První mistrovský miniturnaj pro ročník 2009.

V neděli 27.11. odehráli naši Střelci z ročníku 2009 první mistrovský miniturnaj řízený ČSLH.

V neděli 27. listopadu vyrazili střelci z kategorie 2009 do Českých Budějovic, aby odehráli svůj první mistrovský turnaj řízený ČSLH. Jako první naše týmy čekal zápas proti domácím Lvům České Budějovice. Modrý tým hrál první dvě třetiny vyrovnaný hokej. Jakmile si vytvořil alespoň jednobrankový náskok, soupeř se opět dokázal dotáhnout. Nakonec se, až ve třetí třetině  začal zápas definitivně rozhodovat. Naši hráči všem přihlížejícím předváděli povedené přihrávky a kombinace, díky nimž byla k vidění opravdová kolektivní hra. Náš brankář měl výborné zákroky, vytvořené šance se dařilo proměňovat a naši se tak mohli nakonec radovat z vysoké výhry 9:2. Bílý tým za svými kamarády z druhé strany hřiště výsledkově také nezaostal.  Od počátku byla vidět především bruslařská převaha a ta byla hlavním důvodem, proč si i náš bílý tým odnesl jednoznačnou výhru 9:1.  Dále následovaly zápasy proti týmům ze Soběslavi. Modrý tým připravil pro diváky napínavý zápas. Po první třetině byl stav nerozhodný 1:1. Přestože jsme se během druhé třetiny snažili tlačit do brány, nedařilo se brankáře soupeře překonat a naopak jsme třetinu ukončili pro nás nepříznivým stavem 2:4. Do poslední části zápasu daly děti maximum, touha po vítězství byla velká, všichni bojovali a díky třem gólům v závěru utkání dotáhli i tento mistrovský zápas do vítězného konce 5:4. Bílý tým opět výborně bruslil, hlídal si svojí bránu a soupeře tak do mnoha šancí nepouštěl.  Vytvářel si mnoho  brankových šancí, které se ovšem přes výborného gólmana ze Soběslavi těžko proměňovaly. Přesto i bílý tým zaslouženě 3:1 zvítězil.

Za předvedené výkony musíme všechny děti pochválit, na ledě se projevila poctivá tréninková příprava a byl k vidění kolektivní hokej.  Rodiče i děti si první mistrák náramně užili, během zápasů i v šatně vládla výborná nálada a příjemná atmosféra podpořená krásnými výsledky obou našich mužstev.

HC Střelci Jindřichův Hradec modrý tým  -  HC Lvi České Budějovice    9 : 2
HC Střelci Jindřichův Hradec bílý tým  -  HC Lvi České Budějovice         9 : 1

HC Střelci Jindřichův Hradec modrý tým   -  HC Spartak Soběslav             5 : 4
HC Střelci Jindřichův Hradec bílý tým  -  HC Spartak Soběslav                   3 : 1

sestava modrého týmu: Filip Filip - Beran Honza, Ferda Tadeáš, Urbanová Viktorka, Hogaj Josef, Kopřivová Viktorka, Šachl Mathias, Vičar Honza, Benda Max

sestava bílého týmu: Bártů Rozárka - Hofbauer Filip, Hanzl Tomáš, Böhm Sebastián, Pundová Verunka, Topič Samuel, Riley Tony, Kolář Honza, David Vilda