sezona 2021-22

Další přátelák ve Strakonicích.

Další víkend ve znamení hokeje, tentokrát jsme v sobotu jeli na přátelské utkání do Strakonic. Utkání začalo ve svižném tempu na obě strany. Po vzájemném oťukávání jsme hned v první minutě otevřeli skóre a v šesté minutě přidali další gól do sbírky. Za stavu 3:0 jsme po první třetině odcházeli do šatny. Druhá třetina se vůbec nepovedla. Umožnili jsme soupeři vrátit se do hry. Tolik vlastních pochybení by vydalo na knihu… Druhá třetina skončila za stavu 5:3 v náš prospěch. Třetí třetina už byla opět na naší straně. Kluci začali bruslit a hrát hokej. Po konečné siréně za stavu 7:3 byl důvod k radosti. Závěrem lze pouze konstatovat, že kluci si musí každý výsledek tvrdě odpracovat a to nejen o zápase, ale i o tréninku.

HC Strakonice  -  HC Střelci JIndřichův Hradec   3:7  ( 0:3, 3:2, 0:2 )

Další přátelák s DDM ČB

Minulou neděli jsme na budějovickém ledě odehráli další z přípravných utkání, tentokrát s týmem pod hlavičkou DDM České Budějovice. Utkání začalo naší jasnou převahou, soupeřovu branku jsme zasypali mnoha střelami, bohužel s výsledkem pouze jednoho gólu. Do šaten jsme po první třetině odcházeli za nerozhodného stavu 1:1. Ze druhé třetiny si obě družstva do šaten odnesla shodně po jednom gólu.  Třetí třetina se od počátku vůbec nepovedla, během minuty jsme v oslabení dostali dva góly a početně oslabený tým už prakticky jen bránil. Výsledek tentokrát 2:8 ve prospěch soupeře hovoří jasně. Kluci se musí ještě mnoho učit, zejména pak disciplíně.

DDM České Budějovice  -  HC Střelci Jindřichův Hradec   8:2 ( 1:1, 1:1, 6:0 )

Další domácí přátelák s Vlašimí.

V neděli 22.08. jsme v podvečer odehráli další ze série přátelských utkání, tentokrát s družstvem z Vlašimi opět na domácím stadionu Jana Marka. Kluci nastoupili do utkání s cílem napravit porážku z minulého týdne. Z prvního gólu hned na začátku utkání se radoval soupeř. Byl to na dlouhou dobu jediný jejich gól. Poté se už jejich branka začala plnit našimi střelami a góly. Do šatny jsme po první třetině odcházeli za stavu 2:1. Ve druhé třetině jsme další 3 góly přidali, ve třetí třetině gól jeden a utkání skončilo naší výhrou 6:3. Celkově utkání bylo ve svižném tempu, dokázali jsme využít tři přesilové hry.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Vlašim       6:3 ( 2:1, 3:1, 1:1 )

góly a asistence:Punda/Mareš; Kocar/Vylít; Mareš/Vylít; Zamazal/Kovaříček; Mareš/Budík; Svoboda/Kocar

První domácí přátelák se Strakonicemi.

V neděli 15.8. jsme na ledě zimního stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci odehráli první ze série přátelských utkání  hradeckých juniorů proti Strakonicím. Do utkání jsme nastoupili ve vlažném tempu a první gól v naší síti na sebe nenechal dlouho čekat. Ve druhé třetině po střele Honzy Zátopka jsme skóre snížili na 1:2, ale po hrubých chybách jsme opět inkasovali. Ve třetí třetině jsme už sice celkem hráli v požadovaném tempu, nicméně výsledek 1:4 jsme již nezměnili. Závěrem říci jen to, že první přátelské utkání po tak dlouhé době nám ukázalo, na čem je třeba dále zapracovat, že nás nečeká nic jednoduchého ...

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Strakonice  1:4 ( 0:2, 1:2, 0:0 )