Další mistrovský miniturnaj ročníku 2008.

V sobotu 3.12. naši Střelci odehráli další dva zápasy v rámci mistrovských miniturnajů.

V sobotu 3.12. jsme odehráli další mistrovský miniturnaj kategorie 2008 a to na zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci jako hostující tým. Prvním soupeřem byl tým Spartaku Soběslav, který měl ve svých řadách děti ročníků 2008,2009 a dokonce i některé 2010. Všechny děti byly z města Soběslav, tudíž ze svého mateřského klubu. Soběslav byla oslabena o některé své klíčové hráče, kteří byli hrát za ročník 2007, ale pojali zápasy se ctí a hráli pouze se svými kmenovými hráči. Bílý tým Střelců rozdrtil soupeře 22:1. Modrý tým odskočil soupeři po výborné druhé třetině a s přehledem  zvítězil 17:7. Druhý zápas jsme odehráli proti Vajgaru J. Hradec. Bílý tým Střelců byl celý zápas lepší jak po stránce bruslařské tak kombinační a zaslouženě zvítězil 15:5. Zde se utkali pouze hráči z Jindřichova Hradce a přilehlých vesnic, to znamená Střelci vs Vajgar. Modrý tým Střelců podlehl 12:20, když po dvou třetinách byl stav nerozhodný 11:11, ale poté našim klukům došly síly, udělali pár zbytečných chyb a dovolili soupeři vícekrát skórovat. V našich řadách nastoupili kvůli marodce některých hráčů z ročníku 2008 dva hráči ročníku 2009 a nevedli si vůbec špatně. Za Vajgar nastoupili pouze dva kmenoví hráči - jeden v poli a druhý v brance  a zbytek mužstva tvořili čtyři hráči z klubu HC Lvi České Budějovice a jeden hráč z klubu HC Motor České Budějovice. Sportovně musíme uznat, že "HC Lvi ČB"  hráli lépe než náš tým a tímto soupeři gratulujeme k vítězství. Našim malým Střelcům musíme poděkovat za nasazení a snahu, protože všichni bojovali jak nejlépe umí. Rodičům za výborné povzbuzování a atmosféru!!!

HC Střelci J.Hradec modrý tým  -  Spartak Soběslav     17 : 7  góly: Strachota 4, Jon 4, Toman 4, Fatrdla 4, Kadlec 1

HC Střelci J.Hradec bílý tým  -  Spartak Soběslav   22 : 1 góly: Kopřivová 6, Ferda 5, Beran 4, Hradská 3, Piler 1, Šachl 1, Mácha 1, Krafka 1

sestava modrý tým: Hradský Kuba - Beneda Honza, Fatrdla Ivo, Jon Ríša, Kadlec Vojta, Strachota Jirka, Toman Rosťa

sestava bílý tým: Filip Filip  -  Beran Honza, Ferda Tadeáš, Hradská Verča, Krafka Petr, Kopřivová Viktorka, Mácha Víťa, Máchová Kája, Piler Oliver, Rosenkranc Jonáš, Šachl Matyas