sezona 2018-19

Domácí turnaj SPRING CUP 2019

V neděli 14.4. uspořádali Střelci ročníku 2010 na stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci domácí turnaj v minihokeji. Pozvání přijala čtveřice velmi kvalitních soupeřů: HC Lvi ČB, HC Motor ČB, HC Dukla Jihlava a HC Berounští Medvědi. Ač se domácím tentokrát tolik nedařilo, sehráli jsme velice kvalitní a herně vyrovnané zápasy, což bylo naším cílem. Domácí Střelci obsadili nakonec nepopulární 5. místo, ale příští sobotu si budou moci napravit reputaci na posledním letošním turnaji Gastro Cup na Motoru ČB, který se bude hrát na velké hřiště.  Na závěr turnaje se postarala o kulturní vložku střelkyně Terka Lukšová, která na saxofon zahrála českou státní hymnu.

Celkové pořadí:

1. HC Lvi ČB

2. HC Dukla Jihlava

3. HC Motor ČB

4. HC Berounští Medvědi

5. HC Střelci JH

Turnaj v Novém Jičíně

Střelci ze 3. třídy odehráli kvalitně obsazený  mezinárodní turnaj v Novém Jičíně výborně. Probojovali jsme se do finálové skupiny a na závěr turnaje se nám podařilo v těžkém zápase porazit Rožnov 6:4 a remizovat se silnou Karvinou 3:3. Ostatními vyrovnanými výsledky jsme ukázali, že jsme nebyli ve finálové skupině pouze do počtu. Zápasy s tak silnými soupeři byly pro Střelce nedocenitelnou zkušeností a celkové 9.místo ze 27 týmů je pro tak malý klub obrovský úspěch. Zážitky z turnaje si budou všichni určitě dlouho pamatovat. DÍKY ZA SKVĚLOU REPREZENTACI STŘELCŮ A JINDŘICHOVA HRADCE!!!

Dvojzápas v Soběslavi.

Střelci ročníku 2010 poměřili v sobotu 19.1. síly s domácí Soběslaví a Táborem „A“. Od prvního zápasu tým "modrých" i "bílých" hrál ve skvělé formě, Střelci zodpovědně bránili, skvěle přihrávali a perfektním týmovým výkonem si připsali se Soběslaví dvě výhry 13:8 a 28:0. Ve druhém utkání proti Táboru pak pokračovali v nasazeném tempu a i tento zápas s přehledem  vyhráli 22:7 a 23:6. Tentokrát klukům nebylo téměř co vytknout, doufejme, že stejně se jim bude dařit i v dalších zápasech. Je vidět, že poctivá práce, týmová hra, kvalitní tréninky, bojovnost a zápal pro hru přinášejí své ovoce.

Dva zápasy v JH.

Mistrovský miniturnaj 3.třídy

V sobotu 12.1. sehráli malí Střelci z ročníku 2010 další ze série mistrovských miniturnajů. Tentokrát hostili v Jindřichově Hradci týmy z Veselí nad Lužnicí a jediný zahraniční tým v soutěži Black Wings Linz. V úvodním zápase s Veselím se Střelcům dařilo napůl. Tým A si pěknou kombinační a bojovnou hrou se soupeřem snadno poradil a zvítězil 11:6. Tým B se nemohl celý zápas dostat do tempa a malí hokejisté z Veselí je přebruslili a zvítězili 13:4. O poznání lépe již probíhal zápas s rakouským týmem Black Wings Linz. Tým A i B podal výborný výkon a i přes drobné chyby, na kterých zapracujeme na trénincích, si připsal dvě jasná vítězství 13:4 a 24:7.

Po zápase ještě spoluhráči předali týmovým kolegům Vildovi a Kubovi zlaté medaile z vánočního turnaje, jehož se nemohli zúčastnit – JSME JEDEN TÝM!!!

