Konec sezony 2023/2024 a začátek sezony 2024/2025.

Vážení rodiče, trenéři, vedoucí mužstev a samozřejmě všichni Střelci a Střelkyně. Chtěli bychom Vám tímto poděkovat za uplynulovou sezónu 2023/2024, která skončila tento víkend. Doufáme, že děti vše ve zdraví zvládly, zahrály si hodně zápasů, zažily nové věci a poznaly nové kamarády. Nyní si všichni řádně odpočiňte a připravte se na novou sezónu, která začne letní suchou přípravou a to v pondělí 13.5.2024. Bližší informace a další podrobnosti Vám sdělíme v průběhu příštích dnů.

Zároveň Vás žádáme o kontrolu zaplacení členských a hráčských příspěvků, jelikož jsme zjistili, že někteří ještě nemají vše uhrazeno.

Přejeme pěkné léto!