Letní fotosoutěž se Střelci.

Letní fotosoutěž o nejoriginálnější a nejvtipnější fotku začíná!


Od 15.6.2019 do 31.8.2019 bude probíhat letní fotosoutěž. Úkolem každého, kdo se bude chtít soutěže zúčastnit, je zaslat fotografii z prázdnin, dovolené či výletu se střeleckými symboly. Např. v tričku, mikině, čepici, s vlajkou, znakem apod. Deset nejoriginálnějších a nejvtipnějších fotografií bude v průběhu září oceněno dárkem ze střeleckého e-shopu. Fotografie zašlete na mailovou adresu info@hcstrelci.cz a nezapomeňte uvést své jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Průběžně budou některé fotografie zveřejňovány na webu hcstrelci.cz. Případně je kromě odeslání na výše uvedenou mailovou adresu můžete sdílet na střeleckém facebooku.

Přišly nám první fotky našich Střelců do fotosoutěže. Podívejte se na ně a těšíme se i na další příspěvky.

Účastník soutěže automaticky souhlasí se zveřejněním fotky v souladu s nařízením GDPR (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Těšíme se na Vaše super střelecké snímky a přejeme krásné léto.

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU