Dva zápasy 8. třídy v LSŽ.

Střelci odehráli další dva zápasy v LSŽ.

Uplynulý víkend hráči osmé třídy Střelců sehráli dvě utkání v rámci elitní žákovské ligy se soupeři z Veselí nad Lužnicí a Českých Budějovic. Za výkon hráčů v obou zápasech, ač přes vysoké prohry, si Střelci zaslouží pochválit, uvážíme-li, že nastoupili v oslabené sestavě díky začínajícím jarním prázdninám a také chřipkové epidemii, která na Jindřichohradecku řádí již po několik týdnů. Hráči srdnatě bojovali s o rok starším soupeřem i v případech, kdy rozdíl živé váhy hráče byl i několik desítek kilogramů. Osobní statečnost je v soubojích jedním z nejdůležitějších faktorů ve vývoji hráče ledního hokeje. Hráči Střelců prokázali, že tuto vlastnost mají a za to zaslouží ocenit. Nutné je také zmínit kvalitu soupeře, když v jejich řadách nastupují hráči, kteří svými fyzickými a výkonnostními parametry spíše patří do dorosteneckých soutěží.

sobota 10.2.2018

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí  -  HC Střelci Jindřichův Hradec        9:2

nedělě 11.2.2018

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Motor Č.Budějovice                         3:15