První mistrovský miniturnaj ročníku 2010!

Střelci ze 3. třídy odehráli dva zápasy v Písku.

V sobotu 6.10. odehráli svůj první mistrovský miniturnaj letošní sezony i Střelci z ročníku 2010 - 3. třída. V Písku se utkali s místním IHC Písek a také s týmem HC Lvi 2009, kterým chtěli oplatit porážku z turnaje v Humpolci. V prvním zápase jsme začali proti Písku, kde se oběma našim týmům dařilo a tak jsme si připsali dvě přesvědčivé výhry. Ve druhém zápase s favorizovanými Lvy se modrému týmu nepodařilo vzdorovat kvalitní hře soupeře plné pěkných kombinací a zápas jsme prohráli. Naštěstí se proti Lvům dařilo alespoň našemu bílému týmu, který si připsal i druhou výhru na miniturnaji v Písku.

Sestava: Vilém David, Šimon Reisner, Ráďa Lukš, Jakub Čurda, Šimon Buzek, Matěj Petrák, Dan Tetour, Vojta Blažek, Vojta Prágr, Šimon Hembera, Matyáš Mündl, Christian Outlý, Jan Krbec, Matěj Ondřej, Andy Riley, Dan Fořt