Domácí zápas ročníku 2006 - 5. třída.

Nepovedený sobotní zápas Střelců z 5. třídy proti HC Lvům v LMŽ na domácím stadionu Jana Marka.

V sobotu 25.3. nastoupili Střelci z 5. třídy v domácím prostředí proti mužstvu HC Lvi Č. Budějovice. Před zápasem jsme kluky upozorňovali, že soupeř výborně bruslí, rychle dostupuje a vyznává rychlý kombinační hokej. Bohužel si kluci rady trenérů nevzali k srdci a první dvě třetiny byly strašné! Všude jsme byli pozdě, vůbec nebruslili, strašně dlouho jsme drželi puk, vázla rozehrávka, žádná bojovnost, prostě jedny z nejhorších třetin v této sezóně. Samozřejmě tomu i odpovídal výsledek po dvou třetinách, kdy soupeř vedl 5:1. Po důrazné domluvě o přestávce mezi 2. a 3. třetinou na led vyjeli úplně jiní Střelci. Začali jsme dobře napadat, byli důraznější v soubojích a třetí třetinu vyhráli 2:1. I přes zlepšení se bohužel zápas otočit nepodařilo a prohráli jsme 6:3. Dobrý výkon podal brankář Zdeněk Petrů, který nás uchránil od většího přídělu gólů. V neděli nastoupíme proti svým kamarádům ze 6. třídy k poslednímu mistrovskému zápasu této sezońy.

sestava: Zdeněk Petrů - Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tadeáš Topič, Bořek Dvořák, Filip Blažek -  Matěj Fiedler, Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Viktor Šamko, Honza Tuček, Kuba Kaňka, Česťa Havel, Rosťa Krhánek, Jáchym Jaroš

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Lvi České Budějovice       3:6 ( 0:3, 1:2, 2:1 )

góly a asistence: Beran 3 ( Sedlačík 1, Havel 1 )