Páťáci odehráli zápas na Lvech v ČB.

Střelci z ročníku 2008 hráli zápas v Českých Budějovicích na Lvech.

Tým Střelců, sestavený v rámci momentálních možností s ohledem na další víkendové zápasy a marodku, uhrál to, co bylo v jeho reálných silách. Domácí Lvi byli ve všech činnostech lepší. Jejich pohledná kombinační hra podporovaná od začátku utkání skvělým domácím publikem přinesla dvouciferné vítězství. Korekci stavu ze strany Střelců zajistily dvě povedené individuální akce. Zapomeňme na to a zodpovědně se připravme na zbývající zápasy končící sezóny.

HC Lvi ČB 2009 - HC Střelci JH           13:2 (5:0;3:1;5:1)