sezona 2019-20

Přátelák s Jihlavou a Spartou.

V sobotu 8.2. si naši nejmenší a nejmladší Střelci z 1. třídy ( ročník 2013 ) pozvali na zimní stadion Jana Marka k sehrání přátelských zápasů mužstva HC Sparta Praha a HC Dukla Jihlava. Všichni se moc snažili a chtěli se ukázat před svými rodiči co vše už umějí a jak je hokej baví....a to se povedlo na výbornou!!!

Přátelák se Spartou a Slavií.

V neděli 19.1. přijaly naše pozvání k sehrání přátelských zápasů do Jindřichova Hradce na zimní stadion Jana Marka týmy HC Sparta Praha a HC Slavia Praha. K vidění byl výborný hokej našich nejmenších Střelců z 1. třídy ( 6 let ).

Přátelák doma.

Naši nejmenší Střelci z ročníku 2012 ( 7 let ) a ročníku 2013 ( 6 let ) sehráli další přátelské zápasy na zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci. Nejdříve si v sobotu zahráli Střelci ročníku 2013 proti OLH Spartaku Soběslav a poté v neděli dopoledne změřili síly Střelci z ročníku 2012 proti Veselí nad Lužnicí.

Všichni hráli výborně a zápasy si pěkně užili

Další přátelák doma.

Jako jediný mládežnický klub v Jindřichově Hradci pořádáme i pro naše nejmenší hokejisty nejen pravidelné tréninky, ale skoro každý víkend i zápasy, aby mohly děti ukázat své dovednosti a nadšení pro hru svým rodičům, babičkám, dědečkům a dalším kamarádům. O víkendu jsme si do Jindřichova Hradce na zimní stadion Jana Marka pozvali tři mužstva.

Střelci z ročníku 2013 - 1. třída odehráli zápas na jedné straně hřiště proti TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí a na druhé straně hráli naši malí Střelci proti mužstvu HC Slavoj Český Krumlov.

Střelci z ročníku 2012 - 2. třída odehrál zápas  na obou stranách proti HC Motoru České Budějovice.

Děti nechaly na ledě všechny síly a dovednosti, které se během tréninků naučily a mnohokrát byly za své schopnosti odměněny potleskem z tribun. Jsme rádi, že děti hokej baví a zápasy si užívají.

Samozřejmě přivítáme další zájemce o lední hokej na našich pravidelných náborech každou středu od 16.30 - 17.30 a v neděli od 8.30 - 9.30.

Jedině v našem klubu HC Střelci můžete hrát lední hokej a svobodně rozhodovat o další budoucnosti svého dítěte a zároveň se podílet na demokratickém chodu celého klubu.

Přátelák doma s Motorem ČB.

V sobotu 5.10. přivítali naši nejmenší Střelci z ročníku 2013 ( 5-6 let ) na domácím stadionu Jana Marka kluky z Motoru České Budějovice. Zahráli si úplně všichni. Hrálo se v obou třetinách a modrý a bílý tým Střelců předvedl svým rodičům co se již na trénincích Střelci naučili a jaký zápal do hry mají. Pokud chcete vidět nejmladší hokejisty z Jindřichova Hradce v akci, přijďte se podívat 13.10., přivítáme doma Vimperk a Milevsko.

Přivítáme další zájemce o lední hokej na našich pravidlených náborech středa - neděle.

Přátelák na Spartě.

Děkujeme HC Sparta Praha za pozvání a za krásný zážitek v neděli 22.9. v Tipsport Areně a děkujeme též za kartičky hráčů a dresy, které jste nám po zápase rozdali, takového přístupu k dětem si velmi vážíme a těšíme se na Vás v řijnu v Jindřichově Hradci.