Prohra osmáků doma s Motorem ČB.

Střelci z ročníku 2006 prohráli doma s Motorem ČB

V sobotu 14.9. odehráli Střelci z osmé třídy těžké mistrovské utkání s Motorem ČB. V přípravě před letošní sezónou jsme s tímto soupeřem odešli s ostudnou porážkou a tak kluci chtěli tento debakl odčinit. A povedlo se jim to. V první třetině měl Motor více ze hry, ale do brankových příležitostí se těžko dostával přes naši dobrou obranou hru a tak po první třetině byl stav nerozhodný 0:0. Ve druhé třetině jsme byli více vylučováni a hosté dokázali dvě přesilovky využít, přidali ještě další dva góly a rázem jsme prohrávali 4:0. V tu dobu byli hosté pánem hřiště a nám pomohl několika pěknými zákroky Filip Punda před dalším inkasováním. Třetí třetina probíhala v duchu prvních dvou, hosté dobře kombinovali, ale Střelci odpovídali dobrou obranou hrou a v půli třetiny se nám podařilo po dvou brejcích snížit na rozdíl dvou gólů. Výsledkem 4:2 pro Motor zápas skončil a našim klukům je potřeba poděkovat za přístup k utkání a bojovnost, ale na druhou stranu je si třeba přiznat, že jsme v ostatních hokejových dovednostech dost zaostávali. Další zápas odehrajeme v neděli v Táboře.

sestava: ZFilip Punda  -  Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tomáš Pajer, Tadeáš Topič - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Matěj Fiedler, Vítek Ledecký, Matyáš Urban, Kuba Slechan, Česťa Havel

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Motor České Budějovice         2:4 ( 0:0, 0:4, 2:0 )

góly: Ledecký ( Havel, Fiedler ), Fiedler