sezona 2021-22

Turnaj v Jihlavě.

Dvoudenního turnaje se o víkendu v Jihlavě zúčastnili naši Střelci ze 4. třídy a obsadili celkově 5. místo.

Poslední mistrák ve Vimperku.

Poslední mistrovský zápas sezóny odehráli Střelci ze 4. třídy ( ročník 2012 ) ve Vimperku a rozloučili se tak se soutěží v sezóně 2021/2022. Na ledě budou ale ještě trénovat do 24.4. a v tomto období sehrají několik turnajů jak doma tak na venkovních stadionech.

Kategorie 2012 - 4. třída

Horní  řada  stojí  zleva: Petr  ŠACHL –  trenér,  Patrik  LEXA,  Samuel  ŠIMÁNEK,  Vítek  KORANDA,  Jan  MARTINŮ,  Felix  KŘIVÁNEK,  Petr  SEDLÁČEK,  Václav  VONDRUS  ml.,  Václav  VONDRUS  st. – vedoucí  týmu

Spodní  řada  sedí  zleva: Antonín  DAVID,  Filip  ŠÁDEK,  Michal  TRNKA,  Zuzana  PETRÁKOVÁ,  Jan  KADLEC,  Jakub  ŠPIŘÍK,  Adam  SEHNER,

Na  snímku  chybí:  Andrea  SMÍŠKOVÁ,  Vojtěch  SKOŘEPA,  Tomáš  MICHALIK,  Adam  KASPER

Přípravný zápas v Písku.

Další přípravný zápas v Písku.

Mistrovský zápas proti Linzi.

V sobotu 5.2. se na domácím stadionu Jana Marka utkali Střelci ze 4. třídy proti týmu z Rakouska EHC Black Wings Linz.

Vánoční turnaj v Plzni.

Střelci ze 4. třídy - kategorie 2012 se zúčastnili dvoudenního vánoční turnaje v Plzni. Postupně se utkali s týmy HC Škoda Plzeň, HC Slaný a HC Hvězda Praha. Svou skupinu vyhráli a ve finále se utkali s vítězem druhé skupiny HC Orli Znojmo. S týmem se Znojma prohráli a celkově obsadili výborné druhé místo!

Winter Classic v Třeboni!

V neděli 5.12. byli Střelci ze 4. třídy pozváni k prvnímu letošnímu "winter classic" pod širým nebem do Třeboně. Děkujeme domácím, že nás oslovili a děti si mohly zahrát pěkný zápas se vším všudy.

Další mistrák doma se Strakonicemi.

Čtvrťáci Střelců sehráli v neděli 24.10. svůj další mistrovský zápas na domácím stadionu Jana Marka proti týmu HC Strakonice. Momentky ze zápasu v přiložených fotkách.

Výhra na Motoru ČB.

Střelci z ročníku 2012 odehráli v neděli 10.10. na Motoru České Budějovice další úspěšný misztrovská zápas.