14. kolo / 3.12. 2022

TJ Loko Veselí nad Lužnicí – HC Střelci J. Hradec 11:4 (2:0, 2:2, 6:2)
Góly a nahrávky:
 36. J. Košťál (F. Šimek), 40. Gurka (T. Kohút, F. Šimek), 60. F. Svoboda (Gurka), 60. Michal (Koláček).

HC Střelci: Š. Vácha (15. Pachman) – Koláček, T. Kohút, Punda, Popelka, Vylít, J. Kocar ml. – F. Svoboda, Gurka, Kubín, J. Košťál, Heřmánek, F. Šimek, Štrait, Strnad, Havelka, T. Novák, Bukovský, Kynčl

15. kolo / 9.12. 2022

HC Samson Č. Budějovice – HC Střelci J. Hradec 6:3 (1:1, 3:2, 2:0)
17. Punda, 23. Egert (T. Kohút), 26. F. Svoboda (Egert, Gurka).

HC Střelci: Pachman – Koláček, T. Kohút, Punda, Popelka, J. Korar ml., Ištvánik – Egert, Gurka, F. Svoboda, F. Šimek, V. Tržil, J. Košťál, Michal, Bukovský, Štrait

16. kolo / 17.12. 2022

HC Střelci J. Hradec – HC Slavoj Č. Krumlov 6:12 (0:5, 4:1, 2:6)
 23. J. Košťál (Egert), 26. F. Svoboda (Egert, Gurka), 35. Strnad (Popelka, V. Tržil), 40. F. Svoboda (Gurka), 50. F. Šimek (V. Tržil), 57. F. Svoboda (J. Košťál (T. Kohút)

HC Střelci: Pachman (50. Soukup) – Ištvánik, T. Kohút, J. Kocar ml., Popelka, Vylít, Punda – Egert, Gurka, F. Svoboda, Strnad, V. Tržil, F. Šimek, T. Novák, J. Košťál, Kubín, Kynčl, Bukovský, Štrait

17.kolo / 8.1 2023

TJ Hluboká nad Vltavou Knights – HC Střelci J. Hradec 7:2 (4:0, 1:2, 2:0)
 24. Gurka (H. Havelka, T. Novák), 25. F. Šimek (Egert).

HC Střelci: Š. Vácha – V. Tržil, Popelka, J. Kocar ml., Punda, Vylít, Ištvánik – Egert, Bastl, F. Šimek, F. Svoboda, Strnad, J. Košťál, Štrait, Gurka, H. Havelka, T. Novák

18. kolo / 14.1. 2023

HC Střelci J. Hradec – HC Milevsko 1934 2:3 pp (0:0, 1:1, 1:1 – 0:1)
23. F. Šimek (Egert, J. Košťál), 46. Gurka (Strnad, T. Kohút)

HC Střelci: Š. Vácha – V. Tržil, Popelka, Punda, T. Kohút, J. Košťál, Ištvánik – Egert, Bastl (41. Kynčl), F. Šimek, Heřmánek, Strnad, F. Svoboda, Havelka, Gurka, Kubín

19. kolo / 21.1. 2023

HC Strakonice – HC Střelci J. Hradec 5:6 (1:1, 0:3, 4:2)
16. J. Košťál (Ištvánik, Kubín), 34. J. Košťál (Koláček, T. Kohút), 35. F. Šimek (Gurka, T. Kohút), 37. F. Šimek (Egert), 46. F. Šimek TS, 47. Strnad (J. Košťál).

HC Střelci: Š. Vácha – V. Tržil, Popelka, Koláček, T. Kohút, J. Kocar ml., Ištvánik – Egert, Heřmánek, F. Šimek, T. Novák, Strnad, J. Košťál, Procházka, Gurka, Kubín, od 41. Kynčl.

20. kolo / 28.1. 2023

HC Střelci J. Hradec – OLH Spartak Soběslav 4:11 (1:2, 3:3, 0:6)
 18. Egert (Bastl, Popelka), 27. Heřmánek (Egert), 30. Procházka (Gurka, Ištvánik), 37. F. Šimek (Egert)

HC Střelci: Š. Vácha – V. Tržil, Popelka, Koláček, T. Kohút, J. Kocar ml., Ištvánik, Punda – Egert, Heřmánek, F. Šimek, Bastl, Strnad, J. Košťál, Havelka, Gurka, Procházka, Kynčl, F. Svoboda.

22. kolo / 12.2. 2023

HC Vimperk – HC Střelci J. Hradec 15:5 (7:1, 3:3, 5:1)

Góly a nahrávky: 15. Havelka (Jon, Procházka), 30. F. Šimek (V. Tržil, J. Košťál), 35. Procházka (Jon, J. Košťál), 40. F. Šimek (V. Tržil, J. Košťál), 48. Havelka (V. Tržil, J. Košťál).

HC Střelci: Pachman – J. Kocar ml., Ištvánik, J. Košťál, V. Tržil – Strnad, Kynčl, F. Šimek, Sviták, Gurka, Kubín, Procházka, Havelka, Jon

Trenéři: Vladimír Reisner a Robert Procházka

Další mistrovské zápasy.

9. kolo KLM-JČK 6.11.2022

OLH Spartak Soběslav – HC Střelci J. Hradec 5:1 (0:0, 4:0, 1:1)

Góly a nahrávky: 48. Strnad (J. Košťál, Popelka).

HC Střelci: Š. Vácha – T. Kohút, M. Koláček, J. Kocar ml., Popelka, E. Zamazal, Vylít – F. Svoboda, Gurka, Kubín, V. Tržil (30. Makovec), Strnad, D. Zamazal, J. Košťál, Bukovský, Štrait

11. kolo KLM-JČK 19.11.2022

HC Střelci J. Hradec – HC Vimperk 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)

Góly a nahrávky: 2. J. Heřmánek (Popelka), 14. J. Heřmánek (Popelka), 27. F. Svoboda (Gurka), 29. Punda

HC Střelci: Pachman – T. Kohút, M. Koláček, Popelka, Punda, Ištvánik (15. Vylít), J. Kocar ml. – F. Svoboda, Gurka, Kubín, Strnad, J. Heřmánek, J. Košťál, Štrait, J. Michal, H. Havelka, D. Zamazal, Bukovský, Kynčl

12. kolo KLM-JČK 26.11.2022

HC Střelci J. Hradec – TJ Božetice 10:6 (2:1, 5:2, 3:3)

Góly a nahrávky: 6. F. Svoboda (Popelka), 9. Vylít (Kubín, Gurka), 25. J. Košťál (F. Šimek), 28. H. Havelka (Popelka, Štrajt), 32. F. Svoboda (Gurka), 35. F. Šimek (Popelka), 40. J. Heřmánek (F. Šimek, J. Košťál), 46. J. Heřmánek, 51. T. Kohút (Ištvánik, J. Heřmánek), 57. F. Šimek (T. Kohút, J. Košťál

HC Střelci: Pachman (47. Soukup) – T. Kohút, Ištvánik, Popelka, Punda, Vylít. J. Kocar ml. – Kubín, Gurka, F. Svoboda, J. Košťál, J. Heřmánek, F. Šimek, H. Havelka, Michal, Štrait, Makovec, Bukovský, D. Zamazal, od 30. navíc Kynčl

13. kolo KLM-JČK 27.11.2022

TJ Sokol Radomyšl – HC Střelci J. Hradec 8:2 (2:1, 3:1, 3:0)

Druhý víkendový zápas Střelců směřoval na Písecký stadion, který slouží jako domácí stánek Sokola Radomyšl. Nabuzenost týmu z předešlé vysoké výhry nastavila tempo první třetiny, ale spousta neproměněných šancí dala naší hře náhle na jistotu a utápění se v ní. V 10. minutě se sice trefil Kohút, ale hosté 5 minut na to vyrovnali a pár vteřin před první sirénou navýšili na 2:1. Od druhé třetiny začali hosté kontrolovat hru nad celým zápasem a svým tempem a ukázněnou hrou nás přehrávali. Naše hra se čtyřmi beky a třemi útoky se začala propadat a štěstí nám z čepelí zmizelo úplně. Spoustu neproměněných tutovek nás táhlo hlouběji a hlouběji. V 35. minutě sice trochu povzbudil druhý Kohútův gól, ale to už  nestačilo postavit kluky na nohy. Třetí třetina byla jasně po taktovkou Radomyšle a vítězí zaslouženě 8:2.

Góly a nahrávky: 10. T. Kohút (J. Košťál, M. Koláček), 35. T. Kohút (Strnad).

HC Střelci: Š. Vácha – M. Koláček, T. Kohút, Vylít, Popelka – H. Havelka, Gurka, Kubín, J. Košťál, Strnad, F. Šimek, Kynčl, R. Procházka, J. Kocar ml.

Mužům se víkend nevydařil.

7. kolo KLM-JČK 29.10. 2022

HC Milevsko 1934  -  HC Střelci J. Hradec       4:3p (1:1, 0:0, 2:2 - 1:0)

V sobotu v rámci sedmého kola odcestovali Střelci do Milevska, kde je čekal silný soupeř. Plně disciplinovaný tým Vládi Reisnera a Roberta Procházky svědomitě plnil své role a taktickou hrou zaskočil soupeře, který si pomýšlel na tři body. Domácí sice ve 4. minutě vedli, ale v 17. minutě se ukázali naši junioři. Zkušený Koláček vyslal puk na Prchlíkovu branku, kde Kynčl (premiéra za A-tým) z otočky našel Erika Zamazala, který akci ukončil za Prchlíkovo záda. Trefil se tak premiérově za A-tým. První třetina končí 1:1. Druhá třetina díky rychlé a agresivní hře obou týmů přinesla několik vyloučení, kterým jsme se ubránili. Bohužel nám nešli ani přesilové hry a tak po druhém dějství zůstává stav utkání 1:1. Třetí třetina začala pro Střelce smolně. Domácí v 42. a 44. minutě navyšují skóre na 3:1. Toto naše borce nakoplo a dvoutřetinová hra se jim vrátila okamžitě na jejich hokejky. Skvělým bruslením, dohráváním puků a přesnou hrou začali milevský opět trápit. Branku se povedlo dát až v 57. minutě a to opět juniorům. Bukovský našel Svobodu a ten snižuje na 3:2. Rozkaz ze střídačky zazněl jasně "vyrovnat!" Nápomocí měla být přesilovka a následně Power Play. Podařilo se, přesilovková formace si házela puk, který ve finále poslal Gurka na Koláčka a ten na Kubína, který zařídil bod v Milevsku. Ve 2. minutě prodloužení Koláček nepovoleně zastavuje milevského útočníka a rozhodčí signalizuje trestné střílení, které domácí proměňují. Utkání končí 4:3p a Střelci vezou domu parádně vydřený bod.

Góly a nahrávky: 17. E. Zamazal (Kynčl, Koláček), 57. F. Svoboda (Bukovský), 60. Kubín (Gurka, Koláček)

HC Střelci: Vácha - Popelka, Koláček, Ištvánik, J. Kocar ml., Punda, Vylít - J. Košťál, Gurka, Kubín, Štrait, J. Michal, Havelka, F. Svoboda, Bukovský, D. Zamazal, E. Zamazal, Kynčl, Makovec

8. kolo KLM-JČK 30.10. 2022

HC Střelci J. Hradec  -  HC Strakonice           1:7 (0:3, 0:2, 1:2)

Do zápasu se vstupovalo s velkými ambicemi na vitězství, ale únava ze sobotního zápasu v Milevsku, kde jsme padli až v prodloužení 3:4 vše překazila. Týmu chybělo i plnění jasně daných úkolů trenérů a to ať v rozestavění, tak v samotné hře. Ochablý důraz v obranném pásmu umožnil strakonickým spoustu dorážek, ze kterých v první třetině za Váchovi záda spadli hned tři. Druhá třetina byla podobná té první. Bylo velice těžké vybojovat střední pásmo a pustit hru do předu. Únava byla znát mnohem více a to se bohužel začalo projevovat v soubojích u mantinelů, nebo při dojíždění puků a tak v druhé části Strakonice navýšili stav utkání na 0:5. Ač se Střelci motivovali a třetí třetinu začali s nasazením a vytvořili si tlak, tak bylo nemožné se trefit strakonickému Myslivcovi za záda. Do poslední třetiny už nenastoupil Martin Ištvánik a tak trenérům Reisnerovi a Procházkovi nezbylo nic jiného než beky točit. V 50. minutě po souhře Michala Gurky a Adama Popelky tlačí puk za Myslivcovi záda Matěj Štrait. Poslední desetiminutovka vtekla Střelcům do žil a zbytek sil a energie nechali doslova na ledě. Bohužel jsme nedokázali už více skórovat. To Strakonice skórovali dvakrát a tak utkání končí smolně 1:7.

Góly a nahrávky: 50. Štrait (Popelka, Gurka)

HC Střelci: Vácha - Popelka, Kohút, Ištvánik, J. Kocar ml., Punda, Vylít - J. Košťál, Gurka, Kubín, Štrait, Strnad, Havelka, F. Svoboda, Bukovský, D. Zamazal, E. Zamazal, Kynčl, Makovec

Prohra v prodloužení s Hlubokou.

6. kolo KLM - JČK 22.10. 2022

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  TJ Knights Hluboká n. Vltavou      2:3p (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)

V rámci 6. kola Krajské ligy přivítali Střelci na domácím ledě Rytíře z Hluboké nad Vltavou. Viděli jsme dravý a zodpovědný hokej a to oboustranně. Ve 12. minutě se Rytíři ujali vedení. V 16. minutě vyslal zkušenější Štrait juniorskou dvojici na kruhy kde si Svoboda našel Bukovskýho a ten dává první gól Střelců a srovnává stav na1:1. Druhou třetinu se Střelci dostali ve 30. minutě do vedení 2:1. To Popelka s Koláčkem nabili Štraitovi a ten neminul. Tři minuty na to Hluboká vyrovnala. Třetí dějství bylo bez branek. Konec základní části ukazoval stav utkání 2:2 a tak následovalo prodloužení v jehož 4. minutě se za Váchovo záda trefil hlubocký Rákosník. Navíc ze zápasu odstoupil zraněný Štrait a Kubín.

Do kabiny přišel spoluhráče pozdravit zraněný Michal Žouželka, který byl hospitalizován po srážce na ledě v  Českém Krumlově. Bohužel týmu oznámil konec kariéry, který mu doporučili lékaři.

Michale, děkujeme Ti za práci, kterou jsi pro A-tým vynaložil v zápasech, při trénincích i v kabině a mimo ní. Přejeme Ti hodně štěstí a hlavně zdraví.

Góly a nahrávky: 16. Bukovský (F. Svoboda, Štrait), 30. Štrait (Koláček, Popelka)

HC Střelci: Vácha – Koláček, T. Kohút, Popelka, Punda, Ištvánik, J. Kocar ml.– Kubín, Gurka, J. Košťál, Štrait, Havelka,  Strnad, F. Svoboda, Bukovský, Zamazal

Dvě prohry a nedohrané utkání v Č. Krumlově.

3. kolo KLM - JČK 1.10.2022

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí       3:9 ( 2:2, 0:5, 1:2 )

Góly a nahrávky: 12. T. Kohút (F. Svoboda), 18. F. Svoboda, 45. Koláček (H. Havelka, Gurka)

sestava: Vácha (41. Pachmann) – Popelka, Žouželka, T. Kohút, Koláček, Ištvánik, Janeček – Kubín, Strnad, J. Košťál, H. Havelka, Gurka, F. Svoboda, Štrait, J. Michal, Novák

4. kolo KLM - JČK 8.10.2022

V sobotu 8.10. přívítalo naše A mužstvo Střelců na domácím stadionu Jana Marka silný celek HC SAMSON České Budějovice s mnoha bývalými reprezentanty a dalšími extraligovými hráči ( Novotný, Hanzal, Vydarený, Ťoupal....) . Do půlky 3. třetiny chlapi drželi velmi nadějný výsledek 1:2, podpořený dobrými zákroky domácího gólmana Váchy a měli několik šancí na srovnání stavu. V koncovce zápasu se ovšem projevila velká zkušenost hostů, kteří přidali dva góly a zvítězili 4:1.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Samson České Budějovice       1:4 ( 0:1, 0:1, 1:2 )

gól: Koláček

sestava: Vácha – Koláček, T. Kohút, Žouželka, Popelka, J. Kocar ml., Ištvánik – Kubín, Gurka, J. Košťál, Štrait, Strnad, Novák, Janeček, J. Michal, H. Havelka

5. kolo KLM - JČK 16.10.2022

HC Slavoj Český Krumlov  -  HC Střelci Jindřichův Hradec        4:0 nedohráno

Zápas 5. kola KLM JČK v jehož rámci Střelci odcestovali do Českého Krumlova, byl v 17. minutě první třetiny předčasně ukončen po zranění Michala Žouželky (HC Střelci Jindřichův Hradec), který zůstal bezvládně ležet na ledové ploše po nezaviněné srážce s protihráčem a po té byl při vědomí převezen RZS do nemocnice v Českých Budějovicích, kde je hospitalizován na oddělení JIP. Utrpěl lehké krvácení do mozku, pohmoždění krční páteře a zlomení čtyř obratlů. Zápas byl přerušen za stavu 4:0 po domluvě všech tří stran (domácí, hosté a rozhodčí).

sestava: Vácha – Koláček, Popelka, Žouželka, Ištvánik, J. Kocar ml., Punda – Kubín, Gurka, J. Košťál, Novák, H. Havelka, Štrait, D. Zamazal, F. Svoboda, Bukovský.

Dvakrát prohra po nájezdech.

1. kolo KLM - JČK - 18.9. 2022

TJ Božetice vs HC Střelci Jindřichův Hradec 5:4 sn (1:1, 0:2, 3:1)

V rámci 1. kola Krajské ligy odcestovalo áčko v neděli 18.9. do Milevska, kde je čekal úvodní duel s Božeticemi. První třetina skončila nerozhodně 1:1. Po druhé části vedli Střelci 3:1, ale ve třetí třetině se nepovedlo skóre udržet a tak základní část skončila nerozhodně 4:4. V nájezdech jsme bohužel vůbec neuspěli a tak se  dva body připisují na účet Božetic. Trenér Vláďa Reisner se pro web jchokej.cz vyjádřil tak, že po 2. třetině mu podle dojmu týmu přišlo, že mají vyhráno a tím přišli o třetí třetinu.

sestava HC Střelci: Pachmann - Popelka, Žouželka, Ištvánik, T. Kohút, J. Kocar ml., Janeček - V. Tržil, Strnad, Kubín, Havelka, Gurka, J. Košťál, Štrait, J. Michal, Procházka

2. kolo KLM - JČK - 24.9. 2022

HC Střelci Jindřichův Hradec vs TJ Sokol Radomyšl     2:3 sn (1:1, 1:1, 0:0)

V rámci 2. kola jsme v sobotu 24.9. na domácím ledě přivítali celek z Radomyšle. Do 1. třetiny jsme vyrazili i s pěticí Juniorů (F. Svoboda, Punda, E. Zamazal, Bukovský a Makovec) velice bojovně, jak v útoku, tak v obraně. Do brankovište se premiérově postavil Štěpán Vácha (střídavé starty z Tábora). Ve čtvrté minutě poslal hosty do vedení Gába. I přes naší bojovnost a disciplinovanost se nám nedařilo dostat puk za Kadlecovo záda. Napřed prázdnou bránu minul Štrait a po něm i zkušený kapitán Gurka. V koncovce to bylo zkrátka zakleté! Až v osmnácté minutě našel Kohút mladičkého Filipa Svobodu a ten skóruje. První třetina končí nerozhodně 1:1. Dravost Střelcům z krve nevyprchala ani po skvěle odehraném prvním dějství a tak i druhá část zápasu byla velice rychlá a i pro diváka určitě pohledná. Ve dvacáté třetí minutě hosté navyšují skóre po zakončení Hlaváčka na 2:1. Třináct minut na to si vyměnili role Svoboda s Kohútem a upravují skóre na 2:2. Třetí třetina byla plná neproměněných šancí na obou stranách, které likvidovali oba vynikající golmani Vácha a Kadlec. Utkání končí v základní hrací době nerozhodně 2:2. Prodloužení končí nerozhodně 0:0 a již podruhé z pohledu Střelců rozhodují samostatné nájezdy. Tentokrát se nám podařilo dva nájezdy proměnit a poslat tak tuto část do druhé série, kterou úspěšně otevřel veterán Procházka. Bohužel to byla i poslední trefa. O dvou bodech pro Radomyšl rozhodl Řehoř. „Dvakrát jsme v utkání mazali ztrátu a byla to dřina. Ale kluci měli chuť. Odmakali to,“ ocenil trenér Vláďa Reisner svůj tým pro web jchokej.cz

sestava HC Střelci: Vácha - Popelka, Žouželka, Ištvánik, E. Zamazal, T. Kohút, Punda - Strnad, V. Tržil, Kubín, Gurka, J. Košťál, F. Svoboda, Procházka, Štrait, J. Michal, Makovec, Bukovský