Horní  řada  stojí  zleva: Erik  ZAMAZAL,  Tadeáš  TOPIČ,  Vojtěch  BERAN,  Ondřej  PEVNÝ,  Filip  BLAŽEK,  Rudolf  JON,  Čestmír  HAVEL, Matyáš  ŘÍHA

Prostřední  řada  stojí  zleva:Christian  ELIAN -  vedoucí týmu,  Vít  LEDECKÝ,  Cedrik  ELIAN,  Vojtěch  DVOŘÁK,  Matěj  FIEDLER,  Viktor ŠAMKO,  Vladimír  REISNER – trenér,  Petr  ŠACHL – asistent  trenéra

Spodní  řada  sedí  zleva: Zdeněk  PETRŮ,  Jakub  SLECHAN,  Denis  ZAMAZAL,  Martin  ČELOUD,  Jakub  ŠIMEK,  David  HUMHAL

Na  snímku  chybí:  Jan  ŠŤASTNÝ,  Matyáš  URBAN,  Jan  BÁRTŮ,  Elias  DIJANOVIC

Dvě výhry a jedna prohra.

Třetí zápas v sezoně se hrál v Českých Budějovicích proti týmu HC DDM České Budějovice. Hned od začátku zápasu Střelci potvrdili roli favorita, když dali gól hned při svém první střídání. Zbytek první třetiny měli kluci pod kontrolou a do kabin se odcházelo s vysokým náskokem 0:6. Druhá třetina nám nevyšla, přizpůsobili jsme se soupeři a domácí hráči snížili na 2:6. Trenéři, ale i sami hráči si uvedomili chyby, kterých se zbytečně dopustili a ve třetí třetině opět přidali šest gólů, byli jasně lepším týmem a zvítězili 4:12.

HC DDM České Budějovice  -  HC Střelci Jindřichův Hradec    4:12 ( 0:6, 2:0, 2:6 )

Na ZS Jana Marka přijel v neděli 26.9. tým IHC Písek, který se presentoval plnou sestavou 17 hráčů + 2 brankáři. Domácí hrači byli upozorněni od svých trenerů, že je čeká těžký soupeř, který bude hrát rychlý, kombinační a tvrdý hokej! První třetina potvrdila očekávání. Oba týmy hrály výborně, ale oba brankáři za záda puk nepustili. Druhá třetina patřila Střelcům, když během jedné minuty dokázili vstřelit dva góly. Jenže hostující tým chtěl co nejdříve reagovat a začal se více tlačit na domácí branku. Intenzita hry se zvedla, souboje se přitvrdili a napětí bylo cítit na ledové ploše. Tuto situaci využili hostující hráči, kteří dokázali před koncem drihé třetiny snížit na 2:1. Do třetí třetiny nastoupili lépe hosté, kteří hned na začátku vyrovnali na 2:2. V 50. minutě přidali hosté během jedné minuty dva góly a tím potvrdili svou výhru. Jindřichohradečtí hokejisté přidali a povedlo se jim snížit na rozdíl jediného gólu. Hosté si ale vedení udrželi a do prádzné branky při power-play upravili na konečných 3:5. K vidění byl kvalitní hokej z obou stran, kluci do toho dali vše, ale bohužel prohráli.

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  IHC Písek     3:5 ( 0:0, 2:1, 1:4 )

O svátečním dnu, v úterý 28.9., jsme se opět vydali do Českých Budějovic, tentokrát k důležitému a zároveň těžkému utkání na Motor ČB. Znovu se čekal rychlý a kombinační hokej s vyspělým soupeřem! První třetina byla vyrovnaná, nejdříve šli do vedení domácí, ale Střelců se do konce první třetiny podařilo vyronat na 1:1. Hned na začáku druhé třetiny jsme vstřelili důležitý druhý gól, náš gólman všechny pokusy hostů zneškodnil a nám se podařilo přidat i třetí branku. Díky výbornému výkonu našeho brankáře Zdeňka Petrů jsme si udržovali dvoubrankový rozdíl, který jsme ještě navýšili a zaslouženě vyhráli 5:2. Střelci odehráli výborný zápas, hráli kolektivně, bojovali, obětovali se a pomáhali si navzájem a 3 body si plně zaasloužili.

HC Motor České Budějovice B  -  HC Střelci Jindřichův Hradec     2:5 ( 1:1, 0:2, 1:2 )

Dvě výhry v mistrovských zápasech.

Po měsíční přípravě, kdy tým dorostenců absoloval týdenní kemp a několik přípravných zápasů, se konečně kluci dočkali začátku sezony. Letošní první soupeř byl tým z Českého Krumlova, který přijel s 11 hráči. I když domácí hráči měli za sebou několik přátelských zápasů, byla cítit nervozita a herní projev neodpovídal kapacitám hráčů. Hned po úvodním buly se hostující tým dostal do několíka šancí, které naštěstí neproměnil. Domácí Střelci se postupně dostávali do tempa a čím dál tím více do útočného pásma a v první třetině vstřelili dva góly. V průběhu zápasu se tlak domácích hráčů zvyšoval a po druhé třetině svítilo na časomíře skóre 4:1. Závěr zápasu byl pro hostující tým těžký, naši hráči již dominovali a nakonec zvítězili 12:2.

HC Střelci Jindřichův Hradec - HC Slavoj Český Krumlov    12:2 ( 2:0,  4:1, 6:1 )

V druhém domácím zápase v neděli přivítali dorostenci tým ze Strakonic. Pro hostující tým to byl první zápas ( sobotní zápas proti Milevsku byl zrušen z důvodu odhlášení klubu Milevska ze soutěže! ) a přijel do Jindřichova Hradce v plné síle a s velkou chutí. Hned po úvodním buly byli hosté aktivnějši a dokázali domácí zatlačit a po jedné chybě vstřelili i první gól. Postupně se hra vyrovnala a Střelci se začali dostávat pomalu do šancí. V úvodu druhé třetiny byli domácí hráči mnohem aktivnější a převzali hru do svých rukou. Byli rychlejší, první na puku, vyhrávali osobní souboje a hostující tým několikrát zavřeli v jeho obranném pásmu. Strakonický brankář měl několík těžkých zákroku a svůj tým podržel a skore zápasu bylo jen 2:1 pro domácí. V poslední třetině Střelci pokračovali ve vysokém tempu, které hostující tým nevydržel a po několika hezkých kolektivních akcí si zajistil zasloužené vítězství 6:1.

HC Střelci Jindřichův Hradec - HC Strakonice       6:1 ( 1:1, 1:0, 4:0 )