Prohra sedmáků na Motoru ČB.

Střelci prohráli na Motoru v ČB.

O víkendu se hrála poslední dvě kola LSŽ sedmé třídy. V sobotu odehráli kluci domácí zápas s Milevskem a v neděli jeli do Českých Budějovic na Motor. Sobotní zápas měl v režii ročník 2005 doplněný o hráče z ročníku 2006. Po první třetině byl stav 2:2, ale poté již převzali utkání do svých rukou domácí a vyhráli zaslouženě 8:3. Utkání bylo dost vyhecované a z obou stran docházelo ke zbytečným faulům, které do této věkové kategorie vůbec nepatří. V neděli jsme odehráli poslední mistrovský zápas na Motoru ČB. Utkání začalo naší převahou a do 10. minuty jsme si vytvořili několik dobrých šancí na otevření skóre, ale byli to domácí, kteří potrestali naše chyby v obraně a během 7 minut vstřelili 4 góly a prakticky tím zápas rozhodli. Druhá třetina skončila 1:1, a když jsme ve třetí třetině přidali dva góly, na ukazateli skóre svítilo 6:3 a do konce utkání scházelo ještě asi 6 minut, dostal zápas nový náboj. Bohužel se nám již snížit nepodařilo a byli to naopak domácí, kteří nám v poslední minutě vstřelili ještě dva góly. Zápas tentokrát příliš nesedl brankářům a v obraně jsme udělali spoustu zbytečných chyb, které nás stály lepší výsledek. I přes prohru v posledním mistrovském zápase sezóny, jsme odehráli většinu zápasů velice dobře a kluci zaslouží za celou sezonu pochvalu za odvedené výkony. V sobotu 6.4. nás čeká domácí turnaj a na konci dubna sezonu ukončíme.

sestava Milevsko: Zdeněk Petrů  -  Kuba Ondřej, Pavel Valevaty, Ondra Pevný, Jáchym Chrpa, Cedrik Elian, Tadeáš Topič - Martin Čeloud, Petr Šachl, Maisei Vasileuski, Honza Bártů, Vítek Ledecký, Ruda Jon, Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Matěj Fiedler

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Milevsko 2010           8:3 ( 2:2, 5:0, 1:1 )

góly: Vasileuski 3, Jon 2, Šachl, Ledecký, Fiedler

sestava Motor ČB: Adam Pajer ( od 30 minuty Zdeněk Petrů )  -  Ondra Pevný, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Filip Blažek - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Matěj Fiedler, Kuba Šimek, Kuba Slechan, Tomáš Pajer, Matyáš Urban, Česťa Havel, Tadeáš Topič

HC Motor České Budějovice  -  HC Střelci JIndřichův Hradec           8:3 ( 4:0, 1:1, 3:2 )

góly: Elian ( Blažek ), Topič ( Šimek ), Fiedler ( Slechan, Pajer )