Naši nejmenší hráli první přátelák.

První zápas sezóny pro kategorii 2009.

Ve středu 24. srpna mužstvo 2. třídy sehrálo první zápas sezóny! V Soběslavi se postavili soupeři z Rakovníka, který je právě v tomto městě na klubovém soustředění. Všichni malí hokejisté a hokejistky zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a předvedený výkon proti kvalitnímu, ale také staršímu soupeři. Toto utkání bylo první ze série přátelských zápasů a turnajů, které budou sloužit jako příprava na soutěž, která tomuto ročníku staruje na začátku listopadu.