sezona 2021-2022

Domácí výhra mužů s Božeticemi.

V sobotu 25. 9. přivítali Střelci ve městě nad Vajgarem soupeře z Božetic. Do sestavy Střelců se vrátil po zranění Vojta Tržil. Za Jona a zraněného Koláčka zaskočili junioři J. Kocar ml. a Punda. Do první třetiny oba celky vletěly s velkým nasazením, a předvedly tak první dvacetiminutovku vyrovnaného boje. Ač Střelci  přestříleli Božetice 18:5, tak třetina skončila 0:0.
Druhou třetinu vzali Střelci svědomitě a ve třetí minutě skórovali hned dvakrát. To se totiž 28 vteřin po Havelkovi trefil Lazorišák, který rozvlnil síťku božetické svatyně i v 28-té minutě. Třetím gólem začali Střelci diktovat dění utkání. Navrátilec v sestavě Vojta Tržil navýšil skóre v 32-té minutě. Na časomíře svítil čas 2:30 do konce druhého dějství, když Ota Lazorišák stečoval střelu Adama Popelky za záda soupeřova gólmana, a tak slavil svůj první hattrick sezóny. Do konce druhé třetiny zlomili Božetice v poslední minutě přesnými petelicemi V. Tržil a P. Sviták. Po druhé třetině šli Střelci do šatny za stavu 7:0.
Třetí třetina se herně podobala té první, a naše střely končily spíš v mantinelech nebo ve výstroji božetického gólmana. V čase 51:14 po skvělé akci J. Heřmánka a Popelky sráží puk do branky opět Lazorišák. Konečný stav na 9:0 upravuje J. Heřmánek po přesné přihrávce Lazorišáka.
Domácí tým oslavně děkuje fanouškům za podporu, kteří si vyžádali sólo od Matěje Pachmanna, který svými skvělými zákroky vychytal první nulu v sezóně. Tým Střelců důsledně plnil příkazy trenéra Vládi Reisnera a tím tak dovedl utkání druhého kola krajské ligy k vítězství.

HC Střelci J. Hradec   -  TJ Božetice  9:0 (0:0, 7:0, 2:0)

Góly a nahrávky: 23. H. Havelka (Janeček), 23. Lazorišák (J. Heřmánek, Ištvánik), 25. Lazorišák (V. Tržil), 32. V. Tržil (J. Heřmánek, Ištvánik), 38. Lazorišák (Popelka, J. Heřmánek), 40. V. Tržil (Ištvánik, Popelka), 40. Sviták, 52. Lazorišák (Popelka, J. Heřmánek), 58. J. Heřmánek (Lazorišák).

HC Střelci: Pachman – Ištvánik, Popelka, T. Kohút, Chmel, Janeček, Punda (30. J. Kocar ml.) – V. Tržil, Lazorišák, J. Heřmánek, R. Procházka, Gurka, Sviták, Štrajt, Michal, H. Havelka. Trenéři Vladimír Reisner a Robert Procházka.
Božetice: Nový (33. Prchlík) – Šedivý, Záhorovský, Marek Janda, T. Hošek, P. Hošek, Kohout – Štekr, Ryška, L. Stejskal, Kundrát, L. Nevolný, Brábník, D. Šťastný, Mareš. Trenér Roman Staněk

Rozpis mistrovských zápasů září-říjen 2021

Rozpis mistrovských zápasů září-říjen 2021

Vítězství na turnaji v Lanškrouně.

Turnaj mužů O pohár starosty města Lanškroun.

O víkendu 3. - 5. 9. vyrazilo v rámci přípravy na sezónu 21/22 áčko HC Střelci Jindřichův Hradec na hokejový turnaj do Lanškrounu. Turnaje se zúčastnily společně se Střelci také týmy, domácí TJ Orli Lanškroun, HOKEJ Uherský Ostroh a HC Wolves Český Těšín. V pátek čekal jindřichohradecké Střelce dvoj zápas (každý se hrál 1x 30 min.) s Českým Těšínem. První zápas ovládli Střelci a zvítězili se skórem 6:2. Hattrickem a jednou přihrávkou se ukázal Vojta Tržil. Dále skóroval Matěj Štrait, Ondřej Chmel a Adam Popelka. Druhý zápas byl plný emocí a ze strany Těšína až zbytečně vyhrocený. Ve dva a dvacáté minutě byl totiž úplně zbytečně a tvrdě na hrazení naražen Michal Kubín a pět vteřin před závěrečnou sirénou jeden z těšínských vzteky atakoval Ondřeje Chmela do obličeje hokejkou. Oba byli odvezeni na ošetření do nemocnice. Kubínovi naordinovali den klidu a Chmel se zašitým rtem pokračoval v turnaji s košíkem na helmě. Druhý zápas skončil remízou 3:3. Za Střelce se trefil Robert Procházka 2, Petr Sviták. Sobota byla dnem kdy se v rozpisu turnaje psal dvojzápas Střelců s Uherským Ostrohem a hned po něm dvojzápas s domácími Orli Lanškroun. První zápas končí remízou 1:1 a gól za Střelce dal Martin Ištvánik, který na druhý hrací den přijel svůj tým podpořit při návratu ze služební cesty. Jidřichohradecký celek na turnaj přijel ve velmi úzké sestavě (2 golmani, 3 beci + Ištvánik a 6 útočníků) a tak do druhého zápasu vstupoval hodně unavený a bez Kubína. Druhý zápas s Ostrohem bohužel prohrává 2:6. Vojta Tržil a Matěj Štrait rozvlnili soupeřovu síťku. Navíc Tržilovi při blokování hráče Ostrohu vyskočilo rameno a turnaj pro něj skončil. První zápas s domácími Orli skončil 1:2 a druhý 0:1 a oba vítězně pro Střelce. Autorem všech tří gólů je Robert Procházka, který je i se statistikou 5+1 druhým v kanadském bodování v základní části turnaje a trenérem Vladimírem Reisnerem vyhlášený na večerním ceremoniálu i jako nejužitečnější hráč týmu HC Střelci J. Hradec. V tabulce osmičky kanadského bodování se mimo Procházky také ukázali čtvrtý Popelka 1+5, šestý V. Tržil 3+2 a osmý Chmel 1+3. Druhý den tým Střelců ukončil společnou fotografií pod pamětní deskou Bóži Modrého na ZS v Lanškrounu.

Základní část turnaje:

1. HOKEJ Uherský Ostroh                11 bodů      skóre 15:8

2. HC Střelci Jindřichův Hradec        11 bodů      skóre 15:13

3. TJ Orli Lanškroun                           7 bodů      skóre  8:8

4. HC Wolves Český Těšín                 4 body      skóre 12:21

Nedělní finále se hrálo na 2x20 minut a bylo ve znamení modro žlutých barev města Jindřichův Hradec. To totiž borci z města nad Vajgarem s uzdraveným Kubínem a v bráně s Matějem Koubou po remíze 3:3 (Robert Procházka 2 a Michal Kubín) poslali finále do samostatných nájezdů, na které Koubu vystřídal Matěj Pachman. V sérii třech nájezdů jeli za Střelce Petr Sviták, Ondřej Chmel a Adam Popelka. Chmel vyrovnal stav série na 1:1 a poslal hru do tzv. náhlé smrti. Hned v prvním kole zavěsil puk do víka branky Ostrohu zkušený a tímto i nejproduktivnější hráč turnaje Robert Procházka 8+2. Ostroh svatyni Matěje Pachmana minul a tak se svěřenci Vládi Reisnera z Jindřichova Hradce i přes příliš úzkou sestavu stávají vítězi turnaje O pohár starosty města Lanškroun pro rok 2021.

Celkové pořadí turnaje:

1. HC Střelci Jindřichův Hradec

2. HOKEJ Uherský Ostroh

3. TJ Orli Lanškroun

4. HC Wolves Český Těšín

sestava Střelců na turnaji:

Matěj Pachman, Matěj Kouba - Adam Popelka, Ondřej Chmel, Martin Ištvánik, Petr Janeček - Robert Procházka, Vojtěch Tržil, Michal Kubín, Petr Sviták, Matěj Štrait, Wayne Aarts

Trenér: Vladimír Reisner

Kustodi: Lukáš Fertál, David Regásek

Přátelské domácí zápasy na sezonu


Soubory ke stažení

muži-příprava-20-21.pdf muži-příprava-20-21.pdf (1618 kB)

Partneři

Město Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU