Přátelák a mistrák 6. třídy.

Střelci z ročníku 2007 sehráli dva zápasy - přátelák a mistrák.

Gólová divočina v přípravném zápase 6. třídy

Ve čtvrtek 31. ledna sehráli Střelci v Soběslavi další přátelský přípravný zápas s tradičním soupeřem. První třetina vyzněla jednoznačně pro Střelce - od počátku byli ve vedení, dokázali těžit jak z důrazu před brankou soupeře, tak z brejků. Naproti tomu ve druhé třetině byl jasně lepší domácí tým, který se dotáhl na rozdíl jediného gólu. Poslední třetina, která se z časových důvodů hrála na 15 minut, vyzněla také mírně pro domácí, takže utkání skončilo vcelku spravedlivou remízou. Důležitým prvkem zápasu byla hra s rozdílným počtem hráčů - nevýhodou pro Střelce byly vlastní přesilovky, při kterých museli většinou úporně bránit a dvakrát při nich inkasovali. A naopak - oba týmy dokázaly při přesilovce 1x skórovat. Vyrovnávací gól na 10:10 pak domácí dali necelou minutu před koncem zápasu také při vlastní přesilovce.

TJ Spartak Soběslav - HC Střelci Jindřichův Hradec         10:10 (3:7;5:2;2:1)

pro zajímavost sled branek: 0:2, 2:2, 2:7, 3:7, 3:8, 7:8, 7:9, 9:9, 9:10, 10:10

Remíza 6. třídy s HC Plzeň 1929 - 2.2.2019

Zápas v Soběslavi se ukázal být dobrou přípravou na domácí utkání s Plzní, která dosud vyhrála všechna svá utkání této sezóny. Prvních téměř 7 minut zápasu se Střelci skoro nedostali z vlastního obranného pásma - hosté měli převahu ve všech činnostech a právě v 7. minutě dokázali během padesáti sekund dvakrát skórovat. Ve druhé polovině 1. třetiny se hra začala vyrovnávat, ale hosté ve 14. minutě přidali z hezkého protiútoku 3. gól. Začátek 2. třetiny definitivně změnil obraz hry - Střelci aktivně napadali hráče hostů v jejich obranném pásmu a chvílemi je kolektivním výkonem začali přehrávat. Za zády navíc měli zázraky předvádějícího gólmana (od začátku roku jsou oba brankáři trvalými jistotami týmu), takže se skóre zápasu začalo postupně měnit. Na 1:3 snížili Střelci po brejku ve vlastním oslabení, na 2:3 po důrazné dorážce střely od modré. Hosté vzápětí odskočili znovu do dvougólového vedení po střele přes obránce. 6 minut před koncem 2. třetiny byli domácí znovu důrazní před plzeňským brankářem - 3:4. Hned na začátku 3. třetiny Střelci ubránili oslabení 3 na 5 a bezprostředně poté, ještě v oslabení 4 proti 5, vsítili dva góly! 10 minut před koncem projel obránce Střelců celé kluziště a s přehledem zakončil -> 6:4! Závěr zápasu ale patřil Plzni - jeden gól v přesilovce a jeden při vlastním oslabení znamenal konečný stav 6:6. Parádní zápas!

HC Střelci Jindřichův Hradec - HC Plzeň 1929                  6:6 (0:3;3:1;3:2)

Sestava HC Střelci: David Humhal, Matyáš Gabriška, Vojtěch Beran, Filip Blažek, David Hána, Vojtěch Havelka, Jáchym Jaroš, Antonín Jelínek, Richard Jon, Filip Kinter, Rostislav Krhánek, Emil Rang, Jiří Strachota, Ondřej Vomastek