sezona 2019-20

Dvojzápas v Linzi.

V neděli 15.12. odjeli Střelci ze 2. třídy k mistrovskému dvojutkání do rakouského Linze. Zde si vedli velice dobře a v obou zápasech jak s domácím týmem Black Wings, tak i s českým Vimperkem zvítězili. Jen tak dál Střelci! Gratulujeme!

Multisportovní turnaj v JH

V neděli 27.10. se Střelci ročníku 2011 - 3. třída utkali s celky Tábora a Písku. Tentokrát však nešlo pouze o hokej, ale porovnávaly se síly ještě ve fotbálku a vybíjené. Všichni předváděli vynikající výkony, prokázali týmového ducha na ledě i mimo něj, zkrátka super nedělní den.