sezona 2021-22

Vánoční turnaj v Plzni.

Střelci ze 4. třídy - kategorie 2012 se zúčastnili dvoudenního vánoční turnaje v Plzni. Postupně se utkali s týmy HC Škoda Plzeň, HC Slaný a HC Hvězda Praha. Svou skupinu vyhráli a ve finále se utkali s vítězem druhé skupiny HC Orli Znojmo. S týmem se Znojma prohráli a celkově obsadili výborné druhé místo!

Winter Classic v Třeboni!

V neděli 5.12. byli Střelci ze 4. třídy pozváni k prvnímu letošnímu "winter classic" pod širým nebem do Třeboně. Děkujeme domácím, že nás oslovili a děti si mohly zahrát pěkný zápas se vším všudy.

Další mistrák doma se Strakonicemi.

Čtvrťáci Střelců sehráli v neděli 24.10. svůj další mistrovský zápas na domácím stadionu Jana Marka proti týmu HC Strakonice. Momentky ze zápasu v přiložených fotkách.

Výhra na Motoru ČB.

Střelci z ročníku 2012 odehráli v neděli 10.10. na Motoru České Budějovice další úspěšný misztrovská zápas.

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Korint stavební spol. s r.o. PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU