5. třída hrála na Motoru ČB.

Střelci z ročníku 2008 prohráli v Českcýh Budějovicích na Motoru.

V neděli 17.3.2019 odehráli žáci 5. třídy poslední mistrovský zápas s HC Motor České Budějovice. Od začátku utkání byli hráči Motoru lepším týmem a jen díky našim brankářům bylo skóre zápasu po dvou třetinách 2:2, kdy jsme v tomto průběhu dokonce i vedli 2:0. Ve třetí třetině pak bylo jen otázkou času, kdy Motor svou převahu zúročí ve svůj prospěch a utkání dovede do vítězného konce.

HC Motor České Budějovice  -  HC Střelci Jindřichův Hradec        7:3 ( 2:2, 0:0, 5:1 )

Sestava: Gabriška, Hradský - Jelínek, Hána, Máchová, Mácha, Dvořák, Toman - Kinter, Fatrdla, Krhánek, Šachl, Beran, Ferda, Kadlec, Piler, Benada