Domácí výhra osmáků s Třemošnou.

Střelci z ročníku 2006 porazili doma Třemošnou.

V sobotu 9.11. v odpoledních hodinách hráli osmáci Střelců další zápas v lize starších žáků "B". Soupeřem jim bylo mužstvo HC Meteor Třemošná. První třetina jasně vyzněla co se týká střel v náš prospěch, nepustili jsme hosty k žádné vážnější akci, ale bohužel v brance Třemošné kraloval brankář, který nejen výborně chytal, ale v několika případech se proměnil i v dobře rozehrávajícího obránce. Z celkového počtu více jak 20 střel se ujaly pouze dvě a Střelci šli do vedení 2:0. V dalších dvou třetinách se hra již vyrovnala a i přes několik dalších slibných akcí přidali kluci už jen jeden gól, soupeř vstřelil také jeden a Střelci slaví vítězství 3:1. I přes výhru postrádala naše hra od druhé třetiny lepší kombinaci, lehkost a hokejovou chytrost. Příští víkend nás čekají dva zápasy - v sobotu v Klatovech a v neděli doma přivítáme Rokycany.

sestava: Adam Pajer  - Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tadeáš Topič - Vojta Beran, Jakub Slechan, Česťa Havel, Matěj Fiedler, Viktor Šamko, Matyáš Urban

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Meteor Třemošná         3:1 ( 2:0, 1:1, 0:0 )

góly: Křivánek, Fiedler ( Beran ), Fiedler