sezona 2023-2024

Prohra v Milevsku.

2. kolo KLM JČK - 30.9. 2023

HC Milevsko 1934  -  HC Střelci J. Hradec       9:2 (4:0, 2:0, 3:2)

V sobotu odehráli muži druhý mistrovský zápas v Milevsku, které je jeden z velkých favoritů letošní sezony. První dvě třetiny byli jasně v režii domácích. Po 40-ti minutách suveréně vedli 6:0 (4:0 a 2:0). Střelci dostali puk za záda milevského Pance až ve 43. minutě za stavu 7:0 po trefě Matěje Štraita, jako druhý a taky poslední dostal puk za Pancova záda Antonín Bastl. Navíc v 28. minutě nedobrovolně ukončil působení v utkání Michal Kubín, který dostal trest 5 + OK za faul kolenem. S nadupaným a ambiciózním Milevskem prohráváme vysoko 9:2.

sestava HC Střelci J. Hradec: Vácha (Havel) - Popelka, Punda, Kubín, J. Kocar ml., Ištvánik, Janeček - J. Košťál, F. Šimek, F. Svoboda, V. Tržil, Drbal, Egert, Strnad, Gurka, Bastl, Štrait, Mihulka, Sviták

Trenéři: Vladimír Reisner a Robert Procházka

Góly a nahrávky: 5. Suchan (Chocholoušek, Januška), 16. Masopust (Krcho, Růžek), 16. Masopust (Hubáček, Krcho), 18. Vochozka (Suchan, Janoch), 33. Masopust (Vochozka, Janoch), 34. Přívozník (Chocholoušek, Bouška), 42. Suchan (Vochozka), 57. Suchan (Vochozka, Chocholoušek), 60. Chocholoušek (Suchan, Vochozka) – 43. Štrajt (Punda), 56. Bastl (Ištvánik) 

Další utkání sehrajeme v sobotu 7.10. od 18.15 na domácím ledě proti Veselí nad Lužnicí.

 

Výhra s Radomyšlí v prvním kole.

1. kolo KLM JČK - 23.9. 2023

HC Střelci J. Hradec  -  TJ Sokol Radomyšl          6:4 (1:2, 2:1, 3:1)

Do prvního mistrovského utkání jsme nevstoupili příliš šťastně. V deváté minutě jsme už prohrávali 0:2 a tento výsledek plně odpovídal naší hře. Naštěstí v 18. minutě přišla přesná přihrávka od Filipa Svobody na Filipa Šimka a ten svým gólem ve vlastním oslabení Střelce probudil. Od druhé třetiny jsme už kontrolovali hru, začali útočit a hlídali si střední pásmo. Obrana začala fungovat dle pokynů trenérů a výsledkem byl stav po druhé třetině 3:3, kdy Matěj Štrait poslal v čase 39:44 gólem červeno žlutým do šatny. Ťretí dějství už bylo o síle a  našem vynikajícím Štěpánovi Váchovi, který doslova soupeře v tutovkách vychytal. Gól v oslabení a další vyslaný do šatny zřejmě Radomyšl zlomil a tak jsme třetí třetinu vyhráli 3:1.

Trenér Vladimír Reisner: Chybami jsme nechali soupeře utéct o dva góly. Poctivou prací a touhou po vítězství jsme obrátili vývoj v náš prospěch. Kluci si zaslouží pochvalu.

sestava HC Střelci: Vácha - Popelka, Punda, Ištvánik, J. Kocar ml., Koláček, Janeček - J. Košťál, F. Šimek, F. Svoboda, Kubín, Strnad, Bastl, Štrait, Gurka, Mihulka, 51. R. Jon

Trenéři: Vladimír Reisner a Robert Procházka

Góly a nahrávky: 18. F. Šimek (F. Svoboda), 22. F. Svoboda (Bastl), 40. Štrait, 50. F. Svoboda (F. Šimek), 52. Popelka (F. Svoboda, F. Šimek), 55. J. Košťál (F. Šimek, Punda) 

Další utkání sehrajeme v sobotu 30.10. na ledě silného Milevska.

Prohra v generálce na soutěž ve Veselí n. L.

