Dvě výhry pro 7. třídu.

Dvě kola odehrála 7. třída v LSŽ a vyhrála oba zápasy.

Ve čvtrtek 14.2. jsme zajížděli na led do Soběslavi odehrát předehrávku zápasu v LSŽ proti domácímu Spartaku. První třetina byla z obou stran neuspořádaná, nedali jsme si pěknou přihrávku, a až těsně před koncem vstřelili úvodní gól zápasu. Ve druhé třetině jsme již o něco lépe kombinovali, přidali další tři branky a utkání lehce převrátili na naší stranu. Ve třetí třetině hra upadla do průměru, hodně se bojovalo ve středním pásmu, ale i tak jsme přidali ještě nějaké další góly a vyhráli 8:3. Z naší strany se i přes výhru nejednalo o tak dobrý výkon jako v minulém kole proti Táboru.

sestava: Zdeněk Petrů   -  Tadeáš Topič, Jáchym Chrpa, Tomáš Pajer, Vojta Dvořák - Matěj Fiedler, Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Vítek Ledecký, Kuba Slechan, Česťa Havel, Viktor Šamko, Honza Tuček, Marek Kamiš

TJ Spartak Soběslav  -  HC Střelci Jindřichův Hradec             3:8 ( 0:1, 1:3, 2:4 )

góly: Pajer, Slechan ( Ledecký ), Sedlačík ( Beran ), Sedlačík ( Topič, Beran ), Pajer ( Ledecký, Havel ), Dvořák ( Beran ), Slechan ( Ledecký, Havel ), Slechan ( Havel ).

V sobotu 16.2. jsme na zápas odjeli do Strakonic pouze v 10 lidech z důvodu velké marodky a chtěli opět uspět. Domácí začali aktivně, bruslili, stříleli a my jsme ze začátku pouze koukali a po chvilce zjistili, že už zápas začal. I tak se nám podařilo z rychlého protiútoku vstřelit gól. Bohužel poté jsme se nechali během jedné minuty dvakrát vyloučit a domácím se podařilo v přesilovce 5 na 3 vyrovnat. Od této chvíle si kluci uvědomili, že se Strakonice sami neporazí a začali opět bojovat, bruslit, kombinovat jako v předchozích úspěšných zápasech a postupně přebírat nad zápasem kontrolu. Ve druhé třetině jsme dali dva góly a ve třřetí jsme již zápas ovládli, přidali dalších pět gólů a zaslouženě a jasně vyhráli 9:1.

sestava: Adam Pajer ( od 30. minuty Zdeněk Petrů ) - Tadeáš Topič, Tomáš Pajer, Vojta Dvořák, Vítek Ledecký - Matěj Fiedler, Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Kuba Slechan, Česťa Havel, Matyáš Urban

HC Strakonice  -  HC Střelci Jindřichův Hradec             1:9 ( 1:2, 0:2, 0:5 )

góly: Fiedler ( Beran ), Beran ( Sedlačík ), Sedlačík ( Beran ), Sedlačík ( Beran ), Sedlačík, Fiedler ( Beran ), Slechan ( Urban, Sedlačík ), Ledecký, Sedlačík ( Topič )