sezona 2023-24

Domácí vánoční turnaj.

26.-27.12. se na zimním stadionu Jana Marka, konal turnaj starších žáků (ročník 2010) za účasti pěti týmů: HC Tábor, IHC Králové Písek, BK Havlíčkův Brod, Steel Wings Linz (Rakousko) a domácí HC Střelci Jindřichův Hradec. Turnaj se hrál systémem každý s každým, 2x25 minut plus prodloužení 5 minut tři na tři. Turnaj se vydařil, byly vidět krásné zápasy, diváci jich viděli ve dvou dnech celkem 10. O prvních třech místech nakonec rozhodl až poslední zápas turnaje, vítězství si odvezl tým IHC Králové písek, stříbrné medaile BK Havlíčkův Brod a bronz připadl týmu HC Kohouti Tábor.

Děkujeme hráčům, trenérům i rodičům za účast.

Velký dík patří také sponzorům, kteří podpořili turnaj: @FOPO II. s. r. o., AR servis - oficiální stránkaZahradní centrum a Baroko Cukrarna & Pizzerie.

Výhra nad Humpolcem.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Humpolec     7:5

V sobotu 18.11. se starší žáci A utkali na zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci s týmem HC Humpolec. První zápas Střelci prohráli v Humpolci 6:4, tudíž odveta slibovala napínavý souboj vyrovnaných celků. Humpolecký tým nechtěl dát svou kůži zadarmo a trápil Střelce až do samého závěru zápasu, kde se nakonec domácím podařilo přeci jen strhnout těsnou výhru na svou stranu. Oba celky se setkají v další fázi soutěže o umístění, tudíž zápasy slibují opět napínavé boje.

Výhra nad Veselím nad Lužnicí.

HC Střelci J.Hradec  -  TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí      7:5

Starší žáci A odehráli v pátek 20.10. domácí soutěžní zápas s Veselím nad Lužnicí. Oba celky se pohybují ve spodní části tabulky s minimálním bodovým odstupem. Utkání bylo vyrovnané a domácí Střelci jej nakonec bojovností strhli na svou stranu, vyhráli 7:5 a připsali si první 2 body do tabulky.

sestava HC Střelci Jindřichův Hradec: V. Mertl — M. Ondřej, M. Petrák, R. Lukš, J. Čurda, V. Kopřivová, V. Blažek, M. Procházka, Š. Reisner, M. Stankovský, Š. Hembera, J. Krbec, D. Smrt, D. Tetour