Domácí miniturnaj kategorie 2009.

Další dva mistrovské zápasy pro naše nejmenší Střelce z ročníku 2009.

Úspěšný mistrovský miniturnaj odehrál ročník 2009 v neděli 15.1. na domácím zimním stadionu Jana Marka v J. Hradci. V úvodu se naše týmy utkaly s Pískem. Modrý tým odehrál vyrovnanou první třetinu, kdy se přes urputnou obranu soupeře těžko prosazoval. Ve druhé třetině jsme zlepšili bruslení,  více jsme si přihrávali a kombinovali, čímž se podařilo vytvořit náskok osmi gólů. Poslední třetina byla opět vyrovnaná, góly padaly na obou stranách, a tak nám zasloužené vítězství 13:6 neuniklo. Bílý tým se oproti zápasům z minulého týdne zlepšil. Byla vidět bojovnost a zájem o hru, dobré bruslení a na závěr radost z krásné výhry 14:5. Ve druhém zápase se naše týmy střetly s mužstvy z Českého Krumlova. Modrý tým odehrál výborné první dvě třetiny, kdy po třiceti minutách vedl 13:5. V poslední třetině sice trochu polevil, ale i přesto zápas dotáhl do vítězného konce s výsledkem 17:11. Bílý tým si v úvodní třetině proti Českému Krumlovu vybral slabší chvilku, když přes několik zaváhání v obraně po patnácti minutách prohrával 4:5. Ve zbývajících dvou třetinách se ovšem naši hráči nevzdali, zlepšili bruslení a především důslednost v soubojích. Zápas byl napínavý až do konce a výhra Střelců 10:8 na této straně hřiště byla zaslouženě vybojovaná.

sestava modrý tým: Bártů Rozárka - Vičar Honza, Beran Honza, Ferda Tadeáš, Urbanová Viktorka, Mácha Víťa, Benda Max, Kopřivová Viktorka, Šachl Mathias

HC Střelci J. Hradec modrý tým - HC Písek                         13:6
HC Střelci J. Hradec modrý tým - HC Český Krumlov        17:11

sestava bílý tým: Riley Tonda, Beran Honza - Hogaj Josef, Packová Terezka, Máchová Karolína, Hanzl Tomáš, Kolář Honza, Hofbauer Filip, Böhm Sebík, Topič Sam

HC Střelci J. Hradec bílý tým - HC Písek                               14:5
HC Střelci J. Hradec bílý tým - HC Český Krumlov              10:8

Děkujeme všem dětem za krásně strávené nedělní dopoledne a výbornou hru okořeněnou čtyřmi výhrami!