sezona 2018-19

Turnaj v ČB na Lvech.

Střelci ročníku 2012 v neděli 14.4. bojovali na kvalitně obsazeném turnaji v Českých Budějovicích. Bohužel jsme ve čtvrfinále smolně prohráli na nájezdy s pozdějším vítězem Slavií Praha, ale nevadí, trénujeme a hrajeme dál.

Zlato z domácího turnaje.

V sobotu 29.12.2018 jsme uspořádali pro nejmladší „Střeleckou“ kategorii 2012/13 „Vánoční turnaj“ na domácím ledě. Pozvání přijali mladé naděje z Plzně, pražské Slávie a o málo starší třeboňské štiky. Turnaj se odehrál systémem každý s každým 2x15 min a na základě umístění v tabulce se sehrálo finále a zápas o 3.místo. V prvním utkání jsme se střetli s Třeboní a srovnávali na konečnou remízu až v posledním střídání zápasu. Se Slavií Praha jsme si s chutí zastříleli a jasně zvítězili. Čekal nás nelehký boj o finále proti plzeňské Škodě, který naši mladí borci zvládli na výbornou a postoupili jsme tak do finále, v kterém jsme se střetli opět se sousední Třeboní. „Rybníkáři“ nám nedali nic zadarmo a bojovalo se o každý centimetr ledu. Naši borci předvedli obětavý týmový výkon, dobře jsme bránili a nakonec i o jeden gól soupeře přestříleli a slavili jsme tak pěkné domácí zlato.

Sestava: Petráková Zuzana – Vondrus Václav, Lexa Patrik, Martinů Jan, Křivánek Felix, Koranda Vítek, Šimánek Sam, Kříž Milan, Šída Jakub, Donauschachtl Filip, Smíšek Jakub, Prygl Filip, Bušta Kryštof

První přátelák malých Střelců.

V neděli 14.10. zavítali naši nejmenší hokejisté do nedaleké Soběslavi k letošnímu prvnímu přátelskému zápasu. Utkání se malým nadějím velmi povedlo a s chutí si zastříleli. Nutno dodat, že soupeř měl v sestavě mnoho mladších začínajících benjamínků než my a tak si zaslouží velké uznání za statečnost a bojovnost. Naši nejmenší Střelci dobře bruslili, předvedli kvalitní minihokej, plný rozmanitých zakončení a kvalitních kombinací v podobě pěkných přihrávek.

Sestava: Zuzana Petráková – Václav Vondrus, Felix Křivánek, Vítek Koranda, Jan Martinů, Filip Donauschachtl, Antonín David, Filip Prygl, Patrik Lexa