V neděli 17.9. odjeli naši muži na poslední přípravné utkání před soutěží do Veselí nad Lužnicí. Po první vyrovnané třetině domácí ukázali svou sílu a dovedli utkání do vítězného konce.

V sobotu 23.9. nám začíná mistrovská soutěž a na úvod doma na ZS Jana Marka přivítáme od 18:15 tým z Radomyšle.

TJ Lokomotiva Veselí n. Luž. vs HC Střelci J. Hradec 8:2 (1:1, 4:1, 3:0)

Góly a nahrávky: 4. Kocar (F. Šimek), 37. Strnad

HC Střelci: Vácha (33. Havel) - Popelka, Punda, Koláček, J. Kocar ml., Janeček, Ištvánik, E. Zamazal - Kubín, Egert, F. Svoboda, Gurka, J. Košťál, F. Šimek, Štrait, Strnad, Bastl, D. Zamazal

Výhra doma s Ledčí nad Sázavou.

Od pátku do neděle absolvovali naši hráči A-týmu tréninkové soustředění na dětském táboře na Osice, které bylo zakončeno v neděli přátelským utkáním s týmem z Ledče nad Sázavou. Před samotným utkáním došlo k slavnostní události a předání dresu s číslicí 50 trenérovi A mužstva Vladimíru Reisnerovi, který oslovil kulaté narozeniny. Chlapi zápas po soustředění zvládli a vyhráli 6:3. Poslední přátelské utkání sehrajeme v neděli ve Veselí nad Lužnicí a týden na to nám již začíná naostro nová sezóna.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Ledeč nad Sázavou       6:3 (1:0, 2:2, 3:1) 

Sestava HC Střelci J. Hradec: M. Havel, Z. Petrů, A. Popelka, K. Strnad, J. Kocar, M. Gurka, M. Kubín, M. Štrajt, F. Šimek, J. Egert, D. Mihulka, F. Svoboda, M. Drbal, E. Zamazal, J. Košťál, M. Ištvánik, J. Punda, V. Tržil

góly: 17. F. Svoboda, 28. J. Košťál, 32. V. Tržil, 41. J. Košťál, 55. J. Košťál, 57. A. Popelka

 

Druhé přátelské utkání doma s Pelhřimovem.

V sobotu 2.9. přivítali muži na domácím stadionu Jana Marka ve druhém přátelském zápase tým z Pelhřimova. Hrál se vyrovnaný hokej, který až v samotném závěru při power-play rozhodli hosté, kteří tím domácím oplatili týden starou porážku.

HC Střelci J. Hradec vs HC Lední Medvědi Pelhřimov 3:5 (1:2, 1:1, 1:2)

Góly a nahrávky: 4. Drbal (F. Šimek, J. Kocar ml.), 38. Strnad (J. Košťál, Bastl), 43. Egert (Bastl)

HC Střelci: Pachman (21. Vácha) - Popelka, Kubín, Koláček, J. Kocar ml., Ištvánik, Janeček - Gurka, F. Svoboda, Egert, F. Šimek, Strnad, Drbal, Bastl, J. Košťál, ŠtraitDalší přípravné utkání odehrají muži v neděli 10.9. od 17.00 opět v domácím prostředí s týmem HC Ledeč nad Sázavou.

První přátelák v Pelhřimově.

HC Lední medvědi Pelhřimov  -  HC Střelci J. Hradec        5:6pp (0:1, 1:3, 4:1 - 0:1)

sestava HC Střelci: Vácha (30. Havel) - Popelka, Tržil, Kocar, Punda - Gurka, Kubín, Štrait, Strnad, Šimek, Egert, Bastl, Svoboda, Drbal

Góly a nahrávky: 12. Šimek, 24. Egert (Svoboda), 29. Štrait (Egert, Gurka), 39. Svoboda, 43. Kubín (Popelka), 63. Šimek

 

Příští přípravné utkání: HC Střelci J. Hradec - HC Lední medvědi Pelhřimov - 2.9. 2023 - 18:00 hodin ZS Jana Marka

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Korint stavební spol. s r.o. PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU