sezona 2021-22

Vánoční turnaj doma.

Střelci ze 3. třídy - ročník 2013 uspořádali domácí vánoční turnaj, na který si pozvali kluky a holky z Veselí, Soběslavi a Písku. Všichni si dobře zahráli, každý si domů odnesl nějakou drobnost a samozřejmě nesměly chybět medaile.

Miniturnaj v Jindřichově Hradci.

V sobotu 13.11. odehráli naši Střelci z ročníku 2013 - 3. třída další mistrovský miniturnaj v rámci své soutěže v Jihočeském kraji. Na domácím stadionu Jana Marka přivítali mužstva HC Lvi České Budějovice a TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí. K vidění bylo spoustu krásných akcí a hodně gólů, všichni hráli výborně a zaslouží pochvalu!

Víkend plný hokej v Č. Krumlově a Jihlavě.

Střelci ze 3. třídy hráli o víkendu v sobotu i v neděli. V sobotu zajížděli do Českého Krumlova k mistrovskému dvojzápasu s domácími a Milevskem. V neděli si do Jihlavy dojeli zahrát přáteláky s domácí Duklou a Hradcem Králové.

Druhý mistrovský miniturnaj v ČB.

V neděli 17.10. se naši Střelci ze 3. třídy vydali na mistrovský miniturnaj do Českých Budějovic. Zde změřili síly s mužstvy HC Motor ČB a IHC Písek. Všichni hráli dobře a zápasy si užili.

První mistrovský miniturnaj na Motoru v ČB.

První mistrovský turnaj mají za sebou Střelecké “třináctky”, které se v sobotu 2.10. zúčastnili svého prvního mistrovského miniturnaje na Motoru v Českých Budějovicích. Představení na ledě bylo velmi úspěšné  a Motoru i Vimperku děkujeme za fér hru a předvedený výkon.

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Korint stavební spol. s r.o. PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU