Bronz pro Střelce ze 7. třídy!

Na domácím turnaji SPRING CUP 2019 obsadili Střelci z ročníku 2006 pěkné 3. místo!

V sobotu 6.4. odehráli svoje poslední zápasy na zimním stadionu Jana Marka v sezóně, kluci ze 7. třídy v rámci domácího turnaje SPRING CUP 2019, a rozloučili se tak se sezónou 2018/2019. Na turnaj přijala pozvání mužstva - HC Slavia Praha, HC Motor České Budějovice, AZ Havířov, Technika Brno a domácí HC Střelci. Hrálo se 2x17 minut čistého času a každá část se počítala jako samostatný zápas. Každé mužstvo odehrálo 4 zápasy. Turnaj přinesl kvalitní hokej starších žáků z ročníku 2006, diváci, z převážné části rodiče hráčů, viděli pěkné akce, góly i individuální schopnosti hráčů z ostatních mužstev, s kterými se v průběhu sezóny Střelci nepotkávají. Kluci odehráli dobrý turnaj, na kterém měli vyrovnanou bilanci - 3 výhry, 2 remízy, 3 prohry. Cenná je výhra nad pražskou Slavií, dvě plichty s Motorem a škoda promarněného závěru utkání s Havířovem, kdy jsme v poslední minutě inkasovali tři góly. I tak kluci odehráli dobrý turnaj, předvedli kvalitní výkony a bronz za třetí místo jim patří právem - DÍKY STŘELCI!

To samé lze říci o celé sezóně 2018/2019, ve které jsme odehráli většinu velmi dobrých zápasů, ale samozřejmě se i nedařilo, ale to v hokeji a v této věkové kategorii žáků není nic neobvyklého. Poděkování patří samozřejmě i rodičům za podporu jak finanční tak morální.

sestava: Zdeněk Petrů, Ondra Maňas  -  Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Míra Křivánek, Filip Blažek, Filip Fábera - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Matěj Fiedler, Matyáš Urban, Česťa Havel, Honza Tuček, Viktor Šamko, Kuba Řimnáč, Honza Bártů

výsledky turnaje:

HC Střelci JIndřichův Hradec  -  HC Motor České Budějovice   0:0, 1:1

HC Střelci JIndřichův Hradec  -  AZ Havířov                                1:2, 1:3

HC Střelci JIndřichův Hradec  -  HC Slavia Praha                        0:1, 3:1

HC Střelci JIndřichův Hradec  -  Technika Brno                          1:0, 2:1

Konečné pořadí turnaje

1. AZ HAVÍŘOV