sezona 2017-18

2. třída

dolní řada zleva: Reisner Vladimír – hlavní trenér mužstva, Čurda Jakub, Blažek Vojtěch, Mundl Matyáš, Marešová Tereza, Krbec Jan, David Pavel – asistent trenéra

horní řada zleva: Lukš Radovan, Reisner Šimon, Outlý Kristián, Hembera Šimon, Packová Tereza, David Vilém

chybí: Tetour Daniel, Petrák Matěj, Prágr Vojtěch, Petrák Pavel – vedoucí mužstva

Zlato z ČB.

GASTRO CUP 2018 ČESKÉ BUDĚJOVICE – HRÁČI ROČNÍK 2010 A MLADŠÍ

V neděli 8.4. se naši hráči ročníku 2010, doplněné o hráče z ročníku 2011, zúčastnili turnaje GASTRO CUP, který pořádal tým HC Motor České Budějovice. Po druhém místě na domácím turnaji jsme byli nažhaveni a chtěli stříbrnou příčku ještě vylepšit a vítězstvím zakončit letošní sezónu. Turnaje se zúčastnily kromě Střelců a domácího HC Motor České Budějovice ještě týmy TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, Spartak Soběslav a IHC Písek. Hrálo se opět na tým A+B, 4 na 4. Turnaj jsme začali zápasem s domácím týmem a potvrdili jsme, že se nám na Motor celou sezónu daří. Připsali jsme si tedy hned na začátek dvě přesvědčivé výhry. Jako další nás čekal tým z Písku, se kterým jsme si také poradili skvěle, i když tým B složený převážně z mladších hráčů ročníku 2011 na začátku prohrával. Podařilo se mu však velkou bojovností zápas otočit a zvítězit 4:2. Stejný průběh měly i dva zbývající zápasy s Veselím a Soběslaví, kdy jsme na obou stranách zápasy vyhráli. Bez ztráty bodu jsme tak suverénně ovládli celý turnaj a děti se mohly zaslouženě radovat ze zlatých medailí a z velice povedeného závěru sezóny. Všichni si zaslouží velkou pochvalu za bojovnost, protože několik zápasů otáčeli z nepříznivého skóre a vždy se jim podařilo strhnout vítězství na svoji stranu.

DĚKUJEME VŠEM HRÁČŮM ZA SKVĚLÝ VÝKON, RODIČŮM ZA PODPORU A ORGANIZÁTORŮM ZA VÝBORNĚ PŘIPRAVENÝ TURNAJ .

sestava: David, Čurda, Reisner, Hembera, Prágr, Petrák, Mündl, Lukš, Kopřivová, Buzek, Kadlec, Riley, Ondřasina, Petrů, Fořt, Dzúr, Jinoch, Fleischman

Konečné pořadí:

  1. HC Střelci Jindřichův Hradec
  2. HC Motor České Budějovice
  3. TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí
  4. OLH Spartak Soběslav
  5. IHC Písek

Stříbro z domácího turnaje.

VELIKONOČNÍ TURNAJ ROČNÍKU 2010 V JINDŘICHOVĚ HRADCI

V sobotu 31.3. se klub HC Střelci Jindřichův Hradec ujal pořadatelství velikonočního turnaje malých hokejistů ročníku 2010. Turnaje se zúčastnily týmy HC Motor ČB, HC Slavoj Český Krumlov, HC Tábor, SK Horácká Slavia Třebíč a domácí HC Střelci Jindřichův Hradec. Hrálo se 2 x 15 minut hrubého času, každý klub postavil do turnaje dva týmy, kterým se výsledky sčítaly. Domácí Střelci zahájili turnaj zápasem s Motorem ČB. Na straně u restaurace se nám podařilo s přehledem vyhrát, na hřišti u rolby se zápas nevyvíjel dobře a v průběhu jsme prohrávali již 5:1. Po skvělém obratu se ale zápas podařilo nakonec vyhrát těsně 8:7. V dalších utkáních jsme síly poměřili postupně s týmy SK Horácká Slavia Třebíč a HC Slavoj Český Krumlov. Oba celky přijely v kvalitních sestavách a zápasy byly velice vyrovnané. Tomu odpovídaly také výsledky – pokaždé se nám podařilo zvítězit pouze na jedné straně, takže jsme si připsali do tabulky vždy pouze 2 body. S posledním soupeřem, kterým byl HC Tábor, jsme podali skvělý výkon a na obou stranách jsme si připsali vysoké vítězství. S počtem 12 bodů jsme tak obsadili 1.místo po základní části a zajistili si tak účast ve finálovém zápase o zlaté medaile. Do finále se jako náš soupeř nakonec probojoval tým SK Horácká Slavia Třebíč. Ve finále se sčítalo skóre obou zápasů. Jak se slušelo na finálový zápas, hrálo se až do konce naprosto vyrovnaně, na obou stranách se skóre stále přelévalo a do posledních vteřin nebylo o vítězi rozhodnuto. Nakonec domácí Střelci podlehli Třebíči na obou stranách shodně 6:7. Podali jsme však velice bojovný výkon a hráči zaslouží velkou pochvalu i přes finálovou prohru.

Sestava HC Střelci Jindřichův Hradec: Čurda, Petrák, Reisner, David, Marešová, Prágr, Hembera, Blažek, Mündl, Krbec, Lukš, Outlý, Tetour, Buzek, Riley, Giroux

DOMÁCÍ TURNAJ SE PODAŘIL, DRUHÝM MÍSTEM SI STŘELCI ROČNÍKU 2010 SPRAVILI CHUŤ Z NEPŘÍLIŠ PODAŘENÉHO TURNAJE VE VESELÍ NAD LUŽNICÍ A SVOU REPUTACI SI BUDOU MOCI JEŠTĚ VYLEPŠIT PŘÍŠTÍ SOBOTU NA TURNAJI V ČB.

DĚKUJEME VŠEM HOKEJISTŮM, FANOUŠKŮM A RODIČŮM, KTEŘÍ POMOHLI S ORGANIZACÍ TURNAJE, A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SPOLEČNÉ HOKEJOVÉ ZÁŽITKY.

Celkové pořadí:

  1. SK Horácká Slavia Třebíč
  2. HC Střelci Jindřichův Hradec
  3. HC Slavoj Český Krumlov
  4. HC Motor České Budějovice
  5. HC Tábor

Turnaj ve Veselí nad Lužnicí.

V sobotu se uskutečnil ve Veselí nad Lužnicí turnaj LEDProfes CUP pro malé hokejisty z 1. a 2. třídy. Letos připadla řada na ročníky 2010 a 2011. Obhajovali jsme zde vítězství z loňského roku, letos však byl turnaj obohacen o kvalitní týmy Dukla Jihlava a Sparta Praha.  V prvních dvou zápasech nastoupili Střelci proti Spartaku Soběslav a domácímu Veselí nad Lužnicí. Tyto dva zápasy se nám bohužel vůbec nepodařily, hráči jakoby nebyli ten den ve své kůži a oba zápasy jsme prohráli. Další zápas byl s Motorem ČB, se kterým se Střelcům v letošní sezóně tradičně daří, a také tentokrát jsme odešli s výhrou. Následovaly zápasy proti favoritům z Dukly Jihlava a Sparty Praha. Střelci se proti těmto týmům vyhecovali a, i když si nakonec z obou zápasů odnesli těsné porážky, podali velice bojovný výkon. S týmem Sparty Praha nakonec prohráli dvěma góly až v posledních dvou minutách zápasu. Tento zápas, který se hrál jako poslední z celého turnaje, dokonce rozhodoval o celkovém pořadí na 2.- 6. místě. V konečném pořadí skončili Střelci ročníku 2010 na neoblíbeném posledním 6. místě.

I když byli Střelci bezprostředně po skončení turnaje zklamaní, byla to pro všechny velice cenná zkušenost do dalších zápasů a turnajů. Spravit chuť si budou moci již následující víkend na domácích turnajích na stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci.

 

Celkové pořadí turnaje:

1. HC Dukla Jihlava

2. HC Sparta Praha

3. HC Motor ČB

4.OLH Spartak Soběslav

5. TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí

6. HC Střelci Jindřichův Hradec

Winter Classic v Člunku!

V sobotu 3.3. se uskutečnilo utkání Winter Classic ročníku 2010 na rybníku ve vesnici Člunek. Led připravoval majitel arény Vláďa Reisner několik dnů a nocí a za kvalitu by se nemuseli stydět ani v NHL. Úvodní buly přijel vhodit dokonce sám Jaromír Jágr... Děti, ač z jednoho týmu, si při zápase nic nedarovaly a hrály s nasazením možná větším než při mistrovských zápasech. Potom jsme si opekli buřty a zahřáli se u ohně. Děti se podařilo dostat z ledu až téměř za tmy.

Díky všem zúčastněným za skvělou akci a těšíme se na další.

Jasná vítězství v domácím prostředí.

V neděli 14.1. jsme se na stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci utkali v mistrovském miniturnaji kategorie 2010 s družstvy HC Tábor a HC Vajgar Jindřichův Hradec. I přes fakt, že nás potrápila marodka a polovina týmu byla doplněna hráči z mladší kategorie 2011, jsme si se zápasy poradili velice dobře. S družstvem HC Tábor jsme dominovali hned od začátku na obou polovinách hřiště a zajistili jsme si dvě hladká vítězství. Ve druhém zápase v městském derby s HC Vajgar Jindřichův Hradec soupeř držel krok pouze v prvních minutách, ale poté jsme již zápasy ovládli a zvítězili drtivě na obou polovinách. Malí hokejisté podali výborný týmový výkon a zápasy si velice užili.

sestava Střelců: Bártů R., Mündl M. – David V., Hembera Š., Petrák M., Lukš R., Reisner Š., Outlý Ch., Tetour D., Krbec J., Marešová T., Kopřivová V., Ondřasina V., Kabeš M., Petrů T., Ondřej M., Kadlec Š., Riley A.

HC Střelci Jindřichův Hradec "modrý" tým  -  HC Kohouti Tábor                               9:1

HC Střelci Jindřichův Hradec "bílý" tým  -  HC Kohouti Tábor                                   15:1

 

HC Střelci Jindřichův Hradec "modrý" tým  -  HC Vajgar Jindřichův Hradec            25:1

HC Střelci Jindřichův Hradec "bílý" tým  -  HC Vajgar Jindřichův Hradec                 24:1

Děkujeme rodičům za podporu a výbornou atmosféru.

2. místo z domácího turnaje.

Dne 27.12.2017 proběhl na zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci turnaj malých hokejistů ročníku narození 2010. Turnaje se zúčastila 4 mužstva: HC Motor České Budějovice, HC Vlci Sušice, HC Pumy Pelhřimov a domácí HC Střelci Jindřichův Hradec. Hrálo se systémem 3 na 3, 3x15min hrubého času. Nejprve se všechna mužstva utkala v základní skupině jako každý s každým, pak následovaly zápasy o první a třetí místo v turnaji.

V prvním zápase se Střelci utkali s družstvem HC Pumy Pelhřimov. I přes veškerou snahu domácí hokejisté v tomto zápase Pumám podlehli. Ve druhém zápase proti Motoru ČB již byl domácí tým lépe rozehrán a podařilo se mu Motor porazit. V zápase s HC Vlci Sušice Střelci potřebovali vyhrát, aby se v zápase o umístění mohli poprat o zlaté medaile. Bohužel, ale v napínavém a bojovném zápase prohráli těsně 8:7. Zápasová matematika nám však přála a nakonec jsme i přes prohru na skóre postoupili do zápasu o 1.místo, ve kterém se zopakoval zápas s HC Sušice. V tom, ale soupeřům zbylo více sil a i přes náš bojovný výkon jsme finálový zápas prohráli.  Malí Střelci však byli, i přes chvilkové zklamání z prohry, nakonec  s výsledkem turnaje spokojeni.

Turnaj si všechny děti bez ohledu na výsledky užily, děkujeme rodičům za vytvoření skvělé atmosféry při všech zápasech a těšíme se na další turnaje a zápasy v roce 2018.

sestava: Čurda Jakub, Blažek Vojta, Hembera Šimon, Krbec Jan, Lukš Ráďa, Marešová Tereza, Mündl Matyáš, Outlý Christian, Petrák Matěj, Prágr Vojta, Reisner Šimon, Tetour Daniel

Konečné pořadí:


1. HC Vlci Sušice
2. HC Střelci Jindřichův Hradec
3. HC Motor České Budějovice
4. HC Pumy Pelhřimov

Zlato z turnaje v Humpolci.

V sobotu 23.9.2017 se v Humpolci uskutečnilo turnajové klání v minihokeji v rámci Bernard Cupu pro ročník 2010. Naši mladí hokejisté navázali na vítěznou vlnu ze sezóny minulé a zvítězili i na tomto turnaji. V deseti minizápasech našli přemožitele jen jednou a první místo si tak jednoznačně zasloužili. Za sebou jsme nechali družstva Ždáru n. Sázavou, Prostějova, Humpolce a dvou týmů z Havlíčkova Brodu.

Vítězná sestava našeho družstva:  Rozárka Bártů, Viki Kopřivová, Terezka Marešová, Jakub Čurda, Vojta Prágr, Matyáš Mundl, Šimon Reisner, Radovan Lukš, Vojta Blažek, Kristian Outlý, Dan Tetour a Vilém David.

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Korint stavební spol. s r.o. PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU