkon a těšíme se na další zápas.

sestava ročníku 2011: Matěj Kabeš, Štěpán Kadlec, Vítek Koranda, Vojta Blažek, Vašek Vondrus, Matyáš Ondřej, Petr Pospíšil, Tomáš Petrů, Tonda David, Vojta Hubinger, Andy Riley, David Jinoch

 

První přátelák ročníku 2011!

V sobotu 18.3. se na zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci odehrála další premiéra v podobě přátelského zápasu našich nejmenších Střelců ročníku narození 2011!!! Jedná se o děti v předškolním věku 5 a 6 let, kteří pravidelně chodí na náborové tréninky a vzhledem k tomu, že jich máme již dostatek a neustále nám malí hokejisté přicházejí, uspořádali jsme pro ně první přátelák. Jako soupeř přijelo mužstvo ze Soběslavi. Zápas se odehrál systémem 4 na 4 na obou hřištích. Na druhém hřišti hráli naši Střelci z ročníku 2010. Nadšení z prvního opravdového hokejového zápasu v životě pro mnohé z hráčů přímo sálalo a taktéž z rodičů, kterých se na tribunách sešla pěkná řádka a vytvořili tak pěknou kulisu pro své miláčky. Výsledky zápasů nejsou vůbec podstatné, důležité bylo, že si všichni zápas užili a společně prožili krásné hokejové odpoledne. Děti odcházely spokojené a již se těší na další přátelák, který se odehraje o tomto víkendu.

sestava ročníku 2011: Vilda David, Štěpán Kadlec, Matěj Kabeš, Vašek Vondrus, Vítek Koranda, Tomáš Petrů, Tonda David, Andy Riley, Petr Pospíšil, Matěj Ondřej
 

sestava ročníku 2010: Matyáš Mündl, Terezka Marešová, Jakub Čurda, Honza Krbec, Šimon Reisner, Radovan Lukš, Vojta Práger, Kristian Outlý

Děkujeme všem Střelcům za předvedený výkon a už se těšíme na další zápasy této věkové kategorie.

Zároveň zveme všechny malé zájemce o lední hokej, aby přišli na náš nábor každou středu od 16.00 hodin a neděli od 8.30 hodin.

Doporučení k hokejové výstroji pro nejmenší.

brusle: pevné kožené nebo z moderních materiálů s dobrou výstelkou na šněrování, které pevně drží kotník a zároveň umožní správný bruslařský náklek. Doporučujeme vynechat jedno očko šněrování zejména u nových bruslí. Klub nedoporučuje plastové brusle na přesky či šněrování, které nabízejí obchodní řetězce. Vždy si nechte poradit od pravých odborníků z obchodů zaměřených na lední hokej!
 

broušení: brusle musí být naostřené a pravidelně broušené! Záleží však na tom jak často jsou používány. Pokud nedojde ke stržení hrany neopatrností, tak hráč trénující 3xtýdně, a který odehraje 1 utkání v týdnu by měl brousit ve 14-ti denních intervalech. Klub opět doporučuje se s broušením obracet na odborníky. Pravidelná kontrola stavu hran nožů u bruslí je nutností!

hokejka: pro nejmladší hráče postačí dřevěná hůl a v postupném vývoji dle potřeb hráče se zvyšují i nároky na hůl. Tvrdost a šířka tyče jsou odstupňované dle věku ditěte a je určeno výrobcem. Zahnutí je libovolné, ovšem klubové doporučení je, aby bylo co nejmenší z důvodu lepší ovladatelnosti a zpracovávání kotouče do forhandu a backhandu. Délka hole by měla být pod nos hráče stojícího na bruslích. Toto je obecné doporučení, se kterým se klub SLH ztotožňuje.

výstroj: pro ideálně zvolenou výstroj platí pravidlo rovnováhy mezi požadavky  maximální ochrany hráče  a současně nijak výstrojí omezené jeho pohyblivosti. Výstroj by měla hráči sedět, chránit ho a neomezovat v pohybu. Pravidlo poměru cena výkon zde mnohdy  neplatí! Opět odkazujeme na odborníky z hokejových shopů a prodejen.
 

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Korint stavební spol. s r.o. PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU