sezona 2023-24

Poslední zápas sezóny přijela Sparta.

V neděli 07.04. 2024 odehrály svůj poslední zápas sezóny děti z ročníku 2016. Sdílet poslední zážitky sezóny k nám na stadion Jana Marka přijeli hráči HC Sparta Praha na přátelské utkání. Tým jsme měli doplněný o "kolegy" z týmu HC Štiky Třeboň se, kterými dlouhodobě jako Střelci spolupracujeme. Zápas si děti moc užily, stejně jako celou sezonu. Mladým Střelcům se dostalo od zástupců Sparty velkého uznání za hokejové dovednosti - "proti takto silnému soupeři, jsme v sezóně mockrát nehráli".

Poslední miniturnaj.

O uplynulém víkendu odehráli své poslední mistrovské utkání mladí hokejisté ze Střelců ročníku 2016/17. Tentokrát změřili síly s mužstvy HC MadBull České Budějovice a HC Tábor. Naše nejmladší hráče čekají už pouze dvě hokejové akce v této sezóně a to 30.3.2024 Spring Cup (2016/17), který se bude konat na domácí stadionu Jana Marka. Jako soupeři dorazí HC Štiky Třeboň, HC Slavoj Soběslav, HC Madbull ČB. 7.4.2024 ročník 2016 ukončí sezónu zápasem proti Hc Sparta Praha na domácím stadionu Jana Marka.

Druhé místo na turnaji v Ledči.

Mladí Střelci z ročníku 2016 opět zavítali do Intex arény v Ledči nad Sázavou na turnaj, kde tentokrát bylo celkem 5 týmů. Během nedělního dne se HC Střelci utkali s týmy HC Světlá nad Sázavou, HC Havlíčkův Brod, HC Vyškov a také slovenským týmem HC Wolves Pozinok. Naši mladí hokejisté obsadili krásné druhé místo za hokejovými kolegy z Vyškova. 

Zlato z turnaje v Ledči n. Sázavou.

V neděli 25.2.2024 odehráli mladí Střelci z ročníku 2016 hokejový turnaj v Intex aréně v Ledči nad Sázavou. Na kluzišti o velikosti 26 x 14m si děti výborně zahrály. Během dne jsme porazily HC Motor České Budějovice ( modrý tým ), HC Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, HC Velké Meziříčí. Poslední zápas dne, který byl přímým bojem o první místo proti HC Motor České Budějovice ( žlutý tým ) se hrálo celý zápas vyrovnaně, až do poslední minuty, kdy jsme vstřelili během posledního střídání dva góly a vyhráli 7:5 a tím i celý turnaj. Děti zaslouží obrovskou pochvalu za poctivě odmakané všechny zápasy.

 

Miniturnaj v JH.

Nejmladší Střelci z ročníku 2016 a 2017 za sebou mají první domácí miniturnaj na stadionu Jana Marka. V sobotu 27.1.2024 si mladí Střelci a střelkyně zahráli nejprve proti týmu HC Milevsko a následně proti Medvědům z Českého Krumlova. Během zápasů děti makaly a je vidět jak se všechny děti díky pravidelným tréninkům zlepšují.

Winter Classic v Třeboni.

O víkendu si děti z ročníku 2016 a 2017 zahrály svůj první miniturnaj "WINTER CLASSIC" v Třeboni. Mladí Střelci hráli proti Štikám z Třeboně a mladým hokejistům z HC Písek. Děti hrály velmi dobře a v krásném zimním počasí na venkovním hřišti získaly nové hokejové zážitky.

První místo z Pelhřimova.

Letošní vánoční svátky byly pro ročník 2016 hokejově velmi úspěšné. Po prvenství na domácím turnaji (23.12.) děti vyrazily 28.12. na turnaj do Pelhřimova. Na tomto turnaji, kterého se účastnilo 8 týmů hradečtí mladí Střelci opět obsadili první místo, když ve finálovém zápase porazili tým ze Světlé nad Sázavou. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen náš malý Střelec Kuba Koláček. Dětem je potřeba moc pogratulovat, protože turnaj byl náročný a celý ho odehrály velmi dobře.

Zlaté medaile z domácího turnaje.

Den před Vánocemi 23.12. uspořádali svůj první domácí vánoční turnaj na stadionu Jana Marka také Střelci z ročníků 2016 a 2017. Ve veliké konkurenci týmů HC Slavia Praha, HC Dukla Jihlava, TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí naši nejmladší Střelci vybojovali úžasné první místo. Děti jak v týmu "modrém", tak v týmu "bílém" statečně celý den bojovaly a oba týmy přispěly body do závěrečné tabulky, kde se body sčítaly a díky tomu naši nejmenší hokejisté obsadili první místo před TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, HC Slavia Praha a HC Dukla Jihlava.

Miniturnaj na Motoru ČB.

V sobotu 9.12.2023 odehráli nejlmladší Střelci svůj první mistrák v podobě miniturnaje na půdě soupeře HC Motor České Budějovice. Dalším soupeřem v miniturnaji jim byl celek HC Strakonice. 

Další hokejovou akcí pro nejmenší bude turnaj ve Ždáře nad Sázavou 16.12.2023, který je pouze pro ročník 2017. Následně 23.12.2023 se na domácím ledě na stadionu Jana Marka bude konat vánoční turnaj pro ročníky 2016 a mladší. Soupeři na tomto turnaji budou HC Slavia Praha, HC Jihlava a Lokomotiva Veselí nad Lužnicí.

Přátelák z Motorem ČB.

Mladí Střelci dnes odehráli další přátelské utkání. Utkání odehráli v Českých Budějovicích proti HC Motor ČB. Utkání se hrálo 3x20min, takže se děti poradně zapotily.

 

Přátelák z Č. Krumlovem.

V sobotu 4.11.2023 na zimním stadionu Jana Marka odehráli Střelci z ročníku 2016 další přátelské utkání proti soupeři z HC Slavoj Český Krumlov. Děti makaly celý zápas a užily si tak další z mnoha krásných dnů na zimním stadionu.

První místo v Ledči nad Sázavou.

V sobotu 21/10/2023 se  HC Střelci ročník 2016 zúčastnili turnaje v Ledči nad Sázavou. Soupeři na turnaji byli SC Marimex Kolín a HC Světlá nad Sázavou. Děti si pořádně zabruslily, neboť hrály způsobem každý s každým, každý zápas "chlapských" 3x20 minut. Turnaj se mladým Střelcům výtečně vydařil, když prohráli pouze jednu třetinu s Kozly z Kolína. Rodiče si museli turnaj opravdu užít, protože o vítězi turnaje se rozhodlo v poslední půlminutě třetí třetiny proti Kolínu, kdy Střelci dali vítězný gól a tím vyhráli celý turnaj. Tímto gratulace malým hokejistům, kteří tak vyhráli svůj první turnaj pro ročník 2016.

Zápas se Soběslaví.

V neděli 8.10.2023 odehrály na domácím stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci svůj druhý přípravný zápas děti z ročníku 2016/17 a to proti soupeři OLH Spartak Soběslav. Všichni Střelci makali a bylo evidentní, že je hokej velmi baví. Při každém zápase je vidět zlepšení, kterého dosahují díky pravidelným tréninkům. Podle hluku z hlediště si zápas užívali i rodiče.

 

Zápas proti Motoru

V sobotu 23.9. se na zimním stadionu Jana Marka uskutečnil pro mnoho malých začínajících hokejistů premiérový hokejový zápas. Malí Střelci ročníků narození 2016 a 2017 se utkali proti Motoru České Budějovice. Všichni bojovali, makali a snažili se ze sebe vydat co nejvíc hokejových dovedností, které se zatím naučili. Na tribuně jejich snahu a píli mnohokrát ocenili rodiče i prarodiče, kteří je celý zápas povzbuzovali, fandili a tleskali.

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Korint stavební spol. s r.o. PaP Bohemia s.r.o., Nová Bystřice Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU