sezona 2023-24

Miniturnaj v JH.

O uplynulém víkendu odehráli své poslední mistrovské utkání mladí hokejisté ze Střelců ročníku 2016/17. Tentokrát změřili síly s mužstvy HC MadBull České Budějovice a HC Tábor. Naše nejmladší hráče čekají už pouze dvě hokejové akce v této sezóně a to 30.3.2024 Spring Cup (2016/17), který se bude konat na domácí stadionu Jana Marka. Jako soupeři dorazí HC Štiky Třeboň, HC Slavoj Soběslav, HC Madbull ČB. 7.4.2024 ročník 2016 ukončí sezónu zápasem proti Hc Sparta Praha na domácím stadionu Jana Marka.

Miniturnaj v JH

Nejmladší Střelci z ročníku 2016 a 2017 za sebou mají první domácí miniturnaj na stadionu Jana Marka. V sobotu 27.1.2024 si mladí Střelci a střelkyně zahráli nejprve proti týmu HC Milevsko a následně proti Medvědům z Českého Krumlova. Během zápasů děti makaly a je vidět jak se všechny děti díky pravidelným tréninkům zlepšují.

Zápas v ČB.

Malí hokejisté a hokejistky ročníku 2017 poprvé v kariéře vyrazili odehrát přátelský zápas na led soupeře, kterým byl rovnou českobudějovický Motor. Po obhlídce hlavní arény, musely vzít děti za vděk podstatně skromnější tréninkovou halu. Zde rozděleni na dva týmy, odehrály naprosto vyrovnané zápasy s místními hokejisty. Nadšení, nasazení a snaha s jakou všichni zápas odehráli, musel potěšit nejen je, ale i početný doprovod v ochozech. Těšíme se na další zápasy.

Zápas se Soběslaví.

V neděli 8.10.2023 odehrály na domácím stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci svůj druhý přípravný zápas děti z ročníku 2016/17 a to proti soupeři OLH Spartak Soběslav. Všichni Střelci makali a bylo evidentní, že je hokej velmi baví. Při každém zápase je vidět zlepšení, kterého dosahují díky pravidelným tréninkům. Podle hluku z hlediště si zápas užívali i rodiče.

Zápas proti Motoru.

V sobotu 23.9. se na zimním stadionu Jana Marka uskutečnil pro mnoho malých začínajících hokejistů premiérový hokejový zápas. Malí Střelci ročníků narození 2016 a 2017 se utkali proti Motoru České Budějovice. Všichni bojovali, makali a snažili se ze sebe vydat co nejvíc hokejových dovedností, které se zatím naučili. Na tribuně jejich snahu a píli mnohokrát ocenili rodiče i prarodiče, kteří je celý zápas povzbuzovali, fandili a tleskali.