sezona 2020-21

6. místo na turnaji v Plzni.

Střelci ročníku 2010 bojovali na třídenním turnaji Wolves Cup v Plzni. V úvodní skupině vybojovali 4 body v zápasech s Technikou Brno a Třemošnou, v neděli pokračovali v super výkonech a přidali další 4 body proti Třinci a Škodě Plzeň. Ve čtvrtfinále se opět utkali proti Třinci, kde ve skvělém a vyrovnaném zápase podlehli 1:2 na nájezdy. Po celý turnaj, ale předváděli perfektní výkony a v silné konkurenci nakonec obsadili celkové 6. místo.

Děkujeme za podporu na turnaji i v průběhu sezóny v gymu a firmě AR SERVIS s.r.o. za zapůjčení vozového parku pro dopravu na turnaj!

Město Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU