Bronz pro 4. třídu z Humpolce.

Na turnaji v Humpolc obsadili Střelci pěkné 3. místo.

O víkendu jsme vyrazili s mladými střelci ročníku 2008 na dvoudenní turnaj na Vysočinu do Humpolce. Účastníci turnaje byli rozděleni do dvou skupin, v každé skupině bylo 6 účastníků, kteří se postupně utkali každý s každým. Každá půlka (2x20 minut) se počítala jako samostatný zápas.

Skupina A: Orlíci Uničov, Střelci J. Hradec, Jiskry Humpolec, Plameny Žďár nad Sázavou, Chotěboři, Slavia Praha

Skupina B: Motor České Budejovice, Světlá nad Sázavou, Dukla Jihlava, Jestřábi Prostějov, Rebel Havl. Brod, Hoba Bratislava

sestava HC Střelcii: Hradský, Humhal - Strachota, Kinter, Jon, Toman, Hána, Benada, Dvořák, Nerad

Výsledky:  HC Střelci - Žďár                      (8:4 a 7:0)

HC Střelci - Orlíci Uničov         (3:1 a 5:5)

HC Střelci - Chotěboř              (7:4 a 12:2)

HC Střelci - Jiskra Humpolec   (4:2 a 3:1)

HC Střelci - HC Slavia              (7:2 a 6:3)

Body jsme ztratili pouze proti Uničovu a ve skupině jsme obsadili 2. místo. Naším soupeřem byla Dukla Jihlava, která skončila ve druhé skupině taktéž na 2.místě. Zápas o bronz jsme nakonec zvládli a vybojovali bronzové medaile. První půli jsme vyhráli 3:0, druhou jsme měli taktéž dobře rozehranou, když jsme ještě minutu a půl před koncem vedli 5:3!!! Bohužel po individuálních chybách jsme dovolili průběh zdramatizovat a soupeř skóre otočil na 6:5!!! Rozhodovaly tak samostatné nájezdy, ve kterých jsme nakonec byli úspěšnější!!!

Všechny děti bojovaly v každém zápase, jako o život a medaile si opravdu zasloužily. Každý hráč přispěl několika brankami, takže z turnaje odjížděly všechny děti a taktéž rodiče spokojeni. Byl to náš poslední turnaj v minihokeji a zvládli jsme ho úspěšně. Teď už bude následovat jen "velký hokej". Věřme, že budeme v takovýchto výkonech pokračovat i nadále.

Velký dík patří všem rodičům, kteří hnali naše mladé Střelce k vítězstvím!!!