Čtyři zápasy Střelců z 5. třídy.

Dva víkendy - čtyři zápasy pro 5. třídu.

V uplynulých dvou týdnech odehrála 5. třída Střelců další 4 zápasy - s rozdílnou úspěšností.

sobota 4.11.2017

Zápas s jednoznačným průběhem - domácí nám od počátku nedali šanci...

HC Spartak Žebrák - HC Střelci JH                  12:3 (3:0; 4:1; 5:2)

sestava HC Střelci: Matyáš Gabriška, David Humhal, Dominik Böhm, Filip Bryol, Adam Čáp,  Vojtěch Havelka, Vojtěch Hembera, Antonín Jelínek, Richard Jon, Jakub Kaňka, Filip Kinter, Emil Rangl, Jiří Strachota

sobota 11.11.2017

Po vyrovnané ale herně neuspořádané první třetině rozhodla o konečném výsledku třetina druhá. Střelci šli do dvoubrankového vedení po dvou úspěšných samostatných akcích, ale pak převzali iniciativu hosté a vývoj otočili. Poslední třetina přinesla pěkný vyrovnaný hokej; na jejím začátku se podařilo ještě snížit dvěma rychlými trefami  v průběhu půlminuty na rozdíl jediného gólu, ale závěr si hosté pohlídali a dokázali ještě 2x skórovat.

HC Střelci JH - HC Meteor Třemošná               5:8 (0:0; 3:6; 2:2)

sestava HC Střelci: David Humhal, Kristián Večerka, Filip Bryol, Adam Čáp, Matěj Fiedler, Čestmír Havel, Vojtěch Havelka, Vojtěch Hembera, Adam Hirš, Filip Kinter, Emil Rangl, Tomáš Sedlačík, Jiří Strachota, Viktor Šamko, Vojtěch Tichý, Tadeáš Topič, Ondřej Vomastek

pátek 17.11.2017

Ve sváteční den jsme nastoupili k utkání na ledě HC Klatovy. S jednogólovým mankem po první třetině Střelci doslova vlétli do třetiny druhé, vytvořili si obrovský tlak v soupeřově obranném pásmu (převahu udrželi po celou třetinu) a čtyřmi góly otočili skóre výrazně ve svůj prospěch. Bohužel ani to nestačilo; ve třetí třetině jakoby Střelcům došly fyzické síly a domácí dokázali nakonec půl minuty před koncem zápasu při přesilové hře vyrovnat... Je potřeba zmínit, že klatovští byli právě v přesilovkách úžasně produktivní - využili všechny tři, ktreré měli k dispozici!

HC Klatovy - HC Střelci JH                               5:5  (2:1; 0:4; 3:0)

sestava HC Střelci: Matyáš Gabriška, David Humhal, Filip Blažek, Adam Čáp, Ivo Fatrdla, Vojtěch Havelka, Vojtěch Hembera, Richard Jon, Filip Kinter, Rostislav Krhánek, Jiří Strachota, Ondřej Vomastek

neděle 19.11.2017

HC Střelci JH - TJ DDM Rokycany                   7:4 (2:2; 2:1; 3:1)

Poslední zápas zmíněné série konečně přinesl úspěch v podobě vítězství. Tentokrát měl raketový nástup soupeř z Rokycan a v 9. minutě vedl 0:2. Domácí Střelci ale dokázali ještě v průběhu první třetiny vyrovnat a stav udržet i přes oslabení 4 na 5 a následně i 3 na 5. Ve druhé třetině se Střelci dostali do vedení, které už nepustili, a v závěru zápasu ještě navýšili skóre na konečný tříbrankový rozdíl.

sestava HC Střelci: Matyáš Gabriška, Kristián Večerka, Vojtěch Beran, Filip Blažek, Dominik Böhm, Filip Bryol, Adam Čáp, Vojtěch Dvořák, Cedrik Elian, Vojtěch Havelka, Vojtěch Hembera, Filip Kinter, Emil Rangl, Jiří Strachota, Vojtěch Tichý, Ondřej Vomastek

V zápasech spolehlivě zachytali všichni brankáři, kteří předvedli v některých okamžicích až zázračné zákroky.