sezona 2021-22

1. místo z turnaje v Třemošné.

Střelci z ročníku 2013 zakončili letošní sezónu turnajem v Třemošné, kde zíkali zlaté medaile.

3. místo v Novém Jičíně.

Střelci z kategorie 2013 - 3. třída se zúčastnili turnaje v Novém Jičíně a přivezli si krásné 3. místo a bronzové medaile.

1. místo z domácího turnaje.

V sobotu 26.3. uspořádali Střelci ze 3. třídy domácí turnaj - SPRING CUP 2022. Na zimní stadion Jana Marka si pozvali mužstva HC Černošice, HK Kralupy nad Vltavou, BK Havlíčkův Brod a HC Klatovy. Po celodenních zápasech Střelci celý turnaj ovládli a zaslouženě získali zlaté medaile.

Miniturnaj v J. Hradci

V sobotu 12.3. odehráli Střelci z ročníku 2013 - 3. třída svůj letošní poslední mistrovský miniturnaj na domácím stadionu Jana Marka. Na zápasy přijeli týmy ze Strakonic a Tábora. Další zápasy a tunaje jsou naplánovány do 23.4., kdy skončí sezóna 2021/2022.

Kategorie 2013 - 3. třída

Horní řada stojí zleva: Michal  ŠINDELÁŘ – vedoucí  týmu,  Patrik  PODROUŽEK,  Lukáš  FERTÁL – asistent  trenéra,  Jakub  ŠÍDA, Jáchym  KALVAS,  Štěpán  HAVEL,  Filip  DONAUSCHACHTL,  Jiří  DUPAL – asistent  trenéra,  Filip  HROMÁDKA,  Jan  DONAUSCHACHTL - trenér

Spodní řada sedí zleva: Filip  DUPAL,  Thomas  RILEY,  Adam  ULRICH,  Tobiáš  FERTÁL,  Vojtěch  KOLÁČEK,  Jakub  SMÍŠEK, Lukáš  KŘIKLÁN

Na  snímku  chybí:  Adam  NERAD,  Zuzana  PETRÁKOVÁ, Milan  KŘÍŽ

Mistrovský miniturnaj v Soběslavi.

V sobotu 26.2. odehráli Střelci ze 3. třídy ( kategorie 2013 ) další ze série mistrovských miniturnajův Soběslavi. Utkali se s domácím týmem OLH Spartak a s týmem IHC Králové Písek.

Střelci si pozvali Spartu a Kometu.

V neděli 20.2. dopoledne si Střelci ze 3. třídy pozvali k přátelským zápasům na domácí stadion Jana Marka týmy Spartu Praha a Kometu Brno. Každý s každým odehrál jeden zápas a bylo se na co dívat. Výborný hokej, výborná atmosféra a pěkné zážitky pro všechny zúčastněné.

Mistrovský domácí miniturnaj 30.1.2022

O víkendu sehráli naši Střelci ze 3. třídy další ze série mistrovských miniturnají, které organizuje Český hokej, na domácím stadionu Jana Marka v J. Hradci. Soupeřem jim byli hráči z týmů HC Slavoj Český Krumlov a HC Lvi  2009 České Budějovice. Všechny děti předváděly to nejlepší co se v dosavadní hokejové kariéře naučily a z hlediště byly povzbuzovány početným obecenstvem z řad rodičů.

Vánoční turnaj doma.

Střelci ze 3. třídy - ročník 2013 uspořádali domácí vánoční turnaj, na který si pozvali kluky a holky z Veselí, Soběslavi a Písku. Všichni si dobře zahráli, každý si domů odnesl nějakou drobnost a samozřejmě nesměly chybět medaile.

Miniturnaj v Jindřichově Hradci.

V sobotu 13.11. odehráli naši Střelci z ročníku 2013 - 3. třída další mistrovský miniturnaj v rámci své soutěže v Jihočeském kraji. Na domácím stadionu Jana Marka přivítali mužstva HC Lvi České Budějovice a TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí. K vidění bylo spoustu krásných akcí a hodně gólů, všichni hráli výborně a zaslouží pochvalu!

Víkend plný hokej v Č. Krumlově a Jihlavě.

Střelci ze 3. třídy hráli o víkendu v sobotu i v neděli. V sobotu zajížděli do Českého Krumlova k mistrovskému dvojzápasu s domácími a Milevskem. V neděli si do Jihlavy dojeli zahrát přáteláky s domácí Duklou a Hradcem Králové.

Druhý mistrovský miniturnaj v ČB.

V neděli 17.10. se naši Střelci ze 3. třídy vydali na mistrovský miniturnaj do Českých Budějovic. Zde změřili síly s mužstvy HC Motor ČB a IHC Písek. Všichni hráli dobře a zápasy si užili.

První mistrovský miniturnaj na Motoru v ČB.

První mistrovský turnaj mají za sebou Střelecké “třináctky”, které se v sobotu 2.10. zúčastnili svého prvního mistrovského miniturnaje na Motoru v Českých Budějovicích. Představení na ledě bylo velmi úspěšné  a Motoru i Vimperku děkujeme za fér hru a předvedený výkon.