Sestava: Mertl, Mündl – Hembera, Čurda, Reisner, David, Lukš, Petrák, Blažek, Krbec, Tetour, Outlý, Riley, Prágr

Zlato z turnaje v Příbrami.

Malí Střelci ročníku 2010 vybojovali zlaté medaile na skvěle obsazeném turnaji 3. tříd v Příbrami za účasti týmů BK Mladá Boleslav, Energie Karlovy Vary, HC Příbram a HC Mělník. Hrálo se na tým A a B, výsledky a skóre se sčítalo dohromady. Od prvního zápasu se Střelcům dařilo a tým A i B skvělými výkony předváděl, že si přijel pro nejcennější kov. V prvním zápase proti domácímu HC Příbram si oba týmy připsaly přesvědčivé výhry. Ve druhém utkání proti jednomu z favoritů HC Energie Karlovy Vary museli však Střelci předvést mnohem kvalitnější výkon. Tým B sehrál velice vyrovnané utkání, když se mu až v posledním střídání podařilo vyrovnat na konečných 6:6, tým A suverénně zvítězil 13:6. Proti týmu HC Mělník se Střelcům také dařilo, i když tým B měl po pauze mezi zápasy pomalejší rozjezd a vítězství strhnul na svou stranu až ke konci zápasu. V posledním utkání proti týmu BK Mladá Boleslav si tým A připsal jedinou, avšak těsnou, prohru na turnaji 6:8, tentokrát nás ale výsledkově podržel tým B, který přesvědčivě vyhrál 11:5.Celkově si Střelci připsali 13 bodů a skóre 66:26 a suverénně ovládli příbramský turnaj.

Výsledky:

HC Střelci Jindřichův Hradec „A“ : HC Příbram „A“                         18:1
 
HC Střelci Jindřichův Hradec „B“ : HC Příbram „B“                         12:0

HC Střelci Jindřichův Hradec „A“ : HC Energie Karlovy Vary „A“    13:6

HC Střelci Jindřichův Hradec „B“ : HC Energie Karlovy Vary „B“      6:6

HC Střelci Jindřichův Hradec „A“ : HC Mělník „A“                           19:4

HC Střelci Jindřichův Hradec „B“ : HC Mělník „B“                             6:3

HC Střelci Jindřichův Hradec „A“ : BK Mladá Boleslav „A“               6:8

HC Střelci Jindřichův Hradec „B“ : BK Mladá Boleslav „B“              11:5

 

Celkové pořadí:

1.     HC Střelci Jindřichův Hradec
2.     BK Mladá Boleslav
3.     HC Energie Karlovy Vary
4.     HC Mělník
5.     HC Příbram 

Sestava: Fořt, Mündl - Reisner, Buzek, Němcová, Lukš, Zikmund David, Kopřivová, Hembera, Giroud, Petrák, Blažek, Prágr, Lukšová, Tetour, Outlý, Riley, Zikmund Dominik, Krbec 

Mistrovský miniturnaj ve Vimperku.

V sobotu 17.11. se Střelci kategorie 2010 vydali na mistrovský miniturnaj do Vimperka, kde poměřili síly s domácími a s HC Tábor „A“. Střelcům se ten den nadmíru dařilo, v obou zápasech předvedli pohledný hokej, krásné přihrávky a góly, zodpovědnou obranu. Tentokrát týmu nebylo téměř co vytknout, připsali si čtyři vysoké výhry a miniturnaj si velice užili. Budeme si přát, aby vítězná vlna a předváděná hra pokračovala i v dalších mistrovských zápasech. Hráči si zaslouží velkou pochvalu.

 

HC Střelci J. Hradec "modrý tým" – HC Vimperk                 19:9

HC Střelci J. Hradec "bílý tým" – HC Vimperk                      16:2

 

HC Střelci J. Hradec "modrý tým" – HC Tábor „A“              18:6

HC Střelci J. Hradec "bílý tým" - HC Tábor „A“                    23:1

 

Sestava: Mündl, Fořt – David, Reisner, Lukš, Buzek, Hembera, Čurda, Petrák, Riley, Blažek, Prágr, Outlý

Mistrovský miniturnaj v Č: Krumlově.

V neděli 4.11. Střelci z kategorie 2010 odehráli miniturnaj v Českém Krumlově za účasti domácích a týmu HC Motor České Budějovice. V prvním zapase s domácím Krumlovem modrý i bílý tým předvedl bojovný výkon, bílý tým s přehledem zvítězil, modrý tým si nakonec připsal těsnou jednogólovou prohru. Ve druhém utkání s Motorem bílý tým navázal na dobrý výkon a po velice vyrovnaném utkání otočil stav ze 12:13, dvěma góly v posledním střídání na 14:13. Modrý tým také bojoval do posledních minut, na velice těžkém ledě vsak již chybělo trochu více sil, aby dotáhl zápas do vítězného konce. Motor tak zvítězil 11:7.

Všichni hráči si zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Rodičům díky za podporu.

Sestava: Mündl, Fořt - David, Buzek, Reisner, Lukš, Tetour, Blažek, Prágr, Krbec, Outlý, Čurda, Hembera, Petrák 

Domácí mistrovský miniturnaj.

V neděli 21.10. přivítali Střelci ročníku 2010 na domácím ledu v rámci 2. mistrovského miniturnaje celky TJ Sušice a HC Vimperk. Zahájili jsme proti Vimperku a hned od začátku se modrý i bílý tým ujal vedení a již ho nepustil, až do konce zápasu. Dobrým a bojovným výkonem jsme si připsali vysoká vítězství na obou stranách (32:2 a 16:5).

Proti celku TJ Sušice, kterému jsme dlužili porážku z loňského vánočního turnaje, jsme taktéž začali dobře, bílý tým si držel od začátku velký náskok, modrý tým hrál vyrovnanou partii, kdy do posledních minut bylo skóre vyrovnané 7:7. V závěru však naši hráči zabojovali a vítězství strhli na svoji stranu. Připsali jsme si i druhá dvě vítězství (9:7 a 29:2) a zakončili tak tento miniturnaj úspěšně.

Střelci odcházeli z ledu spokojeni, zápasy si velice užili, rodičům a fanoušků děkujeme za skvělou podporu.

Sestava: Matyáš Mündl – Vojta Prágr, Dan Tetour, Ráďa Lukš, Honza Krbec, Šimon Hembera, Vojta Blažek, Šimon Reisner, Christian Outlý, Jakub Čurda, Šimon Buzek, Vilém David, Matěj Petrák

Přátelák na celé hřiště.

Přátelský zápas ročníku 2010 s mužstvem HC Lvi České Budějovice na celé hřiště.!

V neděli 14.10. sehrál ročník 2010 přátelský zápas s týmem HC Lvi České Budějovice. Pro většinu hráčů z obou týmů to byl první zápas na celé hřiště. Na našem týmu byl přechod na velké hřiště znát a bylo vidět, že se s ním teprve sžívají, především s pravidlem offsidu. Tým Lvů je velice kvalitní soupeř, naše hráče značně prověřil a připsal si přesvědčivou výhru. Pro náš tým to však byla velice cenná zkušenost, která odhalila slabiny, na kterých se společně pokusíme zapracovat. I přesto si hráči první zápas na velké hřiště užili a je nutné pochválit je za snahu a bojovnost.

Sestava: Matyáš Mündl - Šimon Reisner, Ráďa Lukš, Jakub Čurda, Matěj Petrák, Dan Tetour, Vojta Blažek, Vojta Prágr, Šimon Hembera, Christian Outlý, Terka Lukšová, Ondra Bártů, Tony Riley, Adam Bereš, Jan Kolář

První mistrovský miniturnaj v Písku.

V sobotu 6.10. odehráli svůj první mistrovský miniturnaj letošní sezony i Střelci z ročníku 2010 - 3. třída. V Písku se utkali s místním IHC Písek a také s týmem HC Lvi 2009, kterým chtěli oplatit porážku z turnaje v Humpolci. V prvním zápase jsme začali proti Písku, kde se oběma našim týmům dařilo a tak jsme si připsali dvě přesvědčivé výhry. Ve druhém zápase s favorizovanými Lvy se modrému týmu nepodařilo vzdorovat kvalitní hře soupeře plné pěkných kombinací a zápas jsme prohráli. Naštěstí se proti Lvům dařilo alespoň našemu bílému týmu, který si připsal i druhou výhru na miniturnaji v Písku.

Sestava: Vilém David, Šimon Reisner, Ráďa Lukš, Jakub Čurda, Šimon Buzek, Matěj Petrák, Dan Tetour, Vojta Blažek, Vojta Prágr, Šimon Hembera, Matyáš Mündl, Christian Outlý, Jan Krbec, Matěj Ondřej, Andy Riley, Dan Fořt

Turnaj v Humpolci - 4. místo

O víkendu 8.-9.9. se naši Střelci z ročníku 2010 zúčastnili dvoudenního turnaje Bernard Cup 2018. Turnaj byl kvalitně obsazen, mezi jinými přijela Sparta Praha, Dukla Jihlava, Lvi České Budějovice a další. Hrálo se ve dvou skupinách po šesti týmech, vždy 2x20min, kdy se každá polovina počítala jako samostatný zápas. Střelci se ve skupině střetli s týmy Lvi ČB, Orlíci Uničov, Havlíčkův Brod, Lední Medvědi Pelhřimov a Ledeč nad Sázavou. Turnaj jsme zahájili s velice silným týmem Lvi ČB. Bohužel byli Lvi nad naše síly a hned v úvodu jsme prohráli obě dvacetiminutovky. Po motivačním proslovu trenéra V. Reisnera se však mužstvo probudilo a do dalších zápasů nastoupilo s obrovským nasazením a všechna zbylá utkání ve skupině již vyhrálo. Umístili jsme se tedy na 2. místě ve skupině a vybojovali si zápas o bronzové medaile. V něm jsme nastoupili proti velice silnému týmu Dukly Jihlava. První polovinu jsme udrželi nasazení z předchozích zápasů a zaskočili Jihlavu výhrou 6:4. Ve druhé dvacetiminutovce nám bohužel utekl začátek a již jsme nenašli síly na obrat a prohráli 2:6. Rozhodovalo se tedy v samostatných nájezdech, ve kterých měl soupeř více štěstí a my si tedy odvezli celkové 4. místo.

V kvalitně obsazeném turnaji to byl však pro Střelce velký úspěch, před nimi skončily pouze týmy Sparta Praha, Lvi ČB a Dukla Jihlava. Doufáme, že se bojovné výkony a nasazení přenesou do mistrovských zápasů a bude se nám nadcházející sezonu dařit tak jako na Bernard Cupu 2018.


Výsledky:

HC Střelci J. Hradec - HC Lvi 2009 České Budějovice        1:11 a 3:7

HC Střelci J. Hradec - HC Orlíci Uničov                               7:4 a 10:5

HC Střelci J. Hradec - HC Lední Medvědi Pelhřimov           9:3 a 6:0

HC Střelci J. Hradec - HC Ledeč nad Sázavou                    13:1 a 15:0

HC Střelci J. Hradec - BK Havlíčkův Brod                            7:6 a 6:5


o 3. místo

HC Střelci J. Hradec - HC Dukla Jihlava                              6:4 a 2:6, 1:4 na nájezdy


Sestava: Vilém David, Viktorka Kopřivová, Šimon Reisner, Matěj Petrák, Šimon Buzek, Šimon Hembera, Matyáš Mündl, Vojta Prágr, Jakub Čurda, Ráďa Lukš

Děkujeme všem Střelcům za výkony a rodičům za podporu a povzbuzování!!!
 

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Korint stavební spol. s r.o. PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU