Pěkný víkend Střelců z ročníku 2013!

Vydařený všesportovní den našich nejmenších Střelců v Soběslavi a zápas doma s Motorem ČB.

V sobotu 2.2. se nejmladší „Střelci“ účastnili vícesportovního dne v Soběslavi, na kterém se představili i hokejisté Tábora, Veselí nad Lužnicí a Soběslavi. Na programu byly nejdříve utkání minihokeje, každý s každým a poté následovalo sportování v tělocvičně, kde nám kluci a holky předvedli, jak umí hrát fotbal a vybíjenou. Děkujeme domácím za pozvání, vícesportovní den jsme si náramně užili a všechny nás to bavilo – jen víc takových akcí.

V neděli 3.2. si ročník 2012/13 pozval k přátelskému utkání mladé hráče Motoru České Budějovice, pro které to byl jeden z prvních zápasů kariéry. Utkání minihokeje hrané 3 na 3 v obou třetinách přineslo mnoho pohledných akcí a je vidět, že se kluci a holky trénink od tréninku zápas od zápasu zlepšují.