sezona 2019-20

Turnaj v Brně.

Naši mladí Střelci z ročníku 2012 ( 8 let ) se o víkendu 8.-9.2. zúčatnili tunaje v Brně - Erat Cup. V sobotu dokázali ze tří zápasů dva vyhrát a jeden remizovat a postoupili tak do nedělního čtvrtfinále. I neděle se Střelcům na Erat Cupu vydařila. Po výhře ve čtvrtfinále nad Klagenfurtem sice přišly dvě těsné porážky v semifinále s Vyškovem a v boji o 3. místo s Wolves Plzeň, ale i tak je celkové 4. místo v silné konkureci skvělý úspěch.

Turnaj ve Znojmě.

Ročník 2012 ( 2. třída ) dnes úspěšně bojoval na turnaji ve Znojmě. "Modrý" tým si odváží bronzové medaile a "Bílý" tým vybojoval pěkné druhé místo a to vše v konkurenci domácího Znojma, Vyškova, českobudějovických Lvů a pardubického Dynama.

Přátelák v JH.

Naši nejmenší Střelci z ročníku 2012 ( 7 let ) a ročníku 2013 ( 6 let ) sehráli další přátelské zápasy na zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci. Nejdříve si v sobotu zahráli Střelci ročníku 2013 proti OLH Spartaku Soběslav a poté v neděli dopoledne změřili síly Střelci z ročníku 2012 proti Veselí nad Lužnicí.

Všichni hráli výborně a zápasy si pěkně užili

Další přátelák doma.

Jako jediný mládežnický klub v Jindřichově Hradci pořádáme i pro naše nejmenší hokejisty nejen pravidelné tréninky, ale skoro každý víkend i zápasy, aby mohly děti ukázat své dovednosti a nadšení pro hru svým rodičům, babičkám, dědečkům a dalším kamarádům. O víkendu jsme si do Jindřichova Hradce na zimní stadion Jana Marka pozvali tři mužstva.

Střelci z ročníku 2013 - 1. třída odehráli zápas na jedné straně hřiště proti TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí a na druhé straně hráli naši malí Střelci proti mužstvu HC Slavoj Český Krumlov.

Střelci z ročníku 2012 - 2. třída odehrál zápas  na obou stranách proti HC Motoru České Budějovice.

Děti nechaly na ledě všechny síly a dovednosti, které se během tréninků naučily a mnohokrát byly za své schopnosti odměněny potleskem z tribun. Jsme rádi, že děti hokej baví a zápasy si užívají.

Samozřejmě přivítáme další zájemce o lední hokej na našich pravidelných náborech každou středu od 16.30 - 17.30 a v neděli od 8.30 - 9.30.

Jedině v našem klubu HC Střelci můžete hrát lední hokej a svobodně rozhodovat o další budoucnosti svého dítěte a zároveň se podílet na demokratickém chodu celého klubu.

Všesportovní turnaj v JH.

Domácí všesportovní turnaj uspořádali Střelci z ročníku 2012 v sobotu 21.9. v Jindřichově Hradci. Jako soupeře si pozvali kluky ze Soběslavi a Veselí nad Lužnicí. Všichni si zahráli lední hokej, fotbal v hale a vybíjenou. Turnaj se povedl a všem líbil.